Jump to content

Samsung Galaxy S10+ (SM-G975F)


ZZW30
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Όχι

Απολύτως τίποτα

 

Απλά στην οθόνη του pc μου έβγαλε ένα μήνυμα στο στυλ "το αίτημά σας καταχωρήθηκε" και τίποτα άλλο

 

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

 

Κι εγω εκανα με τον ιδιο τροπο προπαραγγελια. Μηπως βρηκες τροπο να ζητησεις τα ακουστικα;

Link to comment
Share on other sites

Φίλε, τι ισχύει με τις κλήσεις και την ποιότητα σήματος; Εκεί νομίζω η Samsung υπερέχει. Για το Mate διαβάζω για πολλές χαμένες κλήσεις...
Νομίζω παίζει ρόλο ο πάροχος. Δεν είχα χαμένες κλησεις με το pro.

Στο 10αρι έχω VoLTE (στο pro δεν μου έβγαζε) και HD Voice στις κλήσεις μου. (ΕΕ UK).

Οι μπάρες στο σήμα δείχνουν λιγότερες από του Pro αλλά αυτό εξηγείται με πολλούς τρόπους.

 

Θα δοκιμαστεί μέσα στην εβδομάδα.

 

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ερωτηση αλλα πως γινεται να βαζεις το μεγεθος και στα θετικα και στα αρνητικα?

 

Για το βαρος ισχυει αυτο που γραφτηκε παραπανω.Ενα κινητο που δεν ειναι πολυ βαρυ σημαινει οτι ειναι και πιο ευκολο στην χρηση με το ενα χερι ή ακομα και για ομιλιες.

 

 

 

Και για την ξεκουραστη οθονη που ισχυει οσοι δεν το γνωριζετε καντε μια βολτα στο internet και ψαξτε να δειτε ποσοι εχουν θεμα με τις PWM οθονες των τελευταιων Iphone με τα ματια τους(Samsung panel και αυτες φυσικα).

 

 

 

Κατα τα αλλα περαν απο το μικροβιο οπως αναφερθηκε,δεν υπαρχει κανενας πραγματικα σοβαρος λογος μεταβασης απο το Note9 στο S10+ αν καποιον τον ικανοποιει πληρως το note9.

 

 

 

Το ιδιο θα ισχυει σε λιγες μερες και οταν βγει το P30pro απο την Huawei(οπως εγινε περυσι).Και εκει κανενας σοβαρος πραγματικα λογος αλλαγης για καποιον σε σχεση με το mate20pro,αν το τελευταιο τον καλυπτει πληρως.

 

 

 

Ουτως ή αλλως μιλαμε για ναυαρχιδες που με το ζορι εχουν κλεισει περιπου 6μηνες(το Note λιγο παραπανω)ειπαμε δεν πεφτει τετοια απαξιωση τοσο γρηγορα.

Και όμως γίνεται. Θετικό ότι είναι μικρό και ποιο εύχρηστο στην καθημερινότητα, αρνητικό γιατι σε σχέση με το note δείχνει ποιο "παιχνιδάκι".

Εφόσον παρακολουθείς και το Flossy στο tube (το ίδιο και εγώ) επανειλημμένα βάζει + σε μια συσκευή αλλά και το ίδιο στα -. Φυσικά λέει και τον λόγο. Κάτι που εγώ δεν έκανα στο προηγούμενο μήνυμα.

 

Λάζαρος

Στάλθηκε από το SM-N960F

Λάζαρος..
Link to comment
Share on other sites

Και όμως γίνεται. Θετικό ότι είναι μικρό και ποιο εύχρηστο στην καθημερινότητα, αρνητικό γιατι σε σχέση με το note δείχνει ποιο "παιχνιδάκι".

Εφόσον παρακολουθείς και το Flossy στο tube (το ίδιο και εγώ) επανειλημμένα βάζει + σε μια συσκευή αλλά και το ίδιο στα -. Φυσικά λέει και τον λόγο. Κάτι που εγώ δεν έκανα στο προηγούμενο μήνυμα.

 

Λάζαρος

Στάλθηκε από το SM-N960F

 

Πάντως Λάζαρε, τα μεγέθη των s10 plus, Mate 20 pro κλπ είναι πολύ βολικά. Το πενάκι θα σου λείψει, αλλά θα σου φανεί πολύ πιο μανιτζεβελο...

