Jump to content

Sony Ericsson K750i


florinaperis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το πρόβλημα έχει αναφερθεί αρκετές φορές. Αφορά τις φωτογραφίες που είναι αποθηκευμένες στην κάρτα μνήμης. Και λύνεται με φορμάρισμα της κάρτας.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 10,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Αυτό λογικά δε μπορεί να συμβεί. Δοκίμασε να αλλάξεις την εκόνα στο φόντο...

 

Δεν είναι θέμα συσκευής. Κάτι παίζεται με τις εταιρείες. Εδώ και λίγες μέρες, στο K700 που έχω, από Vodafone που έχω μου βγάζει Tim και σε ένα Sharp φίλου συμβαίνει το αντίθετο (από Tim σε Vodafone).

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι θέμα συσκευής. Κάτι παίζεται με τις εταιρείες. Εδώ και λίγες μέρες, στο K700 που έχω, από Vodafone που έχω μου βγάζει Tim και σε ένα Sharp φίλου συμβαίνει το αντίθετο (από Tim σε Vodafone).

είναι το σύστημα εθνικής περιαγωγής. προς το παρόν διατίθεται σε συγκεκριμένες περιοχές της χώρας μας. συνεργάζονται οι δυο εταιρείες και όταν δεν έχει σήμα η μία μπαίνει αυτόματα στο δίκτυο της άλλης. δεν επηρεάζει πουθενά αλλού όμως. ούτε στις χρεώσεις.

Link to comment
Share on other sites

είναι το σύστημα εθνικής περιαγωγής. προς το παρόν διατίθεται σε συγκεκριμένες περιοχές της χώρας μας. συνεργάζονται οι δυο εταιρείες και όταν δεν έχει σήμα η μία μπαίνει αυτόματα στο δίκτυο της άλλης. δεν επηρεάζει πουθενά αλλού όμως. ούτε στις χρεώσεις.

 

Και εγώ νομίζω ότι κάτι τέτοιο συμβαίνει.Πάντως, το σίγουρο είναι ότι αυτό το γεγονός δεν αποτελεί πρόβλημα, άρα μην προβληματίζεστε.

Link to comment
Share on other sites

Έκανα έλεγχο πληκτρολογίου και μου έβγαλε εστίαση κάμερας και λήψη φωτογραφίας OK παρόλα αυτά συνεχίζει να μην βγάζει φωτογραφίες. Οπότε μάλλον είμαστε για service, αλήθεια που είναι καλύτερα να το πάω;

 

to problima pou exeis file mou to eixa ki ego... to problima estiazete stous drivers tis kameras apo oti exo katalabei (to exo diabasei se ksena forum)... eno to kinito kanei estiasi, molis pas na patisis na bgaleis photo se petaei stin kentriki othoni. ego to elisa kanontas anabathmisi to firmware tou kinitou...

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι θέμα συσκευής. Κάτι παίζεται με τις εταιρείες. Εδώ και λίγες μέρες, στο K700 που έχω, από Vodafone που έχω μου βγάζει Tim και σε ένα Sharp φίλου συμβαίνει το αντίθετο (από Tim σε Vodafone).

 

Άλλο το ένα και άλλο το άλλο. Ο elekas λέει ότι βγάζει πάνω vodafone και από κάτω ΤΙΜ... και τα 2 ταυτόχρονα δηλαδή !!!

http://www.ibizaclub.gr/lottaria.gr/marras//titans/caliber002.jpg

Ευτυχώς που ξέχασα να μεγαλώσω...

Link to comment
Share on other sites

είναι το σύστημα εθνικής περιαγωγής. προς το παρόν διατίθεται σε συγκεκριμένες περιοχές της χώρας μας. συνεργάζονται οι δυο εταιρείες και όταν δεν έχει σήμα η μία μπαίνει αυτόματα στο δίκτυο της άλλης. δεν επηρεάζει πουθενά αλλού όμως. ούτε στις χρεώσεις.

 

 

και γω αυτό έχω ακούσει ότι γίνεται

Link to comment
Share on other sites

Το πρόβλημα έχει αναφερθεί αρκετές φορές. Αφορά τις φωτογραφίες που είναι αποθηκευμένες στην κάρτα μνήμης. Και λύνεται με φορμάρισμα της κάρτας.

 

όχι... είναι σε φωτογραφίες στην μνήμη του κινητού, μόνο! :wacko:

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

όχι... είναι σε φωτογραφίες στην μνήμη του κινητού, μόνο! :wacko:

Δοκίμασε restart... :wink:

http://www.ibizaclub.gr/lottaria.gr/marras//titans/caliber002.jpg

Ευτυχώς που ξέχασα να μεγαλώσω...

Link to comment
Share on other sites

Εντύπωση μου κάνει. Όσες φορές αναφέρθηκε, αφορούσε φωτογραφίες αποθηκευμένες στην κάρτα μνήμης. Αν είσαι σίγουρος ότι είναι στην μνήμη του τηλεφώνου, τότε ίσως η επαναφορά ρυθμίσεων να βοηθήσει. Εκτός αν το δοκίμασες και αυτό.
Link to comment
Share on other sites

Άλλο το ένα και άλλο το άλλο. Ο elekas λέει ότι βγάζει πάνω vodafone και από κάτω ΤΙΜ... και τα 2 ταυτόχρονα δηλαδή !!!

 

Το ίδιο ακριβώς κάνει και σε εμένα, μόνο που γράφει από πάνω TIM και από κάτω Vodafone σε κάποιες περιπτώσεις. Γίνεται, γίνεται! Μην είστε τόσο απόλυτοι! Κι εγώ σκέφτηκα ότι είναι κάποια συνεργασία για βελτίωση της κάλυψης.

