Jump to content

Sony Ericsson K750i


florinaperis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

με 1 Gb καρτα της Sandisk (Gamer) δεν υπαρχει ΚΑΜΙΑ καθυστερηση.

(η καρτα ειναι γεματη mp3 με μολις 57 Mb ελευθερα !)

 

Επιβεβαιώνεις τα σχετικά συγκριτικά τεστ που παρακολουθώ απο χτες. Κι έψαχνα να βρω τι μου φταει που περιμένω 6(σημερα έφτασε τα 8) δευτερόλεπτα να αποθηκευτεί μία φωτο! Η SonyPROduo 1GB σέρνεται συγκριτικά με την αντίστοιχη της SanDisk ενώ η σειρά "Gaming", προσφέρει μεταφορά 5 παραπάνω MΒ ανα δευτερόλεπτο. Οπότε όσοι θέλουν memory stick, ξεχάστε το SONY προς το παρόν. Η SanDisk είναι φθηνότερες και μακράν ταχύτερες. Για το τί έχω πάθει με την SONY msPRO duo Θα σας διηγηθώ σε λίγα λεπτα :(

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 10,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Εκεί λοιπόν που αποφάσισα να ακούσω ενα Mp3 απο το k750i, η ηχητική αναπαραγωγή του διεκόπη στα 24δευτερόλεπτα. Πίστεψα οτι κόλησε και δοκίμασα το μενού του κινητου να δω αν 'παίζει'. Όντως λειτουργούσε το μενου και μάλιστα κάτω αριστερά είχε την επιλογή Παύση, κάτι που δείχνει οτι το Media player δεν ειχε σταματήσει. Πατάω λοιπόν την παύση, και δεν έγινε τίποτα. Εκει παρέμενε η επιλογή. Προσπάθησα να επιλέξω άλλο Mp3 και πάλι τζίφος. Μουγκα το κινητό. Και σε λίγα δευτερόλεπτα το K750i κόλησε. Ουτε μενού ουτε τίποτα. Περίμενα να ξεκολήσει για κανα λεπτάκι, αλλα δεν υπήρχε πρόθεση απο το κινητο της SonyEricsson. Δοκίμασα λοιπόν το On/Off Πλήκτρο, λες και δεν γνώριζα οτι σε τέτοιες περιπτώσεις είναι διακοσμητικό (πάλι καλά που όταν το πατάμε, δεν προτρέπει σε σύνδεση του Hands-Free για να σβήσει το κινητο, όπως μας προτρέπει διπλανό διακοσμητικό πλήκτρο :Ρ).

Βγάζω την μπαταριούλα λοιπον και επανεκινώ το K750. Και να το πρόβλημα. Μου βγάζει την κεντρική μαύρη οθόνη με το σήμα ericsson, και τέρμα. Δεν προχωρά ούτε σε ερώτηση Pin. Το αφήνω αρκετά λεπτά μπας και ξεκολήσει, και τίποτα. Βγάζω το memory stick (SonyPROduo1GB) και ως δια μαγείας το κινητό ξεκόλησε αυτόματα και απο την προηγούμενη οθόνη με ρωτάει το Pin της Sim. H memory stick απέκτησε κουσούρι λοιπόν.

 

Απο εκείνη τη στιγμή, όποτε βάζω την ms στο κινητό αυτό είτε δεν θα την αναγνωρίσει ποτέ, είτε θα 'παγώσει' μέχρι να την ξαναβγάλω!. Το PC αναγνωρίζει την ύπαρξη κάποιου εξωτερικού drive αλλα ζητάει την εισαγωγή δίσκου σε αυτο! Το κινητό λειτουργεί μια χαρούλα χωρίς την κάρτα, ενώ αναγνωρίζει άλλες κάρτες (όπως την αρχική 64άρα του). Και εκεί έγινε το θαύμα. Απο την στιγμή που έβαλα την 64άρα και ακολούθως ξαναπροσπάθησα με την "προβληματική", το κινητό την αναγνώρισε κανονικα. Το πρόβλημα είχε ξεπεραστεί λοιπόν κατα πολλές πιθανότητες λόγο της εισαγωγής μίας 'νεας' memory stick.

