Jump to content

Sony Ericsson K750i


florinaperis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδια βοηθεια."Πειραξα" το μενου με την βοηθεια του FAR Manager, αλλα το computer τα επεξε και δεν εχω τα original menu και layout.Εχει κανεις να μου τα δωσει? Κ750 μονο παιδια.

 

Σας ευχαριστω

Τελικα πρεπει να ειναι ωραια στον απαλο κοσμο του Souplin
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 10,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

SagoniasSlutRose εγω το K750i μου το αγορασα μεταχειρισμενο 150 ευρα. Το Ν70 με το οποιο το ανταλαξα ειναι ολοκαινουργιο.

Εκτος απο της τρελλες δυνατοτητες που εχει ειναι 3G και επισης μου αρεσει και ποιο πολυ to deisign!

Εχει καλυτερη ποιοτητα κατασκευης (αντιο καταραμενο joypad K750i) :p

Το κακο με τα Sony Ericsson ειναι οτι σιγα σιγα τα τρωνε τα ψωμια τους...

Ενας φιλος που εχει το Κ750i λιγοτερο απο ενα χρονο και ηδη κοιταει για το Κ800i.

Ποιος το :X τωρα το Quick Share!!!

:D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Μιας κ πιάσαμε κουβέντα για την μπαταρία, να ρωτήσω κ εγώ κάτι;

Στο πόσο % πρέπει να το φορτίζουμε (βράδυ) ώστε να ξέρουμε ότι θα μας βγάλει την άλλη μέρα στην δουλειά μέχρι το απόγευμα;

Στο Νοκια που είχα πριν π.χ. ήξερα ότι αν έφτανε μια γραμμή, το φόρτιζα, για να με βγάλει την άλλη μέρα, τώρα, 10%, 20%, πόσο λέτε;

Link to comment
Share on other sites

Μιας κ πιάσαμε κουβέντα για την μπαταρία, να ρωτήσω κ εγώ κάτι;

Στο πόσο % πρέπει να το φορτίζουμε (βράδυ) ώστε να ξέρουμε ότι θα μας βγάλει την άλλη μέρα στην δουλειά μέχρι το απόγευμα;

Στο Νοκια που είχα πριν π.χ. ήξερα ότι αν έφτανε μια γραμμή, το φόρτιζα, για να με βγάλει την άλλη μέρα, τώρα, 10%, 20%, πόσο λέτε;

 

Αναλόγως με τη χρήση που κάνεις.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια βοηθεια."Πειραξα" το μενου με την βοηθεια του FAR Manager, αλλα το computer τα επεξε και δεν εχω τα original menu και layout.Εχει κανεις να μου τα δωσει? Κ750 μονο παιδια.

 

Σας ευχαριστω

 

Παιδια συγγνωμη αν σας πρηζω,αλλα ειναι αναγκη

Τελικα πρεπει να ειναι ωραια στον απαλο κοσμο του Souplin
Link to comment
Share on other sites

SagoniasSlutRose εγω το K750i μου το αγορασα μεταχειρισμενο 150 ευρα. Το Ν70 με το οποιο το ανταλαξα ειναι ολοκαινουργιο.

Εκτος απο της τρελλες δυνατοτητες που εχει ειναι 3G και επισης μου αρεσει και ποιο πολυ to deisign!

Εχει καλυτερη ποιοτητα κατασκευης (αντιο καταραμενο joypad K750i) :p

Το κακο με τα Sony Ericsson ειναι οτι σιγα σιγα τα τρωνε τα ψωμια τους...

Ενας φιλος που εχει το Κ750i λιγοτερο απο ενα χρονο και ηδη κοιταει για το Κ800i.

Ποιος το :X τωρα το Quick Share!!!

:D :D :D

Αν δεις παραπανω λεω οτι εγω που ειμαι ενας απλος χρηστης προτιμησα το Κ750 διοτι και πιο φθινο ηταν,και καλυτερη αυτονομια,και μικροτερο μεγεθος,και καλυτερη καμερα μου ειχαν πει! Αφου ομως εσυ το πηρες μεταχειρισμενο και το εδωσες για ενα καινουριο εισαι σουπερ! Αφου και το Ν70 ειναι πολυ πιο καινουριο μοντελο,συμβιαν,3G κλπ.. Εγω ομως επρεπε να παρω ενα καινουριο λογω επιδοτηδης! Οποτε οπως σου ειπα με τη διαφορα των χρηματων πηρα μια καρτουλα 2Γκιγκα,δηλαδη εκανα το Κ750 mp3player,και πηρα και ενα πακετακι DSL πληρωμενο για 5μηνες!!

