Jump to content

[S60 1st, 2nd Edition] Παιχνίδια


trod
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Κατεβασα το cobra attack αλλα περα του οτι ειναι demo δεν ανοιγει και ζητα αριθμο. Το zip εχει ενα ****** μεσα το ετρεξα εγραψα τον αριθμο που μου εβγαλε αλλα και παλι το παιχνιδι δε το δεχοταν.

Κανω κατι λαθος?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος teoter ( 1 Ιούν. 2004 , 10:27)

 

δεν ξερω ποιο σημειο ειναι αυτο αλλα κ γω εχω κολλησει εκει που πρεπει να κρεμαστεις απο μια λακιαμα για να περασεις απεναντι :confused: :confused:

 

gia des to kala kai sy mipws kai groume lush giati einai para polu kalo pexnidi kai trexei apsoga sto 6600.

me teleio hxo ephshs,,, {{{pedia a3izei na to balete oloi!!!!}}}

 

einai h deyterh pista (shining glade) legetai.

sthn arxh ths exei ena dentro mprosta sou kai den mporeis na peraseis!!! ekei exw kolisei :mad:

thn prwth 8a thn peraseis eykola.

Link to comment
Share on other sites

Guest spastis
Αρχικό Μήνυμα από το μέλος sequent_c ( 1 Ιούν. 2004 , 21:22)

 

gia des to kala kai sy mipws kai groume lush giati einai para polu kalo pexnidi kai trexei apsoga sto 6600.

me teleio hxo ephshs,,, {{{pedia a3izei na to balete oloi!!!!}}}

 

einai h deyterh pista (shining glade) legetai.

sthn arxh ths exei ena dentro mprosta sou kai den mporeis na peraseis!!! ekei exw kolisei :mad:

thn prwth 8a thn peraseis eykola.

 

Πραγματι το παιχνιδι ειναι παρα πολυ καλο. Εγω το ειχα αλλα για αυτον ακριβως το λογο το απεγκατεστησα.. Στο σημειο εκεινο sequent_c αν πας προς τα αριστερα και ανεβεις προς τα επανω θα βρεθεις σε ενα αλλο σημειο που παλι δε μπορεις να πας πουθενα.. Δοκιμασε το μηπως βρεις κατι αλλο. Ακομη υπαρχουν στο παιχνιδι κατι σαν ασημενιες φατσες με κορωνα.. Μήπως υπάρχει τροπος να πιαστει ο rayman πανω τους??

Link to comment
Share on other sites

Τι παιζετε τελικα με τον MGS? Εχει βγει 1.96 για 6600 και 1.96 για 7650/3650/N-Gage? Εχω βαλει τον 1.96 μαζι με το VRPool2 και μου λεει να κατεβασω τον τελευταιο MGS... :wacko: Τι να κανω? Μπορει καποιος να μου δειξει ποιον ακριβως MGS να κατεβασω για το VRPool2? :whistle:
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος sxetikos_asxetos ( 1 Ιούν. 2004 , 23:11)

 

Τι παιζετε τελικα με τον MGS? Εχει βγει 1.96 για 6600 και 1.96 για 7650/3650/N-Gage? Εχω βαλει τον 1.96 μαζι με το VRPool2 και μου λεει να κατεβασω τον τελευταιο MGS... :wacko: Τι να κανω? Μπορει καποιος να μου δειξει ποιον ακριβως MGS να κατεβασω για το VRPool2? :whistle:

 

 

Κατεβασε απο το aivanet το mvrpool2 που εχω ανεβασει εγω και βαλε αυτο το mgs που εχει μεσα.Εμενα μου τρεχει μια χαρα. :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος asymvivastos ( 1 Ιούν. 2004 , 23:22)

 

Κατεβασε απο το aivanet το mvrpool2 που εχω ανεβασει εγω και βαλε αυτο το mgs που εχει μεσα.Εμενα μου τρεχει μια χαρα. :)

 

me tin 1.96 ekdosh tou mgs mporei na paizei to vrpool2 alla den paizei to cobra attack to opoio se ola ta readme files leei pos thelei ton 1.95 gia na paiksei.yparxei kapoia lysh gia auto ?

