Jump to content

Sony Ericsson K750i


florinaperis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

geia sas paides.eida apo ena filo mou pou ekane flasharisma se w800...apisteuto...mono tou spanou ta genia den ginontai telika!

 

Καλώς ήρθες στο MyPhone :)

 

Έκανα ένα post παραπάνω και το ξανακάνω πάλι ώστε να το δείτε όλοι και να γίνονται στο κατάλληλο σημείο τα Post που αφορούν μόνο την αναβάθμιση.

 

Ότι αφορά την αναβάθμιση σε W800:

Αναβάθμιση: Sony Ericsson K750i σε W800i

 

Το thread του K750i παρακαλώ να αφορά μόνο το συγκεκριμένο κινητό :)

30+ Years Radio Producer at ERT A.E.

https://www.tiktok.com/@pericles_moulis

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 10,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

λοιπον πρεπει να απαντησω στα ανωριμα 14χρονα που μου την ειπαν στο θεμα που ανοιξα για την εμφανιση του k750 και εβριζαν χωρις να βρισω!

 

Νοκκια μας δουλευεις?πες μας οτι ειναι και χειροτερο απο το κ700.Τι αλλο περιμενες να κανει δηλαδη?

 

Συμφωνω γιωργοκ80! τι θελεις δλδ ρε φιλε νοκκια? Μηπως να σου φτιαξει και ενα καφεδακι?

και ποιος μιλησε για τις δυνατοτητες του? εγω μιλησα μονο για την εμφανιση του!

 

Η ΝΟΚΙΑ ΜΟΝΟ ΑΠΟΜΗΜΗΣΕΙΣ ΒΓΑΖΕΙ ΑΠΟ ΠΑΛΙΑ ΤΗΣ ΚΙΝΗΤΑ.
ποιος μιλησε για τα nokia? ( ε ρε τι τραβαω.. )

 

Που πάντως είναι ούτως ή άλλως υποκειμενικό θέμα.
ακριβως! αποψη μου ειναι αυτη!

 

Nokkia mallon kati phres!!kala pas kala??to kalhtero kinhto ths kathgorias tou einai plaka kaneis??
δεν ειπε κανεις οτι δεν ειναι το καλυτερο κινητο στην κατηγορια του...

 

Φίλε Nokkia , το Nokia 3230 που έχεις στο avatar σου , σου αρέσει πιο πολύ ;
οχι δεν μου αρεσει περισσοτερο..

 

παντως δεν αρεσε ουτε σε εμενα, αλλα ουτε και στο πατερα μου, ξαδερφο μου και μερικα φιλαρακια μου. το περιμεναμε αρκετα καλυτερο ΑΠΟ ΕΜΦΑΝΙΣΗ! αυτο ειναι ολο? ΟΚ?

 

και επειδη μου την ειπατε θα σας την πω και εγω τωρα...

 

τι αισχη ειναι αυτα? ακομα δεν βγηκε το κινητο και κατευθειαν βγηκαν νεα firmwares.. ημαρτον! :lol:

 

* και να μην βριζετε, οπως δεν βριζω και εγω!! *

 

** sorry αν χαλαω το θεμα, αλλα επρεπε να απαντησω! εξαλλου πρωτος απο πολλους εδω μεσα, ειχα πει οτι το k750 ειναι super power! **

Link to comment
Share on other sites

paidia molis paratirisa kati poly koufo to kinito d mpori na vgalei video eleos? ola orea stin camera gia fotos vgazei molis pato video stin epilogh to exo aperioristo patao to koumpi elafra to estiazo einai etimo to patao pio mesa na arxisi na grafi kai kanei ton thoribo to tout pou arxiz k grafi to video ala troo porta me tin mia me petaei sto menu...3eri kaneis ti pezei as me help mipos thelei na kanw anavathmisi?? exo thn R1A044
Gadgets Is My Life...[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

paidia molis paratirisa kati poly koufo to kinito d mpori na vgalei video eleos? ola orea stin camera gia fotos vgazei molis pato video stin epilogh to exo aperioristo patao to koumpi elafra to estiazo einai etimo to patao pio mesa na arxisi na grafi kai kanei ton thoribo to tout pou arxiz k grafi to video ala troo porta me tin mia me petaei sto menu...3eri kaneis ti pezei as me help mipos thelei na kanw anavathmisi?? exo thn R1A044

ela re alani mallon 8a 8elei anaba8mish!!nomizw oti mporeis na kaneis mesw internet sto http://www.sonyericsson.com/spg.jsp...ps1_1&pid=10242

