Jump to content

Sony Ericsson K750i


florinaperis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 10,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

MPOREITE NA ME VOEITHISETE NA TI VRW?

 

Καλήσπερα.:worry: Η εφαρμόγη που θέλεις :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα καλά μου παιδιά!!

 

Ξέρει κάποιος πώς μπορώ να αλλάξω ήχο για τις υπενθυμίσεις του ημερολογίου; Η διάρκεια και η ένταση του default δεν είναι καθόλου ικανοποιητικές...

 

Ευχαριστώ :)

Lilly: Marshall, dinner's ready!

Marshal: Is there any for me?

Lilly: No, but it's your favourite!

Link to comment
Share on other sites

:rolleyes: Να ησουν και ο μοναδικος! :blink::yahoo::up:

 

PW PW TO W960 EINAI SKETOS ERWTAS..... MAKARI NA BGEI GIRW STA 450 GIATI AN BGEI PANW APO TO K850 I POREIA TOY DEN THA EINAI I ANAMENOMENI....KAI MAKARI NA BGEI TELEIO SAN TO W900....

:)
Link to comment
Share on other sites

Καλήσπερα.:worry: Η εφαρμόγη που θέλεις :)

 

 

τελικα τι εφαρμογη ειναι αυτη :p

 

και γιατι οταν την αποσυμπιεζεις εμφανιζει 4 φακελους και οχι ενα αρχειο.jar :p

 

 

ευχαριστω :p

Quote: Λοιπόν τα iPhone που έχουν 512 RAM είναι ποιο καλα και απο αλλα κινητά με 1 Gb RAM γιατί παίζει ρολο και η ποιότητα της μνήμης το υλικό.Η Apple δίνει στους πελάτες της το καλύτερο υλικό και θα είναι πάντα πρωτοπόρα. :clap:
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα καλά μου παιδιά!!

 

Ξέρει κάποιος πώς μπορώ να αλλάξω ήχο για τις υπενθυμίσεις του ημερολογίου; Η διάρκεια και η ένταση του default δεν είναι καθόλου ικανοποιητικές...

 

Ευχαριστώ :)

 

Δεν μπορείς να κάνεις τίποτα γι αυτό.

 

τελικα τι εφαρμογη ειναι αυτη :p

 

και γιατι οταν την αποσυμπιεζεις εμφανιζει 4 φακελους και οχι ενα αρχειο.jar :p

 

 

ευχαριστω :p

Μάλλον κάτι κάνεις λάθος.

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορείς να κάνεις τίποτα γι αυτό.

 

Ok, σ'ευχαριστώ!! Η φίλη μου ήταν ανάμεσα στο Nokia 6267 και στο k750i και από αυτή την απάντηση θα αποφάσιζε ποιο θα πάρει. Θα πάρει το nokia.

Lilly: Marshall, dinner's ready!

Marshal: Is there any for me?

Lilly: No, but it's your favourite!

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον κάτι κάνεις λάθος.

 

Ωντος το ηλιθιο winrar εχει τσιμπησει τα δικαιωματα και το εικονιδιο καθε αρχειο .jar ειχε το τι εικονιδιο που εχουν τα αρχεια .rar και την παταγα συνεχως, τωρα καταλαβα τι παιζει :lol:

Quote: Λοιπόν τα iPhone που έχουν 512 RAM είναι ποιο καλα και απο αλλα κινητά με 1 Gb RAM γιατί παίζει ρολο και η ποιότητα της μνήμης το υλικό.Η Apple δίνει στους πελάτες της το καλύτερο υλικό και θα είναι πάντα πρωτοπόρα. :clap:
Link to comment
Share on other sites

Ωντος το ηλιθιο winrar εχει τσιμπησει τα δικαιωματα και το εικονιδιο καθε αρχειο .jar ειχε το τι εικονιδιο που εχουν τα αρχεια .rar και την παταγα συνεχως, τωρα καταλαβα τι παιζει :lol:

 

Το συνηθισμένο λάθος. :)

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά,λιγη βοήθεια.Ξαναχρησιμοποιώ το Κ750ι λόγω απώλειας του κινητού που ειχα.Ως συνηθως,αξιόπιστο και λειτουργικότατο το Κ750ι.

