Jump to content

Sony Ericsson K750i


florinaperis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μόλις γύρισα σπίτι με το Κ-750 στα χέρια και ένα καινούργιο φορητό (Sony Vaio :rolleyes:).

Φορτίζουν και τα 2 προς το παρόν.

 

Σε λίγη ώρα θα σασ ενημερώσω για εμβδομάδα κατασκευής και λογισμικό.

 

Πάντως μου είπανε απο το κατάστημα ότι το κινητό δεν είναι συμβατό με τα αξεσουάρ του Κ700.

Αληθέυει αυτό?

 

Δηλαδή δεν μπορώ να συνδέσω φορτιστή αυτοκινήτου Κ700 στο Κ750?

Επίσης το καλώδιο USB δεν μπορώ να το συνδέσω σε Κ700 για να το αναβαθμίσω (έχει ένας φίλος μου Κ700)?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 10,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ΠΟΙΟ ηρθε το W800

το nokia-8800 εννοει.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

To exw kai fortizei :P Epitelous meta apo toso kairo.

382 ston germano (kanoniko oxi live).

Mia erwthsh an gnwrizei kapoios.Memory stick duo pro pairnei? giati exw mia 512mb kai den leei na thn "peta3w".

Link to comment
Share on other sites

Παιδια γεια σας.Να ρωτησω κατι.Η ο8ονη του ειναι μεγαλυτερη απο το κ7οο?
http://www.myphone.gr/gallery/uploads/5309/2.jpg Βελιγραδι VOLIM TE UVEK! 13/2/97
Link to comment
Share on other sites

Άραγε τα Vodiafone Live πότε θα έρθουν με hardware 05W24 σαν του Πλαισίου ?

Προφανώς όταν πουλούνται με την νέα έκδοση firmware...

Link to comment
Share on other sites

Ολα τα αξεσουαρ για το Κ750 ειναι τελειως διαφορετικα.
Τα πιο μεγάλα ονειρα τα κάνεις οταν όλοι σε ξεχνάνε!!!
Link to comment
Share on other sites

Re paidia osoi to phrate sas zhleuw eimai sthn anamonh kai egw kai otan er8ei 8a treksw kai 8a to parw to GA-MH-ME-NO!!Ante osoi to phran as grapsoun tpt gia to kinhto!!ti den tous aresei ti tous aresei kai tetoia!!kserete eseis!!!
Link to comment
Share on other sites

Παιδάκια, εγώ πάντως δεν άντεξα και προχώρησα ένα βήμα παραπέρα...στο 9volto φυσικά!!! ;)

Και τώρα είμαι κάτοχος ενός W800, με περιτύλιγμα K750!!! :music:

Δεν θα μπω σε λεπτομέρειες για να μην βγω :offtopic: ,οποιος θέλει λεπτομέρειες, PM με!!! :)

Link to comment
Share on other sites

Ego to exo to kinitaki apo to Savato kai pleon mporo na po oti einai oti pio plirestero mporite na vrite se 1 kinito!!!

Tha grapso mono arnitika dioti ta thetika oloi ta kseroume pisteuo:

1)Elafros argo to menu kai mallon epidi exo to KATAREMENO LIVE ths vodafone

2)Xamili entash tou akoustikou omilias kai genikos asximi piotita hxou pisteuo to k700i eixe kalitero ixo en ora klisis, oxi anaparagogh mp3 min mperdeuomaste!

3)exi ligo kritsi kritsi tipou nokia oi prosopsis.

Link to comment
Share on other sites

Ego pisteuo file fostirop oti prepi na mpis se leptomeries dioti ayto afora tous katoxous k750i kai oxi autous pou tha paroun to w800!

Stin telikh ftiakse 1 neo thema METATROPH K750I SE W800!

 

SIMFONO APOLITOS!!!!!!!!!!!!!!!!!!

;)

Link to comment
Share on other sites

Ego pisteuo file fostirop oti prepi na mpis se leptomeries dioti ayto afora tous katoxous k750i kai oxi autous pou tha paroun to w800!

