Jump to content

[Επίσημο] Motorola V525


kinitoneidimonas
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τελικά νομίζω ότι βρήκα τη λύση στο πρόβλημα.Παίζει σημαντικό ρόλο το μέγεθος του αρχείου ήχου κλήσης.Όσο μεγαλύτερο σε Kp είναι το αρχείο τόσο καθυστερεί η εμφάνιση της εικόνας.Δοκιμάστε το.Εγώ έβαλα ως ήχο κλήσης ένα mp3,426 Kp,και η εικόνα αργούσε πάνω από 5sec.Δοκίμασα μετά με ήχο κλήσης του κινητού περίπου 5Kp και η καθυστέρηση ήταν περ'ιπου στο 1sec.Στο σιωπηλό η εικόνα εμφανίζεται αμέσως.

"Όποιος ελεύθερα συλλογάται,συλλογάται καλά."Ρήγας Φεραίος"

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/9674.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Συγγνώμη εννόω σε Kb βέβαια και όχι σε Kp.Καρπούζια θα ζυγίσουμε?

"Όποιος ελεύθερα συλλογάται,συλλογάται καλά."Ρήγας Φεραίος"

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/9674.jpg

Link to comment
Share on other sites

Tα mp3 αποθηκεύονται στη μνήμη των 5ΜΒ ή γίνεται και επέκταση;

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Όχι η μνήμη δεν είναι επεκτάσιμη.Λέγοντας ήχο κλήσης σε mp3 εννοούσα ένα τμήμα από ολόκληρο κομμάτι, φορμαρισμένο.

"Όποιος ελεύθερα συλλογάται,συλλογάται καλά."Ρήγας Φεραίος"

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/9674.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος ALTUS (31 Δεκ. 2003 , 19:52)

 

ΠΑΙΔΙΑ ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΧΑΘΕΙ ΜΕ ΤΟ ΧΑΖΟ MANUAL ΑΥΤΟΥ ΤΟΥ ΦΟΒΕΡΟΥ ΚΙΝΗΤΟΥ.

 

ΕΧΩ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙ ΝΑ ΣΤΕΙΛΩ (ΑΝ ΔΕΝ ΞΕΡΕΤΕ ΠΩΣ ΣΑΣ ΛΕΩ ΟΤΙ ΠΑΣ ΣΕ ΟΠΟΙΟΔΗΠΟΤΕ ΜΕΝΟΥ ΠΧ ΕΙΚΟΝΕΣ ΗΧΟΙ ΚΤΛ ΚΑΝΕΙΣ ΕΠΙΛΟΓΗ ΠΧ ΤΗΣ ΕΙΚΟΝΑΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΠΑΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΑΝΤΙΓΡΑΦΗ (COPY). ΜΟΛΙΣ ΤΟ ΚΑΝΕΤΕ ΑΥΤΟ ΣΑΣ ΒΓΑΖΕΙ ΕΝΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ ΜΕΝΟΥ ΜΕ ΤΙΣ ΣΥΣΚΕΥΕΣ ΠΟΥ ΒΛΕΠΕΙ ΣΑΝ BLUETOOTH. ΕΤΣΙ ΣΤΕΛΝΕΙ ΧΩΡΙΣ ΧΡΕΩΣΗ ΜΕΤΑΞΥ ΚΙΝΗΤΩΝ. ΤΟ ΕΣΤΕΙΛΑ ΣΕ ΕΝΑ ΝΟΚΙΑ 7650 .

 

ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΟΤΑΝ Ο ΦΙΛΟΣ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟ 7650 ΕΒΛΕΠΕ ΤΟ ΔΙΚΟΜΟΥ V525 ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗ ΣΥΣΚΕΥΗ ΤΟΥ ΟΤΑΝ ΜΟΥ ΕΣΤΕΛΝΕ ΜΙΑ ΕΙΚΟΝΑ Η ΚΑΙ ΗΧΟ ΔΕΝ ΕΠΑΙΡΝΑ ΤΙΠΟΤΑ, ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΣΕΙ ΤΗΝ ΕΠΙΛΟΓΗ ΓΙΑ ΝΑ ΑΝΙΧΝΕΥΩ ΑΛΛΕΣ ΣΥΣΚΕΥΕΣ. (εΙΝΑΙ ΣΤΟ ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ/BLUETOOTH/ΑΝΙΧΝΕΥΣΗ) ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΜΕΝΟΥ ΕΚΕΙ ΤΡΟΦΟΔΟΣΙΑ?????

