Jump to content

Sony Ericsson K750i


florinaperis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παίδες, τελικά υπάρχει έκδοση update R1AA008 για το Vodafone Live K750 μου...? κι αν ναι, συμφέρει να κάνω αναβάθμιση μέσω Ίντερνετ από το σπίτι ή σε κατάστημα SE??? Ποιό είναι καλύτερο? Επίσης, με την αναβάθμιση θα σβηστούν οι επαφές, τα μηνύματά μου και βίντεο-φωτογραφίες ή όχι?

 

Θένκς

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 10,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Παίδες, τελικά υπάρχει έκδοση update R1AA008 για το Vodafone Live K750 μου...? κι αν ναι, συμφέρει να κάνω αναβάθμιση μέσω Ίντερνετ από το σπίτι ή σε κατάστημα SE??? Ποιό είναι καλύτερο? Επίσης, με την αναβάθμιση θα σβηστούν οι επαφές, τα μηνύματά μου και βίντεο-φωτογραφίες ή όχι?

 

Θένκς

 

 

R1N κατι ειναι η τελευταια για VL κινητο αν δεν κανω λαθος. Μονο σε service point της SE μπορεις να κανεις αναβαθμιση. Θα χαθουν ολα οποτε κρατα ενα καλο back up. :O

Dream big and dare to fail..
Link to comment
Share on other sites

Καλα, κανεις δεν εχει το συγκεκριμενο προβλημα;;;

 

 

Μου εχει συμβει με την πρωτη εκδοση VL, οταν ειχα το VL κινητο, να μου στελνουν 2πλο / 3πλο SMS απο εξωτερικο και με το που απαντουσα, το αρχικο SMS να χανοταν. :X

Dream big and dare to fail..
Link to comment
Share on other sites

Φιλε mikel δεν βλεπεις τι γινεται με το κινητο?

Εχει βουιξει ολη η πλαση!

Κατα πασα πιθανοτητα αν το παρεις τωρα το λογισμικο που θα εχει πανω θα ειναι το *&^&^#*&^*&$^* R1N0025 και θα εχεις του κοσμου τα προβληματα και θα κανεις restart καθε 2-3 μερες στανταρ...

Η επιλογη φυσικα δικη σου και το κινητο αν δουλευε καλα θα ηταν απλα ΤΕΛΕΙΟ αλλα με τα προβληματα που βγαζει....

ΤΙ να σου πω δεν ξερω...

Γνωμη μου ειναι να περιμενεις να δεις αν θα βγει ενημερωμενο λογισμικο που θα λυνει τα πιο πολλα προβληματα και να το τσιμπησεις μετα!

Εγώ πήρα το κινητο με την R1L περασμένη, και ήμουν από τους πρώτους που το αναβάθμισα σε R1N035.

 

 

Πρέπει να πώ οτι δεν μου έχει παρουσιαστεί κανένα απολύτως πρόβλημα από τότε .

 

Ούτε κολλήματα, ούτε μαυρα κουτιά ουτε τίποτα. Οπότε ας μη γενικεύουμε το πρόβλημα, λέγοντας "Μην πάρεις Κ750 γιατι άμα έχει την R1N0035 θα κολλάει συνέχεια".

 

Είναι αρκετά τα άτομα που αντιμετωπίζουν πρόβλημα, αλλά δεν παύουν να αποτελούν μεμονωμένες περιπτώσεις .

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εγω σπανια ειχα προβλημα με το λογισμικο του κινητου, και ειδικα τωρα με την R1AA008 πανε ολα ρολοϊ. Eχει μηνες να κανει restart το κινητο μου :)

Ανταλλακτήριο προγνωστικών στοιχήματος ποδοσφαίρου. Από τον παίκτη, για τον παίκτη!

http://www.progno.gr ;)

Link to comment
Share on other sites

Οταν παω να κανω format το Mem Stick μου ζηταει εναν κωδικο τηλεφωνου λεει. Ποιος ειναι αυτος? Τον γραφει καπου?

