Jump to content

Sony Ericsson K750i


florinaperis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εγω το πηρα 380€!!

Αυγουστος 2005 :whistle::whistle::whistle::whistle:

Nokia 3310, 3510, 3510i, n81, n82, n95, Lumia 625 | SE T610, K700i, k750i, M600 | Sony Xperia Z1 | Samsung Galaxy S2, Galaxy S Advance, Note 4F | Apple iPhone 4s | Motorola Atrix 4G | HTC Touch HD, HD 2, Desire, Desire HD, Desire S

Current devices: iPhone 6s, Ipad 2

Δημήτρης

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 10,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Και εγώ γύρω στα 400. Αλλά τι σημασία έχει; όταν το πήρα το ήξερα ότι σε ένα χρόνο και κάτι, θα κόστιζε τα μισά.
Link to comment
Share on other sites

και μετα, οχι πειτε μου, υπαρχει κατι καλυτερο στην κλαση των 200-250 Ευρω?

Εγω πιστευω πως οχι.

Leave me alone/Isolation bears hope

There's something else waiting/A promised destiny

Freezing me/I feel restless and low

These days full of sadness/How joyfully changed Into fear

My freakshow will start tonight/Don't miss the right time

Link to comment
Share on other sites

σε ποιο media markt το είδες?

στην θεσσαλονικη πριν 2 ώρες που πέρασα γι' αυτον ακριβώς το λόγο το είχε 219 ευρώ.:confused:

Xalllara!
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους!

 

Σκέφτομαι να αγοράσω το K750i και νομίζω πως απευθύνομαι στους κατάλληλους!

 

Έχω μία ερώτηση, επειδή θα το αποκτήσω με επιδότηση VL, υπάρχει τρόπος με αναβάθμιση, να ξεφορτωθώ τα menu της vodafone; Mου είπαν πως είναι πολύ σπαστικά και αν δεν γίνεται... μου είπαν να μην το αγοράσω :worry:

 

Ευχαριστώ πολύ!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους!

 

Σκέφτομαι να αγοράσω το K750i και νομίζω πως απευθύνομαι στους κατάλληλους!

 

Έχω μία ερώτηση, επειδή θα το αποκτήσω με επιδότηση VL, υπάρχει τρόπος με αναβάθμιση, να ξεφορτωθώ τα menu της vodafone; Mου είπαν πως είναι πολύ σπαστικά και αν δεν γίνεται... μου είπαν να μην το αγοράσω :worry:

 

Ευχαριστώ πολύ!

καλημερα.μπορεις να αφαιρεσεις το "κοκκινο μενου" χανωντας την 2ετη σου εγγυηση.αν το θελεις ομως μπορεις να το στειλεις στο 9volto.gr η μεσω πιστωτικης απο το davinciteam.com.

επισης το βγαλσιμο του μενου δεν γινεται με αναβαθμιση αλλα με τους παραπανω τροπους!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

και μετα, οχι πειτε μου, υπαρχει κατι καλυτερο στην κλαση των 200-250 Ευρω? Εγω πιστευω πως οχι.

 

Kι εγώ το ίδιο νομίζω -- δεν υπάρχει τίποτα, όχι απλώς αντίστοιχο, αλλά ούτε καν συγκρίσιμο σε αυτή την κατηγορία τιμής. Εδώ και παραπάνω από χρόνο, η Sony αλωνίζει με το Κ750 και οι ανταγωνιστές της κοιμούνται όρθιοι.

 

Με ανησυχεί μόνο μην συμβεί αυτό που είδαμε με το Κ700 παλιότερα -- δηλαδή ενώ περιμένουμε να πέσει όλο και πιο κάτω η τιμή για να το αγοράσουμε, να εξαφανιστεί στο τέλος από την αγορά και να ψαχνόμαστε.. ή να ξαναρχίσουμε τον κύκλο άλλο έναν χρόνο με το Κ800 :p

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους!

 

Σκέφτομαι να αγοράσω το K750i και νομίζω πως απευθύνομαι στους κατάλληλους!

