Jump to content

Sony Ericsson K750i


florinaperis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

δυστηχως φιλε ειναι live.Eνω εχω συνδεση Κοσμοτε πηρα το live γιατι δεν αντεχα να περημενω 1 μηνα μεχρι να βγει ξεκληδωτο.

Τι μπορει να κανω τωρα για να τα δεχεται?

Αναβαθμιση που μπορω να κανω?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 10,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

δυστηχως φιλε ειναι live.Eνω εχω συνδεση Κοσμοτε πηρα το live γιατι δεν αντεχα να περημενω 1 μηνα μεχρι να βγει ξεκληδωτο.

Τι μπορει να κανω τωρα για να τα δεχεται?

Αναβαθμιση που μπορω να κανω?

Πάνε στο 9volto να σου βγάλουν το live

Ανταλλακτήριο προγνωστικών στοιχήματος ποδοσφαίρου. Από τον παίκτη, για τον παίκτη!

http://www.progno.gr ;)

Link to comment
Share on other sites

δυστηχως φιλε ειναι live.Eνω εχω συνδεση Κοσμοτε πηρα το live γιατι δεν αντεχα να περημενω 1 μηνα μεχρι να βγει ξεκληδωτο.

Τι μπορει να κανω τωρα για να τα δεχεται?

Αναβαθμιση που μπορω να κανω?

Αναβάθμιση για live δεν υπάρχει ακόμα διαθέσιμη. Από ό,τι ξέρω, και όταν έρθει, δεν θα γίνεται on line.

Τα mp3 για να μπορείς να τα κάνεις ringtones πρέπει πρώτα να τα "κλειδώσεις". Αυτό το κάνει μια εφαρμογή της Sony, που λέγεται DRM Packager. Με αυτήν θα μετατρέψεις τα *.mp3 σου σε *.dm και θα τα δέχεται και το Live σαν ήχους κλήσης κανονικά. Περισσότερα για το DRM Packager σε προηγούμενες σελίδες, στο google και στο http://home.tiscali.ch/the.night/ .

Link to comment
Share on other sites

http://www.9volto.gr

 

κατάστημα που πουλάει κινητά, αναβαθμίζει και "ξεκλειδώνει" το Vodafone Live

 

Βεβαια πρεπει να ξερεις οτι υπαρχει μεγαλη πιθανοτητα να χασει την εγγυηση αν το κανει αυτο. Μπορει και οχι...

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρα παει και το δικο μου αλλα νομιζωο οτι για αναβαθμιση θα περιμενω..αληθεια υπαρχει ενα καταστημα που την κανει δωρεαν στην Λ. Αλεξανδρας Βονταφον ακομα και κ750 που δεν ειναι λαιβ, θυμαστε που ακριβως...
Link to comment
Share on other sites

παιδια μολις κατεβασα το drm package tis sony και επιτελους μπορω να εχω ringtone mp3 apo to internet.\Toso καιρο παιδευομουνα τσαμπα...Ειχα κατεβασει τοσα προγραμματα απο το ιντερνετ για μετατροπη αρχειων ηχου αλλα τζιφος...
Link to comment
Share on other sites

Δε μου λέτε, έχει κάποιος δοκιμάσει ή έστω ακούσει για συγχρονισμό με άλλο πρόγραμμα πλην του Outlook; Όπως, ας πούμε, το Mozilla Thunderbird ή ζητάω πολλά... :)

Επίσης, τι είναι τα hids;

 

;)

Had: Philips Diga, Nokia 6110, Nokia 6210, Nokia 7110, Nokia 5210, Nokia 8310, Sony Ericsson T610, Sony Ericsson T230, Samsung E700, Sony Ericsson T290i, LG KU990 Viewty, Nokia Lumia 620.

Have: Xiaomi Mi A1, Sony Ericsson K750i.

Link to comment
Share on other sites

παιδια κατι αλλο που θελω να ρωτησω,.επειδη εχω συνδεση κοσμοτε πως μπορω να ρυθμισω τα mms sto kinito mou (επειδη ειναι vlive).

Γινετε να εχω και i-mode sto kinito moy?

Link to comment
Share on other sites

paidia enimerwthika oti ipirxe mia provlimatiki fournia othwnwn gia k750 p emfanizoum kammena pixels. koitaxte ti siskeui sas

Maybe you were right

But baby I was lonely

I don't want to fight

I'm tired of being sorry ...:shifty:

Link to comment
Share on other sites

παιδια κατι αλλο που θελω να ρωτησω,.επειδη εχω συνδεση κοσμοτε πως μπορω να ρυθμισω τα mms sto kinito mou (επειδη ειναι vlive).

Γινετε να εχω και i-mode sto kinito moy?

Μάλλον θα πρέπει να επικοινωνήσεις με το Help Desk της Cosmote για τις ρυθμίσεις των MMS. Θα σου στείλουν κάποιο μύνημα που το αποθηκεύεις και ενεργοποιούνται αυτόματα. Τώρα, αν επειδή η συσκευή σου είναι Vodafon Live ισχύει κάτι άλλο, ε τότε θα σου το πούμε εκείνοι (εκτός αν πέσεις σε κάποιον άσχετο... :)).

Τέλος, απ' όσο ξέρω το k750i δεν έιναι i-mode compatible.

 

;)

Had: Philips Diga, Nokia 6110, Nokia 6210, Nokia 7110, Nokia 5210, Nokia 8310, Sony Ericsson T610, Sony Ericsson T230, Samsung E700, Sony Ericsson T290i, LG KU990 Viewty, Nokia Lumia 620.

Have: Xiaomi Mi A1, Sony Ericsson K750i.

