Jump to content

Sony Ericsson Z520i


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 445
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Το χα ακουσει και γω αυτο εψαξα και ειχα βρει της μοτορολα στα 99 ευρω.Μου το χαν πει για σαμσουνγ που το ηθελα..εσενα παιρνει και τα ακουστικα ραδιοφωνο που εχει η sonyericsson για τα κινητα της εκτος αν δεν θες με καλωδιο.
Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς τίποτα? Έχω ακούσει πως ναι, αλλά δεν είμαι σίγουρος...

Οχι...ειχα ψαξει παλιοτερα για καποιν φιλο..και δεν βρηκα τιποτα.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Παίδες γεια σας,

 

Ονομάζομαι Ανδρέας, και έχω το έξης πρόβλημα με τον εν λόγω κινητό. Ανοιγεί αλλα η οθόνη (και μικρή μπροστά και η μεγάλη μπροστά) ειναι εντελώς άσπρη δεν δείχνει τίποτα παρόλο που το κινητό λειτουργεί κανονικά. (δέχεται κλήσεις)

 

Έχετε ιδέα τι συμβαίνει, έχει τύχει σε κάποιον?

Σας παρακαλώ μπορεί κανείς να μου πει που ειναι η αντιπροσωπεία της εταιρίας στην Αθήνα γιατί θέλω να το πάω εκεί κατευθείαν.

 

Σας ευχαριστώ πάρα πολύ.

 

Ανδρέας.

Link to comment
Share on other sites

logika kati prepei na pezete me to flexi cable pou enwnei to tilefwno!!!Panto stin se gia kana update kai 8a lu8ei to provlima pisteuw:D

 

Filika

 

Scottas;)

Μέγιστο μέγεθος υπογραφής 16 kiB
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Καλησπέρα.

Έχω το Ζ520Ι και ενώ τα hands free δούλευαν ξαφνικά σταμάτησαν να λειτουργούν και υπάρχει ένας διαμορφωμένος ήχος όταν προσπαθώ να ακούσω τα ΜΡ3.

Τα bass κ.τ.λ δεν λειτουργούν.

Τα έχω δοκιμάσει σε άλλο κινητό κ λειτουργούσαν κανονικά.

Τι έπαθε ?

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε λίγο να καθαρίσεις τις υποδοχές του κινητού κάτω εκεί που συνδέεται το χ.φ...
Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε λίγο να καθαρίσεις τις υποδοχές του κινητού κάτω εκεί που συνδέεται το χ.φ...

 

Το δοκίμασα αλλά τίποτα:(

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Έχω το z520i και σήμερα εκλεισε και δεν ξανανοιξε ποτέ... οταν πατάω το κουμπί να ανοίξει απλά ανάβει η οθόνη δείχνει ασπρο και ξανακλείνει και ξανανάβει... υπάρχει τρόπος για reset? Όπως ας πούμε να το ανοίξω πατώντας το χι ψι πλήκτρο? ξέρετε κάτι?

 

ευχαριστώ προκαταβολικά

:cry::cry::cry::cry::cry::cry:

Link to comment
Share on other sites

Έχω το z520i και σήμερα εκλεισε και δεν ξανανοιξε ποτέ... οταν πατάω το κουμπί να ανοίξει απλά ανάβει η οθόνη δείχνει ασπρο και ξανακλείνει και ξανανάβει... υπάρχει τρόπος για reset? Όπως ας πούμε να το ανοίξω πατώντας το χι ψι πλήκτρο? ξέρετε κάτι?

 

ευχαριστώ προκαταβολικά

:cry::cry::cry::cry::cry::cry:

 

file m to mono pou mporw na s pw pros to parwn einai mia anavathmisi apo to site ths se!alla palepseto ligo!peiramatisou!anoige,xananoige!mporei kati na ginei

w800i,w960i,t290i,t65,r380s,t18s,t29s,GA628,A1628s kai otan bgei kai to xperia

 

H nokia kanei to megalo vhma sthn agora!agoraste kinhta N series k 8a exete k hlektrokinhto jet ski:lol:!

Link to comment
Share on other sites

στην κατάσταση που είναι μπορώ να κάνω αναβάθμιση? δεν ανοίγει καν... έτρωγε αρκετα κολλήματα πάντως καθ'όλη τη ζωή του...

 

thanx για την άμεση απάντηση!

Link to comment
Share on other sites

στην κατάσταση που είναι μπορώ να κάνω αναβάθμιση? δεν ανοίγει καν... έτρωγε αρκετα κολλήματα πάντως καθ'όλη τη ζωή του...

 

thanx για την άμεση απάντηση!

 

mporeis nai!theleis to kalwdio usb kai kaneis anavathmisi!to pio pithano na ftiaksei kai na min exei kai kollhmata

w800i,w960i,t290i,t65,r380s,t18s,t29s,GA628,A1628s kai otan bgei kai to xperia

 

H nokia kanei to megalo vhma sthn agora!agoraste kinhta N series k 8a exete k hlektrokinhto jet ski:lol:!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Καλησπέρα,

 

μήπως μπορεί να με βοηθήσει κάποιος στο ξεκλείδωμα του vodafone menu του Ζ520i? Το έχει η αδερφή μου και θέλω να το ξεκλειδώσω για να βάλει το wind plus στο κινητό της!!! Ζήλεψε που το είδε στο δικό μου (se w810i)

 

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Στα 2 χρονια που το εχω 3 φορες ασπρη οθόνη

οι 2 ήταν στην εγγύηση την τρίτη το πεταξα!

 

Ξέρει μήπως κανείς το site της εκκλησίας που θέλω να κατεβάσω κάτι καντήλια;

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Καλημέρα έχω κ γω το γνωστό πρόβλημα με την άσπρη οθόνη.

Μπορεί κάποιος να μου πει πώς να ενεργοποιήσω το Bluetooth

Για να μπορέσω να κάνω backup επαφές και μηνύματα…

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 1 year later...

γεια σας.....θελω μεσω καποιου προγραμματος να κανω (αν γινεται) 2 πραγματα :

- καποια τηλεφωνα εχουν περαστει στην μνημη του τηλεφωνου και καποια αλλα στην sim....θελω να κρατησω μια μονο λιστα αποφευγοντας τις διπλοεγγραφες

- για καποιο λογο στην λιστα που ειναι στην sim υπαρχουν 2 αλφαβητικοι καταλογοι και καποιες φορες δεν βρισκω ενα ονομα γιατι ψαχνει στο λαθος καταλογο

 

τα φωτα σας :)

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson Z520i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...