To Vrpool2 einai kalitero biliardo apo to micro pool?giati sigoura to vrpool einai poli athlio.. :down:

iPhone XS-Max 256GB | iPhone 7 128GB | Xiaomi Redmi Note 3 32GB
Link to comment
Share on other sites

Κατα την γνωμη μου το MVRPool2 ειναι πολυ καλυτερο απο το 10Ball MicroPool,αλλα ειναι λιγο πιο δυσκολο γιατι σε μακρινες μπαλιες βλεπεις απο μακρια το τραπεζι.Αλλα εχει αλλα πολλα που δεν εχει το 10Ball.Οσο για αυτο που λες για τα αλλα παιχνιδια δεν ξερω γιατι εχω βαλει μονο το μπιλιαρδακι.Αλλα πιστευω θα βγαλουν εκδοσεις και για τα αλλα που θα ειναι συμβατα με το MGS 1.96.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (Sequent_c: Nokia6600/1.0 (4.09.1) SymbianOS/7.0s Series60/2.0 Profile/MIDP-2.0 Configuration/CLDC-1.0)

 

Αρχικό Μήνυμα από spastis

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος sequent_c ( 1 Ιούν. 2004 , 21:22)

 

gia des to kala kai sy mipws kai groume lush giati einai para polu kalo pexnidi kai trexei apsoga sto 6600.

me teleio hxo ephshs,,, {{{pedia a3izei na to balete oloi!!!!}}}

 

einai h deyterh pista (shining glade) legetai.

sthn arxh ths exei ena dentro mprosta sou kai den mporeis na peraseis!!! ekei exw kolisei :mad:

thn prwth 8a thn peraseis eykola.

 

Πραγματι το παιχνιδι ειναι παρα πολυ καλο. Εγω το ειχα αλλα για αυτον ακριβως το λογο το απεγκατεστησα.. Στο σημειο εκεινο sequent_c αν πας προς τα αριστερα και ανεβεις προς τα επανω θα βρεθεις σε ενα αλλο σημειο που παλι δε μπορεις να πας πουθενα.. Δοκιμασε το μηπως βρεις κατι αλλο. Ακομη υπαρχουν στο παιχνιδι κατι σαν ασημενιες φατσες με κορωνα.. Μήπως υπάρχει τροπος να πιαστει ο rayman πανω τους??

 

Nai kai gw ta prose3a auta alla den katafera na paw panw tous! 8a 3anaprospa8hsw pali mipws kai... Opoios alos 3erei kati kai mporei na boh8hsei as mas pei. Gia to rayman 3 leme.

Link to comment
Share on other sites

Ποιά είναι κατά την γνώμη σας τα καλύτερα παιχνίδια?? Λαμβάνοντας υπόψιν...τα γραφικά κλπ!

Όσο οι νόμοι των μαθηματικών ανταποκρίνονται στην πραγματικότητα, δεν είναι σαφείς, και όσο σαφείς είναι, δεν ανταποκρίνονται στην πραγματικότητα.

Albert Einstein

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος DeSade ( 2 Ιούν. 2004 , 15:01)

 

re paidia..evala to MGS Cobra Attack apo to aivanet alla den emfanisthke tipota..psaxnw me filemanager gia kanena app alla tipota

 

Exeis egatasthsei prota ton mgs 1.95?
iPhone XS-Max 256GB | iPhone 7 128GB | Xiaomi Redmi Note 3 32GB
Link to comment
Share on other sites

Εχω βαλει κατι games στο κινητο και για να ξεκινησεις εχουν το σεριαλ ναμπερ σενα κουτακι και απο κατω εχει αλλο ενα κουτακι κενό αλλα δε καταλαβενω τι πρεπει να γραψεις εκει για να ξεκινησει :wacko: :cry: :!: :confused: ?? Επεισης κατεβασα το emame καπος ετσι λεγεται παιχνιδι κιαυτο και δε το καταλαβενω πως ειναι.Παω να το ανοιξω και ζηταει καποια αρχεια παιχνιδια ναχο εγκαταστησει σορυ αν σας μπερδεψα.
It Feel So Good
Link to comment
Share on other sites

