Jump to content

Sony Ericsson K750i


florinaperis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το πήρα κι εγώ! Χθές βράδυ, Γερμανός, 382€ (άσχετα αν το πήρα φθηνότερα λόγο έκπτωσης!)

Μέχρι τώρα κανένα πρόβλημα, έχω ήδη 2 ώρες κλήσεων :w00t: όλες με το bluetooth HBH-600 και ούτε κόλησε καμία φορά ούτε με προβλημάτισε κάποια στιγμή! Δεν τρίζει καθόλου, άψογη ποιότητα ήχου και το 512MemoryStickDuoProHighSpeed που έβαλα δουλεύει κανονικά!

Αν θέλετε θυμήστε που πως βλέπουμε το firmware του :wacko:

file kaloriziko!!kai egw to apogeuma 8a paw na to parw!!!Paidia pws 8a dw poia ekdosh firmware exw??

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 10,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

>*<<*<*

Πληροφ. υπηρεσ. - Πληροφ. λογισμ.

 

Να σαι καλά! Ευχαριστώ!

Άλλη απορία τώρα... πιο απ' όλα αυτά που γράφει είναι το firmware? :p :w00t:

Αν είναι η CDA102337/3 R5A τότε σωστά το βρήκα :p

κ @ τ @ ν τ ι @
Link to comment
Share on other sites

>*<<*<*

Πληροφ. υπηρεσ. - Πληροφ. λογισμ.

euxaristw!!kai poia einai h teleutaia ekdosh logismikou!!STO GERMANO KAI sto plaisio poia ekdosh logismikou exoun ta kinhta??ap oti kserw sto germano einai R1A sto plaisio poia einai??

Link to comment
Share on other sites

Παιδια σορρυ πυ ξαναροταω αλλα αντιμετοπιζω και αλλο προβλημα,οκ το το βιντεο εφτιαξε μαλλον εφτεγε το memory stick!!Tωρα οταν παταω ηχογραφηση ακοθγετε ενας ηχος και τπτ αλλο!!!Σαν να μην εχει γινει τιποτα!!τι φτεει?και κατι αλλο μαλλον ολοι το ξερετε εκτος απο μενα για να δοθμε το firmware ">>" πως μπαινουν?
Dhamher_00
Link to comment
Share on other sites

Παιδια σορρυ πυ ξαναροταω αλλα αντιμετοπιζω και αλλο προβλημα,οκ το το βιντεο εφτιαξε μαλλον εφτεγε το memory stick!!Tωρα οταν παταω ηχογραφηση ακοθγετε ενας ηχος και τπτ αλλο!!!Σαν να μην εχει γινει τιποτα!!τι φτεει?και κατι αλλο μαλλον ολοι το ξερετε εκτος απο μενα για να δοθμε το firmware ">>" πως μπαινουν?

->*<-<-*<-*

 

etsi blepeis ti firmware exeis!!

Link to comment
Share on other sites

pedia kapios na me help ksanarotisa k pio prin tpt drivers gia to kinito mas gia to BT Adaptor MA-700 to mamimeno pos to pira o hlithios...sketos mpelas einai ala tha exei drivers pisteyo gia k750i as me help kapios na mou dosi kana site....

 

episis ithela na rotiso kati apories pou exo me to kinito giati otan stelno arxio apo ena kinito sto diko mou me bt ta apothikeyi sto stick me ti mia... anagastiko einai? thelw na pigeni sti mnimi tou kinitou oti apothikeyo pos tha to kanw? ektos apo tin camera k to video otan trabas exei epilogh k lei pou thes na apothikeyode sta ala omos? exei kamia epilogh de vrika tpt oso epsaxa thanx!!!

 

 

telika to provlima pou eixa k gw me to video htane otan eixa epilogh sto stick na apothikeyode me petouse k stou kinitou tin mnimi ola ok meta evgala tin karta tin ksanaebala k ola ok to eipe k enas filos pio panw :) kai ena teleyteo eixe faei ena gero kolima ena restart anavosvine gia kana lepto h othoni k telos padon ksanaepanilthe fteei to Firmware tou????

Gadgets Is My Life...[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Γιατι μιλαν ολοι εδω λες και το κινητο εχει κυκλοφορησει επισημα σε εκδοση OXI live?Mεχρι σήμερα που ρωτησα πλαισιο ακομα δεν εχει ερθει...Σημερα είδα διαφημιση στο Γερμανο και λεει οτι το κυκλοφορει...ετσι και παω αυριο και δεν το εχουν ετοιμοπαραδοτο θα φανε βρισιμο!!!!!!Και η καθυστέρηση αυτη ειναι δυστυχως αναλογη της τιμής... :mad:

 

Ξερει κανεις καμια νεα πληροφορια περι τιμης-κυκλοφοριας...Το πλαισιο θα χει -ως συνηθως- την καλύτερη τιμη ή μηπως ο Γερμανος? :wacko: :worry: :worry:

 

εγώ το πήρα χθές από Γλυφάδα χωρίς βόντα 382ευρώ ένα ευρώ ποιό κάτω έχει το βόντα :D

Link to comment
Share on other sites

Παιδια σορρυ πυ ξαναροταω αλλα αντιμετοπιζω και αλλο προβλημα,οκ το το βιντεο εφτιαξε μαλλον εφτεγε το memory stick!!Tωρα οταν παταω ηχογραφηση ακοθγετε ενας ηχος και τπτ αλλο!!!Σαν να μην εχει γινει τιποτα!!τι φτεει?και κατι αλλο μαλλον ολοι το ξερετε εκτος απο μενα για να δοθμε το firmware ">>" πως μπαινουν?

