Jump to content

Sony Ericsson K750i


florinaperis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

exo diafores ervthseis

1) pos brisko poio firmware exvo kai poio theoreitai to kalitero??

2) pos mporo na soso ta paixnidia sth memory stick kai oxi sth mnhmh toy kinhtoy?

3) paizei to kinhto mp3 tragoydia kai an nai me poio programma?

4) yparxei kapoios explorer opos sta series 60 gia na blepo kalitera ta arxeia?

 

eyxaristo poly

OI ΕΛΛΗΝΕΣ ΔΕΝ ΠΟΛΕΜΟΥΝ ΣΑΝ ΗΡΩΕΣ, ΟΙ ΗΡΩΕΣ ΠΟΛΕΜΟΥΝ ΣΑΝ ΕΛΛΗΝΕΣ
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 10,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

exo diafores ervthseis

1) pos brisko poio firmware exvo kai poio theoreitai to kalitero??

2) pos mporo na soso ta paixnidia sth memory stick kai oxi sth mnhmh toy kinhtoy?

3) paizei to kinhto mp3 tragoydia kai an nai me poio programma?

4) yparxei kapoios explorer opos sta series 60 gia na blepo kalitera ta arxeia?

 

eyxaristo poly

 

1) Πατάς >*<<*<* και θα το βρείς εύκολα μέσα από το μενού που ανοίγει.Το καλύτερο θεωρείται το τελευταίο R1AA008

2) Δεν μπορείς να τα εγκαταστήσεις στην κάρτα. Τα κάνεις εγκατάσταση στο κινητό και μετά τα μεταφέρεις.

3) Παίζει και χωρίς πρόγραμμα.

4) Ο ΜyPhoneExplorer, αλλά δε θυμάμαι το λινκ, ας βοηθήσει κάποιος.

http://www.ibizaclub.gr/lottaria.gr/marras//titans/caliber002.jpg

Ευτυχώς που ξέχασα να μεγαλώσω...

Link to comment
Share on other sites

4) Ο ΜyPhoneExplorer, αλλά δε θυμάμαι το λινκ, ας βοηθήσει κάποιος.

 

Μέσω υπολογιστή μονο (αν δεν κάνω λάθος) και όχι μέσω κινητού...έχω την εντύπωση ότι ο φίλος πιο πάνω ζητάει explorer για το κινητό :O

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου κάποιο λάθος κάνεις η μπέρδεψες τα προγράμματα. ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ να συνδέσεις setool με bluetooth. Ισως το datasuite να το σύνδεσες με BT αλλα το setool αποκλειεται

 

Σωστός!!...για φαντάσου να πάει κάποιος να φλασάρει το κινητό του μέσω bluetooth!!!! :cry:

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου κάποιο λάθος κάνεις η μπέρδεψες τα προγράμματα. ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ να συνδέσεις setool με bluetooth. Ισως το datasuite να το σύνδεσες με BT αλλα το setool αποκλειεται

Screenshot από ανάγνωση δεδομένων. Δεν μπήκα σε διαδικασία να χρησιμοποιήσω την εφαρμογή. Απλά την άνοιξα από περιέργεια :p

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια εχει κανεις το χαρακτηριστικο Nokia Tune αλλα που στο τελος κανει σαν να χαλαει το κινητο??Αν το εχει καποιας ας μου πει!!!
http://www.telecyprus.com/images/stories/telecyprus_logo_small_news.jpg
Link to comment
Share on other sites

Screenshot από ανάγνωση δεδομένων. Δεν μπήκα σε διαδικασία να χρησιμοποιήσω την εφαρμογή. Απλά την άνοιξα από περιέργεια :p

 

1) Αυτό δεν είναι το setool είναι απλώς το σπασμένο sonics (κλωνος του setool περίπου)

2) Οταν το πρόγραμμα λέει powering.... και προχωράει η μπάρα είναι γιατί το πρόγραμμα περιμένει να συνδέσεις τηλέφωνο, είτε υπέρυθρες έβαζες είτε ΒΤ είτε τίποτα πάλι το ίδιο θα έβλεπες..