Link to comment
Share on other sites

Αν δεις παραπανω λεω οτι εγω που ειμαι ενας απλος χρηστης προτιμησα το Κ750 διοτι και πιο φθινο ηταν,και καλυτερη αυτονομια,και μικροτερο μεγεθος,και καλυτερη καμερα μου ειχαν πει! Αφου ομως εσυ το πηρες μεταχειρισμενο και το εδωσες για ενα καινουριο εισαι σουπερ! Αφου και το Ν70 ειναι πολυ πιο καινουριο μοντελο,συμβιαν,3G κλπ.. Εγω ομως επρεπε να παρω ενα καινουριο λογω επιδοτηδης! Οποτε οπως σου ειπα με τη διαφορα των χρηματων πηρα μια καρτουλα 2Γκιγκα,δηλαδη εκανα το Κ750 mp3player,και πηρα και ενα πακετακι DSL πληρωμενο για 5μηνες!!

 

Και ποιός έκανε πιο έξυπνη κίνηση; εσύ ή ο lx911;

Σίγουρα εσύ. Ελπίζω να μην ψάχνει σε λίγο ο φίλος lx911 κάποιον να ανταλάξει το Ν70. :)

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω ποιος εκανε πιο καλη κινηση.. Για μενα σιγουρα με συμφαιερει αυτο που εκανα!Διοτι με το Ν70 θα επαιζα λιγο στην αρχη με τις διαφορες εφαρμογες,γιατι μονο αυτο εχει παραπανω πιστευω,και μετα θα βαριομουνα! Αυτος ισως χρειαζεται οντως αυτες τις παραπανω εφαρμογες που προσφερει το συμβιαν Ν70!

Απλα με παραξενεψε γιατι στο πρωτο ποστ που εκανε εγραφε οτι σημερα γιορταζει γιατι εδωσε το Κ750 για ενα Ν70! Και παραξενευτικα δλδ..Και γενικα ο τροπος που γραφει για το Κ750,καπως σαν να το υποβαθμιζει,και θελησα να του πω οτι για καποιους ειναι πολλες κλασεις ανωτερο του Ν70..

Link to comment
Share on other sites

Βρε Αγαπάτε αλλήλους :) . εμενα θα με βοηθήσει κανείς ή θα παω να πάρω κανα GH628?
Τελικα πρεπει να ειναι ωραια στον απαλο κοσμο του Souplin
Link to comment
Share on other sites

Βρε Αγαπάτε αλλήλους :) . εμενα θα με βοηθήσει κανείς ή θα παω να πάρω κανα GH628?

 

Προφανώς κανείς από εδώ δεν πειράζει τα μενού του. Τώρα, εσύ καλά να πάθεις που είσαι πειραχτήρι! :p Έτσι, για να μάθεις την αξία του backup. :cool:

Σοβαρά τώρα, νομίζω πως είναι καλύτερο να ξαναφλασάρεις το τηλέφωνό σου με "φρέσκο" firmware και να τελειώνεις μια και καλή! ;) και πριν το κάνεις πάρε και κανένα backup. :)

 

Υ.Γ. Έχω μια παλιά μοτορόλα ("παντόφλα" των 90's) αν δεν βρεις το GH628 :lol:

Link to comment
Share on other sites

Μήπως ξέρει κανείς πως εμφανίζεται ο αριθμός των υπόλοιπων χαρακτήρων σε ένα μήνυμα;

Κάποια στιγμή είδα ένα 13 ή κάτι τέτοιο πάνω δεξιά, αλλά δεν ξέρω πως βγήκε

Link to comment
Share on other sites

Μήπως ξέρει κανείς πως εμφανίζεται ο αριθμός των υπόλοιπων χαρακτήρων σε ένα μήνυμα;

Κάποια στιγμή είδα ένα 13 ή κάτι τέτοιο πάνω δεξιά, αλλά δεν ξέρω πως βγήκε

Όταν οι χαρακτήρες που απομένουν μέχρι να συμπληρωθεί το ένα μήνυμα φτάσουν τους 20, τότε εμφανίζεται πάνω δεξιά ο αριθμός των χαρακτήρων που απομένουν και συνεχίζει να μετράει αντίστροφα όσο προστίθενται χαρακτήρες...