Link to comment
Share on other sites

Το Mate φαίνεται ακόμα πιο παιχνιδάκι επειδή είναι στενό σε σχέση με το S10+.

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Το Mate φαίνεται ακόμα πιο παιχνιδάκι επειδή είναι στενό σε σχέση με το S10+.
Το θέμα δεν είναι ότι φαίνεται παιχνιδάκι αλλά ότι χάνεις πραγματικό ωφέλιμο οθόνης. Η αναλογία οθόνης του s10+ σε σχέση με το note έχει κρατηθεί η ιδια;

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το θέμα δεν είναι ότι φαίνεται παιχνιδάκι αλλά ότι χάνεις πραγματικό ωφέλιμο οθόνης. Η αναλογία οθόνης του s10+ σε σχέση με το note έχει κρατηθεί η ιδια;

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

18.5:9 στο Note και 19:9 στο S10+.

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

18.5:9 στο Note και 19:9 στο S10+.
Οπότε σε συγκριτικό που είδα δεν έκανα λάθος που μου φαινόταν μικρότερη η οθόνη.

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.Ίσως σας φανεί αστείο αλλά ρε παιδιά μπορώ να ρυθμίσω τα mpx στην κάμερα όταν τραβάω φωτογραφία;Έρχομαι βλέπεται από τεχνολογία 2016 βλέπε s7 edge.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά πως σας φαίνεται το 1tb σε σχέση με το 128αρι? Πιστεύετε υπάρχει κάποιος λόγος?

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Και όμως γίνεται. Θετικό ότι είναι μικρό και ποιο εύχρηστο στην καθημερινότητα, αρνητικό γιατι σε σχέση με το note δείχνει ποιο "παιχνιδάκι".

Εφόσον παρακολουθείς και το Flossy στο tube (το ίδιο και εγώ) επανειλημμένα βάζει + σε μια συσκευή αλλά και το ίδιο στα -. Φυσικά λέει και τον λόγο. Κάτι που εγώ δεν έκανα στο προηγούμενο μήνυμα.

 

Λάζαρος

Στάλθηκε από το SM-N960F

 

Δεν εχω δουλεψει ακομα Note συσκευη αρα δεν εχω αποψη για το παραπανω αν και καταλαβαινω πως το θετεις,απλα προσωπικα βαζω την ανεση χρησης πανω απο το πως δειχνει. Παρε το πενακι του note9 και χρησιμοποιησε το δουλευοντας στο S10+,παλι θα δωσεις στον αλλο την εντυπωση για πιο ''σοβαρο'' κινητο. Ουτως ή αλλως η S σειρα ειχε αλλο target group απο την note σειρα.

Το S10+ μου ειναι το ιδιο ανετο σε χρηση με 1χερι με το mate20pro και πολυ καλυτερο πχ απο xs max.

 

Τωρα για την μπαταρια αν και σημερα εκανα την πρωτη φορτιση και δεν την αδειασα ακομα,απο την ολη χρηση που εκανα προσωπικα μου φανηκε καλυτερη απο του xs max ως τωρα αλλα πανω κατω στα ιδια επιπεδα με του mate20pro.Τωρα αν ηταν 7% πχ καλυτερη ή χειροτερη του mate,το θεωρω αναξιο λογου

 

Απο το xs max παντως προσωπικα δεν εμεινα καθολου ικανοποιημενος,ουτε απο την μπαταρια(καλυτερη διαχειριση γινεται αλλα και παλι η μπαταρια φευγει οταν το δουλευεις,ακομα και σε standby λογω πιο αδυναμου σηματος)ουτε απο σημα/download(σε αλλα βεβαια ηταν κορυφαιο).

 

Βασικα στο Iphone XS max ειναι που αρκετος κοσμος ειχε προβλημα με τα ματια του λογω της pwm οθονης(samsung panel) που εχει,αρα ισως για αυτο να επεσε παραπανω βαρος φετος στην οθονη του S10+.

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Παιδιά πως σας φαίνεται το 1tb σε σχέση με το 128αρι? Πιστεύετε υπάρχει κάποιος λόγος?