Ευχαριστω!

Νομιζω 0000.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πήρα το κινητο με την R1L περασμένη, και ήμουν από τους πρώτους που το αναβάθμισα σε R1N035.

Πρέπει να πώ οτι δεν μου έχει παρουσιαστεί κανένα απολύτως πρόβλημα από τότε .

Ούτε κολλήματα, ούτε μαυρα κουτιά ουτε τίποτα. Οπότε ας μη γενικεύουμε το πρόβλημα, λέγοντας "Μην πάρεις Κ750 γιατι άμα έχει την R1N0035 θα κολλάει συνέχεια".

Είναι αρκετά τα άτομα που αντιμετωπίζουν πρόβλημα, αλλά δεν παύουν να αποτελούν μεμονωμένες περιπτώσεις .

Ακριβως. Προκειται απλα για μερικες χιλιαδες μεμονωμενες περιπτωσεις. :D (just kidding).

Στα σοβαρα: Γενικα εχεις δικιο. Απλα, αυτος που εχει προβλημα ειναι λογικο να ψαχτει, να γραψει στο φορουμ, να παει στο σερβις, να αποτρεψει νεους αγοραστες του προϊοντος κτλ. Αντιθετα, αυτος που δεν εχει προβλημα, δεν ασχολειται. Ετσι οι "προβληματικες" περιπτωσεις προβαλλονται περισσοτερο στο φορουμ. Αλλα αυτος ειναι και ενας βασικος λογος υπαρξης του, ωστε να ενημερωνομαστε, ως υποψηφιοι αγοραστες, πριν την "πατησουμε".

Link to comment
Share on other sites

ΜΕΤΑ τοσους μηνες κυκλοφοριας ειναι ακομη ενα απο τα πιο πληρη κινητα σε βολικο μεγεθος και αρκετα καλη τιμη.ΕΙΧΑ δυο και το μοναδικο μου προβλημα ηταν το μαυρο κουτι που εξαφανιστηκε με την τελευταια αναβαθμιση, μου αρεσει και με ικανοποιει πληρως ...ισως λιγο μεγαλυτερη οθονη..:O εγω συνιστω την αγορα του :!: τωρα για τα προβληματα συμφωνω με τον πιο πανω φιλο οτι αυτα κανουν θορυβο [δικαιολογημενα]ενω οταν δεν εχει καποιος προβλημα με το τηλεφωνο απλα το χαιρεται
Η Δημοκρατία μας αυτοκαταστρέφεται διότι κατεχράσθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας, διότι έμαθε τους πολίτες να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λόγου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πήρα το κινητο με την R1L περασμένη, και ήμουν από τους πρώτους που το αναβάθμισα σε R1N035.

 

 

Πρέπει να πώ οτι δεν μου έχει παρουσιαστεί κανένα απολύτως πρόβλημα από τότε .

 

Ούτε κολλήματα, ούτε μαυρα κουτιά ουτε τίποτα. Οπότε ας μη γενικεύουμε το πρόβλημα, λέγοντας "Μην πάρεις Κ750 γιατι άμα έχει την R1N0035 θα κολλάει συνέχεια".

 

Είναι αρκετά τα άτομα που αντιμετωπίζουν πρόβλημα, αλλά δεν παύουν να αποτελούν μεμονωμένες περιπτώσεις .

 

Εχεις απολυτο δικιο φιλε μου.

Απλα δυστυχως στην περιπτωση του εν λογω κινητου αποτελεις την εξαιρεση και δεν αντιμετωπιζεις τα προβληματα που εχουν παρα παρα παρα πολλοι απο τους υπολοιπους.

