Jump to content

[Επίσημο] Nokia 6280 3G


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Κοίτα, επειδή εκεί στην Cosmote, ακόμα και αν καταλάβουν τι τους ρωτάς (σπάνιο), οι απαντήσεις που δίνουν είναι random και μπορεί να σας απάντησαν για το πως ανοίγεις μαγαζί με φωτοτυπίες, μήπως να το ξανα-ρωτήσετε;

 

 

χεχεχε...Σωστοοοοοοςςςς.....:D

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Guest valeria
Κοίτα, επειδή εκεί στην Cosmote, ακόμα και αν καταλάβουν τι τους ρωτάς (σπάνιο), οι απαντήσεις που δίνουν είναι random και μπορεί να σας απάντησαν για το πως ανοίγεις μαγαζί με φωτοτυπίες, μήπως να το ξανα-ρωτήσετε;
ΚαραLoL!:lol: Να σου πω την αλήθεια,αυτό θα κάνω...:p
Link to comment
Share on other sites

Guest valeria
Επειδή δεν έχω τι να κάνω τώρα,ασχολήθηκα λίγο με τη δυνατότητα να προσθέσει κανείς βίντεο σε κάποια επαφή αντί για φωτογραφία.Οπότε πήρα ένα βίντεο που τράβηξα με την ψηφιακή μου το άνοιξα στο VirtualDub αντικατέστησα τον ήχο με ένα αρχείο wav και το αποθήκευσα.Φρόντισα βέβαια πρώτα να έχουν κοινή διάρκεια τα δύο αρχεία με την κατάλληλη επεξεργασία.Μετά το άνοιξα στο Xilisoft MP4 Converter και το μετέτρεψα σε mp4.Τώρα λοιπόν έχω σε μία επαφή βίντεο με τον ήχο που θέλω,κι όχι με τον ήχο που είχε το βίντεο όταν το τράβηξα.Είναι πολύ καλό το αποτέλεσμα,δοκιμάστε το!:)
Link to comment
Share on other sites

Τελευταια αναβαθμιση για 6280 ειναι η 3.81!!

Εκανα χτες στο Νοκια Σοπ Φαληρου

210-9880717

Η αγάπη αποτελείται απο μια μοναδική ψυχή που κατοικεί σε δύο σώματα! (Αριστοτέλης)

[sIGPIC][/sIGPIC]

Proud Owner of a Xbox360 fully updated!!! (http://www.enternity.gr)

Next Generation Consoles WAR:http:// http://www.vgchartz.com/

Link to comment
Share on other sites

ΕΙΔΕΣ ΔΙΑΦΟΡΕΣ;

Δεν ειναι δικο μου το κινητο αλλα του φιλου μου!!!

Περιμενε 2-3 μερες να δουμε τι γινεται...;) :)

Η αγάπη αποτελείται απο μια μοναδική ψυχή που κατοικεί σε δύο σώματα! (Αριστοτέλης)

[sIGPIC][/sIGPIC]

Proud Owner of a Xbox360 fully updated!!! (http://www.enternity.gr)

Next Generation Consoles WAR:http:// http://www.vgchartz.com/

Link to comment
Share on other sites

φιλε μου σε ξαναρωταω,το'χεις ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ αυτο που λες με την μεταφορα αρχειου?? Εχω την 3.60 και δοκιμασα να στειλω στο τηλ. Ενα αρχειο μεγαλυτερο απο τη διαθεσιμη μνημη,απο αλλο τηλ., απο pc και ppc και φυσικα δεν πηγαινει γιατι δεν εχει χωρο...
Eipame NAI to dokimasa. Kai ginetai KAI sthn lhpsh me ir. Se sena giati den to kanei den kserw.

 

Euxaristo gia tin epivevaiwsh stereo.

Link to comment
Share on other sites

Eipame NAI to dokimasa. Kai ginetai KAI sthn lhpsh me ir. Se sena giati den to kanei den kserw.

 

Euxaristo gia tin epivevaiwsh stereo.

 

Δεν το κανει μονο στο δικο μου αλλα και σε ενα αλλο 6280 που ετυχε να δοκιμασω. Τελος παντων.

