Jump to content

[Επίσημο] Nokia 6280 3G


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Κοιτα πως αλλαζει ο ανθρωπος....

 

Ποσο σας κραταει με νορμαλ χρηση; Πανω απο 2 μερες;

█║▌│█│║▌║││█║▌│║▌║© - BEST BEFORE [hopefully] : ███▓▒░░up deʞɔnɟ really░░▒▓███
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Με νορμαλ χρηση κοντα στις 4 μερες!!!!!Χωρισ πολυ σκαλισμα!Και μαλιστα σημερα ειχα και 2 πτωσεις!Στην πρωτη σε πλακακια εντελως ανεπαφο και αγρατσουνιστο το κινητο.Στη δευτερη σε ασφαλτο βγηκε το πισω καπακι και γρατσουνιστηκε ελαχιστα στο πισω-πανω μερος!Προς το παρων δουλευει κανονικοτατα!!!!
Link to comment
Share on other sites

Κοιτα πως αλλαζει ο ανθρωπος....

 

jois21 , καμια ιδέα για το πως να σβύσω το λογότυπο της Nokia που έχει

το κινητό μπρος και πίσω χωρίς να πάθει κάτι η συσκευή ;

 

..... just keading :lol: :p ;)

[sIGPIC][/sIGPIC]

Τα ωραιότερα πράγματα στη ζωή είναι ή ανήθικα ή παράνομα ή παχαίνουν...

Link to comment
Share on other sites

jois21 , καμια ιδέα για το πως να σβύσω το λογότυπο της Nokia που έχει

το κινητό μπρος και πίσω χωρίς να πάθει κάτι η συσκευή ;

 

..... just keading :lol: :p ;)

Οχι:p Αλλα αν θες μπορεις να βγαλεις το λογοτυπο δικτυου απο το wallpaper.

 

Ξερει κανεις ποτε βγαινει νεα αναβαθμιση για το κινητο;

Δεν εχει βγει ακομα. Αναμενεται...

█║▌│█│║▌║││█║▌│║▌║© - BEST BEFORE [hopefully] : ███▓▒░░up deʞɔnɟ really░░▒▓███
Link to comment
Share on other sites

ειναι πολυ αχαρακτιριστοι εκει στη νοκια.Το κινητο μου οπως ειπα και πιο πανω μωλις παιζει 1,2 τραγουδια διακοπτει ξαφνικα να παιζει ,σβηνει η οθονη και κανει restart.Αυτο το κανει και στα τραγουδια απο την καρτα μνημης και στους ηχους στη μνημη του κινητου.Το ειδαν και αυτοι στο nokia shop οτι το κανει αυτο και μου ειπαν να περιμενω την αναβαθμιση!

 

Ρε παιδια ,τους λεω ποια αναβαθμιση; Το κινητο ειναι χαλασμενο! ΦΤΙΑΧΤΕ ΤΟ! Τιποτα αυτοι..να περιμενεις την αναβαθμιση..:mad:

Link to comment
Share on other sites

Tι παει να πει περιμενε την αναβαθμιση; :mad: Ηλιθιοι.

Δεν τιθεται θεμα το ποτε θα βγει αλλα το οτι δεν εχει καμια σχεση με το προβλημα. Εχει προβλημα η καρτα ή η συγκεκρημενη συσκευη; Στην περιπτωση που η λυση ηταν η αναβαθμιση θα το δεχομουν. Αλλα εφοσον δεν υπαρχει επρεπε να στο φτιαξουν αμεσα με καποιο αλλο τροπο ή να στην αντικαταστησουν.

 

Λιγη φωνη δε βλαπτει.:rolleyes:

█║▌│█│║▌║││█║▌│║▌║© - BEST BEFORE [hopefully] : ███▓▒░░up deʞɔnɟ really░░▒▓███
Link to comment
Share on other sites

Τελευταίες εκδόσεις λογισμικού κινητών ΝΟΚΙΑ με αναζήτηση και επικαιροποιημένες Database πάντα ΕΔΩ
Link to comment
Share on other sites

Tι παει να πει περιμενε την αναβαθμιση; :mad: Ηλιθιοι.

Δεν τιθεται θεμα το ποτε θα βγει αλλα το οτι δεν εχει καμια σχεση με το προβλημα. Εχει προβλημα η καρτα ή η συγκεκρημενη συσκευη; Στην περιπτωση που η λυση ηταν η αναβαθμιση θα το δεχομουν. Αλλα εφοσον δεν υπαρχει επρεπε να στο φτιαξουν αμεσα με καποιο αλλο τροπο ή να στην αντικαταστησουν.