 

 

 

ΑΥΤΑ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΓΡΗΓΟΡΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ!!!!

 

kai egw akoma psaxnw na vrw ton rolo tou menou trofodosia :wacko:

kai egw prospa8isa na synde8w mesw bluetooth me nokia 7650 kai ola pigan ok elava ta pada apo to padoflonokia :D meta prospa8isa na ferw se epikoinwnia dio v525 mesw bluetooth alla xabari ekanan ta anixera!!mou mirizei vrwnodouleia ths vodafone :mad: alla 8a to psaxw ligo akoma prin faei vrisies h voda kai apeu8in8w sth moto hellas

only Apple
Link to comment
Share on other sites

na diwr8wsw ligo to parapanw mou post to padoflonokia elave ta panta apo to v525 kai oxi to anti8eto...oso gia th epikinwnia twn dio v5252 meta apo polles prospa8ies akoma na sinde8oun :wacko:
only Apple
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω ρε παιδιά κάτι.Μεταφορά αρχείων από και πρός το pc,γίνεται με bluetooth χωρίς προβλήματα και απρόσκοπτα?Μ'ενδιαφέρει πιό πολύ η μεταφορά των photo.
I'm afraid of what you are doing in the name of your God
Link to comment
Share on other sites

Κανένα πρόβλημα.Σύνδεση απλή, και η μεταφορά αρχείων από και προς το κινητό ταχύτατη.Βασικό ότι κάνουν δουλειά όλοι οι αντάπτορες και όχι μόνο αυτός της motorola.

"Όποιος ελεύθερα συλλογάται,συλλογάται καλά."Ρήγας Φεραίος"

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/9674.jpg

Link to comment
Share on other sites

φού δεν υπάρχει ανάλογο πρόγραμμα επικοινωνίας με pc από τη motorola.Πάρε μπλε δόντι, περίπου 40-50 euro.Όσο για την αλλαγή πρόσεξε!Καλό το 525, αλλά δεν είναι smartphone!

"Όποιος ελεύθερα συλλογάται,συλλογάται καλά."Ρήγας Φεραίος"

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/9674.jpg

Link to comment
Share on other sites

H ΑΝΑΦΟΡΑ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ ΜΗΝΥΜΑΤΩΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΝΕΡΓΟΠΟΙΕΙΤΑΙ ΣΕ ΚΑΘΕ SMS 'H ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΟΝΙΜΗ ΡΥΘΜΙΣΗ?

ΑΠΟ ΚΟΛΛΗΜΑΤΑ ΠΩΣ ΠΑΤΕ? ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ 2, ΛΥΘΗΚΑΝ ΜΕ ΑΦΑΙΡΕΣΗ ΤΗΣ ΜΠΑΤΑΡΙΑΣ ΑΦΟΥ ΚΑΙ ΤΙΣ ΔΥΟ ΦΟΡΕΣ ΔΕΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΟΥΣΕ ΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΠΛΗΚΤΡΟ.

http://users.oneway.gr/alemao/tuscani.jpg

ALEM@O RELOADED!