 

Τι συμπέρασμα βγαίνει απο αυτη τη συμπεριφορα; Φταίει η memory stick? Φταίει το media player? Φταίει το κινητό? ποια συσκευή να κατηγορήσω; Θα ξανασυμβεί; Έχει συμβεί σε άλλον;

Link to comment
Share on other sites

Εμένα τις τελευταίες μέρες έχει φάει μια τριάρα κολλήματα και απο χθές το βράδυ άρχισε το joystick να "χάνει". Μπορώ να κάνω κάτι για την 2η περίπτωση; :(

Ανταλλακτήριο προγνωστικών στοιχήματος ποδοσφαίρου. Από τον παίκτη, για τον παίκτη!

http://www.progno.gr ;)

Link to comment
Share on other sites

Εμένα τις τελευταίες μέρες έχει φάει μια τριάρα κολλήματα και απο χθές το βράδυ άρχισε το joystick να "χάνει". Μπορώ να κάνω κάτι για την 2η περίπτωση; :(

 

Ποιά έκδοση έχεις; ( Πάτα το joystick: Δεξιά*Αριστερα Αριστερα*Αριστερα* (μαζί με τα αστεράκια) Πληροφ/ Υπηρεσ , Πληροφ. Λογισμ.) Δεν μπορώ να φανταστώ πως θα το κάνεις αυτό χωρίς λειτουργικό joystick αλλα προσπάθησε ;)

Link to comment
Share on other sites

Εχω ενα πολυ συμαντικο προβλημα και θα ηθελα την βοηθεια σας.

Αγορασα το k750i πριν αρχες Αυγουστου, μετα απο 4 μερες χρησης και χωρις να κανω κατι το κινητο κολλησε. Δεν πατιοταν κανενα κουμπι! Εβγαλα την μπαταρια, το ξανανοιξα αλλα δεν ανοιγε. Καμια ανταποκριση, ακομη και οταν το εβαζα να φορτησει δεν φενοταν τιποτα.

Το πηγα στην vodafone απο οπου το πηρα και το εστειλαν στην sony. Μετα απο 20 μερες το πηρα απο την vodafone και μου ειπαν οτι αλλαξαν ολη την πλακετα και εβαλαν τα δικα μου καπακια. Πραγματι το κινητο λειτουργουσε.

Μετα απο 2 μερες παλι τα ιδια!!! Το ανοιξα μια μερα, και απλα αναβε μια λευκη οθονη και στην συνεχεια εκλεινε. Δεν μπορω να κανω τιποτα.

Εχει αντιμετοπισει κανεις κατι παρομοιο; Δεν θα ηθελα να το ξαναστειλω για 20 μερες στην ericsson αν μπορειτε να με βοηθησετε να βρω μια λυση.

 

Επισης το κινητο μετα το service, ειχε φωτογραφιες που ειχα βγαλει εγώ!!! Μηπως βάζουν μεταχειρισμένα ανταλλακτικά; Τι απαραδεκτο ειναι αυτο;

 

Καθε συμβουλή σας θα μου ειναι πολύ χρήσιμη.

Ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

Εχω ενα πολυ συμαντικο προβλημα και θα ηθελα την βοηθεια σας.

Αγορασα το k750i πριν αρχες Αυγουστου, μετα απο 4 μερες χρησης και χωρις να κανω κατι το κινητο κολλησε. Δεν πατιοταν κανενα κουμπι! Εβγαλα την μπαταρια, το ξανανοιξα αλλα δεν ανοιγε. Καμια ανταποκριση, ακομη και οταν το εβαζα να φορτησει δεν φενοταν τιποτα.

Το πηγα στην vodafone απο οπου το πηρα και το εστειλαν στην sony. Μετα απο 20 μερες το πηρα απο την vodafone και μου ειπαν οτι αλλαξαν ολη την πλακετα και εβαλαν τα δικα μου καπακια. Πραγματι το κινητο λειτουργουσε.

Μετα απο 2 μερες παλι τα ιδια!!! Το ανοιξα μια μερα, και απλα αναβε μια λευκη οθονη και στην συνεχεια εκλεινε. Δεν μπορω να κανω τιποτα.