Stin telikh ftiakse 1 neo thema METATROPH K750I SE W800!

 

Για την ώρα ας μείνουμε στο K750i ως έχει...

30+ Years Radio Producer at ERT A.E.

https://www.tiktok.com/@pericles_moulis

Link to comment
Share on other sites

Το κινητο εχει ερθει και θα το παρω αυριο το πρωι...λοιπον νομιζω οτι το πιο καλο θεμα για σχολιασμο ειναι η βαση φορτισης που εχει διαφοροποιηθει απο τα προηγουμενα μοντελα και θελω να δω αν οντως ειναι καλυτερα απο πριν η οχι...
Link to comment
Share on other sites

Είμαι και εγώ ένας κάτοχος του εν λόγω κινητού. Αντιμετωπίζω όμως σοβαρό πρόβλημα με το κάλυμμα της μπαταρίας, συγκεκριμένα δεν κλείνει σωστά και αφήνει ένα αρκετά μεγάλο κενό. Να το στείλω SE ; Υπάρχει κόλπο ; (αν και δοκίμασα τα πάντα....)
Link to comment
Share on other sites

η ιδια και ελαχιστα μικροτερη..

 

 

μικροτερη ο8ονη εχει το κ750??σοβαρα?καλα για πιο λογο το εκαναν??

http://www.myphone.gr/gallery/uploads/5309/2.jpg Βελιγραδι VOLIM TE UVEK! 13/2/97
Link to comment
Share on other sites

Είμαι και εγώ ένας κάτοχος του εν λόγω κινητού. Αντιμετωπίζω όμως σοβαρό πρόβλημα με το κάλυμμα της μπαταρίας, συγκεκριμένα δεν κλείνει σωστά και αφήνει ένα αρκετά μεγάλο κενό. Να το στείλω SE ; Υπάρχει κόλπο ; (αν και δοκίμασα τα πάντα....)

 

Είναι λίγο ζόρικο στο να κλείσει.

Με προσοχή πάτησε το σταθερό μέρος του κινητου (εκεί που είναι το κάλυμα του φακού) προς τα κάτω, να πάνε τα 2 πλαστικά δοντάκια λίγο κάτω και μετά σύρε το κάλυμα της μπαταρίας για να κλείσει.

Link to comment
Share on other sites

Παιδάκια, εγώ πάντως δεν άντεξα και προχώρησα ένα βήμα παραπέρα...στο 9volto φυσικά!!! ;)

Και τώρα είμαι κάτοχος ενός W800, με περιτύλιγμα K750!!! :music:

Δεν θα μπω σε λεπτομέρειες για να μην βγω :offtopic: ,οποιος θέλει λεπτομέρειες, PM με!!! :)

Νομιζω δεν ειναι κακο να ανοιξεις νεο θεμα με τιτλο ''Μετατροπή του k750 σε W800''.

Ενδιαφερει πολλους.Δεν ειναι βολικο να ενημερωνομαστε με προσωπικα μηνυματα!

Link to comment
Share on other sites

Eμενα σημερα που ανοιξα το ραδιο δεν υπηρχε κανενας σταθμος αποθηκευμενος ενω ειχα 17! Κουλο ε?:)

 

Και κατι αλλο δεν ξερω αν προσεξατε αλλα στην διαφημιση του γερμανου στο κινητο κατω εχουν βγαλει το αυτοκολλητακι...μαλλον ηταν vodafone live :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

PAIDIA OSOI EXETE TO K750i NA KSERETE OTI MPOREITE TWRA NA KANETE ANABA8MISH TOU KINHTOU SAS AP OTO INTERNET!!!! ----->http://www.sonyericsson.com/spg.jsp?cc=gr&lc=el&ver=4000&template=ps1_1_5_7&zone=ps&lm=ps1_1&pid=10242
Link to comment
Share on other sites

Ότι αφορά την αναβάθμιση σε W800:

 

Αναβάθμιση: Sony Ericsson K750i σε W800i

30+ Years Radio Producer at ERT A.E.

https://www.tiktok.com/@pericles_moulis

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson K750i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...