Link to comment
Share on other sites

Αυτο το προβλημα ειχε το κινητο μου και απο την ΠΕΜΠΤΗ μου το εχουν κρατησει για σερβις, αχ ρε sony ericsson :mad:

Βάλε φωτιά σ' ότι σε καίει σ' ότι σου τρώει τη ψυχή

Εξω οι δρόμοι αναπνέουν διψασμένοι ανοιχτοί

Είν' η αγάπη ένα ταξίδι από γιορτή σε γιορτή!

ΤΡΥΠΕΣ

Link to comment
Share on other sites

ok.να ρωτησω κατι αλλο.Υπαρχει καποιος λογος να κατεβασω το pc suite 1.7.7 apo to site tis sony?

Τι ακριβως κανει αυτο?

Μου χρειαζετε?Υπαρχει κατι αλλο που πρεπει να κατεβασω απο τη σονυ η απο καπου αλλου?

Link to comment
Share on other sites

Αύριο πάω να το πάρω και εγώ! Ανυπομονώ. Κάποιες ερωτήσεις όμως γιατί διάβασα 1500 posts και μου έχει βγει ο κώλος.

1. Το κινητό τρίζει όντως ολόκληρο?

2. Υπάρχουν όντως προβλήματα με την memory stick? Μην την μπάζω - βγάζω κτλ.

3. Ποια είναι η πιο σταθερή firmware και ποσο μέγεθος έχει???

 

Ευχαριστώ προκαταβολικά και εύχομαι να μπω όσο το δυνατό γρηγορότερα στην παρέα σας :smile:

Link to comment
Share on other sites

Παιδια ο μετρητης των μηνυματων που ειναι στο Κ750 πως το ενεργοποιω;

Ευχαριστω εκ των προτερων,

file loipon pas menou>ru8miseis>klhseis>diarkeia kai kostos>kai meta patas ekei pou leei metrhths munhmatwn!!!!ok??kanto kai pes mou..!

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστω πολυ για την αμεση απαντηση,

αντε γιατι στειλε-στειλε με βλεπω για τρελους λογαριασμους και αυτο τον μηνα

Καληνυχτα σε ολους.

Link to comment
Share on other sites

Αύριο πάω να το πάρω και εγώ! Ανυπομονώ. Κάποιες ερωτήσεις όμως γιατί διάβασα 1500 posts και μου έχει βγει ο κώλος.

1. Το κινητό τρίζει όντως ολόκληρο?

2. Υπάρχουν όντως προβλήματα με την memory stick? Μην την μπάζω - βγάζω κτλ.

3. Ποια είναι η πιο σταθερή firmware και ποσο μέγεθος έχει???

 

Ευχαριστώ προκαταβολικά και εύχομαι να μπω όσο το δυνατό γρηγορότερα στην παρέα σας :smile:

 

Καλοριζικο

1. Οχι ολοκληρο το κινητο , συνηθως το πορτακι της καμερας.

2. Εμενα δεν μου εχει παρουσιασει κανενα προβλημα . Συνηθως απο οτι λενε καλο ειναι να φορμαρεις την καρτα πριν βαλεις τιποτα μεσα.

3. Η δυο τελευταιες παρουσιαζουν καποια προβληματα , η μια ( R1L ) καπως επιρεαζει την ποιοτητα των φωτο ( απο οτι ειπανε καποιοι ) και η τελευταια ( R1N ) ειναι προβληματικη. Εμενα εχει την R1J και δεν εχω κανενα προβλημα.

Κάθε χαρισματικός ξένος μπορεί να είναι όπως ένας σώφρον Έλληνας και κάθε μη συνετός Έλληνας χειρότερος και από έναν Βάρβαρο.

Μέγας Αλέξανδρος

 

Η μοναδική γλώσσα στον κόσμο είναι η Ελληνική, όλες οι άλλες είναι απλώς τρόπος επικοινωνίας.

Link to comment
Share on other sites

kalimera paidia...exw to ma700 bluetooth,exw katevasei kai to handset manager apo to mobile action,to exw perasei kanonika,exei brei thn syskeuh omws otan paw na kanw syndesh gia na steilw arxeio kollaei olo to pc kai prepei na kanw shutdown...enw apo to idio pc h kopelia mou me to 6230i den exei kanena apolytws problhma...3erei kaneis na me boh8hsei...???

thanks:-)

Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να εγκαταστήσεις και τον καινούριο driver για το ΜΑ-700. Έπρεπε κανονικά το ίδιο το πρόγραμμα να ανιχνεύει την έκδοση του driver που χρειάζεται.
Link to comment
Share on other sites

εχω το εξης προβλημα.οταν παιζω μια ταινια μεσω του media player του κινιτου και κανω δεξια παρατεταμενα το joystick για να προχωρισω την ταινια μπροστα,με πεταει στην αρχη της ταινιας.οταν το κανω αριστερα για να παω πισω,παλι τα ιδια.εχω την R1J εκδοση,αν εχει καποιος την ιδια ας δοκιμασει να δει αν εχει το ιδιο κολημα για να ξερω αν ειναι προβλημα λογισμικου η της συσκευης.
adok13
Link to comment
Share on other sites

εχω το εξης προβλημα.οταν παιζω μια ταινια μεσω του media player του κινιτου και κανω δεξια παρατεταμενα το joystick για να προχωρισω την ταινια μπροστα,με πεταει στην αρχη της ταινιας.οταν το κανω αριστερα για να παω πισω,παλι τα ιδια.εχω την R1J εκδοση,αν εχει καποιος την ιδια ας δοκιμασει να δει αν εχει το ιδιο κολημα για να ξερω αν ειναι προβλημα λογισμικου η της συσκευης.

file emena pantws proxwraei thn tainia...den ksanaarxizei apo thn arxh dld!!mallon exei problhma h suskeuh sou...!

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson K750i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...