Για να δείς τι κάνει το original setool δες εδώ http://img80.imageshack.us/img80/8558/shot19lp.jpg

Κάτι παρόμοιο κάνει και το sonics (εαν δεν καθαρισει το τηλέφωνο σου πρώτα)

Link to comment
Share on other sites

Πριν 2-3 μήνες πήρα από τη Vodafone ενα K750i, μαζί με το πακέτο υπήρχε και το handsfree το οποίο μαλλον παραδίδει το πνεύμα.

από οτι εχω καταλάβει κατι δε παει καλα με το καλώδιο αφού ανάλογα πως το κουνάω αλλες φορες δουλεύει και άλλες όχι.

ήθελα να ρωτήσω αν υπάρχει εγγύηση για αυτο το αξεσουάρ? θα πρέπει να πάω στη vodafone όπου το αγόρασα ή στο υποκ/μα της SE για να πάρω άλλο.

Θα μπορούσα να πάω βεβαια και στα 2 αλλά δυστυχώς το πρωί δουλευω νωρίς και το απόγεμα σχολάω αργά οπότε γιοκ χρόνος.

Motorola Moto G

Nexus S, SlimJB 2.0, Beladus 7.1

Link to comment
Share on other sites

Πριν 2-3 μήνες πήρα από τη Vodafone ενα K750i, μαζί με το πακέτο υπήρχε και το handsfree το οποίο μαλλον παραδίδει το πνεύμα.

από οτι εχω καταλάβει κατι δε παει καλα με το καλώδιο αφού ανάλογα πως το κουνάω αλλες φορες δουλεύει και άλλες όχι.

ήθελα να ρωτήσω αν υπάρχει εγγύηση για αυτο το αξεσουάρ? θα πρέπει να πάω στη vodafone όπου το αγόρασα ή στο υποκ/μα της SE για να πάρω άλλο.

Θα μπορούσα να πάω βεβαια και στα 2 αλλά δυστυχώς το πρωί δουλευω νωρίς και το απόγεμα σχολάω αργά οπότε γιοκ χρόνος.

 

Θα σου πρότεινα απευθείας σε Sony Ericsson (παίζει να καλύπτεται από εγγύηση αλλα δεν είμαι 100 της 100 σίγουρος)

Link to comment
Share on other sites

πωλειται 6600 εποικοινωνια με πμ

Το σωστό μέρος τότε είναι εδώ;)

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά, στην R1AA008 έχει παρατηρήσει κανένας αν η μπαταρία κρατάει το ίδιο με την R1N ή λιγότερο?!! :worry:
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά, στην R1AA008 έχει παρατηρήσει κανένας αν η μπαταρία κρατάει το ίδιο με την R1N ή λιγότερο?!! :worry:

 

file mou exo tin ediposi pos den iparxi kamia apolitos diafora.. an kano lathos, diorthoste me!!:cool:

Often imitated, never duplicated...

ELA MWRI PANATHA! ELA MWRI ARWSTIA!! :luck:

Link to comment
Share on other sites

Μέσω υπολογιστή μονο (αν δεν κάνω λάθος) και όχι μέσω κινητού...έχω την εντύπωση ότι ο φίλος πιο πάνω ζητάει explorer για το κινητό :O

 

akribos thelo explorer gia to kinhto. yparxei?

OI ΕΛΛΗΝΕΣ ΔΕΝ ΠΟΛΕΜΟΥΝ ΣΑΝ ΗΡΩΕΣ, ΟΙ ΗΡΩΕΣ ΠΟΛΕΜΟΥΝ ΣΑΝ ΕΛΛΗΝΕΣ
Link to comment
Share on other sites

1) Πατάς >*<<*<* και θα το βρείς εύκολα μέσα από το μενού που ανοίγει.Το καλύτερο θεωρείται το τελευταίο R1AA008

2) Δεν μπορείς να τα εγκαταστήσεις στην κάρτα. Τα κάνεις εγκατάσταση στο κινητό και μετά τα μεταφέρεις.