Απλα προσπαθησα να ενημερωσω τον φιλο Mikel οτι οι πιο πολλοι με την συγκεκριμενη εκδοση λογισμικου αντιμετωπιζουν bugs. :)

"It's nice to be important but it's more important to be nice"

Nexus 6P Graphite Black 64gb

HTC Nexus 9

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια παρακολουθώ εδώ και ένα μήνα σχεδόν καθημερινά αυτό το forum και διαβάζω τα παράπονά σας με το κινητό, αλλά εγώ που το έχω εδώ και 3 μήνες πέραν κάποιον ανεπέσθυτων προβλημάτων τις πρώτες μέρες λειτουργείας τώρα δεν έχω σχεδών κανένα πράβλημα και χρησιμοποιώ την R1C004 και ενώ σκεφτόμουν να κάνω αναβάθμιση στην τελευταία που υπάρχει, με αυτά που εχω διαβάσει λέω να το αφήσω καλήτερα όταν θα μου παρουσιάσει πραγματικά προβλήματα!!! :rolleyes:;) :happy:

 

 

me tin ekdosi pou exis omos i opia ine pio palia isteri kata poli to video... vale r1n i r1aa na gini esto poli kalo to video kai meta asto xoris anavathmisis an sou doulevi kala.. toulaxiston ego, afto exo kani kai ime senios..:cool:

 

tora pia tha kano xana anavathmisi mono otan iparxoun kales allages kai oxi apla apiroelaxista mio grigora menu kai tetia...:) den to riskaro!! ;)

Often imitated, never duplicated...

ELA MWRI PANATHA! ELA MWRI ARWSTIA!! :luck:

Link to comment
Share on other sites

Παίδες, τελικά υπάρχει έκδοση update R1AA008 για το Vodafone Live K750 μου...? κι αν ναι, συμφέρει να κάνω αναβάθμιση μέσω Ίντερνετ από το σπίτι ή σε κατάστημα SE??? Ποιό είναι καλύτερο? Επίσης, με την αναβάθμιση θα σβηστούν οι επαφές, τα μηνύματά μου και βίντεο-φωτογραφίες ή όχι?

 

Θένκς

 

 

DEN XERO AN IPARXI R1AA GIA VODA KINITA PADOS DEN THA XASIS TPT APO TA DEDOMENA SOU..:cool:

Often imitated, never duplicated...

ELA MWRI PANATHA! ELA MWRI ARWSTIA!! :luck:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πήρα το κινητο με την R1L περασμένη, και ήμουν από τους πρώτους που το αναβάθμισα σε R1N035.

 

 

Πρέπει να πώ οτι δεν μου έχει παρουσιαστεί κανένα απολύτως πρόβλημα από τότε .

 

Ούτε κολλήματα, ούτε μαυρα κουτιά ουτε τίποτα. Οπότε ας μη γενικεύουμε το πρόβλημα, λέγοντας "Μην πάρεις Κ750 γιατι άμα έχει την R1N0035 θα κολλάει συνέχεια".

 

Είναι αρκετά τα άτομα που αντιμετωπίζουν πρόβλημα, αλλά δεν παύουν να αποτελούν μεμονωμένες περιπτώσεις .

 

 

akrivos idia periptosi file mou kai ego...

Often imitated, never duplicated...

ELA MWRI PANATHA! ELA MWRI ARWSTIA!! :luck:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πήρα το κινητο με την R1L περασμένη, και ήμουν από τους πρώτους που το αναβάθμισα σε R1N035.

 

 

Πρέπει να πώ οτι δεν μου έχει παρουσιαστεί κανένα απολύτως πρόβλημα από τότε .

 

Ούτε κολλήματα, ούτε μαυρα κουτιά ουτε τίποτα. Οπότε ας μη γενικεύουμε το πρόβλημα, λέγοντας "Μην πάρεις Κ750 γιατι άμα έχει την R1N0035 θα κολλάει συνέχεια".

 

Είναι αρκετά τα άτομα που αντιμετωπίζουν πρόβλημα, αλλά δεν παύουν να αποτελούν μεμονωμένες περιπτώσεις .

Θέλω κ εγώ να χτυπήσω το Κ750. Το έχει ένας φίλος μου και μου έχει πει πως το αναβάθμισε και δεν του παρουσιάζει προβλήματα. Ίσα ίσα λέει πως έχει και καλύτερο VIDEO τώρα.

