Jump to content

Sony Ericsson K750i


florinaperis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ότι το πήγα δίπλα σε έναν ισχυρό μαγνήτη και απομαγνητίστικε

 

Από τα καλύτερα που έχω ακούσει... μπράβο στο σέρβις !!!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

http://www.ibizaclub.gr/lottaria.gr/marras//titans/caliber002.jpg

Ευτυχώς που ξέχασα να μεγαλώσω...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 10,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

pedia anaferete gia akomi mia fora ena link gia na katevaso tous drivers tou kinitou mas??

 

efharistw..;)

Often imitated, never duplicated...

ELA MWRI PANATHA! ELA MWRI ARWSTIA!! :luck:

Link to comment
Share on other sites

Εχω 1 Κ-750i το εχω 5 μήνες και από τους 5 αυτούς μήνες οι 3,5 είναι στο "συνεργείο" . 3 φορές μου έχει χαλάσει.

 

Την 1η και την 3η φορά έχει ακριβώς το ίδιο πρόβλημα. Αναβοσβήνει συνέχεια η οθόνη και δεν γίνεται τπτ άλλο παρά όταν βγάλω την μπαταρία από το κινητό για να σταματίσει να αναβοσβήνει.

 

Απογοητευτηκα πλήρως :( :(

 

 

Την 2η φορά δεν μπορούσα να μπω στο μενού , ουτε να δω τις επαφές , ούτε να διαβασω-γράψω sms. Μόνο μπορούσα να πάρω (φυσικά να ξέρω απέξω το νούμερο του τηλ) ή να με πάρουν τηλ.

 

Το Κ-750i μου, είναι made in China.

 

 

Έχει κανένας παρόμοιο πρόβλημα? Εάν ναι πως το διόρθωσατε? Σε ποιό service το πήγατε?

 

Εμένα μου έχει πει το service ότι μάλoν δέχτηκα sms με ιο ( @@ δηλαδή) ή ότι το πήγα δίπλα σε έναν ισχυρό μαγνήτη και απομαγνητίστικε (αλλα πως δεν απομαγνητίστηκε το 2ο κινητό που το έχω πάντα μαζί με το Κ-750i? )

Φιλαρακο κουραγιο. Καταλαβαινω τι νιωθεις. Αλλα και αυτο που ειπες ηταν ατακαρα!!!!:) :) :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

ή ότι το πήγα δίπλα σε έναν ισχυρό μαγνήτη και απομαγνητίστικε

 

Προσπαθώ να σκεφτώ έναν τόσο ισχυρό μαγνήτη που να έκανε κάτι τέτοιο!!!! :confused:

Link to comment
Share on other sites

Προσπαθώ να σκεφτώ έναν τόσο ισχυρό μαγνήτη που να έκανε κάτι τέτοιο!!!! :confused:

Από αυτούς που σηκώνουν αυτοκίνητα.

Τι άλλο θα ακούσουμε.

Link to comment
Share on other sites

Προσπαθώ να σκεφτώ έναν τόσο ισχυρό μαγνήτη που να έκανε κάτι τέτοιο!!!! :confused:

Κάτι έχω ακούσει για έναν, που τραβάει επιπλέοντα μεταφορικά μέσα... ;)

Για κινητά δεν έχω ακούσει κάτι :)

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

Και στο CERN έχει εναν επιταχυντή μεγάλο σαν πόλη.

Μήπως πήγε τίποτα διακοπές στη Γαλλία το παιδί!

(αυτό σημαίνει οτι οι περισσότεροι έχουν χαλασμένα κινητά στη Γαλλία?)

Link to comment
Share on other sites

pedia anaferete gia akomi mia fora ena link gia na katevaso tous drivers tou kinitou mas??

 

efharistw..;)

 

Καλησπέρα .

 

Κοίτα στην υπογραφή μου .

TOWER: Corsair Obsidian 800D | MOTHERBOARD: Asrock Taichi X299 socket 2066 | CPU: Intel Core i7-7820X | RAM: G.Skill TridentZ 16GB DDR4-3200Mhz | GPU: Sapphire Nitro R9 390 8GB {x2} | HDD: Samsung SSD 960 PRO NVMe 512GB | HDD: Seagate Barracuda 1TB | HDD: WD Caviar 1TB | HDD: Seagate Barracuda XT 2TB | HDD: Hitachi Deskstar 1TB | HDD: Samsung F1 Spinpoint 750MB {x2} | DVD-R: Sony Optiarc DVDRW AD-5240S | MONITOR: Samsung SyncMaster P2770 HD {x2}
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα .

 

Κοίτα στην υπογραφή μου .

 

file migel.. den vrika afto pou thelo... mporis na voithisis??

Often imitated, never duplicated...

ELA MWRI PANATHA! ELA MWRI ARWSTIA!! :luck:

Link to comment
Share on other sites

Often imitated, never duplicated...

ELA MWRI PANATHA! ELA MWRI ARWSTIA!! :luck:

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια!!!αγορασα το k750i σημερα με vodafone live menu,εικονιδια κτλ.ξερει κανενας πως μπορω να απαλλαγω απο αυτα????ισως εχει αναφαρθει πιο πανω αλλα ειναι αδυνατον να διαβασω 294 σελιδες!!

ευχαριστω!!!!

 

 

Να γνωρίζεις καταρχάς οτι επεμβάινοντας στο μενού το κινητού σου, αχρηστεύεις κάθε εγγύηση αντιπροσωπείας.

 

Εάν επιμένεις, έχεις τρεις επιλογές:

Α. Απο το σπίτι σου και στο http://www.davinciteam.com/index.php . Εκει πληρώνεις μέσω πιστωτικής (ή δωροκάρτας) 10ευρούλια και σε 20 λεπτά έχεις ότι μενου θες απο κ750 ή και απο w800. Κάπου θα βρεις και αναλυτικές οδηγίες. Αυτό έκανα εγώ.