Link to comment
Share on other sites

Ξερεις κανεις που μπορω να το βρω? Γιατι εφαγα ολη σχεδον την Αθηνα την Δευτερα απο Ψυχικο μεχρι Γλυφαδα αλλα κανεις σε ολα τα υποκαταστηματα ΓΕΡΜΑΝΟΥ-ΚΟΡΑΣΙΔΗ-ONEWAY-ΠΛΑΙΣΙΟΥ-ΗΧΟΗΛΕΚΤΡΙΚΗ-ΣΥΚΑΡΗΣ δεν το ειχανε. Απο την επομενη Δευτερα και ισως ηταν η απαντηση των περισσοτερων, μονο με παραγγελια αλλα και παλι δεν ξερουμε ποτε θα ειναι στα χερια σας, ενω στον ΣΥΚΑΡΗ μου ειπαν κιολας οτι "δεν κραταμε motorola stock γιατι δεν πουλαει ειχαμε 1 απο τις αρχες Δεκεμβρη και πουληθηκε την προηγουμενη βδομαδα, μηπως θελετε καλυτερα το X70 που ειναι πολυ καλυτερο απο το V525....." και συνεχισαν με τις γνωστες παπ...λογιες.

Proud Owner of:PS1,GB,NES,GbASP,Sega Saturn,Sega DC,PS2,Xbox,Wii,XBOX360(phat),PSP(J)v1.50,(2x)PSP(E),PS3, PSP-Go,(2X)ΧΒΟΧ360SLIM,PS Vita,PS4 Batman Collectors Edition,Wii U,X-ONE,N3DS,X-ONE S,mini NES,Switch,mini PS1,Switch PIKACHU Edition,PS4 Days of Play,XBOX ONE Gears of War 4 Limited Edition 2TB,Xbox One X Cyberpunk 2077 Limited Edition 1TB,XBOX Series S, Series X

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος bergyr ( 3 Ιαν. 2004 , 21:32)

 

Κανένα πρόβλημα.Σύνδεση απλή, και η μεταφορά αρχείων από και προς το κινητό ταχύτατη.Βασικό ότι κάνουν δουλειά όλοι οι αντάπτορες και όχι μόνο αυτός της motorola.

 

Ευχαριστώ bergyr.Θα το πάρω τελικά.Προσφέρει σχεδόν τα πάντα σε πολύ καλή τιμή.
I'm afraid of what you are doing in the name of your God
Link to comment
Share on other sites

Να είσαι καλά.Πάρε το χωρίς δεύτερη σκέψη, είναι διαμαντάκι το κινητό!

"Όποιος ελεύθερα συλλογάται,συλλογάται καλά."Ρήγας Φεραίος"

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/9674.jpg

Link to comment
Share on other sites

Σας παραθέτω ενημέρωση από vodafone για τα τεχνικά χαρακτηριστικά του V525 vodafone live όπως τα δίνει η εταιρία .

 

Περιγραφή

Ενσωματωμένη κάμερα: Zoom με 3 επίπεδα μεγέθυνσης, Είδος κάμερας VGA, Ανάλυση φωτογραφίας 640χ480pixels.

Δυνατότητα GPRS για πραγματικά γρήγορες συνδέσεις με το δίκτυο μέσω του W@P.

Τεχνολογία αποστολής μηνυμάτων ΜΜS, για αποστολή & λήψη έγχρωμων φωτογραφιών, μηνυμάτων με εικόνες, ήχους και κείμενα.

Ηχογράφηση συνομιλίας έως 60" & Ηχογράφηση ομιλίας έως 60"

Αποστολή γραπτών μηνυμάτων έως 700 χαρακτήρες.

 

Συσκευή

Διαστάσεις (Υ/Μ/Πλ) 89x49x25.3

Βάρος 114 gr

Τύπος μπαταρίας Li-Ιon

Χωρητικότητα μπαταρίας 650 mAh

Χρόνος φόρτισης 3 ώρες

Χρόνος αναμονής Έως 180 ώρες

Χρόνος ομιλίας Έως 5 ώρες

Κεραία Εξωτερική

Οθόνη

Χρώματα 65.000

Είδος TFT

Ανάλυση 176x220 pixels

Κινούμενα γραφικά 

Sreen Savers 

Γραμμές 7

 

 

Μνήμες

Τηλεφωνικού καταλόγου Έως 1000

Για φωτογραφίες Έως 5MB

 

