Jump to content

Ενιαίος Τηλεφωνικός Κατάλογος


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Από http://www.whitepages.gr/help.asp

 

 

 

Αναζήτηση

Η αναζήτηση στο whitepages.gr σας επιτρέπει να βρείτε τα τηλέφωνα των συνδρομητών του ΟΤΕ σε όλη την Ελλάδα.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Η τράπεζά μας διαθέτει χρηματοκιβώτια με χρονοκαθυστέρηση

 

Έχετε παρατηρήσει ότι στην αναζήτηση πλέον στο whitepages έχει μπει χρονοκαθυστέρηση; Κάπου 20-25 δευτερόλεπτα...

 

Ο ΟΤΕ θέλει να εμπεδώσει την "αρχή της υπομονής"

 

όχι μόνο στις νέες συνδέσεις, όχι μονο στην αποκατάσταση βλαβών, όχι μόνο στην ενεργοποίηση ίντερνετ. τώρα και στον τηλεφωνικό κατάλογο!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Η τράπεζά μας διαθέτει χρηματοκιβώτια με χρονοκαθυστέρηση

 

Έχετε παρατηρήσει ότι στην αναζήτηση πλέον στο whitepages έχει μπει χρονοκαθυστέρηση; Κάπου 20-25 δευτερόλεπτα...

 

Ο ΟΤΕ θέλει να εμπεδώσει την "αρχή της υπομονής"

 

όχι μόνο στις νέες συνδέσεις, όχι μονο στην αποκατάσταση βλαβών, όχι μόνο στην ενεργοποίηση ίντερνετ. τώρα και στον τηλεφωνικό κατάλογο!

 

Άμα ζητάει υπομονή ο ΟΤΕ για νέες συνδέσεις τότε οι εναλλακτικοί που μας ταλαιπωρούν για μήνες τι να πουν? :X

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

 

Αληθεια η netone εχει καποιο τηλεφωνικο καταλογο συνδρομητων της ????

 

Τα 11888 κλπ μας εχουν ???

απαντηση καποιος για αυτα εχει;;

η τελλας παντως διαθετει τηλεφωνικο καταλογο συνδρομητων.

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

...όχι μόνο στις νέες συνδέσεις, όχι μονο στην αποκατάσταση βλαβών, όχι μόνο στην ενεργοποίηση ίντερνετ. τώρα και στον τηλεφωνικό κατάλογο!..

 

Δε νομίζω ότι στέκει αυτό φίλε μου....:blink::blink:

this is how we do...
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Νομίζω ότι είχε περάσει ένας νόμος που το ρύθμιζε αυτό. Για ρωτήστε στις εταιρίες σας αν μπορούν να σας καταχωρήσουν σε υπηρεσία καταλόγου ΟΤΕ.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
Υπαρχει καπου στο ιντερνετ ο ενιαιος καταλογος; Ψαχνω να βρω μεσω ονοματος ενα κινητο και δεν μπορω.
:X«'Έλληνες ενωθείτε εναντίον του κοινού εχθρού, εναντίον του μίσους, της διχόνοιας και της διαίρεσης, που είναι ό ίδιος μας ο εαυτός» - Θ. ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ.
Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει καπου στο ιντερνετ ο ενιαιος καταλογος; Ψαχνω να βρω μεσω ονοματος ενα κινητο και δεν μπορω.

 

Άδικα ψάχνεις, δεν υπάρχει κάτι τέτοιο πουθενά στο νετ. Μόνο στους έντυπους καταλόγους γκουμούτσες του οτε, λες και ζούμε στα 1970

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Φυσικά, αφού ο ΟΤΕ δεν έχει κάποιο όφελος να τους κάνει ηλεκτρονικούς.

[imgalign]http://www.rigasplastika.gr/nicolas/320ci.jpg[/imgalign]

rigasnic :: The ex-night shift ::

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Ρε παιδιά πήγα σήμερα σε ένα oteshop για να πάρω ένα δεύτερο νούμερο cosmote (καρτοκινητής)

Όταν συμπλήρωναν τα στοιχεία δε με ρώτησαν αν θέλω ή όχι να μπω στον ενιαίο τηλεφωνικό κατάλογο. Ενώ όταν είχα δηλώσει το βασικό μου νούμερο για ταυτοποίηση (ή όπως αλλιώς λέγεται) με είχαν ρωτήσει

Οπότε τους είπα από μόνος μου πως δεν θέλω να είμαι στον ενιαίο τηλεφωνικό κατάλογο και μου είπαν πως αυτό ΔΕ ΓΙΝΕΤΑΙ :blink:

Μου έδειξαν μάλιστα την οθόνη του υπολογιστή που συμπλήρωναν τη φόρμα με τα στοιχεία και η επιλογή "ενιαίος τηλεφωνικός κατάλογος" ήταν ενεργοποιημένη και δε μπορούσαν να βγάλουν το tick.

Τι πράγματα είναι αυτά ρε παιδιά; Δηλαδή ντε και καλά πρέπει το κινητό μου να εμφανίζεται στον τηλεφωνικό κατάλογο και να έχει πρόσβαση ο οποιοσδήποτε;

Δεν είναι άκυρο τελείως;

Υπάρχει κανένας τρόπος για να βγω;

Link to comment
Share on other sites

kalispera! iparxei kapoio site, pou na exei ton tilefwniko katalogo? oxi opws to white pages pou vazeis onoma i til k sto vgazei..

opws o klasikos katalogos pou exoume.

Link to comment
Share on other sites

οχι λογικα εννοει σε pdf ολον τον καταλογο του οτε..

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...