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Προφανως και υπαρχει.Ειναι ο ιδιος λογος που υπηρχε και περυσι με το 512gb note9 και αφορα το να τραβας συνεχεια 4κ video που πιανουν παρα πολυ χωρο,μαζι με πολλες ταινιες/σειρες(μαντεψτε που αξιοποιειται το Hdr10 στο κινητο)μαζι με παιχνιδια.

Τα παραπανω ειναι ισως αυτα που πιανουν τον περισσοτερο χωρο.

 

Αυτη την στιγμη για τον μεσο χρηστη του ειναι υπερ αρκετα τα 64gb μνημης αν υπαρχει και υποστηριξη microsd κιολας.

 

Για social χρηση,για να τραβηξεις καμια φωτογραφια,για σερφαρισμα στο internet και για κανενα παιχνιδι,προφανως παραπανω δεν χρειαζεσαι.

 

Βασικα και στην μνημη ram πλεον επειδη το Android εχει πολυ καλυτερο optimization σε σχεση με πιο παλια,και εκει απο ενα σημειο και μετα η ram ειναι αχρηστη.Δηλαδη τα 6-8gb ram ειναι παραπανω απο αρκετα για Android 9 και Android 10.

 

Δεν υπαρχει λογος καποιος να πληρωσει σημερα παραπανω χρηματα για 10 και 12gb ram παρα για ξεκαθαρο εντυπωσιασμο οτι εχει τοσο ram η οποια θα καθεται(και παιζει ουτε το τωρινο Android να μην την αναγνωριζει).

Link to comment
Share on other sites

Το προεγκατεστημένο προστατευτικό οθόνης πως το βλέπετε;

 

Πάντως για το dome αρκετά ανάμεικτες οι κριτικές προς το παρόν.

Link to comment
Share on other sites

Το προεγκατεστημένο προστατευτικό οθόνης πως το βλέπετε;

 

 

 

Πάντως για το dome αρκετά ανάμεικτες οι κριτικές προς το παρόν.

Πολύ καλύτερο από το Dome (τουλάχιστον αυτό του Note 9). Καλύτερο και από το ήδη καλύτερο screen protector του Note 9 που είναι αυτό της Ringke. Dome μετά από 2 που χάλασα στο Note με τις κόλλες να γίνονται χάλια δε ξαναβάζω. Δεν καταλαβαίνεις ότι φοράει screen protector. Πρέπει να βάλεις νύχι στις εγκοπές για να το δεις.

Δεν έχει orange peel, το δάχτυλο κυλά σα να πιάνεις το γυαλί της οθόνης, δε χρειάζεται ούτε η ευαισθησία να ενεργοποιηθεί.

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδια, αγορασα για τη γυναικα μου το S10 Plus 512GB την Παρασκευη το μεσημερι απο το ΠΛΑΙΣΙΟ.

Χθες παρατήρησα οτι και οι δυο μπροστινες selfie καμερες δεν μπορουν να εστιασουν και δειχνουν τα παντα ολα θολα, δυστυχως αυριο παω για χρηση DOA.

Εκανα επαναφορα ολων των ρυθμισεων στην καμερα μηπως ειχε πειραξει η γυναικα μου καποια ρυθμιση αλλα δεν αλλαξε κατι....

Τα παντα ολα θολα, τι να πω απελπισμενος........

Εχει καποιος αλλος αντιστοιχο προβλημα ?

 

Επισης η καμερα του γενικα τραγικη για τα λεφτα που ζηταει η Samsung, εχουμε και το MATE 20 PRO και τα εκανα ενα σκληρο τεστ σε διαφορες συνθηκες.

Η καμερα του S10 Plus ειναι μεν πολυ καλη, αλλα δεν μπορει να φτασει σε καμια των περιπτωσεων αυτην του ΜΑΤΕ 20 PRO.

Ιδικα οσο πεφτει το φως, η ψαλιδα αρχιζει ν' ανοιγει και το S10 PLUS μενει πισω με πολυ μεγαλη διαφορα....

 

Ενα μεικρο δειγμα για να δειτε ποσα χαλια κυρια καμερα εχουμε... διαχειρηση φωτο απολυτο ΧΑΟΣ το S10 PLUS...... Τραγικη η Samsung.