Ήχοι

Σύνολο (πολυφωνικοί ήχοι) 64

Σύνθεση μελωδιών

Επιλογή ήχου ανα κλήση ομάδας

 

 

Χαρακτηριστικά

Δόνηση

Ώρα/Ημερομηνία/Ξυπνητήρι

Αριθμομηχανή

Παιχνίδια 3

Πλήκτρα επιλογής προγραμματισμού

Quad Band: 900-1800-1900 & (850 Λ.Αμερική)

Organizer (ημερολόγιο,σημειώσεις, υπενθυμίσεις)

Ηχογράφηση ομιλίας 60"

Αποστολή μηνυμάτων σε e-mail

Αποστολή μηνύματος σε πολλούς παραλήπτες ταυτόχρονα

Ανοιχτή ακρόαση

Πληκτρολόγηση κειμένου Τ9 Ελληνικό

Κάμερα ενσωματωμένη

• Είδος κάμερας: VGA

• Ανάλυση φωτογραφίας: 640x480

• Zoom με 3 επίπεδα μεγέθυνσης

Χαρακτηριστικά

MMS

Κωδικοποίηση φωνής FR/HR/EFR 

Κλήση διάσκεψης

Μετατροπέας νομισμάτων

Ομάδες κλήσεις 4

Γλώσσες που υποστηρίζει: Ελληνικά, Αγγλικά, Γερμανικά, Ρουμάνικα, Βουλγάρικα, Ρώσικα, Ιταλικά

Προφίλ

Φωνητική κλήση/εντολή

E-mail client (pop3, imap4,smtp)

Αποστολή γραπτών μηνυμάτων έως 700 χαρακτήρες

Αναφορά αποστολής γραπτών μηνυμάτων

Συγχρονισμός με MS Outlook

EMS

Java

Ηχογράφηση συνομιλίας 60"

Chat/Bluetooth 

 

 

Αποστολή/λήψη δεδομένων, Internet

W@P

GPRS

Ενσωματωμένο fax & data modem

 

Περιεχόμενα πακέτου

Φορτιστής επιτραπέζιος

Μπαταρία

Εγχειρίδιο χρήσης

peterv
Link to comment
Share on other sites

Στο organiser μπορείς να βάλεις γενέθλια και να στα χτυπάει κάθε χρόνο;

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Kαλημερα σε ολους. Και καλη χρονια να εχουμε! :)

 

Τυχαια ανακαλυψα το παρον site και το Forum, αλλα μου ηρθε την καταλληλη στιγμη, γιατι πιστευω πως θα βρω βοηθεια απο καποιους. Μεθαυριο θα πηγαινα να αντικαταστησω το κινητο μου, και μετα απο σχετικο ψαξιμο ειχα καταληξει στο V525. Απο καποιες δημοσιευσεις που διαβασα εδω ομως ειδα οτι επικειται και αλλη κυκλοφορια, του V500. Συγχωρεστε με αν ρωτησω πραγματα που εχουν ηδη συζητηθει, αλλα μαλλον ασχολουμαι με τα κινητα λιγοτερο απο πολλους που ειδα εδω (μονο στους λογαριασμους τα καταφερνω καλα :rolleyes: ) και δεν το κατεχω ιδιαιτερα το θεμα. :(

 

Λοιπον, οι (αρκετες) αποριες μου : Εγω εχω συνδεση Cosmote. Απλως τη συσκευη θα παρω. To 525 λογω Vodafone Live θα μου δημιουργησει προβλημα? Θα εχει καποιες διαφορες (απότι διαβασα) το κινητο, στα menu του κτλ? Επειδη δεν ειμαι εμπειρος χρηστης, μηπως αντι για κακο μου προσφερει διευκολυνση το Live?? Επειτα, το V500 θα ειναι ακριβως το ιδιο (εκτος Live) κινητο, με τα ιδια χαρακτηριστικα?? Θα χρειαζεται τιποτα δικες μου ρυθμισεις για τα ΜΜS κτλ?? Mηπως ξερετε αν θα υπαρχει διαφορα και στην τιμη? Καθως και αν θα υπαρχει διαφορα και στην εμφανιση??(θα ειναι δηλαδη και το 500 με αυτο το μπλε χρωμα εξωτερικα?-επειδη εχω δει photo και με ενα ομοιο, τελειως ασημι)

 

Ελπιζω να με βοηθησει οποιος μπορεσει, γιατι ετοιμαζομουν Δευτερα πρωι να παω να παρω το 525, και τωρα μου χαλασαν τα σχεδια. Θα επανελθω αν θυμηθω κατι αλλο.