Εχω ενα πρόβλημα ομως.Συνηθως συνδέωμαι μεσω wap σε secure server - https:// - για να παρω καποιες προσωπικες πληροφορίες.Το προβλημα ειναι οτι ενω με αλλα τηλεφωνα δεν ειχα πρόβλημα συνδεσης,στο Κ750ι μου βγάζει το μηνυμα "Αποτυχια επικοινωνίας.Η ασφαλής συνδεση απέτυχε".Εμπαινα ανετα και γρηγορα με Z1010,Moto v6,Treo650,Samsung x830,Nokia 8800 sirocco,αλλα και με αλλα πιο παλια τηλεφωνα.

Ρυθμίσεις wap και ιντερνετ ειναι οκ.Εχω κανει αναβάθμιση λογισμικού απο το site της SE προσφατα.Νομιζω πως εχω την R1CA021 η απο οτι λεει παρακατω R22A.Γενικα ο ρυθμίσεις συνδεσης ειναι οι ιδιες οπως με αλλα κινητά.Σε άλλα wap site περα του live μπαινω χωρις πρόβλημα.Στον https εχω το πρόβλημα.Να παιζει κατι με το WTLS και πιστοποιητικά ?

Μπορει κανεις να βοηθήσει?

Ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

Για την ιστορία....

ψαχτηκα λίγο σε ξενα forum και ανακαλυψα οτι το ιδιο πρόβλημα εχουν ολα σχεδον τα sonyericsson και ειναι θέμα browser.

Εγκατέστησα τον Opera mini ,οπως μου πρότειναν και το πρόβλημα λύθηκε σχεδον.Μπαινω στον https ,βλεπω τα μενου και τις επιλογες,αλλα μου δινει προβλημα καθυστερησης και δεν με αφηνει να δω αυτο που θελω.Ειναι ενα βημα ομως,για την ωρα.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους. Πριν λίγο πήρα στα χέρια μου το handsfree (hpm-70, συγκεκριμένα) που είχα παραγγείλει για να αντικαταστήσω εκείνο που περιείχε στη συσκευασία το K750i. Όταν όμως το συνέδεσα στο κινητό, αυτό δεν αναγνώρισε συνδεδεμένο handsfree. Πρόβλημα της συσκευής δεν πρέπει να είναι, γιατί το παλιό το αναγνωρίζει μια χαρά. Έχει κανείς καμιά ιδέα τι μπορεί να συμβαίνει;
Link to comment
Share on other sites

αν και δεν ειμαι πολυ σχετικός,εαν εχεις 2 συσκευες αναγνωρισμενες στο bt του τηλεφωνου,σβήστες και ξαναπροσπαθησε.Νομιζω πως μεχρι 2 σηκωνει,μετα τα μπερδευει.
Link to comment
Share on other sites

ayti efarmogi pou psaxnw einai poly diaforetikia elenxis ta panta !!!!

mporis na pareis tis apo toy allonou to kinito..

pws na to eksigisw ????

san na vriskese tou allo nou ti siskevei!!!!

Link to comment
Share on other sites

ayti efarmogi pou psaxnw einai poly diaforetikia elenxis ta panta !!!!

mporis na pareis tis apo toy allonou to kinito..

pws na to eksigisw ????

san na vriskese tou allo nou ti siskevei!!!!

Και εφοσον σε δεχτει αυτος! επισης δεν μπορεις να τα παρεις.μονο να τα :blink: (για συμβατικα τηλεφωνα).

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μήπως ξέρει κάποιος πως γίνεται να απενεργοποιηθεί η συντόμευση του πλήκτρου πλοήγησης σε Vodafone Live συσκευή. Δηλαδή να μην συνδέεται κατευθείαν με το πάτημα του πλήκτρου.
Link to comment
Share on other sites

Μήπως ξέρει κάποιος πως γίνεται να απενεργοποιηθεί η συντόμευση του πλήκτρου πλοήγησης σε Vodafone Live συσκευή. Δηλαδή να μην συνδέεται κατευθείαν με το πάτημα του πλήκτρου.

 

Αγαπητέ Χαράλαμπε πηγαινε Ρυθμίσεις/Συνδεσιμότητα/Ρυθμίσεις Ιντερνετ/Προφίλ Ιντερνετ και επέλεξε το Vf MMS!