Τα παντα ολα στο AUTO και στα δυο κινητα.

 

http://i66.tinypic.com/2yumzo3.jpg

Edited by johnx2
HTC HD2 --> HTC ONE --> LG G2 --> SONY XPERIA L --> LG G2 --> Note 4 Snapdragon 805 --> SONY XPERIA M --> SAMSUNG NOTE 5 N920CD DUAL SIM BLACK 32GB --> NOKIA 220 --> SAMSUNG NOTE 5 N920CD DUAL SIM GOLD 32GB --> LG G5 32GB GOLD --> NOKIA 220 --> HUAWEI MATE 9 4/64GB MHA-L09 GRAY --> HUAWEI MATE 10 PRO 6/128GB BLA-L29 GRAY --> MATE 40 PRO 8/256GB NOH-NX9 BLACK
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδια, αγορασα για τη γυναικα μου το S10 Plus 512GB την Παρασκευη το μεσημερι απο το ΠΛΑΙΣΙΟ.

Χθες παρατήρησα οτι και οι δυο μπροστινες selfie καμερες δεν μπορουν να εστιασουν και δειχνουν τα παντα ολα θολα, δυστυχως αυριο παω για χρηση DOA.

Εκανα επαναφορα ολων των ρυθμισεων στην καμερα μηπως ειχε πειραξει η γυναικα μου καποια ρυθμιση αλλα δεν αλλαξε κατι....

Τα παντα ολα θολα, τι να πω απελπισμενος........

Εχει καποιος αλλος αντιστοιχο προβλημα ?

 

Επισης η καμερα του γενικα τραγικη για τα λεφτα που ζηταει η Samsung, εχουμε και το MATE 20 PRO και τα εκανα ενα σκληρο τεστ σε διαφορες συνθηκες.

Η καμερα του S10 Plus ειναι μεν πολυ καλη, αλλα δεν μπορει να φτασει σε καμια των περιπτωσεων αυτην του ΜΑΤΕ 20 PRO.

Ιδικα οσο πεφτει το φως, η ψαλιδα αρχιζει ν' ανοιγει και το S10 PLUS μενει πισω με πολυ μεγαλη διαφορα....

 

Ενα μεικρο δειγμα για να δειτε ποσα χαλια κυρια καμερα εχουμε... διαχειρηση φωτο απολυτο ΧΑΟΣ το S10 PLUS...... Τραγικη η Samsung.

Τα παντα ολα στο AUTO και στα δυο κινητα.

 

http://i66.tinypic.com/2yumzo3.jpg

Μιας και έχεις και τα δύο κορυφαία mate 20 pro vs s10plus θα ήθελα να μου πεις εντυπώσεις από την απεικόνιση βίντεο από το YouTube (αν δεν υπάρχει άλλη δυνατότητα) ανάμεσα σε αυτά τα δύο τηλέφωνα. Η δική μου εντύπωση πάντως ήταν μια έντονη θολούρα γενικότερα σε σχέση με το mate 20 pro.. Κάποια από τους φίλους εδώ μιλάνε για κάποιες ρυθμίσεις της οθόνης κτλ. Εσύ για πες μας τι βλέπεις??? Επίσης σε μια δυο φορτισεις πες μας και για την μπαταρία πάντα σε σχέση με το mate 20 pro.

 

Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Το S10 PLUS το αγορασα την Παρασκευη, το MATE 20 PRO την Πεμπτη.

Και τα δυο κινητα στο θεμα μπαταριας ειναι πανω κατω τα ιδια, μικρες οι διαφορες.

Στο βιντεο το S10 PLUS σαν γενικη εικονα υπερεχει, το ΜΑΤΕ 20 PRO εχει ενα mode σαν ZOOM απαισιο.

Στην φωτογραφια το MATE 20 PRO ειναι μπροστα χωρις αντιπαλο.

H οθονη του S10 Plus εχει πιο θερμα χρωματα, προσωπκα μου αρεσει περισσοτερο του MATE 20 PRO.

Στην ποιοτητα σηματος μεσα στο σπιτι το MATE 20 PRO υπερεχει ξεκαθαρα (στο σπιτι μου γενικα δεν εχω καλο σημα).