Ευχαριστω εκ των προτερων οποιον μπει στον κοπο να απαντησει! :) Γεια χαρα..

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Mike92 (11 Ιαν. 2004 , 07:13)

 

Kαλημερα σε ολους. Και καλη χρονια να εχουμε! :)

 

Τυχαια ανακαλυψα το παρον site και το Forum, αλλα μου ηρθε την καταλληλη στιγμη, γιατι πιστευω πως θα βρω βοηθεια απο καποιους. Μεθαυριο θα πηγαινα να αντικαταστησω το κινητο μου, και μετα απο σχετικο ψαξιμο ειχα καταληξει στο V525. Απο καποιες δημοσιευσεις που διαβασα εδω ομως ειδα οτι επικειται και αλλη κυκλοφορια, του V500. Συγχωρεστε με αν ρωτησω πραγματα που εχουν ηδη συζητηθει, αλλα μαλλον ασχολουμαι με τα κινητα λιγοτερο απο πολλους που ειδα εδω (μονο στους λογαριασμους τα καταφερνω καλα :rolleyes: ) και δεν το κατεχω ιδιαιτερα το θεμα. :(

 

Λοιπον, οι (αρκετες) αποριες μου : Εγω εχω συνδεση Cosmote. Απλως τη συσκευη θα παρω. To 525 λογω Vodafone Live θα μου δημιουργησει προβλημα? Θα εχει καποιες διαφορες (απότι διαβασα) το κινητο, στα menu του κτλ? Επειδη δεν ειμαι εμπειρος χρηστης, μηπως αντι για κακο μου προσφερει διευκολυνση το Live?? Επειτα, το V500 θα ειναι ακριβως το ιδιο (εκτος Live) κινητο, με τα ιδια χαρακτηριστικα?? Θα χρειαζεται τιποτα δικες μου ρυθμισεις για τα ΜΜS κτλ?? Mηπως ξερετε αν θα υπαρχει διαφορα και στην τιμη? Καθως και αν θα υπαρχει διαφορα και στην εμφανιση??(θα ειναι δηλαδη και το 500 με αυτο το μπλε χρωμα εξωτερικα?-επειδη εχω δει photo και με ενα ομοιο, τελειως ασημι)

 

Ελπιζω να με βοηθησει οποιος μπορεσει, γιατι ετοιμαζομουν Δευτερα πρωι να παω να παρω το 525, και τωρα μου χαλασαν τα σχεδια. Θα επανελθω αν θυμηθω κατι αλλο.

Ευχαριστω εκ των προτερων οποιον μπει στον κοπο να απαντησει! :) Γεια χαρα..

 

 

Φίλε το V525 είναι vodafone live και πωλείται με σύνδεση vodafone λογικά σε φθηνότερη τιμή από το να πάρεις το V500 με οποιαδήποτε άλλη σύνδεση . Αν τώρα θές να κρατείσεις την σύνδεση cosmote που έχεις τότε πάς για αγορά μόνο συσκευής όπότε παίρνεις μόνο το v500 χωρίς live δηλαδή . Για τα MMS σαφώς και χρειάζεται να κάνεις ρυθμίσεις στην συσκευή όπως και για τα e-mails και για το internet . Ρυθμίσεις θα βρείς στο site της μοτορολα http://www.motorola.gr ή στην εταιρία ΄της οποίας θα έχεις σύνδεση . Ομως τις ρυθμίσεις τις βάζει μιά φορά και ξενιάζεις .