Link to comment
Share on other sites

Guys,σήμερα,το είχα κλειστό μέσα στην τσέπη μου και μόλις το κόιταξα,μετά από καμιά ώρα,έγραφε στην οθόνη "Local mode".Πάτησα το κουμπί για να ανοιξει και δεν άνοιγε.Τελικά έβγαλα την μπαταρία,το ξαναπάτησα και άνοιξε...Μέχρι στιγμής δουλεύει κανονικα,αλλά γιατί το έκανε αυτό;

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2341132752233.jpg

 

Rocky Balboa-The Italian Stallion

Link to comment
Share on other sites

Guys,σήμερα,το είχα κλειστό μέσα στην τσέπη μου και μόλις το κόιταξα,μετά από καμιά ώρα,έγραφε στην οθόνη "Local mode".Πάτησα το κουμπί για να ανοιξει και δεν άνοιγε.Τελικά έβγαλα την μπαταρία,το ξαναπάτησα και άνοιξε...Μέχρι στιγμής δουλεύει κανονικα,αλλά γιατί το έκανε αυτό;

 

Το εχει κανει και σε μενα μια φορα αυτο,δεν εγραφε ομως "local mode" αλλα "Test Mode"...

Link to comment
Share on other sites

Boys ας μας πει καποιος για διαφορες απο την 3.60 και πανω,και αν αλλαξε καθολου η ποιοτητα φωτο και βιντεο,προς το καλυτερο η το αντιθετο.!
myphone_2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα!

Καταρχην συγχαρητηρια σε ολους σας για την καταληκτικη δουλεια σ'αυτο το φορουμ!!!:)

Απο χθες ειμαι και εγω ενας ευτυχης κατοχος του 6280 , γενικα ειμαι εντυπωσιασμενος απο το κινητο αν εξαιρεσουμε τα μελανα σημεια οτι δεν ειναι symbian(δικο μου λαθος που δεν το ηξερα ) και οτι οι φωτος δεν ειναι και οι καλυτερες για 2ΜΡ.Αλλα αν συνδυασουμε λειτουργιες-εμφανιση-τιμη πιστευω ειναι αν οχι η καλυτερη μια απο τις καλυτερες επιλογες.

Ας περασουμε λοιπον στην απορια μου (τις περισσοτερες που ειχα τις ελυσα χαρη σ'αυτο το τοπικ:rolleyes: ) : Δεν μπορω να βρω απο που ρυθμιζεται η φωτεινοτητα της οθονης και για ποσο να μενει φωτεινη.Ιδιως το 2ο ειναι λιγο σπαστικο γιατι μετα απο 10s σβηνει και με εκνευριζει:mad: .Δεν πιστευω να εχει καποιο ελαττωμα ( εχω τη βερσιον3.60 ).Επισης η αναβαθμιση βερσιον γινεται αμεσα σε νοκια σοπ ή πρεπει να το αφησω καμια μερα?:confused:

Επισης πως γινεται οταν βλεπω βιντεακι να πηγαινει μπρος-πισω γρηγορα?

Με τα βελακια παει στο επομενο βιντεο... :worry: :worry:

 

Ευχαριστω εκ των προτερων!!!:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

 

Υ.Γ δεν ξερω αν εχουν απαντηθει τα ερωτηματα μου , αλλα εδω και καμια 50αρια σελιδς που εχω διαβασει δεν βρηκα κατι...

Link to comment
Share on other sites

PAIDIA kai go apekthsa xtes to 6280 einai apla teleio.

den mou bgazei kanena problhma (mexri tora). h kamera kalh oi hxoi kaloi, kai me ta kolpakia pou diabasa sto forum (eimai edo k treis mhnes sto forum alla den ekana egrafh):) , eimai pollh euxarhsthmenos.

thelo na rotiso pou boro na bro paixnidakia gi to kinhto?

elpizo na perasoume kala mazi kai xairomai pou eimmai tora kai sthn oikogeneia tou myphone.gr

tasos!

Link to comment
Share on other sites

PAIDIA kai go apekthsa xtes to 6280 einai apla teleio.

den mou bgazei kanena problhma (mexri tora). h kamera kalh oi hxoi kaloi, kai me ta kolpakia pou diabasa sto forum (eimai edo k treis mhnes sto forum alla den ekana egrafh):) , eimai pollh euxarhsthmenos.

thelo na rotiso pou boro na bro paixnidakia gi to kinhto?

elpizo na perasoume kala mazi kai xairomai pou eimmai tora kai sthn oikogeneia tou myphone.gr

tasos!

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=90922

εδω εχει αρκετα πραγματα, καλως ηρθες :)

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά,

Θα ήθελα να σας ρωτήσω τι παιχνίδια περιέχει μέσα το κινητό. Εάν βρείτε και φωτογραφίες των παιχνιδιών, θα το εκτιμούσα... Επισής, οι πληροφορίες(manual) του κινητού που περιέχει μέσα το κουτί, είναι στα ελληνικά; Ευχαριστώ...