Link to comment
Share on other sites

Γιατι μιλαν ολοι εδω λες και το κινητο εχει κυκλοφορησει επισημα σε εκδοση OXI live?Mεχρι σήμερα που ρωτησα πλαισιο ακομα δεν εχει ερθει...Σημερα είδα διαφημιση στο Γερμανο και λεει οτι το κυκλοφορει...ετσι και παω αυριο και δεν το εχουν ετοιμοπαραδοτο θα φανε βρισιμο!!!!!!Και η καθυστέρηση αυτη ειναι δυστυχως αναλογη της τιμής... :mad:

 

Ξερει κανεις καμια νεα πληροφορια περι τιμης-κυκλοφοριας...Το πλαισιο θα χει -ως συνηθως- την καλύτερη τιμη ή μηπως ο Γερμανος? :wacko: :worry: :worry:

Link to comment
Share on other sites

Γιατι μιλαν ολοι εδω λες και το κινητο εχει κυκλοφορησει επισημα σε εκδοση OXI live?Mεχρι σήμερα που ρωτησα πλαισιο ακομα δεν εχει ερθει...Σημερα είδα διαφημιση στο Γερμανο και λεει οτι το κυκλοφορει...ετσι και παω αυριο και δεν το εχουν ετοιμοπαραδοτο θα φανε βρισιμο!!!!!!

ARAKSE STA KUBIKA SOU LIGO!!EDW KAI 2 MERES EXEI O GERMANOS TO KINHTO!AURIO POU 8A PAS MPOREI NA TOUS EXOUN TELEIWSWI!!

Link to comment
Share on other sites

pwwww ta exo pe3i d bgazei videoooooooo to exei pathi kaneis alos???? patao to koumpi na vgalei video k me petaei e3o sto menu d kanei tpt :( to eklisa k to ksanaani3a k tpt to idio marie les staDar anavathmisi thelei? k paly k me tin anavathmisi psiloxezomai na tin kanw mi kolisi ginei kamia stravi k den anigi meta les na tin patho? ala tha tin kanw afou exo ayto to provlima ... litourgi to site tis SE exei tin R1n me ellinika? kati tetia akousa helpp meeeeeeeee !!!!!!!!
Gadgets Is My Life...[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

pwwww ta exo pe3i d bgazei videoooooooo to exei pathi kaneis alos???? patao to koumpi na vgalei video k me petaei e3o sto menu d kanei tpt :( to eklisa k to ksanaani3a k tpt to idio marie les staDar anavathmisi thelei? k paly k me tin anavathmisi psiloxezomai na tin kanw mi kolisi ginei kamia stravi k den anigi meta les na tin patho? ala tha tin kanw afou exo ayto to provlima ... litourgi to site tis SE exei tin R1n me ellinika? kati tetia akousa helpp meeeeeeeee !!!!
dokimase to re file apokleiete na pa8ei kati to kinhto!!den exeis na xaseis tpt!!
Link to comment
Share on other sites

Bασικα σπουδαζω εκει.Ειμαι απο Κατερινη που ειναι μιση ώρα δρομο..Τωρα ομως ειμαι Κατερινη για αυτο ελεγα να πηγαινα καμια βολτα προς Γερμανο αυριο πρωι πρωι...Αλλα αυτο που μου τι σπαει με αυτους εκει χωρις προθεση για δισφήμιση ειναι οτι σου δινουν το κουτι ανοιγμενο(κομμενη η ταινια ασφαλειας)..Αντε να τους εμπιστευτεις μετά..ξερει κανεις γιατι γινετε αυτο?
Link to comment
Share on other sites

Bασικα σπουδαζω εκει.Ειμαι απο Κατερινη που ειναι μιση ώρα δρομο..Τωρα ομως ειμαι Κατερινη για αυτο ελεγα να πηγαινα καμια βολτα προς Γερμανο αυριο πρωι πρωι...Αλλα αυτο που μου τι σπαει με αυτους εκει χωρις προθεση για δισφήμιση ειναι οτι σου δινουν το κουτι ανοιγμενο(κομμενη η ταινια ασφαλειας)..Αντε να τους εμπιστευτεις μετά..ξερει κανεις γιατι γινετε αυτο?

ginete auto giati anoigoun to kouti kai deixnoun stous pelates tous to kinhto gia na doun pws einai!!eides to pm mou?

