Jump to content

Sony Ericsson Z520i


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδιά γεια σας. Υπάρχει το παιχνίδι sudoku για ( z 520 i ) και αν ναι απο που το κατεβάζουμε?

Ευχαριστώ.

μπες στο briefcase μου και κατεβασε'το.μετα δεξι κλικ πανω στο αρχειο και το στελνεις στο κινητο σου με (καλωδιο η bluetooth η υπερυθρες).:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 445
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παίδες καλημέρα. Ερώτηση: τι θα γίνει αν βάλω theme για το Κ800 στο Ζ520i??? Όσα έχω βρει για το 520 δε μπορώ να πω ότι με τρελαίνουν... Τα υπόλοιπα μοντέλα έχουν σαφώς καλύτερα! :(
No Info
Link to comment
Share on other sites

Παίδες καλημέρα. Ερώτηση: τι θα γίνει αν βάλω theme για το Κ800 στο Ζ520i??? Όσα έχω βρει για το 520 δε μπορώ να πω ότι με τρελαίνουν... Τα υπόλοιπα μοντέλα έχουν σαφώς καλύτερα! :(

τιποτα απολυτως δεν θα γινει.θα σου βγαλει μηνυμα οτι το αρχειο δεν ειναι αποδεκτο.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
geia se olous... eimai kainourgios... polu kainourgios... molis graftika.... thelw na rwtisw kati, to z-520 mou edw kai kati meres bgazei problima me tin othoni... an to anoiksw apotoma i othoni menei aspri, an to anoiksw pio siga einai kanoniki alla meta apo ligo arxizei nai kineitai..........!!!!!!!! einai periergi i katastasi tou..... please peite kati....!!!!:confused::wacko: :confused::wacko: :confused: :wacko: :confused:
ΟΧΙ ΣΤΑ ΝΑΡΚΩΤΙΚΑ. ΔΕΝ ΦΤΑΝΟΥΝ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ.....!!!!
Link to comment
Share on other sites

geia se olous... eimai kainourgios... polu kainourgios... molis graftika.... thelw na rwtisw kati, to z-520 mou edw kai kati meres bgazei problima me tin othoni... an to anoiksw apotoma i othoni menei aspri, an to anoiksw pio siga einai kanoniki alla meta apo ligo arxizei nai kineitai..........!!!!!!!! einai periergi i katastasi tou..... please peite kati....!!!!:confused::wacko: :confused::wacko: :confused: :wacko: :confused:

με την αποδειξη αγορας θα πας σε ενα sony ericsson service point και θα κανεις ΔΩΡΕΑΝ την αναβαθμιση :!: :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

με την αποδειξη αγορας θα πας σε ενα sony ericsson service point και θα κανεις ΔΩΡΕΑΝ την αναβαθμιση :!: :)

ok... tha to koitaksw... thanx.....

ΟΧΙ ΣΤΑ ΝΑΡΚΩΤΙΚΑ. ΔΕΝ ΦΤΑΝΟΥΝ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ.....!!!!
Link to comment
Share on other sites

re paidia, ginetai na sunapsete oti exete kai den exete gia z-520i...??? (efarmoges, themes, games............) :)
ΟΧΙ ΣΤΑ ΝΑΡΚΩΤΙΚΑ. ΔΕΝ ΦΤΑΝΟΥΝ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ.....!!!!
Link to comment
Share on other sites

re paidia, ginetai na sunapsete oti exete kai den exete gia z-520i...??? (efarmoges, themes, games............) :)

 

:worry: Μπες εδω και κατεβασε οτι θελεις και ολα free :!: ;)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

:worry: Μπες εδω και κατεβασε οτι θελεις και ολα free :!: ;)

re raver, thanx... eisai korufi.....

ΟΧΙ ΣΤΑ ΝΑΡΚΩΤΙΚΑ. ΔΕΝ ΦΤΑΝΟΥΝ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ.....!!!!
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Παιδιά εγώ έχω το z530i και θα ήθελα να βρω σε ήχο ( επιθυμητή μορφή .mp3) τον ήχο έναρξης αριθμός 3 που υπάρχει by default στο κινητό μου...ο ήχος αυτός υπάρχει και σε κάποιο κινητό άλλης εταιρίας όμως δεν είμαι σίγουρη αν είναι σε sharp η σε κάποιο άλλο... δεν ξέρω αν βοήθησα .. .θα τον ήθελα πολύ πάντως..

και για όσους έχουν περιέργεια για ποιον ήχο πρόκειται μοιάζει με bubble .. μπουρμπουλήθρα ή κάτι τέτοιο τέλος πάντων!

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Kαλησπερα παιδακια!Κατα αρχην ευχαριστω τους παντες γιατι μεσα απο τις παρουσες σελιδες λυθηκαν πολλες αποριες!!

 

Θα ηθελα να ρωτησω κατι..Καποτε στη σχολη που ημουν μας ειχε πει ενας εκπαιδευτης πως εικονες και ηχοι που εχει η συσκευη απο μονη της μεσα μπορουν να διαγραφουν με καποιο προγραμματακι..

 

Γνωριζει καποιος κατι μηπως:rolleyes:

Η Δημοκρατία καταστρέφεται διότι καταχράστηκε το δικαίωμα της Ελευθερίας και της Ισότητας. Έμαθε στους πολίτες να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λόγου ως ισότητα, την αναρχία ως ευδαιμονία.

 

Σωκράτης

Link to comment
Share on other sites

Kαλησπερα παιδακια!Κατα αρχην ευχαριστω τους παντες γιατι μεσα απο τις παρουσες σελιδες λυθηκαν πολλες αποριες!!