Link to comment
Share on other sites

Επισής, οι πληροφορίες(manual) του κινητού που περιέχει μέσα το κουτί, είναι στα ελληνικά; Ευχαριστώ...

greek manual ;)

Link to comment
Share on other sites

Υπενθυμιση

--------------------------------------------------------------------------

 

Καλησπερα!

Καταρχην συγχαρητηρια σε ολους σας για την καταληκτικη δουλεια σ'αυτο το φορουμ!!!:)

Απο χθες ειμαι και εγω ενας ευτυχης κατοχος του 6280 , γενικα ειμαι εντυπωσιασμενος απο το κινητο αν εξαιρεσουμε τα μελανα σημεια οτι δεν ειναι symbian(δικο μου λαθος που δεν το ηξερα ) και οτι οι φωτος δεν ειναι και οι καλυτερες για 2ΜΡ.Αλλα αν συνδυασουμε λειτουργιες-εμφανιση-τιμη πιστευω ειναι αν οχι η καλυτερη μια απο τις καλυτερες επιλογες.

Ας περασουμε λοιπον στην απορια μου (τις περισσοτερες που ειχα τις ελυσα χαρη σ'αυτο το τοπικ:rolleyes: ) : Δεν μπορω να βρω απο που ρυθμιζεται η φωτεινοτητα της οθονης και για ποσο να μενει φωτεινη.Ιδιως το 2ο ειναι λιγο σπαστικο γιατι μετα απο 10s σβηνει και με εκνευριζει:mad: .Δεν πιστευω να εχει καποιο ελαττωμα ( εχω τη βερσιον3.60 ).Επισης η αναβαθμιση βερσιον γινεται αμεσα σε νοκια σοπ ή πρεπει να το αφησω καμια μερα?:confused:

Επισης πως γινεται οταν βλεπω βιντεακι να πηγαινει μπρος-πισω γρηγορα?

Με τα βελακια παει στο επομενο βιντεο... :worry: :worry:

 

Ευχαριστω εκ των προτερων!!!:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

 

Υ.Γ δεν ξερω αν εχουν απαντηθει τα ερωτηματα μου , αλλα εδω και καμια 50αρια σελιδς που εχω διαβασει δεν βρηκα κατι...

 

--------------------------------------------------------------------------

 

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Ρε αγάπες, αυτό το "τηλέφωνο υπό περιορισμό" που βγάζει κάποιες φορές, και ο κωδικός αναίρεσης που ζητάει, ξέρετε τι είναι; (και ποιος είναι ο κωδικός)
Link to comment
Share on other sites

Την προηγουμενη Τριτη 30/5 εδωσα το κινητο για αναβαθμιση (τι με τρωει με αυτες τις αναβαθμισεις δεν ξερω) να περαστει η 3,81 στην 3,60. Η αναβαθμιση κολλησε προς το τελος, το κινητο δεν αναβε και εσταλη στην Θεσσαλονικη. Το παρελαβα σημερα και αφου ασχοληθω το βραδακι αυριο θα ενημερωσω για τις διαφορες που παρατηρησα ;)
Βαγγέλης
Link to comment
Share on other sites

Παιδια αγορασα μια καρτα μνημης των 2 Gb της Sandisk και ενω το κινητο την βλεπει κανονικα ο υπολογιστης μου δεν την βλεπει (σαν flash disk) με αποτελεσμα να μην μπορω να περασω τιποτα, εντομεταξυ εχω και την ιδια μαρκα σε 1 Gb αλλα αυτη την βλεπει κανονικα ως removabal disk G, τι λετε να φταιει? να αναφερω επισης οτι δεν εχω περασει τους drivers της ΝΟΚΙΑ που ειναι μεσα στο κουτι.
Link to comment
Share on other sites

Παιδια αγορασα μια καρτα μνημης των 2 Gb της Sandisk και ενω το κινητο την βλεπει κανονικα ο υπολογιστης μου δεν την βλεπει (σαν flash disk) με αποτελεσμα να μην μπορω να περασω τιποτα, εντομεταξυ εχω και την ιδια μαρκα σε 1 Gb αλλα αυτη την βλεπει κανονικα ως removabal disk G, τι λετε να φταιει? να αναφερω επισης οτι δεν εχω περασει τους drivers της ΝΟΚΙΑ που ειναι μεσα στο κουτι.
Φορματ της έκανες όταν την πήρες;
Link to comment
Share on other sites

παιδιά δεύτερη μέρα λειτουργίας και ξαφνικά εμφανίστηκε το μήνυμα "η καρτα sim απορρίφθηκε" .η κάρτα σε αλλο τηλ. δουλεύει κανονικά. το τηλέφωνο είναι made in finland και έκδοση 3.60.

εχει κανεις καμιά ιδέα?

To kritikatsi
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...