Β. Πάς στο 9volto (κατάστημα στον Πειραιά) και με 20 (αν ισχύει ακόμα η τιμή) ευρώ σου αλλάζουν το μενού. Πιθανό να γίνεται και σε άλλα ανάλογα καταστήματα. Με αυτό το τρόπο γλυτώνεις το "άγχος του πρωτάρη" της επιλογής Α.

Γ. Βρίσκεις έναν πανίσχυρο μαγνήτη και κάθεσαι δίπλα του με επιμονή. Συνιστώ να περνάς δήθεν αδιάφορος δίπλα του για να μη σε πάρει χαμπάρι. Μερικοί μαγνήτες είναι ύπουλοι. Εάν κοροιδέψεις με επιτυχία τον μαγνήτη, το κινητό σου θα απομαγνητιστεί και στη θέση του vlive menu δε θα έχεις παρα τις τελευταίες επιτυχίες του Τερλέγκα σε ποιότητα μαγνητικής κασσέτας.

Link to comment
Share on other sites

Γ. Βρίσκεις έναν πανίσχυρο μαγνήτη και κάθεσαι δίπλα του με επιμονή. Συνιστώ να περνάς δήθεν αδιάφορος δίπλα του για να μη σε πάρει χαμπάρι. Μερικοί μαγνήτες είναι ύπουλοι. Εάν κοροιδέψεις με επιτυχία τον μαγνήτη, το κινητό σου θα απομαγνητιστεί και στη θέση του vlive menu δε θα έχεις παρα τις τελευταίες επιτυχίες του Τερλέγκα σε ποιότητα μαγνητικής κασσέτας.

 

Μαρία Κάλας θα πιάσει (απο τα ααααααααααααααααααουυυυυ αααα οοοοοοοοοοο)

:lol: :cry: :grin: :w00t:

Link to comment
Share on other sites

Πόσο περίπου κρατάει το online update; Εδώ και κανένα δεκάλεπτο το πρόγραμμα έχει σταματήσει έχοντας γεμίσει όλο το progress bar, αλλά δεν κάνει τίποτα. Δεν έχει κολλήσει πάντως. Είναι φυσιολογικό αυτό;
Link to comment
Share on other sites

Πόσο περίπου κρατάει το online update; Εδώ και κανένα δεκάλεπτο το πρόγραμμα έχει σταματήσει έχοντας γεμίσει όλο το progress bar, αλλά δεν κάνει τίποτα. Δεν έχει κολλήσει πάντως. Είναι φυσιολογικό αυτό;

Πες και με τι σύνδεση είσαι για να σου πούμε πόσο κρατάει.

Link to comment
Share on other sites

Από net kafe είμαι, γιατί στο σπίτι δεν πάιζει dsl. Το θέμα είναι ότι συμπληρώθηκε το progress bar, αλλά ακόμα λέει αναβάθμιση λογισμικού και μην αγγίζετε το τηλ...
Link to comment
Share on other sites

k πως εισαι σιγουρος οτι δεν κολλησε???

σε κανα μισαωρο θα βεβαωθεις!

Το γούστο μου είναι πολύ απλό. Είμαι πάντα ικανοποιημένος, έχοντας το καλύτερο. -------Oscar Wilde
Link to comment
Share on other sites

Re paidia.. exei vrei kaneis kamia java efarmogi gia na vlepeis kai na kaneis edit arxeia office? Exo ipopsin mou gia ti morfi istoselidas, alla mporeis na ta kaneis edit apo kei? Ego den exo vrei tropo.. Parempiptontos.. iparxei pouthena sto forum kanena topic pou na posterei o kathenas efarmoges java, oste na iparxoun singentromenes?
Link to comment
Share on other sites

Τελικά αξίζει να αγοράσει κανείς αυτό το κινητό; Έχω προβληματιστεί αρκετά...

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=1185115#post1185115

 

Δημήτρης

Link to comment
Share on other sites

Τελικά αξίζει να αγοράσει κανείς αυτό το κινητό; Έχω προβληματιστεί αρκετά...

Καλώς ήρθες στο forum καταρχήν.

Γιατί να μην αξίζει;

Κάτι προφανώς σε προβλημάτισε.

Γίνε πιο συγκεκριμένη για να το συζητήσουμε.

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες στο forum καταρχήν.

Γιατί να μην αξίζει;

Κάτι προφανώς σε προβλημάτισε.

Γίνε πιο συγκεκριμένη για να το συζητήσουμε.

 

Καλώς σας βρήκα!

Κοίτα γενικά τη Sony-Ericsson δεν την πολυεμπιστεύομαι γιατί έχω ακούσει οτι τα κινητά της βγαίνουν ελαττωματικά ή με πολλά προβλήματα. Επειδή γενικά έχω αντιμετωπίσει προβλήματα με διάφορα κινητά που είχα κατά καιρούς, θέλω να πληρώσω τα χρήματα και να αξίζει κι όχι να τα κλαίω αργότερα ή να αναγκάζομαι να μένω χωρίς κινητό μέχρι να μου το επισκευάσουν. Το σκέφτομαι πολύ. Από την άλλη τα χαρακτηριστικά του με έχουν ενθουσιάσει... Δεν ξέρω...

Link to comment
Share on other sites

Από εδώ

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=79372

πέρασες καθόλου;

 

 

...3 meres tora, anoigo ta links pou einai ekei.. ki akoma menoun ki alla. an exeis kati ipopsin, gine pio singekrimenos.

Thnx

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson K750i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...