Jump to content

[Επίσημο] Nokia 6270


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

file moy apo tis plhrofories poy exo sta mesa febrouariou tha einai sta nokia club!ean matho kati parapano tha sas enhmeroso

 

epitelous afto pou perimename oloi!!!!:) kai gia na se zaliso ligo akoma:rolleyes: mipos kseris ti akrivos provlimata tha diorthoni ??

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

tha hthela na kanw mia erwthsh,h opoia den kserw an exei hdh apanththei k zitaw ek twn proterwn sygnwmh an thn epanalamvanw.

an syndesw to thl mesw tou usb cable me to pc,tha arxisei h bataria tou na fortizei?

k an ginetai ayto,yparxei epilogi pou na apenergopoiei ayth thn leitourgia?

Link to comment
Share on other sites

Όντως,τέλεια αοθόνη απλά οι εικόνες βγαίνουν κουνημένες...:wacko:

 

Πως μπορείς να ακούς μουσική και να είναι σβηστή η οθόνη?

Link to comment
Share on other sites

tha hthela na kanw mia erwthsh,h opoia den kserw an exei hdh apanththei k zitaw ek twn proterwn sygnwmh an thn epanalamvanw.

an syndesw to thl mesw tou usb cable me to pc,tha arxisei h bataria tou na fortizei?

k an ginetai ayto,yparxei epilogi pou na apenergopoiei ayth thn leitourgia?

oxi me to usb tis siskevasias den fortizei i mpataria. me eidiko omos ginetai

Δεν τη βάζω όπου να'ναι:elephant:
Link to comment
Share on other sites

Όντως,τέλεια αοθόνη απλά οι εικόνες βγαίνουν κουνημένες...:wacko:

molis patas to pliktro min metakineis to kinito amesos eidika me night mode energopoiimeni gia dikimase kai pes mou

Δεν τη βάζω όπου να'ναι:elephant:
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, πήγα σήμερα για αναβάθμιση. Η τελευταία είναι η:

v03.66

11-01-06

RM-56

Μέχρι τώρα επανεκκίνηση δε μου έχει κάνει, παρόλο που την τελευταία ώρα το έχω λιώσει :happy: :happy: :cool:

Link to comment
Share on other sites

epitelous afto pou perimename oloi!!!!:) kai gia na se zaliso ligo akoma:rolleyes: mipos kseris ti akrivos provlimata tha diorthoni ??

kalhspera file moy!tola ta problhmata tha diorthothoyne kai o synexhs hxos tha xtypaei kanonika, kai to ksypnhthri poy to kanei kai se mena kai oi epanekinhsis poy kanei tha stamathsoyne!:)

Μπάμπης
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, πήγα σήμερα για αναβάθμιση. Η τελευταία είναι η:

v03.66

11-01-06

RM-56

Μέχρι τώρα επανεκκίνηση δε μου έχει κάνει, παρόλο που την τελευταία ώρα το έχω λιώσει :happy: :happy: :cool:

theka 2003 mhpos ksereis ama phge se ola ta nokia club?kai kati akoma o hxos klhshs diorthithike?eyxaristo

Μπάμπης
Link to comment
Share on other sites

Έχετε παρατηρήσει ότι: μετά από κάποια λειτουργία (δεν την έχω βρει ακόμα) ξαφνικά η λίστα ονομάτων εμφανίζει και τα ονόματα που είναι αποθηκευμένα στην κάρτα δικτύου και φυσικά στης ρυθμίσεις η επιλογή είναι <τηλέφωνο>
M. K.
Link to comment
Share on other sites

theka 2003 mhpos ksereis ama phge se ola ta nokia club?kai kati akoma o hxos klhshs diorthithike?eyxaristo
Για τον ήχο κλήσης δεν μπορώ να σου πω, αφου δεν το χησιμοποιώ ως κύριο κινητό αυτό το διάστημα. Πάντως δε νομίζω να άλλαξε κάτι αφού αυτό δεν είναι πρόβλημα, αλλά επιλογή της νοκια.

Απο τη στιγμή που είναι διαθέσιμη η αναβάθμιση, εξαρτάται απο το κάθε club nokia πότε θα την κατεβάσει :O

Link to comment
Share on other sites

Έχετε παρατηρήσει ότι: μετά από κάποια λειτουργία (δεν την έχω βρει ακόμα) ξαφνικά η λίστα ονομάτων εμφανίζει και τα ονόματα που είναι αποθηκευμένα στην κάρτα δικτύου και φυσικά στης ρυθμίσεις η επιλογή είναι <τηλέφωνο>

το κανει και σε εμενα αυτο ...τωρα απο που το ψαχνω και εγω... οταν αλλαζω θεμα? Οταν το κλεινω? Δεν ξερω

Η Δημοκρατία μας αυτοκαταστρέφεται διότι κατεχράσθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας, διότι έμαθε τους πολίτες να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λόγου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία
Link to comment
Share on other sites

παιδιά να ρωτήσω κατι κι εγώ?? μου είπαν οτι αν βάλω καρτα μνήμης 512mb οτι θα αργεί πολύ. το εχει ψάξει κανείς?? τι μνήμη του έχετε και κατα ποσο είστε ευχαριστημένοι?