Εχει αντιμετοπισει κανεις κατι παρομοιο; Δεν θα ηθελα να το ξαναστειλω για 20 μερες στην ericsson αν μπορειτε να με βοηθησετε να βρω μια λυση.

 

Επισης το κινητο μετα το service, ειχε φωτογραφιες που ειχα βγαλει εγώ!!! Μηπως βάζουν μεταχειρισμένα ανταλλακτικά; Τι απαραδεκτο ειναι αυτο;

 

Καθε συμβουλή σας θα μου ειναι πολύ χρήσιμη.

Ευχαριστω.

 

Vodafon live ε? Τους ρώτησες στην vodafon μήπως χρειάζεται αναβάθμιση; Κάτι τέτοια κολήματα λύνονται κατ'αυτο τον τροπο στις non-Vodafon live συσκευές. Αλλα στην περίπτωση σου δεν ξέρω αν αναβαθμίζει η Vod το δικό της firmware. Στην ανάγκη κάνε μία επίσκεψη σε κατάστημα που να μετατρέπει το VLive σε νορμάλ Sony.

Η πιό σίγουρη λύση όμως ειναι να το ξαναπάς στην vodafon. Έαν επαναληφθεί, ζήτα αντικατάσταση γιατι λεφτά έδωσες, δεν στο χάρισαν.

 

Το κινητό είχε φωτογραφίες δικές σου ή φωτογραφίες που ΔΕΝ ειχες βγάλει εσυ; Αν ισχύει το δεύτερο, μάλλον κάναν δοκιμές για την λειτουργία του κινητού με την νέα πλακέτα . Αν βέβαια οι φωτογραφίες παρουσιάζουν που μαρτυρά ιδιωτική χρήση άλλου χρήστη, τότε ναι, σου βάλαν μεταχειρισμένο ανταλακτικό. Και μάλιστα μαθαίνουμε οτι η memory phone βρίσκεται ΠΑΝΩ στην πλακέτα :Ρ

Αν ισχύει το πρώτο, οτι δλδ βρήκες πάλι δικες σου φωτο, τότε είτε τις είχες στο memory stick, είτε η phone memory ΔΕΝ ειναι πάνω στην πλακέτα που αντικαταστάθηκε και έτσι η φωτογραφίες σου ΔΕΝ χάθηκαν.

 

Τι μαθαίνει κανεις ε;

 

Έχεις δοκιμάσει να λειτουργήσεις το κινητό χωρίς memory stick? ή με κάποιο άλλο memory stick (κάποιου φίλου). Αν προσέξεις τα προηγούμενα μηνύματα μου, με αυτον τον τρόπο, ξεκόλησε το δικό μου κινητό απο μία αδικαιολόγητη αντιπάθεια προς την 1gb msproduo... :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Οι φωτογραφίες δεν είναι δικες μου, ειναι προσωπικες κάποιου άλλου χρήστη.

 

Δοκιμασα χωρις mstick αλλα πάλι δεν ξεκινά.

 

Μπορω να κάνω αναβάθμιση σε απλό (οχι vflive) και να μην εχω πρόβλημα με την εγγυηση?

 

Μηπως ειναι καλύτερα να το πάω εγώ απευθείας στην sony θεσσαλονικης και οχι σε vf καταστημα?

 

Μπορω να το πάω μονο απο τη vf που το πήρα ή σε οποιοδήποτε vf καταστημα, διοτι το αγορασα απο Δραμα και ειμαι Θεσσαλονικη.