3) Παίζει και χωρίς πρόγραμμα.

4) Ο ΜyPhoneExplorer, αλλά δε θυμάμαι το λινκ, ας βοηθήσει κάποιος.

 

se eyxaristo alla ayta ta << pos tha ta pliktrologhso sthn arxh?

OI ΕΛΛΗΝΕΣ ΔΕΝ ΠΟΛΕΜΟΥΝ ΣΑΝ ΗΡΩΕΣ, ΟΙ ΗΡΩΕΣ ΠΟΛΕΜΟΥΝ ΣΑΝ ΕΛΛΗΝΕΣ
Link to comment
Share on other sites

se eyxaristo alla ayta ta << pos tha ta pliktrologhso sthn arxh?

Η συσκευή σου πρέπει να είναι σε κατάσταση αναμονής (αρχική οθόνη). Από εκεί κάνεις το joystick αριστερά (<) ή δεξιά (>) ανάλογα με το τι χρειάζεται. Δηλαδή ξεκινάς κάνοντας μια φορά το joystick προς τα δεξιά, μετά πατάς το πλήκτρο με το αστεράκι (*) κλπ.

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου κάποιο λάθος κάνεις η μπέρδεψες τα προγράμματα. ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ να συνδέσεις setool με bluetooth. Ισως το datasuite να το σύνδεσες με BT αλλα το setool αποκλειεται

Γιατί ρε φίλε δεν γίνεται αυτό?:blink: :blink: :blink: :blink:

Link to comment
Share on other sites

Γιατί ρε φίλε δεν γίνεται αυτό?:blink: :blink: :blink: :blink:

 

προσπάθησε.... αν το καταφέρεις σου δίνω ενα Κ750 δώρο και το original setool που έχω (αγορασμένο)

Link to comment
Share on other sites

Γιατί ρε φίλε δεν γίνεται αυτό?:blink: :blink: :blink: :blink:

 

Δες το έτσι...όταν φλασαρεις το κινητό σου διαγραφείς όλο το λογισμικό του και το ξαναπερνάς,άρα σταματάει κάθε λειτουργία που κάνει η συσκευή εκείνη την στιγμή...άρα bluetooth επικοινωνία...γιόκο. ;)

Για φαντάσου τώρα κατά την διάρκεια του φλασαρισματος να χαθεί η επικοινωνία με το κινητό...:cry:

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια εχει κανεις το χαρακτηριστικο Nokia Tune αλλα που στο τελος κανει σαν να χαλαει το κινητο??Αν το εχει καποιας ας μου πει!!!

Εδώ είναι

Someone, Somewhere in Summer Time
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά από εσάς που έχετε/είχατε πρόβλημα με τα μαύρα κουτιά, βρήκε κανείς άκρη? Και πώς

 

Εγώ έλεγα να δοκιμάσω αλλαγή του SIM αλλά στην TIM μου λένε 18 ευρώ. Και δεν θέλω να το τζογάρω!

Μήπως το δοκίμασε κανείς και δούλεψε?

 

Έκδοση R1AA008

 

oxi file! min xalasis tsaba ta lefta sou!! den diorthonete me alagi sim..:cool:

 

akoma den exi vrethi tropos kai oi texnikoi tis se akoma to doulevoun..

 

idwmen..;)

Often imitated, never duplicated...

ELA MWRI PANATHA! ELA MWRI ARWSTIA!! :luck:

Link to comment
Share on other sites

Προσπαθώ να ανοίξω το site της Μobile9 (http://www.mobile9.com) για να κατεβάσω themes για το Κ750 αλλά έχω την εντύπωση ότι το site είναι νεκρό. Εσείς μπορείτε να δείτε τίποτα;
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson K750i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...