Και κάτι άλλο.Αυτα τα jar ακομα να τα καταφερω να δουλεψουν. Μετονομασα τα zip se jar και ταστειλα αλλα δε παιζουν. Καπου σαυτο το θεμα ειδα πουγραψε ενας να αλλαξοουμε μια ρυθμιση στη προβολη αρχειων των windows και να ξετσεκαρουμε την αποκρυψη προβολης επεκτασεων ..κτλ υσχίει αυτο?Θα δουλέψει έτσι?HElp me. Και το ζιπμαν θελω αλλα με το κρακ υπάρχεί? Γιατι τοχο και ελιξε. Η καποια νεότερη εκδοση που να δουλεύει ευχαριστώ.
It Feel So Good
Link to comment
Share on other sites

Τα παιχνίδια που έχουν serial σημαίνει ότι δεν έχουν σπαστεί ακόμα ή εσύ δεν έχεις περάσει το patch.Δες αν υπάρχει ένα αρχείο app και επίσης κοίταξε μέσα στο .nfo για τον κωδικό

 

Για να παίξεις με το e-mame χρειάζετε να κατεβάσεις roms.

Το http://www.mame.net πρέπει να έχει ότι παιχνίδι θέλεις.

Φιλικά Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Ο ηχος του MVR Pool 2 δουλευει η ειναι κατι που συμβαινει μονο σε μενα?
Ζησαμε παντοτε αλλου .... Και οταν δεν πεθαινει ο ενας για τον αλλο, ειμαστε κιολας νεκροι.
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος balloo ( 2 Ιούν. 2004 , 18:06)

 

Jim87 τι κανει δηλ το μαμε ομοσ? δεν εχω καταλαβει ακομα? τινε ακριβως τα roms?

 

 

Βασικά είναι παιχνίδια που παιζώντουσαν παλιά σε κερματοδέχτες.

Φιλικά Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος coki55 ( 2 Ιούν. 2004 , 14:44)

 

Ποιά είναι κατά την γνώμη σας τα καλύτερα παιχνίδια?? Λαμβάνοντας υπόψιν...τα γραφικά κλπ!

 

pandemonium (n-gage)

rayman 3 (n-gage)

sonicN (n-gage)

tomb raider (n-gage)

rally pro contest

mgs VRpool 2

overdrive

micro pool

saga of stone

virtua tenis (n-gage)

mosquitos

 

einai kai alla polla!!

Link to comment
Share on other sites

http://us.f1.yahoofs.com/groups/g_11947837/rayman2.jpg?bcyCjvABSTgk6w0m

http://us.f1.yahoofs.com/groups/g_11947837/rayman.jpg?bcyCjvABrLKJmrO_

 

sorry pou epimenw alla me exei porwsei ayto to pexnidi.

opoios gnorizei as boh8isei..

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Jim87 ( 2 Ιούν. 2004 , 23:07)

 

Oi εικόνες δεν εμφανίζονται ;)

 

ma pws afou egw tis blepw!!

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (Nokia N-gage: NokiaN-Gage/1.0 (4.03) SymbianOS/6.1 Series60/0.9 Profile/MIDP-1.0 Configuration/CLDC-1.0)

 

Αρχικό Μήνυμα από sequent_c

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Jim87 ( 2 Ιούν. 2004 , 23:07)

 

Oi εικόνες δεν εμφανίζονται ;)

 

ma pws afou egw tis blepw!!

 

Mono esy giati oute ki egw tis vlepw.

no sig...
Link to comment
Share on other sites

Οντως φιλε sequent_c δεν φαινονται οι εικονες.Απ'οτι ειδα στα properties δεν εχεις βαλει ολοκληρωμενο το URL.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Οι εικονες δεν φενοντε επειδη ειναι απο yahoo group. Anti-Stealing μεθοδος. Ανεβασε τες εδω στο myphone
Link to comment
Share on other sites

κάτι άσχετο...μόλις τερμάτισα το the sims..είναι το πιο άθλιο τέλος που υπάρχει σε παιχμνίδια του n-gage

Ooooooooooooh Campione!The One and Only

We're Liverpooooooooooooool

They say our days are numbered, we're not famous anymore

But scousers rule the country like we've always done before

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...