 

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Ποιά έκδοση έχεις; ( Πάτα το joystick: Δεξιά*Αριστερα Αριστερα*Αριστερα* (μαζί με τα αστεράκια) Πληροφ/ Υπηρεσ , Πληροφ. Λογισμ.) Δεν μπορώ να φανταστώ πως θα το κάνεις αυτό χωρίς λειτουργικό joystick αλλα προσπάθησε ;)

Την R1J002. Γιατί;

Ανταλλακτήριο προγνωστικών στοιχήματος ποδοσφαίρου. Από τον παίκτη, για τον παίκτη!

http://www.progno.gr ;)

Link to comment
Share on other sites

Την R1J002. Γιατί;

 

Κάτι έχει παρει το αυτί μου για την R1A, οτι σε μερικές συσκευές πρεπει να την αναβαθμίσεις γιατι παρουσιάζει κοληματάκια. Την R1j έχω κι εγώ και νομίζω οτι αυτή η έκδοση δεν έχει παρουσιάσει τα προβλήματα που λες σε άλλον χρήστη (όχι εδω μέσα πάντως). Θα μπορούσες πάντα να κάνεις αναβάθμιση στο site της sony-e για την έκδοση R1L αλλα το πιό πιθανό είναι να χρειάζεσαι service.

Ά μην ξεχάσω. Δοκίμασες να βγάλεις την μπαταρία για μισό λεπτάκι (και ένα ολόκληρο, δεν κάνει κακο) πριν το ξανανοιξεις;

Και μία πιό απίθανη περίπτωση: Προσπάθησε να εκκινήσεις το κινητό χωρίς την memory stick (λέμε τωρα. Την έχει φοβηθεί το μάτι μου την ms)

Link to comment
Share on other sites

Οι φωτογραφίες δεν είναι δικες μου, ειναι προσωπικες κάποιου άλλου χρήστη.

 

A ωραία. Να ξέρω να σβήνω τις φώτο μου αν τύχει να το πάω για service!

 

Δοκιμασα χωρις mstick αλλα πάλι δεν ξεκινά.

 

Προσευχές έκανες; Λαμπάδα άναψες;

 

Μπορω να κάνω αναβάθμιση σε απλό (οχι vflive) και να μην εχω πρόβλημα με την εγγυηση?

 

Έτσι κι αλλιώς έχεις πρόβλημα με την εγγύηση. Εφόσον δεν σου αρέσει να περιμένεις 20 μέρες (ουτε κι εμενα θα μου αρεσε), και εφόσον σου περνάνε μεταχειρισμένα ανταλακτικα που σε δύο μέρες πάλι χαλάνε...

 

Μηπως ειναι καλύτερα να το πάω εγώ απευθείας στην sony θεσσαλονικης και οχι σε vf καταστημα?

 

Αν σου είναι εύκολο. Ελπίζω να μην πουν οτι τα VdLive δεν τα δέχονται έτσι χύμα. Επ'ευκαιρείας μπορείς να τους αναφέρεις το περιστατικό με την μεταχειρισμένη πλακέτα. Θα γελάσουμε με την απάντηση τους :lol:

 

Μπορω να το πάω μονο απο τη vf που το πήρα ή σε οποιοδήποτε vf καταστημα, διοτι το αγορασα απο Δραμα και ειμαι Θεσσαλονικη.

 

Νομίζω στο συμβόλαιο σου αναφέρει την συσκευή που σου έδωσαν κλπ κλπ. Οπότε αν έχεις και την απόδειξη, θα πρέπει να δέχονται απο κοινού όλα τα Vdfon καταστήματα την εγγύηση του δικου σου k750

 

Άντε και καλή τύχη

Link to comment
Share on other sites

Μολις εχθες ηρθε το κ750 μου και αντιμετωπιζω τα εξεις προβληματα:

 

1.χανονται οι συντομευσεις που καθοριζω στο joystick.

2.στην αναπαραγωγη πολυμεσων>ολη η μουσικη , δεν εμφανιζονται

ολα τα μουσικα αρχεια παρα μονο 3 απο αυτα,και ενω παω να προσθεσω

στην λιστα αναπαρ.παλι μονο 3 αρχεια μουσικης φαινεται οτι υπαρχουν.

3.oταν παω στην διαχηριση αρχειων>ηχοι, τα μουσικα αρχεια παιζουν με

σχετικα χαμηλη ενταση

 

Κατα τα αλλα το μονο που μου ελειψε απο το κ500 που ειχα πριν ειναι η μεγαλη και ευαναγνωστη οθονη του.

