Jump to content

[S60 1st, 2nd Edition] Παιχνίδια


trod
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 5,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αρχικό Μήνυμα από τον DON

 

Δωράκι σε όλους( βγάλτε τα αστεράκια όμως!):

 

h**p://koti.mbnet.fi/makere-b/gage.html

 

;)

 

 

Εμενε γιατι μου τα κατεβαζει και ειναι corrupted? :(

 

Μηπως ξερετε απο καπου αλλου να κατεβασω το sonic & to pandemonium?

 

Ευχαριστω! :confused:

Link to comment
Share on other sites

t18s - 3310 - 3310 - 8210 - t65 - 6510 - 7210 - n-gage - 7610 - 6290 - ks20 - tg01 - s2 & galaxy tab 10.1 - s3 - note 3 & note pro 12.2
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον narcotic

 

http://groups.yahoo.com/group/narcotic81/

http://groups.yahoo.com/group/narcotic82/

 

Αν κατάλαβα καλά αυτό ήταν για μένα, ε;

Πόσα παιχνίδια έχετε μέχρι στιγμής; Tο FIFA 2004 Mobile Edition το έχετε;

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον dar

 

Εμενε γιατι μου τα κατεβαζει και ειναι corrupted? :(

 

Μηπως ξερετε απο καπου αλλου να κατεβασω το sonic & to pandemonium?

 

Ευχαριστω! :confused:

 

katevase ta me kapoion download manager. apo ta windows kai mena corrupted vgainoun, den ta katrevazei oloklira.

na eixa kai til na ta dokimaso.. :p:p:p (rimada tetarti erxesai...)

Link to comment
Share on other sites

[

 

1.arxika pas edo kai katevazis ton Blizzard N-Gage installer v1.0

2.meta pas edo kai katevazeis opio paixnidi thes apo auta pou exoun se parenthesi (Blizzard)einai arxia me katalixi *.blz .

tora apo to kinito.......

3.stelnis sto kinito(meso Bt Ir ktl) to .sis arxio tou emulator kai to kaneis egatastasi.

4.ta arxia me ta paixnidia pou tha katevasis einai i .zip i .rar kai mesa se ayta tha vris to .blz pou tha stilis sto kinito sou.

auto tha erthi me ti morfi minimatos pou fisika to kinito den tha mpori na anagnorisi.

5.me enan file manager (seleq.handly file.ktl.)to entopizis kai to metaferis sto root directory tis mmc(E:\ )

6.meta ektelis to prog tou emulator(auto pou egatestises sto bima 3)kai vlepis to arxio pou pou metaferame sto root tis mmc(E:\ )(sto bima 5)

7.patas epiloges/install kai auto itan.....perimenis kana 3lepto(analoga to game)kai otan teliosi i egatastasi kanis ena restart.

8.afou to kinito anixi(meta to restart)mbes sto menou kai epelexe to paixnidi pou molis egatestises. :)

 

 

Μπορει καποιος να με βοηθησει ρε παιδια

Τα κανω ολα τα παραπανω αλλα οταν τελειωνει η εγκατασταση του παιχνιδιου μου βγαζει το PC SUITE το μυνημα (INSTALLATION ERROR κε απο κατω INVALID FILENAME) Τι γινετε μπορει να μου πει καποιος

 

Επισης την τελευτεα φορα εβαλα το sonic το εχει εγκαταστηση στη μνημη του τηλεφωνου αλλα εγω δεν το βρησκω πουθενα

Link to comment
Share on other sites

προσπαθώ με ένα mmc/sd reader να περάσω το tomb raider και το pandemonium στο κινητό αλλά βγαίνει ένα μήνυμα λάθους και ακυρώνει την ενέργεια, επίσης έχω προσπαθήσει με το pcsuite να στείλω το αρχείο κατευθείαν στο root της mmc αλλά και πάλι αποτυγχάνει βγάζοντας μήνυμα λάθους οτι το κινητό δεν είναι έτοιμο κλπ. ενώ αν στείλω τα αρχεία σε κάποιο φάκελο της mmc αποστέλεται κανονικά. Το θέμα είναι όμως πως έχω 32mb mmc και δεν μπορώ να κάνω copy/paste το αρχείο μέσα στο κινητό όπως επίσης δεν έχω και αρκετή μνήμη στο τηλέφωνο ώστε να τα στείλω πρώτα στο τηλέφωνο κ μέτα στην mmc... υπάρχει καμία λύση? :confused:
http://photos1.blogger.com/hello/116/7828/320/ipod_htf.jpg
Link to comment
Share on other sites