Sing as you raise your bow,

Shoot straighter than before...

Link to comment
Share on other sites

Επίσης άσχετο… και εγώ σήμερα το πήρα από το service αφού επισκευάστηκε το πρόβλημα με την κάμερα χωρίς να πληρώσω τίποτα… σε δυο μέρες μόνο:p (το πήγα Τρίτη το πήρα Πέμπτη).
ΦΤΑΙΕΙ, που είμαστε αυτοί που είμαστε. Και που δεν θ' αλλάξουμε ποτέ.
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά. Μήπως ξέρει κανείς πώς διώχνω και πώς επαναφέρω το λογότυπο της COSMOTE από την οθόνη του κινητού μου; Ευχαριστώ!!!
Link to comment
Share on other sites

ασχετο....πήρα πίσω σήμερα το Κ750 από το service με καινούριο joystick.

Χρέωση 0€.....

 

μια χαρά

 

Kαθόλου άσχετο.Νομίζω οτι μας ενδιαφέρει όλους.

Πού το πήγες;

 

Επίσης άσχετο… και εγώ σήμερα το πήρα από το service αφού επισκευάστηκε το πρόβλημα με την κάμερα χωρίς να πληρώσω τίποτα… σε δυο μέρες μόνο:p (το πήγα Τρίτη το πήρα Πέμπτη).

 

Πείτε μας βρε παιδιά,ποια είναι αυτά τα service point που λειτουργούν τόσο υποδειγματικά;

Νομίζω οτι το να αναφέρεται ποιοί κάνουν τη δουλειά τους σωστά, είναι καλό και για εκείνους και για εμάς!

Link to comment
Share on other sites

Kαθόλου άσχετο.Νομίζω οτι μας ενδιαφέρει όλους.

Πού το πήγες;

 

 

 

Πείτε μας βρε παιδιά,ποια είναι αυτά τα service point που λειτουργούν τόσο υποδειγματικά;

Νομίζω οτι το να αναφέρεται ποιοί κάνουν τη δουλειά τους σωστά, είναι καλό και για εκείνους και για εμάς!

Εγώ το πήγα στην Καλλιθέα, Ελ. Βενιζέλου 247.

ΦΤΑΙΕΙ, που είμαστε αυτοί που είμαστε. Και που δεν θ' αλλάξουμε ποτέ.
Link to comment
Share on other sites

Πείτε μας βρε παιδιά,ποια είναι αυτά τα service point που λειτουργούν τόσο υποδειγματικά;

Νομίζω οτι το να αναφέρεται ποιοί κάνουν τη δουλειά τους σωστά, είναι καλό και για εκείνους και για εμάς!

 

Σωστά. Αυτή είναι "καλή" διαφήμιση. :)

Έχουμε ακούσει αρκετές φορές για κάποια service points που αργούν υπερβολικά.

Link to comment
Share on other sites

Έχω ένα Sony Ericsson k750i και εγκατεστημένη μία κάρτα μνήμης 256 mb.Στην επιλογή "Ρυθμίσεις-->Κατάσταση τηλεφώνου" δείχνει ότι η κάρτα μνήμης είναι 145 mb και ότι μόνο τα 30 mb είναι ελεύθερα.Τι συμβαίνει;
Link to comment
Share on other sites

Σωστά. Αυτή είναι "καλή" διαφήμιση. :)

Έχουμε ακούσει αρκετές φορές για κάποια service points που αργούν υπερβολικά.

 

εγώ εκεί που το πήγα για αλλαγή joystick χρειάστηκαν περίπου 2 εβδομάδες. Η δικαιολογία ήταν ότι το καθυστερούσαν από τα κεντρικά......

ότι και να πω είναι περιττό..

ο συγκεκριμένος σερβιςμαν πάντως είναι ζα-μαν-φου και δεν τον συνιστώ σε κανέναν....

 

Το έδωσα τώρα για επισκευή, αφού είχα ήδη πάρει καινούριο Κ750 με την επιδότηση της cosmote.....φαντάσου

Link to comment
Share on other sites

Το ίδιο ακριβώς κάνει και σε εμένα, μόνο που γράφει από πάνω TIM και από κάτω Vodafone σε κάποιες περιπτώσεις. Γίνεται, γίνεται! Μην είστε τόσο απόλυτοι! Κι εγώ σκέφτηκα ότι είναι κάποια συνεργασία για βελτίωση της κάλυψης.

 

Και για του λόγου το αληθές...

http://img208.imageshack.us/img208/714/dsc05055uf4.jpg

Sing as you raise your bow,

Shoot straighter than before...

Link to comment
Share on other sites

:lol: :lol:

Νομίζω ότι δεν είναι σωστό για τον ανταγωνισμό.

Δεν θα έπρεπε να γράφει και Cosmote από κάτω; :p

Link to comment
Share on other sites

Έχω ένα Sony Ericsson k750i και εγκατεστημένη μία κάρτα μνήμης 256 mb.Στην επιλογή "Ρυθμίσεις-->Κατάσταση τηλεφώνου" δείχνει ότι η κάρτα μνήμης είναι 145 mb και ότι μόνο τα 30 mb είναι ελεύθερα.Τι συμβαίνει;

 

Μήπως έχει κανείς καμία ιδέα;

Link to comment
Share on other sites

Στην κατάσταση τηλεφώνου δεν δείχνει την συνολική χωρητικότητα της κάρτας αλλά μόνο το ελεύθερο. μήπως σου λέει 145 ελεύθερα στην κάρτα και 30 στο τηλέφωνο?

Leave me alone/Isolation bears hope

There's something else waiting/A promised destiny

Freezing me/I feel restless and low

These days full of sadness/How joyfully changed Into fear

My freakshow will start tonight/Don't miss the right time

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson K750i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...