 

Ακουω τυχον λυσεις , firmware εχω την R1L002

 

Eυχαριστω προκαταβολικα για τυχον απαντησεις

Ένας φτωχός και μόνος cowboy!
Link to comment
Share on other sites

1.χανονται οι συντομευσεις που καθοριζω στο joystick.

 

Νόμιζα πως στην RL1 το πρόβλημα αυτό διορθώθηκε. Τέσπα: Στην R1j έπρεπε μόλις βάλεις την συντόμευση σου, να βγάλεις την μπαταρία και να το ανάψεις πάλι. Κάπως έτσι δλδ θυμάμαι.

 

2.στην αναπαραγωγη πολυμεσων>ολη η μουσικη , δεν εμφανιζονται

ολα τα μουσικα αρχεια παρα μονο 3 απο αυτα,και ενω παω να προσθεσω

στην λιστα αναπαρ.παλι μονο 3 αρχεια μουσικης φαινεται οτι υπαρχουν.

 

Όλα τα μουσικά αρχεία πρέπει να τα έχεις αποθηκευμένα στον φάκελο MP3. Αν θες δημιουργείς υποφακέλους μέσα σε αυτόν. Αλλιώς το κινητό δεν ψάχνει αλλού για mp3.

 

 

3.oταν παω στην διαχηριση αρχειων>ηχοι, τα μουσικα αρχεια παιζουν με

σχετικα χαμηλη ενταση

 

Με τα κουμπάκια + και - στην δεξιά πλευρά του κινητού μπορείς να αυξήσεις την ένταση. Η αρχική επιλογή είναι στο 50%.

 

Κατα τα αλλα το μονο που μου ελειψε απο το κ500 που ειχα πριν ειναι η μεγαλη και ευαναγνωστη οθονη του.

 

Το κ500 δεν είχε την ίδια οθόνη με το κ700? Η TFT του κ750i είναι ευκρινέστερη και αν το λειτουργήσεις με σωστά Themes (όχι μετατροπές απο k700, αλλα themes φτιαγμένα ειδικά για την ανάλυση του k750) θα δεις το φως το αληθινο ;) Τέτοια themes έχουν αρχίσει πλέον και βγαίνουν σε ποσότητες και δε θα είναι δύσκολο να τα αναζητήσεις.

Link to comment
Share on other sites

Εχοντας το Κ750 με την R1J002 από τον Ιούλιο απλά θέλω να σημειώσω ότι είμαι υπερευχαριστημένος!

Κανένα κόλλημα και κανένα πρόβλημα!

Με ικανοποίησαν (και με εξέπληξαν θετικά) η τρομερή αυτονομία της μπαταρίας (τρελοί χρόνοι τόσο που να μην το σκέφτεσαι να ακούσεις τα mp3 σου), οι φωτογραφίες (απίστευτες στο φως της ημέρας και άμεσα συγκρισίμες με τη Cybershot P50 2.1mpix της αδερφής μου), η πολύ καλή ακουστική από το mp3 player, το ράδιο με το βολικό RDS, η οθόνη του (προηγούμενο κινητό μου το 6230) και τέλος η φορητότητά του (όλα σε ένα σε πολύ μικρό πακέτο).

 

Δεν με ικανοποίησε το joystick (όχι γιατί δεν δουλεύει αλλά δεν μου άρεσε η αίσθηση του χειρισμού του, πολύ μαλακό...θα το ήθελα λίγο πιο σκληρό) και η άθλια γραμματοσειρά του (όταν γράφω με Τ9 στις επαφές, στα to do lists κτλ στην αρχή μου τα βγάζει με μικρά μετά με κεφαλαία και ενώ του λέω να τα γράφει με μικρά αυτό το βιολί του...πότε με κεφαλαία πότε με μικρά)

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Και σε μένα τόσο κάνει. Και δεν ειναι PRO αυτό το 64άρι. H 1GB που με καθυστερεί είναι η PRO της SONY. Πριν λίγο βρήκα το παρακάτω Link που συγκρίνει τις Sandisk με τις Sony (1gb) και νομίζω πως βρήκα τι φταιει :ΡΡ

 

http://hardware.gamespot.com/Story-ST-20872-2229-x-x-x

 

