Jump to content

Sony Ericsson K750i


florinaperis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 10,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

δεν την εχω :worry: αλλα νομιζω οτι δεν αξιζει να δωσεις τοσα λεφτα για μια καρτα μνημης.ασε που δεν θα την υποστηριζει.:)

 

Όταν πέσει η τιμή της γύρω στο 100άρικο... θα μάθουμε αν την υποστηρίζει !!! :wink:

http://www.ibizaclub.gr/lottaria.gr/marras//titans/caliber002.jpg

Ευτυχώς που ξέχασα να μεγαλώσω...

Link to comment
Share on other sites

Μα ρε παιδια τι να την κανει την καρτα 4GB?? Εγω εχω μια 2GB και εχω μεσα ενα σορο τραγουδια κλπ κλπ και εχει 150MB ελευθερα ακομα... Και τα τραγουδια δεν τα ακουω και ολα... (εκτος αν το παιδι ειναι dj!!!!!)
Link to comment
Share on other sites

Ελα ντε..κι εγω αυτης της αποψης ειμαι! και να βαλεις τοσο μεγαλη καρτα...δεν προκειτε να την ακουσεις..γιατι θα σου τελειωσει η μπαταρια.αμα θελεις παραπανω απο 1-2 γιγα μουσικη μαζι σου..παιρνεις φορητο mp3 με 50 ευρο και εισαι μια χαρα..και αφηνεις το κινητακι για την δουλεια που φτιαχτηκε :mobile:
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά,ένας φίλος αγόρασε το κινητό από vodafone και πέρασε το κανονικό λογισμικό.Θέλει να ξαναπεράσει της vodafone και με αγγάρεψε να ψάξω.Έψαξα παντού,μόνο στο topsony.com έχει το αρχείο,το VFE_1 είναι.Το πρόβλημα είναι ότι ενώ γράφτηκα έφτασα το όριο του κατεβάσματος αρχείων πριν από κάνα 2 μέρες κι έτσι δεν μπορώ να του το κατεβάσω!Παρακάλεσα εκεί τα παιδιά και μόνο ένα απάντησε και μου λέει αν μου βρεις πρόσκληση για τα blackats-games (τι ναι αυτο) θα κατεβασω για σενα το αρχειο.Εγω δεν ξερω καν τι ειναι!Ξερετε που να βρω το λογισμικό ή μια ρημάδα πρόσκληση γιατί με έχει πρήξει ο φίλος για το αρχείο???
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα !!

 

Θελω να κανω μια ερωτηση και αν γνωριζετε να μου πειτε...διαβασα αρκετες σελιδες απο 400 και μετα αλλα δεν βρηκα αυτο που ψαχνω. Πριν καιρο ενας με ενα k750i μου ειχε πει οτι υπαρχει ενας κωδικος ή κατι τετοιο που κανει το κινητο να ακουγονται τα τραγουδια πιο δυνατα..και μου εβαλε ενα τραγουδι και οντος με ξεκουφανε, ομως δεν μου εδειξε πως το εκανε. Μεσα απο το κρυφο μενου εγω δεν βρηκα πως το κανουμε αυτο, μηπως ξετετε εσεις ???

2020 - Vote China again :p Go Xiaomi Mi 9 lite

2018 - Back in the Android World...Honor 8 Black

Iphone 5s think different..

LG G2- Samsung S4 - Samsung S1 - Alfawise S92 !

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα !!

 

Θελω να κανω μια ερωτηση και αν γνωριζετε να μου πειτε...διαβασα αρκετες σελιδες απο 400 και μετα αλλα δεν βρηκα αυτο που ψαχνω. Πριν καιρο ενας με ενα k750i μου ειχε πει οτι υπαρχει ενας κωδικος ή κατι τετοιο που κανει το κινητο να ακουγονται τα τραγουδια πιο δυνατα..και μου εβαλε ενα τραγουδι και οντος με ξεκουφανε, ομως δεν μου εδειξε πως το εκανε. Μεσα απο το κρυφο μενου εγω δεν βρηκα πως το κανουμε αυτο, μηπως ξετετε εσεις ???