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

Προφανώς κανείς από εδώ δεν πειράζει τα μενού του. Τώρα, εσύ καλά να πάθεις που είσαι πειραχτήρι! :p Έτσι, για να μάθεις την αξία του backup. :cool:

Σοβαρά τώρα, νομίζω πως είναι καλύτερο να ξαναφλασάρεις το τηλέφωνό σου με "φρέσκο" firmware και να τελειώνεις μια και καλή! ;) και πριν το κάνεις πάρε και κανένα backup. :)

 

Υ.Γ. Έχω μια παλιά μοτορόλα ("παντόφλα" των 90's) αν δεν βρεις το GH628 :lol:

 

Χαχα.Μαλλον το backup πρεπει να ηταν και αυτος νομος του Hamurabi.Σοβαρα τωρα, backup ειχα παρει αλλα μεσα στο pc ( ωραιο backup ε?)Anyway εβγαλα ακρη και θα ηθελα να σας ευχαριστησω για την βοηθεια -καζο.

 

P.S. Ωραια μου ακουγεται το motorola :)

Τελικα πρεπει να ειναι ωραια στον απαλο κοσμο του Souplin
Link to comment
Share on other sites

To κινητό παιδιά έπεσε και άλλο το πλαισιο το δίνει 209Ε.

Άντε να σπασουμε και τη διακοσάρα!!!!! :D

 

:shock:

Πάρα πολύ έπεσε η τιμή!!

Link to comment
Share on other sites

Εγω εκανα καποιες αλλαγες στο κινητό και πέτυχαν ( αλλαγη στα εικονίδια των themes και γενικα του layout, πειραξα τα frames της καμερας).Ολα μια χαρά, αρκει να εισαι προσεκτικος και να τα κανεις ολα βημα βημα. Τωρα ψαχνομαι πως να ενεργοποιω το ράδιο χωρις τα ακουστικα (καπως ειπαν οτι γινεται,αλλα δεν θυμαμαι πως)
Τελικα πρεπει να ειναι ωραια στον απαλο κοσμο του Souplin
Link to comment
Share on other sites

Έχει δοκιμάσει κανείς το FAR Manager Pluginεδώ);

 

Νομίζω πως μερικοί εδώ μέσα το έχουμε δοκιμάσει με επιτυχία! Θέλεις κάτι συγκεκριμένο ?

Link to comment
Share on other sites

Εχει καταφερει κανεις με το FAR να ενεργοποιησει το ράδιο χωρις τα ακουστικά?
Τελικα πρεπει να ειναι ωραια στον απαλο κοσμο του Souplin
Link to comment
Share on other sites

Τωρα ψαχνομαι πως να ενεργοποιω το ράδιο χωρις τα ακουστικα (καπως ειπαν οτι γινεται,αλλα δεν θυμαμαι πως)

 

Κοίτα εδώ αλλά να γνωρίζεις πως χωρίς το handsfree ή γενικά κάποιο βύσμα (φορτιστής ή USB) θα...ψάχνεις μάταια για σταθμούς!

Link to comment
Share on other sites

To κινητό παιδιά έπεσε και άλλο το πλαισιο το δίνει 209Ε.

Άντε να σπασουμε και τη διακοσάρα!!!!! :D

 

Posooooo:blink: :blink: ?Oso skeftomai oti egw to phra 340 eurwpoula mou erxete na skasw...:wacko:

Link to comment
Share on other sites

:offtopic:

 

Τα κακά του να είσαι πρώτος... :p

NEC DB2000 (1999), Nokia 3210 (2000), EricssonR320s (2001), Ericsson T65 (2002), Nokia 6600 (2003), Palm Treo650 (2005), iPhone (2007), HTC Hero (2009), Samsung Galaxy Mini (2010), iPad (2010), Samsung Omnia W (2011), Samsung Galaxy Note (2012), iPad Air (2014), Samsung Galaxy Note 3 (2014), OnePlus 2 (2015), Meizu M5 Note (2017), Samsung Note 8 (2017), iPad 6 (2018)...

http://www.everythingaboutebooks.com

Link to comment
Share on other sites

Παντως η τιμη εχει πεσει παρα πολυ και αυτο με ανυσηχει! Το θεωρω πολυ καλο για να εχει μονο 200Ε.. Και φανταστειτε οτι τωρα με τα 200Ε σιγουρα εχουν αρκετο κερδος,αφου το εχουν ακομα στην αγορα..Οποτε φανταστειτε το κερδος τοτε που κοστιζε 400+ ευρω ποσα εβγαζαν!!!
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson K750i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...