 

Διαβάζοντας τα post παρατήρησα, πως πολλά άτομα έχουν πρόβλημα, αλλά δεν νομίζω να είναι και τόσο συχνό φαινόμενο τα προβλήματα που έχετε αναφέρει...

 

Για το W800 έχουν ακουστεί παρόμοια προβλήματα?????

:wink: Όταν σου δείχνουν το φεγγάρι μην κοιτάς το δάκτυλο.........
Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ ....ΜΗΝ ΨΑΧΝΕΤΕ ΑΛΛΟ ΓΙΑ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΕΙΣ ΟΣΟΙ ΕΧΟΥΝ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ ΜΑΥΡΗ ΟΘΟΝΗ.

 

 

"ΠΡΟΣΟΧΗ ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΤΟ

ΛΟΙΠΟΝ ΠΑΙΔΙΑ ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΓΙΑ ΝΑ ΦΥΓΟΥΝ ΤΑ ΜΑΥΡΑ ΚΟΥΤΑΚΙΑ ΑΠΟ ΤΟ Κ750Ι ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΤΕ ΤΙΠΟΤΑ!ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΠΡΟΕΡΧΕΤΑΙ ΑΠΟ ΚΑΡΤΕΣ SIM .ΜΕΡΙΚΕΣ ΑΠΟ ΑΥΤΕΣ ΠΡΟΚΑΛΟΥΝ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.ΕΧΩ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΜΕ ΕΝΑΝ ΑΠΟ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝ ΝΑ ΛΥΣΟΥΝ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.ΘΑ ΛΥΘΕΙ ΜΟΝΟ ΜΕ ΜΙΑ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ ΠΟΥ ΑΚΟΜΑ ΤΗΝ ΕΞΕΛΙΣΟΥΝ.ΣΥΝΤΟΜΑ ΘΑ ΤΗΝ ΕΧΟΥΜΕ.ΤΟ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΛΥΘΗΚΕ ΣΤΟ W800.ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ.ΟΣΑ ΤΗΛΕΦΩΝΑ ΚΑΙ ΑΝ ΑΛΛΑΞΟΥΜΕ ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΙΠΟΤΑ.ΥΠΟΜΟΝΗ..."

ΑΥΤΑ ΕΙΧΑ ΓΡΑΨΕΙ ΠΡΟ ΗΜΕΡΩΝ!ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΩ ΟΤΙ ΕΧΩ ΕΓΚΥΡΕΣ ΠΗΓΕΣ!ΕΠΙΣΗΜΑ Η SE ΔΕΝ ΘΑ ΠΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΟΥΤΕ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΝΑ SITE...ΠΟΥ ΝΑ ΤΟ ΛΕΕΙ.ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΠΛΑΚΑ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΜΕ ΤΑ ΠΡΟΒΚΗΜΑΤΑ ΤΩΝ Κ750...ΤΩΡΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΕΠΙΛΥΣΗΣ ΤΟΥ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΟΣ.ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΠΑΡΑΔΕΧΤΕΙ ΕΠΙΣΗΜΑ Η SE ...

Samsung Galaxy S8 plus.....
Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ ....ΜΗΝ ΨΑΧΝΕΤΕ ΑΛΛΟ ΓΙΑ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΕΙΣ ΟΣΟΙ ΕΧΟΥΝ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ ΜΑΥΡΗ ΟΘΟΝΗ.