 

TWRA POU TO LES KAI EGW EIXA AKOUSEI STI DOULEIA MOU ENA K750 TO OPOIO ontws xekoufene alla den iksera oti einai thema kwdikou nomiza oti kati pezei me ta kbps

:)
Link to comment
Share on other sites

TWRA POU TO LES KAI EGW EIXA AKOUSEI STI DOULEIA MOU ENA K750 TO OPOIO ontws xekoufene alla den iksera oti einai thema kwdikou nomiza oti kati pezei me ta kbps

 

Δεν πρεπει να ειναι θεμα kbps φιλε....κατι αλλο παιζει :happy: :happy:

2020 - Vote China again :p Go Xiaomi Mi 9 lite

2018 - Back in the Android World...Honor 8 Black

Iphone 5s think different..

LG G2- Samsung S4 - Samsung S1 - Alfawise S92 !

Link to comment
Share on other sites

Δεν πρεπει να ειναι θεμα kbps φιλε....κατι αλλο παιζει :happy: :happy:

 

ontws afou sinebei kai sena mallon kapia efarmogi java einai ,den eixe omws kali piotita o ixos mipws einai kapia efarmogi san psifiakos amplifier. as mas voithisoun oi pio psagmenoi stis java efarmoges

:)
Link to comment
Share on other sites

Μπορει να ηταν το ringtone τετοιο...που να εβγαζε τοσο δυνατο ηχο.εχω συγκεκριμενο ringtone που αν το εχεις στο τερμα...το ακους και μεσα σε disco.:ninja:
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μπορει να ηταν το ringtone τετοιο...που να εβγαζε τοσο δυνατο ηχο.εχω συγκεκριμενο ringtone που αν το εχεις στο τερμα...το ακους και μεσα σε disco.:ninja:

 

mporw na to exw kai egw filaraki; giati psaxnw kati tetio poli kairo

:)
Link to comment
Share on other sites

Μιά γρήγορη ερώτηση. Όταν έχω συνδεδεμένο bluetooth handsfree, και στις κλησεις του έχω πει να απαντάει αυτόματα, γιατί δεν το σηκώνει, αλλά συνεχίζει και χτυπάει επ άπειρον;

 

Το χρειάζομαι για το μηχανάκι.

Normal people believe that if it ain't broke, don't fix it.

Engineers believe that if it ain't broke, it doesn't have enough features yet.

Link to comment
Share on other sites

M εναν επεξεργαστη ηχου κανεις οποιοδηποτε τραγουδι πολυ δυνατο.

Αλλα ποιος ξερει την αντοχη του ηχειου?

Δεν βρισκω τον λογο να χρειαζεται καποιος κωδικος,η java εφαρμογη για

να εχεις εναν δυνατο ηχο.

Το audacity και στην επιλογη εκουαλαιζερ εχουμε δυνατο ηχο κατα επιλογη και.....ρισκο......

AEKαρα ole ole ole ole ole!!!!!

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Οταν βαζεις ενα ringtone να παιξει ή ενα mp3 απο τον player δεν παιζει δυνατα!! Αν ομως το βαλεις ως ηχο κλησης και στο τερμα την ενταση τοτε οντως σε κουφαινει οταν σε καλεσουν...τουλαχιστον σε μενα!!! Οποιο mp3 και να βαλω για ηχο κλησης!!!
Link to comment
Share on other sites

mporw na to exw kai egw filaraki; giati psaxnw kati tetio poli kairo

Αυτο που σου λεω εγω ειναι ενας ηχος σφυριγμα...φτανει σε σημειο να σου σπαει τα νευρα...αν αυτο ψαχνεις τοτε να στο ανεβασω..:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αυτο που σου λεω εγω ειναι ενας ηχος σφυριγμα...φτανει σε σημειο να σου σπαει τα νευρα...αν αυτο ψαχνεις τοτε να στο ανεβασω..:)

A,ki ego to xo!na dis pos legetai...