Link to comment
Share on other sites

pwwww ta exo pe3i d bgazei videoooooooo to exei pathi kaneis alos???? patao to koumpi na vgalei video k me petaei e3o sto menu d kanei tpt :( to eklisa k to ksanaani3a k tpt to idio marie les staDar anavathmisi thelei? k paly k me tin anavathmisi psiloxezomai na tin kanw mi kolisi ginei kamia stravi k den anigi meta les na tin patho? ala tha tin kanw afou exo ayto to provlima ... litourgi to site tis SE exei tin R1n me ellinika? kati tetia akousa helpp meeeeeeeee !!!!!!!!

 

Εγώ μόλις το αναβάθμισα. Δεν ξέρω με τν παλιά έκδοση, αλλά με την νέα δεν έχει κανένα πρόβλημα με το βίντεο....

 

Προσοχή στην αναβάθμιση: Να κατεβάσεις πρώτα απο εδώ τον driver για το USB CABLE γιατί αν δεν τον βάλεις αυτόν δεν έχει αναβάθμιση.

Ο driver θα μπει στο τελευταίο βήμα της αναβάθμισης, εφόσον έχεις βάλει πιο μπροστά όλη την σουίτα της Σονυ που σου δώσανε στο CD....

 

Εγώ μέχρι να το βρώ αυτό παιδέυτηκα λιγάκι, κατά τα άλλα όλα άνετα αν και παίρνει περίπου 20 λεπτά η αναβάθμιση....

Link to comment
Share on other sites

ginete auto giati anoigoun to kouti kai deixnoun stous pelates tous to kinhto gia na doun pws einai!!eides to pm mou?

 

Σε μένα έτυχε το Θεόκουφο με το κινητό! :scared:

Το άνοιξε ο υπάλληλος μπροστά μου (έκοψε μπροστά μου την ταινεία ασφαλείας) και το συναρμολογήσαμε μαζί γιατί ήθελε να το δεί και αυτός.

 

Το παίρνω, πάω σπίτι το φορτίζω, βάζω SIM και όπως παίζω με το κινητό, βλέπω ότι έχει 2 εξερχόμενες κλήσεις (που φυσικά δεν ήταν δικές μου αφού το κινητό μόλις το είχα ανοίξει).

 

Τώρα αυτό πως το εξηγείτε? :confused:

Ο υπάλληλος αποκλείεται να το είχε ανοίξει πιο μπροστά γιατί την ταινεία την έκοψε μπροστά μου και το είδα με τα μάτια μου ότι ήταν σφραγισμένο.

Μόνη μου σκέψη είναι μήπως κάποιος υπάλληλος της SonyEricsson στην Ελλάδα το δοκιμάσε πριν το κλείσει στο κουτί (και υποθέτω πως συσκευάζεται εδώ γιατί έχει Ελληνικές Οδηγίες μέσα)....

 

Οι αριθμοί των κινητών ήταν Ελληνικοί.... :!:

Link to comment
Share on other sites

Σε μένα έτυχε το Θεόκουφο με το κινητό! :scared:

Το άνοιξε ο υπάλληλος μπροστά μου (έκοψε μπροστά μου την ταινεία ασφαλείας) και το συναρμολογήσαμε μαζί γιατί ήθελε να το δεί και αυτός.

 

Το παίρνω, πάω σπίτι το φορτίζω, βάζω SIM και όπως παίζω με το κινητό, βλέπω ότι έχει 2 εξερχόμενες κλήσεις (που φυσικά δεν ήταν δικές μου αφού το κινητό μόλις το είχα ανοίξει).

 

Τώρα αυτό πως το εξηγείτε? :confused:

Ο υπάλληλος αποκλείεται να το είχε ανοίξει πιο μπροστά γιατί την ταινεία την έκοψε μπροστά μου και το είδα με τα μάτια μου ότι ήταν σφραγισμένο.

Μόνη μου σκέψη είναι μήπως κάποιος υπάλληλος της SonyEricsson στην Ελλάδα το δοκιμάσε πριν το κλείσει στο κουτί (και υποθέτω πως συσκευάζεται εδώ γιατί έχει Ελληνικές Οδηγίες μέσα)....

 

Οι αριθμοί των κινητών ήταν Ελληνικοί.... :!:

eleos re lefterh pws ginete auto???egw 8a to phgaina pisw!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Σε μένα έτυχε το Θεόκουφο με το κινητό! :scared:

Το άνοιξε ο υπάλληλος μπροστά μου (έκοψε μπροστά μου την ταινεία ασφαλείας) και το συναρμολογήσαμε μαζί γιατί ήθελε να το δεί και αυτός.