 

 

"ΠΡΟΣΟΧΗ ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΤΟ

ΛΟΙΠΟΝ ΠΑΙΔΙΑ ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΓΙΑ ΝΑ ΦΥΓΟΥΝ ΤΑ ΜΑΥΡΑ ΚΟΥΤΑΚΙΑ ΑΠΟ ΤΟ Κ750Ι ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΤΕ ΤΙΠΟΤΑ!ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΠΡΟΕΡΧΕΤΑΙ ΑΠΟ ΚΑΡΤΕΣ SIM .ΜΕΡΙΚΕΣ ΑΠΟ ΑΥΤΕΣ ΠΡΟΚΑΛΟΥΝ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.ΕΧΩ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΜΕ ΕΝΑΝ ΑΠΟ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝ ΝΑ ΛΥΣΟΥΝ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.ΘΑ ΛΥΘΕΙ ΜΟΝΟ ΜΕ ΜΙΑ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ ΠΟΥ ΑΚΟΜΑ ΤΗΝ ΕΞΕΛΙΣΟΥΝ.ΣΥΝΤΟΜΑ ΘΑ ΤΗΝ ΕΧΟΥΜΕ.ΤΟ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΛΥΘΗΚΕ ΣΤΟ W800.ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ.ΟΣΑ ΤΗΛΕΦΩΝΑ ΚΑΙ ΑΝ ΑΛΛΑΞΟΥΜΕ ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΙΠΟΤΑ.ΥΠΟΜΟΝΗ..."

ΑΥΤΑ ΕΙΧΑ ΓΡΑΨΕΙ ΠΡΟ ΗΜΕΡΩΝ!ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΩ ΟΤΙ ΕΧΩ ΕΓΚΥΡΕΣ ΠΗΓΕΣ!ΕΠΙΣΗΜΑ Η SE ΔΕΝ ΘΑ ΠΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΟΥΤΕ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΝΑ SITE...ΠΟΥ ΝΑ ΤΟ ΛΕΕΙ.ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΠΛΑΚΑ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΜΕ ΤΑ ΠΡΟΒΚΗΜΑΤΑ ΤΩΝ Κ750...ΤΩΡΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΕΠΙΛΥΣΗΣ ΤΟΥ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΟΣ.ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΠΑΡΑΔΕΧΤΕΙ ΕΠΙΣΗΜΑ Η SE ...

Μακάρι να λυθεί τότε. Έχεις πληροφορίες για το πότε περίπου θα κυκλοφορήσει νέο firmware ???

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

paidia psaxnw stis selides pws na anoiksw to k750i mou alla den to brhskw.den mporw na dw kai tis 249 selides gi auto mhpws kapoios mporei na mou dwsei ena quick link?
Link to comment
Share on other sites

Μακάρι να λυθεί τότε. Έχεις πληροφορίες για το πότε περίπου θα κυκλοφορήσει νέο firmware ???

HΔH EXEI ΑΡΧΙΣΕΙ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΠΟ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΒΛΑΒΩΝ...ΑΝΑΜΕΤΑΙ ΠΟΛΥ ΣΥΝΤΟΜΑ .ΕΙΝΑΙ ΑΙΣΙΟΔΟΞΟΙ ΓΙΑΤΙ ΠΙΣΤΕΥΟΥΝ ΟΤΙ ΕΦΟΣΟΝ ΒΡΗΚΑΝ ΤΗ ΛΥΣΗ ΣΤΟ W800 ΘΑ ΤΗ ΒΡΟΥΝ ΚΑΙ ΕΔΩ...ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΝΑΙ ΘΕΜΑ ΤΥΧΗΣ ΟΙ ΒΛΑΒΕΣ.ΕΧΩ ΤΗΝ R1N035 ΣΕ VL ΣΥΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.ΦΙΛΟΣ ΠΗΡΕ ΤΟ Κ750 ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΠΡΙΝ ΙΔΙΟ ΜΕ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΑΣΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ...

Samsung Galaxy S8 plus.....
Link to comment
Share on other sites

Εγώ αναβάθμισα πριν λίγη ώρα το Κ750 μιας και ο Updater άλλαξε έκδοση. Βέβαια το firmware της συσκευής δεν άλλαξε, αλλά δεν ξέρεις καμιά φορά τι γίνετε......

 

Βοήθειά μας....