Link to comment
Share on other sites

A,ki ego to xo!na dis pos legetai...

Εμενα λεγεται fff.σαν να βγαινει απο αεροπλανο ειναι ο ηχος,

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εμενα λεγεται fff.σαν να βγαινει απο αεροπλανο ειναι ο ηχος,

Eμένα Da Bomm.Είναι ένας ήχος που κάνει σσσσσσσ....(κάπως έτσι) και είναι από τα ψηλά στα χαμηλά.Να,αυτός.Για δες τον RAVER και πες μου!

 

http://www.4shared.com/file/19275452/548e77a4/Da_Bomm.html

Link to comment
Share on other sites

Eμένα Da Bomm.Είναι ένας ήχος που κάνει σσσσσσσ....(κάπως έτσι) και είναι από τα ψηλά στα χαμηλά.Να,αυτός.Για δες τον RAVER και πες μου!

 

http://www.4shared.com/file/19275452/548e77a4/Da_Bomm.html

Τον ιδιο ηχο λεμε.παντως πιο δυνατο ηχο απο αυτον δεν εχω ξανασυναντησει.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μιά γρήγορη ερώτηση. Όταν έχω συνδεδεμένο bluetooth handsfree, και στις κλησεις του έχω πει να απαντάει αυτόματα, γιατί δεν το σηκώνει, αλλά συνεχίζει και χτυπάει επ άπειρον;

 

Το χρειάζομαι για το μηχανάκι.

Κανείς;

Normal people believe that if it ain't broke, don't fix it.

Engineers believe that if it ain't broke, it doesn't have enough features yet.

Link to comment
Share on other sites

Εχτες αγορασα το κ750i

Σημερα μου επεσε στην θαλασσα.

Τραβαγα μαλλια.

Ξερετε αν υπαρχει πιθανοτητα να μου το αλλαξει η αντιπροσωπεια?

Ή θα το καταλαβει?

Κατι αλλο. Εχω ακουσει εχει προβλημα στο joystick.

Iσχυει?

Να το ξανααγορασω?Απο καπου φτηνα?

Το ειχα παρει 110 ευρω σφραγισμενο.

Γινετε να το ξαναβρω εστω κ τοσο?

Link to comment
Share on other sites

Βγάλε μνήμη-μπαταρία-sim, ρίξτου λίγο νερό μπας και φύγει το αλάτι και άστο 2-3 μέρες να στεγνώσει τελείως. Αν βρεις και καθαριστικό σπρέυ, καλό θα είναι.

 

Δε νομίζω να το σώσεις βέβαια, αλλά δε χάνεις και τίποτα να δοκιμάσεις... :wink:

http://www.ibizaclub.gr/lottaria.gr/marras//titans/caliber002.jpg

Ευτυχώς που ξέχασα να μεγαλώσω...

Link to comment
Share on other sites

To εδωσα πισω στο μαγαζι να το δωσει πισω για να παρω αλλο.

Λετε να μην το αλλαξουν?

Το ειδαν οτι εχει βραζει γιατι λεει εχει ενα χαρτακι διπλα στην sim που γινετε κοκκινο απο ασπρο μολις βραχει το κινητο.

Αν το ανοιξει η αντιπροσωπεια θα δει τα αλατια.

Οποτε χλωμο το βλεπω.

Τι καιγεται σε αυτες τις περιπτωσεις?

Οταν του εβαλα την μπαταρια μετα απο 3 ωρες στον ηλιο για να στεγνωσει καλα, εβγαζε ενα συνεχομενο ασπρο φως απο τα πλαγια.

Οποτε ξερει κανεις τεχνικος εδω μεσα τι επαθε πιθανως?

Ευχαριστω,

Link to comment
Share on other sites

Παντως η καλυτερη περιπτωση οταν το κινητο εχει πεσει σε αλμηρο νερο ειναι να το βυθισουμε σε ενα ποτηρι καθαρο οινοπνευμα.ο μονος τροπος για να αποφυγεις υγρασια και διαβρωση.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson K750i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...