Είναι φορές που σου μιλώ, κι αυτά που θέλω να σου πω, τα λέω μ' ένα λυγμό μες στη σιωπή μου,περνάει γρήγορα ο καιρός, κι έγινες αναστεναγμός,δεν έφυγες ποτέ απ' τη ζωή μου.Είναι βραδιές όπως αυτή που ένα παράπονο θα βγεί, να σπάσει σαν γυαλί την μοναξιά μου,και θέλω να 'ρθω να σε βρω μα είσαι μακρυά μου. .

>μόνο για λίγο να σε δω, να σου μιλήσω, μόνο για λίγο να μπορούσες να 'ρθεις πίσω. .

μόνο για λίγο να σε δω, μόνο για λίγο, είναι βραδιές που δεν μπορώ να σ' αποφύγω. .<

Link to comment
Share on other sites

παιδιά να ρωτήσω κατι κι εγώ?? μου είπαν οτι αν βάλω καρτα μνήμης 512mb οτι θα αργεί πολύ. το εχει ψάξει κανείς?? τι μνήμη του έχετε και κατα ποσο είστε ευχαριστημένοι?

den tha exeis kanena provlima to kinito sxediastike kai gia megaliteres xwritikotites akoma kai apo 512mb.

Γιαννης
Link to comment
Share on other sites

παιδιά να ρωτήσω κατι κι εγώ?? μου είπαν οτι αν βάλω καρτα μνήμης 512mb οτι θα αργεί πολύ. το εχει ψάξει κανείς?? τι μνήμη του έχετε και κατα ποσο είστε ευχαριστημένοι?

 

Δεν έχει σχέση με την χωρητικότητα της μνήμης. Απλά να ξέρεις ότι όσο περισσότερα αρχεία έχει μέσα (όχι όσο πιο γεμάτη είναι) τόσο θα καθυστερεί.

 

Αν π.χ. έχεις στο πρώτο επίπεδο της κάρτας 20 π.χ. φακέλους, θα τους δει αμέσως. Αν όμως ένας από τους φάκελους έχει π.χ. 200 ταπετσαρίες, ε, θα αργήσει λίγο να τον ανοίξει.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, πήγα σήμερα για αναβάθμιση. Η τελευταία είναι η:

v03.66

11-01-06

RM-56

Μέχρι τώρα επανεκκίνηση δε μου έχει κάνει, παρόλο που την τελευταία ώρα το έχω λιώσει :happy: :happy: :cool:

 

:up: :up: :yahoo: :yahoo:

Mπράβο ρε Στέφανε. Μακάρι να έχει διορθωθεί πλήρως το πρόβλημα των επανεκκινήσεων. Όσο το είχα, με είχε ξενερώσει τόσο πολύ που σκεφτόμουνα να πάω εγώ ο ίδιος και να ζητήσω αντικατάσταση.

Link to comment
Share on other sites

:up: :up: :yahoo: :yahoo:

Mπράβο ρε Στέφανε. Μακάρι να έχει διορθωθεί πλήρως το πρόβλημα των επανεκκινήσεων. Όσο το είχα, με είχε ξενερώσει τόσο πολύ που σκεφτόμουνα να πάω εγώ ο ίδιος και να ζητήσω αντικατάσταση.

Μέχρι τώρα μου έκανε τρείς επανεκκινήσεις, πράγμα υποφερτό...;). Η φάση είναι οτι όσο ήμουν έκεί ήρθε και άλλος ένας με το ίδιο πρόβλημα :lol: :rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

Έχετε παρατηρήσει ότι: μετά από κάποια λειτουργία (δεν την έχω βρει ακόμα) ξαφνικά η λίστα ονομάτων εμφανίζει και τα ονόματα που είναι αποθηκευμένα στην κάρτα δικτύου και φυσικά στης ρυθμίσεις η επιλογή είναι <τηλέφωνο>

exeis apolyto dikaio to exo parathrish edo kai poly kairo to psaxno kai den mporo na to diorthoso! tha diorthothei me thn anabathmish pisteyo.

Μπάμπης
Link to comment
Share on other sites

exeis apolyto dikaio to exo parathrish edo kai poly kairo to psaxno kai den mporo na to diorthoso! tha diorthothei me thn anabathmish pisteyo.

ontos kai emena to kani .otan to exw alixto den to kani ala meta apo kanadio anixe klise mou erxete sto sim kai til. i epafes!