Τα < και > αντιπροσωπεύουν κινήσεις του joystick.

 

;)

Had: Philips Diga, Nokia 6110, Nokia 6210, Nokia 7110, Nokia 5210, Nokia 8310, Sony Ericsson T610, Sony Ericsson T230, Samsung E700, Sony Ericsson T290i, LG KU990 Viewty, Nokia Lumia 620.

Have: Xiaomi Mi A1, Sony Ericsson K750i.

Link to comment
Share on other sites

pedia kapios na me help ksanarotisa k pio prin tpt drivers gia to kinito mas gia to BT Adaptor MA-700 to mamimeno pos to pira o hlithios...sketos mpelas einai ala tha exei drivers pisteyo gia k750i as me help kapios na mou dosi kana site....

 

Επικοινωνισα με την Mobile Action και απο οτι μου ειπε μεσα Ιουλιου θα βγαλει στο Site το καταληλο Update για Κ750.

Τα πιο μεγάλα ονειρα τα κάνεις οταν όλοι σε ξεχνάνε!!!
Link to comment
Share on other sites

Όπου ">" πας το joystick δεξιά όπου"<" πας αριστερά και το * σημαίνει ότι πατάς το joystick μέσα για να πας στην επιλογή.... κατάλαβες τώρα φίλε???
:)
Link to comment
Share on other sites

και ο κινητοειδημονας το ειχε με non vf live στα 350 ευρω αν θυμαμαι καλα

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

pedia kapios na me help ksanarotisa k pio prin tpt drivers gia to kinito mas gia to BT Adaptor MA-700 to mamimeno pos to pira o hlithios...sketos mpelas einai ala tha exei drivers pisteyo gia k750i as me help kapios na mou dosi kana site....

 

Επικοινωνισα με την Mobile Action και απο οτι μου ειπε μεσα Ιουλιου θα βγαλει στο Site το καταληλο Update για Κ750.

 

εμμ....ας έπαιρνες το chronos ή το tornado...

ε δεν ήξερες,δεν ρώταγεσ...! :p :p :p :!: :!:

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά sorry για το offtopic αλλά πρέπει να ξέρω τι μπορώ να κάνω γιατί το πιθανότερο σήμερα να πάω να το πάρω!!!

 

Είχα κάνει το συμβόλαιο μου σε vodafone shop...μπορώ να πάω πχ. στο πλαίσιο και να ζητήσω να κάνω ανανέωση εκεί ώστε να πάρω συσκευή χωρίς το VFL ?

 

Plz μη μου πείτε να πάρω με VFL γιατί δε μπορώ να στέλνω το κινητό αθήνα ή να μπλέχνω με πιστωτικές.

 

Για να υπάρχουν συσκευές χωρίς VFL σε VD shop να το ξεχάσω, ε? :cry:

Link to comment
Share on other sites

Hello....Το κ750 live απο σήμερα στο Πλαίσιο τελική 355...( υπάρχει πιθανότητα να είνια για μικρό χρονικό διάστημα)

 

Φίλε μου iosif πολύ καλή τιμή.......Η νορμάλ έκδοση έχει 382 και με νέο firm..... το θέμα είναι ότι με σύνδεση στο 120 της cosmote έχει 239....Γιατί πιο ακριβό από γερμανό .....κλπ?????????

:)
Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου iosif πολύ καλή τιμή.......Η νορμάλ έκδοση έχει 382 και με νέο firm..... το θέμα είναι ότι με σύνδεση στο 120 της cosmote έχει 239....Γιατί πιο ακριβό από γερμανό .....κλπ?????????

 

στο Πλαίσιο 234 έχει μετρητά, 216 με πιστωτική...στο 120 !Που το έιδες τόσο...?? :wacko: :cry: πάντα για την νορμάλ έκδοση λέμε

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά sorry για το offtopic αλλά πρέπει να ξέρω τι μπορώ να κάνω γιατί το πιθανότερο σήμερα να πάω να το πάρω!!!

 

Είχα κάνει το συμβόλαιο μου σε vodafone shop...μπορώ να πάω πχ. στο πλαίσιο και να ζητήσω να κάνω ανανέωση εκεί ώστε να πάρω συσκευή χωρίς το VFL ?

/quote]

 

όχι...ακομα!!! Θα μπορείς σε λίγο καιρό να κάνεις ανανέωση παίρνοντας ότι συσκευή θες,ακόμη και μη live αλλά μόνο αν έχει γίνει απο το Πλαίσιο η νεα σύνδεση

Link to comment
Share on other sites

kalispera... exw edw kai 3 meres to k750i unbranded to opoio mou to ekanan dwro.

Parallila exw mia epidotnsn stin vodafone kai skeftomai na parw to k700i. Yparxei se Vodafone shop to k700i pou na min einai Vodafone Live???

Link to comment
Share on other sites

πολυ ακριβο το one way,καλη τιμουλα το πλαισιο,μπραβο.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson K750i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...