Άντε και συγχαρητήρια για το πτυχίο!

naselitis
Link to comment
Share on other sites

Παίδες, τo "διαμαντάκι" αυτό κυκλοφορεί ακόμη στην αγορά, ή έχει αποσυρθεί;

...ευτυχής κάτοχος Μ600i...:)

 

Κλείσε μέσα στην ψυχή σου την Ελλάδα και θα δεις να λαχταρεί κάθε είδους μεγαλείο...

Link to comment
Share on other sites

Παίδες, τo "διαμαντάκι" αυτό κυκλοφορεί ακόμη στην αγορά, ή έχει αποσυρθεί;

 

 

σε μερικα μαγαζια κυκλοφορει ακομα. μπορεις να το βρεις κ εδω

http://www.plaisio.gr/product.aspx?catalog=22&category=69978004&product=767514

Link to comment
Share on other sites

kalispera paidia

simera to prwi peira kai egw ena k750(logo epidotisis). arxiza na diabazw sto forum me to ti mporoume na kanoume me to kinitaki kai kapou epese to mati mou se kati posts:

to ena anefere pws mporoume na kanoume to k750 w800,auto me endiefere dioti skopeuw na balw flash themes kai apoti xerw einai o monos tropos na ginei.

to allo post elege oti mporoume na akoume radio xwris na exoume ta hands free, auto pws ginetai?

telos xerei kaneis pws ginetai na allazw ta ikonidia tou menu? vflive einai to kin mou.kai an kapios exei kapia java efarmogi pou mporei na diabazei pdf i word tha to ektimousa an mou elege pou tin brike.

sorry gia ta greeklish kai euxaristw gia tin ipomoni sas.

Link to comment
Share on other sites

kalispera paidia

simera to prwi peira kai egw ena k750(logo epidotisis). arxiza na diabazw sto forum me to ti mporoume na kanoume me to kinitaki kai kapou epese to mati mou se kati posts:

to ena anefere pws mporoume na kanoume to k750 w800,auto me endiefere dioti skopeuw na balw flash themes kai apoti xerw einai o monos tropos na ginei.

to allo post elege oti mporoume na akoume radio xwris na exoume ta hands free, auto pws ginetai?

telos xerei kaneis pws ginetai na allazw ta ikonidia tou menu? vflive einai to kin mou.kai an kapios exei kapia java efarmogi pou mporei na diabazei pdf i word tha to ektimousa an mou elege pou tin brike.

sorry gia ta greeklish kai euxaristw gia tin ipomoni sas.

καλησπέρα.για να κανεις το κ750ι -->w800i θα πρεπει πρτωτα να βγαλεις το vodafone menu(χανεις την εγγυηση) και μετα να κατεβασεις καποια προγραμματα και να το κανεις.επισης νομιζω οτι το w800i δεν παιζει flash menu.τωρα για να ακους ραδιο χωρις τα hands free δεν παιζει.

 

excel

 

word

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

γεια χαρα παιδια....

εχω το εξης προβλημα...

το κ750 μου τρωει κατι φρικες ωρες ωρες και αντι για την ονομασια των φακελων (πχ τα αρχεια) μου βγαζει καποια νουμερα πχ 23:2332 η κατι τετοια τελος παντων...

ξερει κανεις για τι πραγμα μιλαω??

και αν ναι υπαρχει καποια λυση..

ευχαριστς και ελπιζω να ριξετε καμια ιδεουλα...

μπαι...

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα.για να κανεις το κ750ι -->w800i θα πρεπει πρτωτα να βγαλεις το vodafone menu(χανεις την εγγυηση) και μετα να κατεβασεις καποια προγραμματα και να το κανεις.επισης νομιζω οτι το w800i δεν παιζει flash menu.τωρα για να ακους ραδιο χωρις τα hands free δεν παιζει.

 

excel

 

word

 

Καπου ειχα διαβασει οτι κανοντας μια βραχηκυκλωση στο βισμα μπορει να παιξει ραδιο χωρις τα ακουστικα.

 

Πως παιζει το προγραμματακι για το word?? Το εβαλα, εστειλα και ενα αρχειο word αλλα δεν ξερω πως να το ανοιξω....:worry::worry:

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson K750i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...