Το GUI των μενου ειναι πιο παιχνιδιαρικο στο S10 Plus, του MATE 20 PRO ειναι λακωνικο.

Σαν ποιοτητα υλικων και γενικα κατασκευης και τα δυο κινητα ειναι PREMIUM TOP Class.

Edited by johnx2
HTC HD2 --> HTC ONE --> LG G2 --> SONY XPERIA L --> LG G2 --> Note 4 Snapdragon 805 --> SONY XPERIA M --> SAMSUNG NOTE 5 N920CD DUAL SIM BLACK 32GB --> NOKIA 220 --> SAMSUNG NOTE 5 N920CD DUAL SIM GOLD 32GB --> LG G5 32GB GOLD --> NOKIA 220 --> HUAWEI MATE 9 4/64GB MHA-L09 GRAY --> HUAWEI MATE 10 PRO 6/128GB BLA-L29 GRAY --> MATE 40 PRO 8/256GB NOH-NX9 BLACK
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδια, αγορασα για τη γυναικα μου το S10 Plus 512GB την Παρασκευη το μεσημερι απο το ΠΛΑΙΣΙΟ.

Χθες παρατήρησα οτι και οι δυο μπροστινες selfie καμερες δεν μπορουν να εστιασουν και δειχνουν τα παντα ολα θολα, δυστυχως αυριο παω για χρηση DOA.

Εκανα επαναφορα ολων των ρυθμισεων στην καμερα μηπως ειχε πειραξει η γυναικα μου καποια ρυθμιση αλλα δεν αλλαξε κατι....

Τα παντα ολα θολα, τι να πω απελπισμενος........

Εχει καποιος αλλος αντιστοιχο προβλημα ?

 

Επισης η καμερα του γενικα τραγικη για τα λεφτα που ζηταει η Samsung, εχουμε και το MATE 20 PRO και τα εκανα ενα σκληρο τεστ σε διαφορες συνθηκες.

Η καμερα του S10 Plus ειναι μεν πολυ καλη, αλλα δεν μπορει να φτασει σε καμια των περιπτωσεων αυτην του ΜΑΤΕ 20 PRO.

Ιδικα οσο πεφτει το φως, η ψαλιδα αρχιζει ν' ανοιγει και το S10 PLUS μενει πισω με πολυ μεγαλη διαφορα....

 

Ενα μεικρο δειγμα για να δειτε ποσα χαλια κυρια καμερα εχουμε... διαχειρηση φωτο απολυτο ΧΑΟΣ το S10 PLUS...... Τραγικη η Samsung.

Τα παντα ολα στο AUTO και στα δυο κινητα.

 

http://i66.tinypic.com/2yumzo3.jpg

Αν θες ανέβασε τις πρωτότυπες φώτο στο flickr...σε διάφορα σενάρια στο αντίστοιχο νημα...

 

Πάντως στο S10 θα υπάρξει λογικά περαιτέρω βελτίωση αφού δεν έχει παρει ακόμα ούτε update...

 

To mate έχει δουλευτεί με αναβαθμίσεις....

Edited by anergos13

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

Νομιζεις οτι δεν εχει παρει το S10 Plus Update....

Πηρε ενα Update την Παρασκευη το απογευμα 468ΜΒ και αλλο ενα Update χθες 46MB.

Το πρωτο Update των 468ΜΒ αφορουσε και την καμερα.

HTC HD2 --> HTC ONE --> LG G2 --> SONY XPERIA L --> LG G2 --> Note 4 Snapdragon 805 --> SONY XPERIA M --> SAMSUNG NOTE 5 N920CD DUAL SIM BLACK 32GB --> NOKIA 220 --> SAMSUNG NOTE 5 N920CD DUAL SIM GOLD 32GB --> LG G5 32GB GOLD --> NOKIA 220 --> HUAWEI MATE 9 4/64GB MHA-L09 GRAY --> HUAWEI MATE 10 PRO 6/128GB BLA-L29 GRAY --> MATE 40 PRO 8/256GB NOH-NX9 BLACK
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδια, αγορασα για τη γυναικα μου το S10 Plus 512GB την Παρασκευη το μεσημερι απο το ΠΛΑΙΣΙΟ.