Γιαννης
Link to comment
Share on other sites

Μέχρι τώρα μου έκανε τρείς επανεκκινήσεις, πράγμα υποφερτό...;). Η φάση είναι οτι όσο ήμουν έκεί ήρθε και άλλος ένας με το ίδιο πρόβλημα :lol: :rolleyes:
ΕΧΩ το τηλεφωνο 10 ημερες εκτος μιας φορας, στις φωτογραφιες τις αποθηκευμενες, δεν εχει κανει επανεκκινηση μηπως δεν φταιει το λειτουργικο μονο ?
Η Δημοκρατία μας αυτοκαταστρέφεται διότι κατεχράσθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας, διότι έμαθε τους πολίτες να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λόγου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, πήγα σήμερα για αναβάθμιση. Η τελευταία είναι η:

v03.66

11-01-06

RM-56

Μέχρι τώρα επανεκκίνηση δε μου έχει κάνει, παρόλο που την τελευταία ώρα το έχω λιώσει :happy: :happy: :cool:

Φιλε theka_2003 παρατήρησες καμία άλλη βελτίωση με την αναβάθμιση? Η Φώτο του αυτού που σε καλεί βγαίνει ακόμα μικροσκοπική?

Link to comment
Share on other sites

Πως μπορούμε να δούμε τι λειτουργικό έχουμε ώστε να κάνουμε ή όχι αναβάθμιση?Εγώ το πήρα πριν 5 μέρες,μήπως έχει ήδη αναβαθμιστεί?
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει σχέση με την χωρητικότητα της μνήμης. Απλά να ξέρεις ότι όσο περισσότερα αρχεία έχει μέσα (όχι όσο πιο γεμάτη είναι) τόσο θα καθυστερεί.

 

Αν π.χ. έχεις στο πρώτο επίπεδο της κάρτας 20 π.χ. φακέλους, θα τους δει αμέσως. Αν όμως ένας από τους φάκελους έχει π.χ. 200 ταπετσαρίες, ε, θα αργήσει λίγο να τον ανοίξει.

Δηλαδή τι να κάνω? να πάρω 512 ή να μήν το ρισκάρω και να πάρω 256? αλλα τι να κάνει η 256????????

Είναι φορές που σου μιλώ, κι αυτά που θέλω να σου πω, τα λέω μ' ένα λυγμό μες στη σιωπή μου,περνάει γρήγορα ο καιρός, κι έγινες αναστεναγμός,δεν έφυγες ποτέ απ' τη ζωή μου.Είναι βραδιές όπως αυτή που ένα παράπονο θα βγεί, να σπάσει σαν γυαλί την μοναξιά μου,και θέλω να 'ρθω να σε βρω μα είσαι μακρυά μου. .

>μόνο για λίγο να σε δω, να σου μιλήσω, μόνο για λίγο να μπορούσες να 'ρθεις πίσω. .

μόνο για λίγο να σε δω, μόνο για λίγο, είναι βραδιές που δεν μπορώ να σ' αποφύγω. .<

Link to comment
Share on other sites

Φιλε theka_2003 παρατήρησες καμία άλλη βελτίωση με την αναβάθμιση? Η Φώτο του αυτού που σε καλεί βγαίνει ακόμα μικροσκοπική?
Εξακολουθεί η φωτογραφία να βγαίνει μικροσκοπική, μην περιμένεις να διορθωθεί...:O .

Κάποια άλλη βελτίωση δεν έχω παρατηρήσει :confused:

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή τι να κάνω? να πάρω 512 ή να μήν το ρισκάρω και να πάρω 256? αλλα τι να κάνει η 256????????

 

Δεν κατάλαβες τι είπε ο trobocop. Δεν θα έχεις κανένα πρόβλημα με μια 512ΜΒ κάρτα. απλά όταν έχεις μέσα σε έναν φάκελο πάρα πολλά ρχεία, θα αργεί λίγο να ανοίξει. Αυτό συμβαίνει και με την 128ΜΒ κάρτ απου έχεις τώρα. Αν φορτώσεις όλ ασου τα αρχεία μέσα σε έναν φάκελο, και πας να τον ανοίξεις, καθυστερεί λίγο. Και στον υπολογιστή μία παο τα ίδια.

 

Σκέψου λοιπόν ποιά είναι η χωρητικότητα που σε βολεύει, και πάρε άφοβα την κάρτα.

 

Πως μπορούμε να δούμε τι λειτουργικό έχουμε ώστε να κάνουμε ή όχι αναβάθμιση?Εγώ το πήρα πριν 5 μέρες,μήπως έχει ήδη αναβαθμιστεί?

 

Σε κατάσταση αναμονής πατάς

*#οοοο#

 

Αν σου βγάλει τα ίδια στοιχεία με αυτά του theka, σημαίνει οτι φοράς την νεότερη αναβάθμιση.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...