 

Έχω μία ερώτηση, επειδή θα το αποκτήσω με επιδότηση VL, υπάρχει τρόπος με αναβάθμιση, να ξεφορτωθώ τα menu της vodafone; Mου είπαν πως είναι πολύ σπαστικά και αν δεν γίνεται... μου είπαν να μην το αγοράσω :worry:

 

Ευχαριστώ πολύ!

 

Οι τρόποι για να το βγάλεις είναι αυτοί που ανέφερε ο φίλος RAVER λίγο πριν, αλλά εγώ δεν καταλαβαίνω το λόγο για να το κάνεις αυτό. Όλα ξεκλείδωτα είναι πλέον και στο voda μενού... :wink:

Εγώ δεν το έχω σε Live, αλλά το είδα σε ένα φίλο και πραγματικά δεν έχει και κάποια σοβαρή διαφορά, πέρα το "κακό" κουμπί VL.

Ειδικά σε λειτουργίες δεν υστερεί πουθενά, ότι κάνει το ένα, μπορεί να το κάνει και το άλλο... Στη θέση σου δε θα έμπαινα σε τέτοιες διαδικασίες. Δεν αξίζει το ρίσκο δηλαδή από τη στιγμή που το τηλέφωνο δεν έχει κανένα πρόβλημα η κλείδωμα... :wink:

Και σίγουρα το μενού του δεν είναι λόγος για να μην πάρεις το κινητό.

http://www.ibizaclub.gr/lottaria.gr/marras//titans/caliber002.jpg

Ευτυχώς που ξέχασα να μεγαλώσω...

Link to comment
Share on other sites

Oπως ειπαν και τα παιδια πιο πανω αυτη τη στιγμη ειναι το κορυφαιο με διαφορα στα 200Ε!!!!!ΜΟΝΟ!

Εγω το εχω σε VL λογω επιδοτησης και δεν εχω κανενα προβλημα!Και δεν ειναι ουτε ενοχλητικο το μενου ουτε τπτ..

Εγω σου λεω παρ το με κλιστα ματια!Δε θα το μετανιωσεις.. Ασε που μπορει να το μετανιωσεις αν το καθηστερησεις και δεν το βρεις ή παρεις ενα αλλο τελικα!Εγω περιμενα 1,5μηνα 29/7-12/9 για να το βρω διοτι ηταν σε ελλειψη!Ειχα την επιδοτηση και δεν μπορουσα να το παρω απο αλλου,μονο απο vodafone,γι αυτο πηαγαινε οσο προλαβαινεις ακομα..

 

Φιλικα!

Link to comment
Share on other sites

Πάντως παιδιά πιστευω πως τα πρώτα κ750 με τα σημερινα που έχουν 200 ευρώ εχουν διαφορά.Σιγουρα απο καπου χανει,οπως ποιοτητα κατασκευης,ηχειο,καμερα κτλ.

αυτο το καταλαβα απο το site της se,που αναφερει οτι τα κ750 που κυκλοφορησαν και θα κυκλοφορουν τωρα τελευταια με την χαμηλη τιμή λογικά,εχει διαφορετικη κάμερα,στην οποια δεν μπορεις να ζοομαρεις καθολου στα 2mp.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ το έχω πάρει πριν 2 μήνες 100 Euro και μάλιστα με φορτιστή αυτοκινήτου και δεύτερη μπαταρία!! Πάντως και 200 που κάνει καινούργιο είναι super!!! Αυτά να τα βλέπει η NOKIA που με αυτά τα λεφτά παίρνεις το πολύ πολύ υπέρυθρες
Link to comment
Share on other sites

Πάντως παιδιά πιστευω πως τα πρώτα κ750 με τα σημερινα που έχουν 200 ευρώ εχουν διαφορά.Σιγουρα απο καπου χανει,οπως ποιοτητα κατασκευης,ηχειο,καμερα κτλ.

αυτο το καταλαβα απο το site της se,που αναφερει οτι τα κ750 που κυκλοφορησαν και θα κυκλοφορουν τωρα τελευταια με την χαμηλη τιμή λογικά,εχει διαφορετικη κάμερα,στην οποια δεν μπορεις να ζοομαρεις καθολου στα 2mp.