Χθες παρατήρησα οτι και οι δυο μπροστινες selfie καμερες δεν μπορουν να εστιασουν και δειχνουν τα παντα ολα θολα, δυστυχως αυριο παω για χρηση DOA.

Εκανα επαναφορα ολων των ρυθμισεων στην καμερα μηπως ειχε πειραξει η γυναικα μου καποια ρυθμιση αλλα δεν αλλαξε κατι....

Τα παντα ολα θολα, τι να πω απελπισμενος........

Εχει καποιος αλλος αντιστοιχο προβλημα ?

 

Επισης η καμερα του γενικα τραγικη για τα λεφτα που ζηταει η Samsung, εχουμε και το MATE 20 PRO και τα εκανα ενα σκληρο τεστ σε διαφορες συνθηκες.

Η καμερα του S10 Plus ειναι μεν πολυ καλη, αλλα δεν μπορει να φτασει σε καμια των περιπτωσεων αυτην του ΜΑΤΕ 20 PRO.

Ιδικα οσο πεφτει το φως, η ψαλιδα αρχιζει ν' ανοιγει και το S10 PLUS μενει πισω με πολυ μεγαλη διαφορα....

 

Ενα μεικρο δειγμα για να δειτε ποσα χαλια κυρια καμερα εχουμε... διαχειρηση φωτο απολυτο ΧΑΟΣ το S10 PLUS...... Τραγικη η Samsung.

Τα παντα ολα στο AUTO και στα δυο κινητα.

 

http://i66.tinypic.com/2yumzo3.jpg

 

Αν θες ανέβασε τις φωτογραφίες εδώ μέσω Flickr ή τέλος πάντων κάπως να είναι ολόκληρα τα αρχεία να τα δούμε λίγο γιατί ενδιαφέρει πολύ το θέμα κάμερα

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Τραγική φωτο, η σειρά S δεν έβγαζε ποτέ τόσο χάλια, κάτι δεν πάει καλά, ας ανεβάσει και άλλος που το έχει να δούμε μήπως είναι θέμα συσκευής η γενικά είναι πρόβλημα, η αναβάθμιση δεν βλέπω να δώσει πολλά αφού ήδη η πρώτη αφορούσε τη κάμερα. Κάτι σίγουρα δεν πάει καλά. Κάποιες φωτο που βρήκα στο flickr, είναι πολύ λίγες ακόμα, δεν ήταν τόσο καθαρές σε εσωτερικό χώρο .... Edited by manolis
Link to comment
Share on other sites

2 πρόχειρες και γρήγορες στο αυτόματο. Η δεύτερη είναι με τον ευρυγώνιο φακό. Η κάμερα του τη θεωρώ εξαιρετική. Έχουν προσθέσει άλλα 3 εφέ στο live focus που είναι πολύ εντυπωσιακά.

 

https://www.dropbox.com/s/okt2ld9yqe70qkp/20190310_132103.jpg?dl=0

 

https://www.dropbox.com/s/v95zmkqzw5gvhce/20190310_093731.jpg?dl=0

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Μετά από δύο μέρες χρήσης και μπορώ να πω ότι η μπαταρια (προς το παρόν) είναι για κλάματα.

Το battery drain που εχει ειναι πιστευω μοναδικό στον τομέα της κινητής τηλεφωνίας. Πρέπει να έχει προσπαθήσει πολύ η Samsung για να το καταφέρει.

 

Κάμερα στις βραδινές πολύ κάτω από τον ανταγωνισμό.

 

Δεν ξέρω αν έχω αντοχές να γίνω beta tester της Samsung οταν πολυ λιγότερα χρήματα παίρνεις στρωμένες αξιόλογες συσκευές

Ο καλύτερος μου φίλος FLEX (9/4/2000 - 19/06/2010).

Θα σε θυμόμαστε για πάντα

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά δεν έχω διαπιστώσει πρόβλημα στη μπαταρία

 

Νομίζω ένα 3% είναι νορμάλ απωλεια 0cc4ac85058fd4a0915906088005cf6e.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-G975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

:cool:
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S10+ (SM-G975F)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...