Σε παρακαλώ πες μου οι χρόνοι που αναφέρεις είναι από τη στιγμή που ακούγεται ο ήχος του κλείστρου ή από όταν εμφανιστεί η ένδειξη " Αποθήκευση " ; Επίσης τι ρυθμίσεις έχεις ποιότητας φωτο "Κανονική" ή

"Υψηλή" ;

Link to comment
Share on other sites

Σε παρακαλώ πες μου οι χρόνοι που αναφέρεις είναι από τη στιγμή που ακούγεται ο ήχος του κλείστρου ή από όταν εμφανιστεί η ένδειξη " Αποθήκευση " ; Επίσης τι ρυθμίσεις έχεις ποιότητας φωτο "Κανονική" ή

"Υψηλή" ;

 

Για την Υψηλή ποιότητα:

Απο την στιγμή που έχω νετάρει και πατάω τελική λήψη περνάνε 2'' μέχρι να εμφανιστεί το "αποθήκευση" και άλλα 5'' με 6'' μέχρι να ολοκληρωθεί η αποθήκευση και να επανέλθει η λειτουργία της κάμερας

Αυτό όταν αποθηκέυω στην memory stick.

 

Αν επιλέξω αποθήκευση στη Phone memory τότε ο χρόνος είναι 2'' μέχρι να εμφανιστεί το "αποθήκευση" και 3'' μέχρι την ολοκλήρωση αποθήκευσης.

 

Σε κανονική ποιότητα έχω χρόνο 2'' μέχρι την αποθήκευση και άλλα 5'' μέχρι την ολοκλήρωση για το memory stick και για την phone memory χρειάζεται 2'' μεχρι την αποθηκευση και αλλα 2'' για την ολοκλήρωση.

 

Όλοι οι χρόνοι 2'' που αναφέρω μειώνονται ελάχιστα ανάλογα με το περιβάλλον. Πχ σε σκοτεινές φώτο περνάνε 2 δευτερόλεπτα μέχρι την "αποθήκευση" αλλα σε φωτεινές δεν τα αγγίζει με μικρή διαφορά όμως.

Link to comment
Share on other sites

Για την Υψηλή ποιότητα:

Απο την στιγμή που έχω νετάρει και πατάω τελική λήψη περνάνε 2'' μέχρι να εμφανιστεί το "αποθήκευση" και άλλα 5'' με 6'' μέχρι να ολοκληρωθεί η αποθήκευση και να επανέλθει η λειτουργία της κάμερας

Αυτό όταν αποθηκέυω στην memory stick.

 

Αν επιλέξω αποθήκευση στη Phone memory τότε ο χρόνος είναι 2'' μέχρι να εμφανιστεί το "αποθήκευση" και 3'' μέχρι την ολοκλήρωση αποθήκευσης.

 

Σε κανονική ποιότητα έχω χρόνο 2'' μέχρι την αποθήκευση και άλλα 5'' μέχρι την ολοκλήρωση για το memory stick και για την phone memory χρειάζεται 2'' μεχρι την αποθηκευση και αλλα 2'' για την ολοκλήρωση.

 

Όλοι οι χρόνοι 2'' που αναφέρω μειώνονται ελάχιστα ανάλογα με το περιβάλλον. Πχ σε σκοτεινές φώτο περνάνε 2 δευτερόλεπτα μέχρι την "αποθήκευση" αλλα σε φωτεινές δεν τα αγγίζει με μικρή διαφορά όμως.

 

Η απάντησή σου είναι πολύ κατατοπιστική! Μέτρησα λοιπόν και εγώ (στο W800) και βρήκα τους ίδιους ακριβώς χρόνους που αναφέρεις για αποθήκευση στο phone memory,είτε χρησιμοποιώντας το memory stick της συσκευασίας

(Sandisk Pro Duo 512 MB) ,είτε μια High Speed (ULTRA II) Sandisk 512 MB,είτε την εσωτερική phone memory.