Someone, Somewhere in Summer Time
Link to comment
Share on other sites

HΔH EXEI ΑΡΧΙΣΕΙ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΠΟ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΒΛΑΒΩΝ...ΑΝΑΜΕΤΑΙ ΠΟΛΥ ΣΥΝΤΟΜΑ .ΕΙΝΑΙ ΑΙΣΙΟΔΟΞΟΙ ΓΙΑΤΙ ΠΙΣΤΕΥΟΥΝ ΟΤΙ ΕΦΟΣΟΝ ΒΡΗΚΑΝ ΤΗ ΛΥΣΗ ΣΤΟ W800 ΘΑ ΤΗ ΒΡΟΥΝ ΚΑΙ ΕΔΩ...ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΝΑΙ ΘΕΜΑ ΤΥΧΗΣ ΟΙ ΒΛΑΒΕΣ.ΕΧΩ ΤΗΝ R1N035 ΣΕ VL ΣΥΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.ΦΙΛΟΣ ΠΗΡΕ ΤΟ Κ750 ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΠΡΙΝ ΙΔΙΟ ΜΕ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΑΣΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ...

Μην γράφεις με κεφαλαία... είναι σαν να φωνάζεις :)

30+ Years Radio Producer at ERT A.E.

https://www.tiktok.com/@pericles_moulis

Link to comment
Share on other sites

Μην γράφεις με κεφαλαία... είναι σαν να φωνάζεις :)

εχεις δικιο...συγγνωμη...:ninja:

Samsung Galaxy S8 plus.....
Link to comment
Share on other sites

Αν έχεις κουράγιο και όρεξη δοκίμασε το εξής:

 

Aγόρασε από κάποιο κατάστημα για υπολογιστές ένα δοχείο πεπιεσμένου αέρα.

Λύσε το κινητό,καθάρισε το και όταν πας να το κλείσεις, με τον αέρα φύσα λίγο την οθόνη προκειμενου να απομακρύνεις οποιοδήποτε υπόλειμμα σκόνης έχει μείνει!!

Σίγουρα θα μείνουν πίσω κάτι λίγα,αλλα όχι τόσα όσο τώρα ;)

 

Μπά... άδικος κόπος.Τελικά όλα μια ιδέα είναι...Δεν υπάρχει τίποτα που να μην το διαπερνά η σκόνη.Όλα αυτά που λές τα έκανα. Τελικά κατάλαβα τι συμβαίνει. Την ώρα που το έκλεινα και έκανε τα "κλίκ" και ενώ πριν ξεκινήσω να κουμπώνω δεν υπάρχει τίποτα, ως δια μαγείας εμφανίζονται. Πως το κατάλαβα? μου έπεσε το κινητό 2 φορές κάτω και εμφανίστηκαν "οι γνωστοί-άγνωστοι" απο το πουθενά.Φταίει το απότομο ...πως να το πώ τράνταγμα-χτύπημα.Ακόμα και να μην το είχα ανοίξει, με το πέσιμο θα εμφανίζονταν

Δεν υπάρχει άλλη λύση, παρά η συμβίωση. Και λίγο "μπίχλα" στην οθόνη δεν βλάπτει:lol: Απλά μιά φορά τον χρόνο ένα άνοιγμα και καθάρισμα, έτσι για τα μάτια του κόσμου...

 

Πάντως δεν φταίω εγώ, αλλά η SE που έκανε ενα τόσο όμορφο κινητό με μία τόσο όμορφη οθόνη (πάντα σε σύγκριση με το μέγεθός του).:)

 

 

Δημήτρης

Link to comment
Share on other sites

paidia psaxnw stis selides pws na anoiksw to k750i mou alla den to brhskw.den mporw na dw kai tis 249 selides gi auto mhpws kapoios mporei na mou dwsei ena quick link?

 

 

ela file! clickare edw...

Often imitated, never duplicated...

ELA MWRI PANATHA! ELA MWRI ARWSTIA!! :luck:

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson K750i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...