Συντομα στο φορητο θα εχω μια pc card reader που θα χρηισμευσει πολυ. Να ρωτησω εαν θα διαβαζει κανονικα ολα τα αρχεια που βλεπει και αν μπορω να μεταφερω ανετα νεες εφαρμογες μεσω του φορητου στη καρτα mmc.
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον theo905

 

Kserei kaneis pote kykloforei to fifa 2004 kai to red faction gia n-gage?

 

 

στην βόρεια Αμερική κυκλοφορουν και τα 2 στις 15/12/03

τώρα για εδώ.... :confused: :confused:

Ooooooooooooh Campione!The One and Only

We're Liverpooooooooooooool

They say our days are numbered, we're not famous anymore

But scousers rule the country like we've always done before

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον maevius

 

προσπαθώ με ένα mmc/sd reader να περάσω το tomb raider και το pandemonium στο κινητό αλλά βγαίνει ένα μήνυμα λάθους και ακυρώνει την ενέργεια, επίσης έχω προσπαθήσει με το pcsuite να στείλω το αρχείο κατευθείαν στο root της mmc αλλά και πάλι αποτυγχάνει βγάζοντας μήνυμα λάθους οτι το κινητό δεν είναι έτοιμο κλπ. ενώ αν στείλω τα αρχεία σε κάποιο φάκελο της mmc αποστέλεται κανονικά. Το θέμα είναι όμως πως έχω 32mb mmc και δεν μπορώ να κάνω copy/paste το αρχείο μέσα στο κινητό όπως επίσης δεν έχω και αρκετή μνήμη στο τηλέφωνο ώστε να τα στείλω πρώτα στο τηλέφωνο κ μέτα στην mmc... υπάρχει καμία λύση? :confused:

 

 

To Tomb Raider παίζει στο 6600; Εγώ δεν τα κατάφερα να το τρέξω :confused:

Ἢ λέγε τί σιγῆς κρεῖττον, ἢ σιγὴν ἔχε
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον dras

 

to katafera ego ala se 128ra karta mmc

 

 

?? Δεν καταλαβαίνω γιατί να παίζει ρόλο το μέγεθος της κάρτας :confused: Από την άλλη πάλι, όντως στην 30άρα δεν δουλεύει...

Ἢ λέγε τί σιγῆς κρεῖττον, ἢ σιγὴν ἔχε
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον narcotic

 

http://groups.yahoo.com/group/narcotic81/

http://groups.yahoo.com/group/narcotic82/

 

Tα αρχεια δεν ειναι διαθεσημα!

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (Nokia 3650: Nokia6310i/1.0 (4.80) Profile/MIDP-1.0 Configuration/CLDC-1.0)

 

Αρχικό μήνυμα από τον/την roverakias

Παιδιά, ξέρει κανείς που μπορούμε να βρούμε roms για το e-mame?

 

File eixa dei ena yahoo group pou eixe apoklistika mame roms kane ena search sto yahoo group me tin lexi mame roms

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρη ποιος θα μου την κανει? Οποιος εχει το pandemonium ολοκληρο που να δουλευει ας μου στειλει ενα pm να τον ρωτησω κατι...

 

Εχω δυο εκδοσεις και καμμια δεν δουλευει.... :(

Link to comment
Share on other sites

Έσπασε και 8ο παιχνίδι του Ν-Gage, το MotoGP.

Δυστυχώς δεν το έχω βρει σε κάποιο site αλλά όπως και τα άλλα μαζεμένα στο IRC.

Aν έχετε κατεβάσει mp3s από το ΙRC, όπως επίσης αν έχετε σχετική εμπειρία σε dos-type εντολές πείτε μου να σας γράψω ολόκληρη την διαδικασία για να κατεβάσετε n-gage παιχνίδια από το ΙRC, δεν είναι τόσο δύσκολο όσο ακούγεται..

Αυτό το έργο το έχω ξαναδεί...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...