Link to comment
Share on other sites

Η απάντησή σου είναι πολύ κατατοπιστική! Μέτρησα λοιπόν και εγώ (στο W800) και βρήκα τους ίδιους ακριβώς χρόνους που αναφέρεις για αποθήκευση στο phone memory,είτε χρησιμοποιώντας το memory stick της συσκευασίας

(Sandisk Pro Duo 512 MB) ,είτε μια High Speed (ULTRA II) Sandisk 512 MB,είτε την εσωτερική phone memory.

 

 

Δλδ στην high speed σου παίρνει συνολικά 8 δευτερόλεπτα για αποθήκευση;

 

Πάντως απο ότι εχω καταλάβει οι Sandisk "gaming" είναι οι ταχύτερες. Αν τις εχει δοκιμάσει κάποιος ας χρονομετρήσει μια φωτο να δουμε διαφορες :(

 

Χμ χμ! Ακόμα και η Sony δλδ προσφέρει SanDisc με τα κινητά της;;; Τι άλλο θα δω!!!

Link to comment
Share on other sites

Δλδ στην high speed σου παίρνει συνολικά 8 δευτερόλεπτα για αποθήκευση;

 

Πάντως απο ότι εχω καταλάβει οι Sandisk "gaming" είναι οι ταχύτερες. Αν τις εχει δοκιμάσει κάποιος ας χρονομετρήσει μια φωτο να δουμε διαφορες :(

 

Χμ χμ! Ακόμα και η Sony δλδ προσφέρει SanDisc με τα κινητά της;;; Τι άλλο θα δω!!!

 

Όχι 8 δευτερόλεπτα , 5 δευτερόλεπτα ή 4 δευτερόλεπτα συνολικό χρόνο ,αναλογα με την περίπτωση , όπως ακριβώς αναφέρεις για αποθήκευση

στο phone memory.

Link to comment
Share on other sites

rre paidia , exw to kinito sto aftomato klidoma!

 

afou loipon klidwsei kai bgei ena screen saver kai meta mayrisei i o8oni tou telios , meta apo miso lepto (isos kai ligotero) fotizei astrapiaia i o8oni (aspro) kai ta pliktra to kanei ka8e fora afou to afisw na klidosei mono tou , kai svisei i o8oni tou !

 

episeis re paidia otan to kinito einai stin anamoni , giati sketi mayrila i o8oni tou !!?! san klisto einai to kinito!? de ginete na dixnei axna tin wra kapws monimos!?

So this is how liberty dies, with thunderous applause
Link to comment
Share on other sites

rre paidia , exw to kinito sto aftomato klidoma!

 

afou loipon klidwsei kai bgei ena screen saver kai meta mayrisei i o8oni tou telios , meta apo miso lepto (isos kai ligotero) fotizei astrapiaia i o8oni (aspro) kai ta pliktra to kanei ka8e fora afou to afisw na klidosei mono tou , kai svisei i o8oni tou !

 

episeis re paidia otan to kinito einai stin anamoni , giati sketi mayrila i o8oni tou !!?! san klisto einai to kinito!? de ginete na dixnei axna tin wra kapws monimos!?

 

to idio kanei kai se emena mallon einai fysiologiko.ginetai na soy emfanizei to roloi se katastash anamonhs alla kai ayto axno.pantos den fainetai san na einai kleisto

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα

 

Πάντα είχα NOKIA κινητό καί με τα ERICSSON δεν τα πάω καλά, το πρόβλημα είναι ότι όταν μετέφερα τον τηλεφωνικό κατάλογο από το παλιό κινητό μου στο καινούργιο έγινε μπέρδεμα στην λίστα, μάλλον ξεμπέρδεψε τα ελληνικά γραμμένα ονόματα με τα ξένα.Είναι δυνατόν με κάποιο τρόπο να μπουν στην σειρά όπως ήταν?Δηλαδή όταν πατάω π.χ Μ να μου βγάζει όλα τα τηλέφωνα που έχουν σωθεί με Μ καί όχι μπερδεμένα!Όποιος ήταν χρήστης ΝΟΚΙΑ παλιά θα καταλάβει το σπάσιμο!

 

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

νομίζω ότι θα πρέπει να τα γράψεις απο την αρχή!

 

το έιχα πάθει και εγώ κατα την μεταφορά μου απο ΝΟΚΙΑ σε Κ700

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson K750i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...