 

Θα ηθελα να ρωτησω κατι..Καποτε στη σχολη που ημουν μας ειχε πει ενας εκπαιδευτης πως εικονες και ηχοι που εχει η συσκευη απο μονη της μεσα μπορουν να διαγραφουν με καποιο προγραμματακι..

 

Γνωριζει καποιος κατι μηπως:rolleyes:

Καλησπερα.καποιοι ηχοι μπορουν να διαγραφουν,αλλοι οχι εκτος και αν περιραξεις το λειτουργικο της συσκευης με οτι συνεπαγεται αυτο.(εγγυηση)

αποψη μου ειναι να το αφησεις οπως εχει το κινητο και να μην του βαλεις περισσοτερο χερι!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Έχω το Ζ520i εδώ και μια εβδομάδα περίπου και σήμερα μου παρουσίασε ένα πολύ περίεργο φαινόμενο. Εκεί που έγραφα ένα μήνυμα, ξαφνικά άρχισε να κάνει το κινητό έναν θόρυβο, ένα Bzzzzzzzz..... αρκετά δυνατό! Το πλησίασα στο αυτί μου και μου φάνηκε ότι ερχόταν από το ηχείο, αλλά δεν είμαι σίγουρη. Το έκλεισα και αμέσως σταμάτησε ο ήχος. Και όταν το άνοιξα ξανά, όλα ήταν φυσιολογικά! :confused:

 

Έχει συμβεί κάτι παρόμοιο σε εσάς; Τι μπορεί να είναι;

Link to comment
Share on other sites

Έχω το Ζ520i εδώ και μια εβδομάδα περίπου και σήμερα μου παρουσίασε ένα πολύ περίεργο φαινόμενο. Εκεί που έγραφα ένα μήνυμα, ξαφνικά άρχισε να κάνει το κινητό έναν θόρυβο, ένα Bzzzzzzzz..... αρκετά δυνατό! Το πλησίασα στο αυτί μου και μου φάνηκε ότι ερχόταν από το ηχείο, αλλά δεν είμαι σίγουρη. Το έκλεισα και αμέσως σταμάτησε ο ήχος. Και όταν το άνοιξα ξανά, όλα ήταν φυσιολογικά! :confused:

 

 

 

Έχει συμβεί κάτι παρόμοιο σε εσάς; Τι μπορεί να είναι;

 

 

Κάπου το έχω ξανακούσει αυτό...:worry:

Νομίζω για ένα k800.

Όχι δεν είναι φυσιολογικό. Καλύτερα πήγαινε σε ένα σέρβις.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Κάπου το έχω ξανακούσει αυτό...:worry:

Νομίζω για ένα k800.

Όχι δεν είναι φυσιολογικό. Καλύτερα πήγαινε σε ένα σέρβις.

 

Καλή σου μέρα και ευχαριστώ για την απάντηση! :)

 

By the way, ανέβασα τα πρώτα 7 themes που έφτιαξα γι αυτό το κινητό!

http://www.zedge.net/?p=view-profile&uid=883433&vu

Πείτε μου τη γνώμη σας!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σας,

τον τελευταιο μηνα ειμαι κατοχος ενος Z520 και θα ηθελα να μου λυσετε μια απορια αν ειναι δυνατο. Μεσα στην επεξεργασια των επαφων μπορώ να δωσω την ημερομηνια γενεθλιων μιας επαφης. Αυτη αυτόματα μπαινει στο ημερολογιο σαν συναντηση την συγκεκριμενη ημερομηνια. Το κακο ειναι οτι η ωρα της υπενθυμισης μπαινει αυτοματα στις 9 το πρωι, και οσο και αν εψαξα δεν βρηκα πως αλλαζει αυτη η ωρα. Καμια συμβουλη πως μπορω να την αλλαξω;

Ευχαριστω προκαταβολικα.

Link to comment
Share on other sites

Κι εγω εχω προσπαθησει να το αλλαξω αυτο αλλα ματαια. Δεν υπαρχει τροπος!!!

Νομιζα θα ειχε καπου την default ρυθμιση για τα γενεθλια, αλλα δε βρηκα τιποτα. Ας το επιβεβαιωσουν και οι υπολοιποι.

Samsung Galaxy S23 Ultra (8/256) Black

Samsung Galaxy Watch4 Classic 46mm

Link to comment
Share on other sites

By the way, ανέβασα τα πρώτα 7 themes που έφτιαξα γι αυτό το κινητό!

http://www.zedge.net/?p=view-profile&uid=883433&vu

Πείτε μου τη γνώμη σας!

 

Πολυ ομορφα τα themes, μπραβο!!! Μονο που ειναι λιγακι... θηλυκα :D

Samsung Galaxy S23 Ultra (8/256) Black

Samsung Galaxy Watch4 Classic 46mm

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...

Το Ζ520 έχει γενικός κάποιο πρόβλημα με την οθόνη ;

Έχει χαλάσει του πατέρα μου, ανάβει ο φωτισμός κανονικά αλλά δεν εμφανίζετε τίποτα. Το συγκεκριμένο πρόβλημα το είχε και ενός γνωστού μου.

Link to comment
Share on other sites

Μου συνέβη μια φορά ,κάνοντας επανεκκίνηση ήταν ΟΚ και από τότε ,περίπου ένα μήνα, δεν ξανάκανε το πρόβλημα και ελπίζω να μην το ξανακάνει .
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson Z520i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...