 

Εγω οταν εχω τη μεγιστη αναλυση φωτογραφιας και παω να κανω ζοομ δεν μπορω,λεει να χαμηλωσω αναλυση..:confused:

Link to comment
Share on other sites

Θέμα λογισμικού είναι αυτό... για αυτό δεν το κάνω αναβάθμιση εγώ... :wink:

http://www.ibizaclub.gr/lottaria.gr/marras//titans/caliber002.jpg

Ευτυχώς που ξέχασα να μεγαλώσω...

Link to comment
Share on other sites

Θέμα λογισμικού είναι αυτό... για αυτό δεν το κάνω αναβάθμιση εγώ... :wink:

 

Μα και γω δεν το εχω πειραξει..Ετσι το πηρα!!:worry:

Μπορω να βαλω λοιπον κατι παλιοτερο ωστε να κανει ζοομ;;

Και αν γινεται αυτο να βαλω παλιοτερο,τι μειονεκτηματα και τι πλεονεκτηματα θα εχει;:wacko:

Link to comment
Share on other sites

piga sti voda tou kilkis na kano anabathmisi simera k mou pan oti tha to exoun to k750 se 12 meres!!!

Εγω φιλε το περιμενα 45μερες=1.5μηνας αλλα αξιζε τον κοπο!Γι αυτο περιμενε λιγο,η αναβαθμιση δεν φευγει να παει πουθενα,περιμενει εκει..;)

Link to comment
Share on other sites

Μα και γω δεν το εχω πειραξει..Ετσι το πηρα!!:worry:

Μπορω να βαλω λοιπον κατι παλιοτερο ωστε να κανει ζοομ;;

Και αν γινεται αυτο να βαλω παλιοτερο,τι μειονεκτηματα και τι πλεονεκτηματα θα εχει;:wacko:

 

Μέχρι και τη R1AA... γίνεται κανονικά ζουμ σε πλήρη ανάλυση.

Κατά τα άλλα δεν έχω ακούσει κάποια σημαντική διαφορά σε νεότερες εκδόσεις λογισμικού, οπότε δεν έχω κανένα λόγο να το κάνω αναβάθμιση.

Αλλά από τη στιγμή που το έχεις πάρει με νεότερο, το ζουμ δεν είναι σοβαρός λόγος να πας για ... υποβάθμιση !!! :lol:

Από τη στιγμή που δεν έχεις προβλήματα καλύτερα μην το πειράζεις... :wink:

http://www.ibizaclub.gr/lottaria.gr/marras//titans/caliber002.jpg

Ευτυχώς που ξέχασα να μεγαλώσω...

Link to comment
Share on other sites

Δεν ειναι θεμα λογισμικου,η se στο site της αναφέρει:

Σημείωση: Από τα μέσα Μαΐου και στο εξής, η παραγωγή του K750 τροποποιείται σταδιακά ως εξής: Μια νέα έκδοση της κάμερας 2 megapixel, με την ακόλουθη δυνατότητα zoom: 1.0 = 1632 x 1224, 2.5 = 640 x 480, 4.0 = 160 x 120. Τα τεχνικά χαρακτηριστικά υποδεικνύονται στο κουτί από ένα φυλλάδιο

Link to comment
Share on other sites

Δεν ειναι θεμα λογισμικου,η se στο site της αναφέρει:

Σημείωση: Από τα μέσα Μαΐου και στο εξής, η παραγωγή του K750 τροποποιείται σταδιακά ως εξής: Μια νέα έκδοση της κάμερας 2 megapixel, με την ακόλουθη δυνατότητα zoom: 1.0 = 1632 x 1224, 2.5 = 640 x 480, 4.0 = 160 x 120. Τα τεχνικά χαρακτηριστικά υποδεικνύονται στο κουτί από ένα φυλλάδιο

 

 

# Νέα έκδοση PC Suite με βελτιωμένο μενού και ταχύτερο συγχρονισμό

# Μια νέα έκδοση της κάμερας 2 megapixel, με την ακόλουθη δυνατότητα zoom:

Αυτά που αναφέρει η SE έχουν να κάνουν με την αναβάθμιση του firmware και όχι με διαφορετικό hardware. Το ίδιο Κ750 είναι. Δεν άλλαξε κάτι στην γραμμή παραγωγής.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson K750i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...