 

Το παίρνω, πάω σπίτι το φορτίζω, βάζω SIM και όπως παίζω με το κινητό, βλέπω ότι έχει 2 εξερχόμενες κλήσεις (που φυσικά δεν ήταν δικές μου αφού το κινητό μόλις το είχα ανοίξει).

 

Τώρα αυτό πως το εξηγείτε? :confused:

Ο υπάλληλος αποκλείεται να το είχε ανοίξει πιο μπροστά γιατί την ταινεία την έκοψε μπροστά μου και το είδα με τα μάτια μου ότι ήταν σφραγισμένο.

Μόνη μου σκέψη είναι μήπως κάποιος υπάλληλος της SonyEricsson στην Ελλάδα το δοκιμάσε πριν το κλείσει στο κουτί (και υποθέτω πως συσκευάζεται εδώ γιατί έχει Ελληνικές Οδηγίες μέσα)....

 

Οι αριθμοί των κινητών ήταν Ελληνικοί.... :!:

 

Εχω την εντυπωση και ειμαι 99% σιγουρος οτι κανενα τηλεφωνο δεν συσκευαζεται εδω! Ολα γινονται απο το εξωτερικο.

Link to comment
Share on other sites

pedia ola ok eytixos tpt den htane apla efage kolima stigmiaio...tora ok mia xara pezei k to videaki alo provlima den exo dei akoma to update d to ekana ebala tous drivers to anagnorise pao sto site tis SE kanw eki kati protimisis pou leei kati koutakia ta simplirono patao epomeno k d vgazei tpt menei mia aspri selida... mipos fteei epidei ekana tik oti exo to pc suite tis SE? einai anagastiko na to exo kanei setup gia tin anavathmisi? pou kolaei omos to pc suite me tin anavathmisi d mporo na katalabo as mou apadisi kapios thanx :)
Gadgets Is My Life...[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Aπο χθες το βραδυ ειμαι αλλος ενας ευτυχης κατοχος κ750ι με λογισμικο

R1J002 ημερομηνια κατασκευης 3/6/2005 :D :D . Απο πλαισιο βεβαια.

Πρωτες εντυπωσεις πολυ καλες, αν και φωτισμος των πληκτρων το βραδυ ειναι μεν καλος αλλα οχι αυτος που θα περιμενα.

Μενου αμεσο και γρηγορο, φωτος πολυ καλες αν και δεν πολυασχοληθηκα σημερα θα αρχισω να το βλεπω αναλυτικα οποτε τα λεμε.

Καποια games και themes που ειχα απο k700 δεν ειναι συμβατα απο οτι προχειρα ειδα.

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg
Link to comment
Share on other sites

Παιδια Χθες και εγω απεκτησα το κινητο.Πολυ καλο το μονο που περιμενα που θα με προβλιματησει ειναι το μεγεθος της οθονης του,οχι που ειναι μικρη,απλα εγω ειχα συνηθησει την μεγαλη οθονη του NEC 410i.Εχω ομως καποιο προβλημα ομως οταν παω να βγαλω βιντεο κα εχω επιλεγμενη την επιλογη'αποθηκευση σε memory stick,'οταν παταω το κουμπι για να τραβιξω βιντεο με πεταει στο μενου.ενω αν εχω επιλεγμενη την επιλογη αποθηκευση σε Μνημη κινητου ολα μια χαρα!!!!Μπορει καποιος να με βοηθησει?
Dhamher_00
Link to comment
Share on other sites

Παιδια Χθες και εγω απεκτησα το κινητο.Πολυ καλο το μονο που περιμενα που θα με προβλιματησει ειναι το μεγεθος της οθονης του,οχι που ειναι μικρη,απλα εγω ειχα συνηθησει την μεγαλη οθονη του NEC 410i.Εχω ομως καποιο προβλημα ομως οταν παω να βγαλω βιντεο κα εχω επιλεγμενη την επιλογη'αποθηκευση σε memory stick,'οταν παταω το κουμπι για να τραβιξω βιντεο με πεταει στο μενου.ενω αν εχω επιλεγμενη την επιλογη αποθηκευση σε Μνημη κινητου ολα μια χαρα!!!!Μπορει καποιος να με βοηθησει?

Κατι τρεχει με το memory stick μαλλον. Εχεις αποθηκευσει αλλα πραγματα σ'αυτο; Εισαι σιγουρος οτι το κινητο σου το "βλεπει"; Αν ναι, τοτε δε μπορω να καταλαβω τι συμβαινει...

 

@Vangelakis4: Ναι

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson K750i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...