Οι πιό ειδικοί παρακαλώ διορθώστε ή συμπληρώστε αν κάτι δεν εναφέρω σωστά .

 

Ευχαριστώ Πέτρος

peterv
Link to comment
Share on other sites

Χρησιμοποιώ το ν525 εδώ και 20 μέρες με το δίκτυο της Telestet και ο πεθερός μου(!) με CosmoKάρτα χωρίς κανένα πρόβλημα, εκτός του ότι βέβαια δεν λειτουργεί το live! Το ν500 θα είναι μάλλον σε ασημί και με μεγαλύτερη μπαταρία(700 αντι 650) - βάρος(123 αντι 114) και ισως λίγο μεγαλύτερη αυτονομία. Τα στοιχεία που ανέφερα είναι υπό αμφισβήτηση καθως ακόμη και στα διάφορα site της MOTOROLA ΔΙΑΦΕΡΟΥΝ! Λογικά δεν θα υπάρχει πρόβλημα να αναβαθμιστεί το v525 -> v500 και αντίστροφα. Η τιμή του ν500 θα είναι 20-30€ μεγαλύτερη οπως σε όλα τα non-live! κινητά.

http://users.oneway.gr/alemao/tuscani.jpg

ALEM@O RELOADED!

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτησω κατι που δεν το ειδα η αντιστοιχιση γραμματων με αριθμητικα πληκτρα πως ειναι ειναι κανονικα 1[Α,Β,Γ] 2[Δ,Ε,Ζ ]?? :o
Η Δημοκρατία μας αυτοκαταστρέφεται διότι κατεχράσθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας, διότι έμαθε τους πολίτες να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λόγου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος xagios (11 Ιαν. 2004 , 15:40)

 

Να ρωτησω κατι που δεν το ειδα η αντιστοιχιση γραμματων με αριθμητικα πληκτρα πως ειναι ειναι κανονικα 1[Α,Β,Γ] 2[Δ,Ε,Ζ ]?? :o

 

Δεν είναι ακριβώς έτσι αφού τοποθετεί τα ελληνικά περίπου στην σειρά του λατινικού πληκτρολογίου, πχ το φ στο 3, το ω στο 6 κλπ. Πάντως είναι αρκετά ευκολο να το συνηθίσεις (μιλώντας σαν πρώην κάτοχος panasonic-ericsson-motorola και φυσικά nokia).

http://users.oneway.gr/alemao/tuscani.jpg

ALEM@O RELOADED!

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος pippogr (12 Ιαν. 2004 , 05:56)

 

telika poso pragmatika krataei to kinhto;;;;

 

xronos anamonhs 180 wres

xronos omilias 5 wres

auto pou me xenerwnei einai o xronos fortishs argei to rimadi

only Apple
Link to comment
Share on other sites

Σαν πραγματικός χρόνος αναμονής ορίζεται αυτός που επιτυγχάνει το κινητό με χρήση τουλάχιστον 20 λεπτών ομίλίας την ημέρα και ελάχιστη χρήση καποιων επιπλέον χαρακτηριστικών του (sms-calendar-games, etc). Με τέτοια χρήση 2-2,5 ημέρες είναι εφικτό νούμερο. Πάντως δύσκολα θα ξεπεράσει κάποιος τις 3 ημέρες αναμονής. ΕΡΩΤΗΣΗ ΠΡΟΣ ΚΑΤΟΧΟΥΣ: ΕΙΧΑΤΕ ΠΟΤΕ RESTART Ή ΑΔΥΝΑΜΙΑ ΕΚΚΙΝΗΣΗΣ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΑΦΑΙΡΕΣΕΤΕ ΠΡΩΤΑ ΤΗΝ ΜΠΑΤΑΡΙΑ???

http://users.oneway.gr/alemao/tuscani.jpg

ALEM@O RELOADED!

Link to comment
Share on other sites

Πριν μια ώρα στο Telestet Center της περιοχής μου μου είπαν ότι τους έχουν ειδοποιήσει ότι τα V600 & V500 θα έρθουν τον Φεβρουάριο. :(
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...