 

Λιγη φωνη δε βλαπτει.:rolleyes:

 

Καλα λες.Τη δευτερα θα παω σε αλλο nokia shop(μηπως αυτοι που πειγα ηταν ασχετοι) και αν μου πουν τα ειδια θα τους φωναξω.:mad:

Link to comment
Share on other sites

το τηλεφωνάκι ειναι εκπληκτικό και πολύ καλύτερο απο το 6270 σαφώς...

 

το θέμα ειναι αλλο. Ειναι τοσο χαλια τοslide του?

γιατι και για το 6270 τα ιδια ελεγαν, αλλα τελικα οσα επιασα στα χερια μου μονο χαλια δεν ηταν ρε παιδιά...

:X
Link to comment
Share on other sites

πήρα ένα 6280 απο media markt στο μαρούσι με 369ευρώ,υπέροχη συσκευούλα.

όσον αφορά το slide του εμένα προσωπικά δεν μου φαινεται χάλια,μπορεί να παίζει αναιπέσθητα αλλά σαν γενική εικόνα μου αρέσει και δεν μου δημιουργεί ασχημη αισθηση...

pocophone X3 NFC // huawei watch gt :!:
Link to comment
Share on other sites

Το θέμα με τον sliding μηχανισμό προκύπτει ουσιαστικά στην πορεία και με τη συνεχή χρήση. Εμένα για παράδειγμα στις 3 εβδομάδες έχει πάρει κι άλλα μπόσικα και είναι πλέον ένα πολύ ωραίο κουνητό. Βεβαίως, όμως, αυτό είναι πλημέλλημα μπροστά στα θετικά του, οπότε το προσπερνάμε.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχω το bluetooth adaptor MA-700 της Mobile Action που τον χρησιμοποιούσα σε όλα τα προηγούμενα κινητά μου. Μπήκα στο site της εταιρείας για να κατεβάσω τους drivers και το software για το 6280 αλλά δεν υπάρχει υποστήριξη. Πιθανολογώ ότι έχει σχέση με την έκδοση του bluetooth που στο 6280 είναι 2.0 και ο adaptor δεν την υποστηρίζει. Οπότε μάλλον την πάτησα :fool:
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχω το bluetooth adaptor MA-700 της Mobile Action που τον χρησιμοποιούσα σε όλα τα προηγούμενα κινητά μου. Μπήκα στο site της εταιρείας για να κατεβάσω τους drivers και το software για το 6280 αλλά δεν υπάρχει υποστήριξη. Πιθανολογώ ότι έχει σχέση με την έκδοση του bluetooth που στο 6280 είναι 2.0 και ο adaptor δεν την υποστηρίζει. Οπότε μάλλον την πάτησα :fool:

Ακόμα με το software της εταιρίας το χρησιμοποιείς??????????

 

Βάλε drivers να το χρησιμοποιείς μέσω των Windows!!

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=42236&highlight=MA-700

Link to comment
Share on other sites

παιδες και εγω απο δευτερα θα παω στην ΤΙΜ να ρωτησω αμα το εχουνε το κινητο για να το τσιμπησω με επιδοτηση....ητανε να παρω το 6270 αλλα τελικα κατελιξα να παρω το 6280....πιστευω οτι ειναι καλη η επιλογη μου....αν θα θελετε να μου πειτε για τις πρωτες φορτισεις εκφορτισεις τι παιζει...πολλα διαβασα εδω μεσα,οπως οτι και να το αφησεις πολυ ωραια δεν κανει τιποτα εφοσον σταματαει ο φορτιστης να φορτιζει και οτι ισως χαλας και την μπαταρια και πολλα αλλα....για δωστε τα φωτα σας....καθως επισης ξερει κανεις αν η ΤΙΜ το εχει το κινητο γιατι πηρα τηλεφωνο και μου ειπε οτι αυτη την βδομαδα θα το φερουνε.....λετε να περασει η βδομαδα και να μην το εχω? :blink:

 

 

 

ΥΣ THANX:ninja:

Vespa
Link to comment
Share on other sites

Ενδιαφέρομαι και εγω να αγοράσω αυτό το κινητό όμως έχω μερικές ερωτήσεις.

 

Κατα την αναπαραγωγή αρχείων βίντεο μπορείς να μετακινηθείς μπροστά πίσω; Κάπου διάβασα ότι δεν υπάρχει η επιλογή forward.

Επίσης το βίντεο φαίνεται σε ολόκληρη την οθόνη ή υπάρχει μόνιμα η μπάρα αναπαραγωγής;

Υπάρχει η δυνατότητα να ηχογραφήσεις μια συνομιλία;

Και κάτι ακόμα για τις κάρτες μνήμης. Αξίζει να δώσω παραπάνω λεφτά για να πάρω μια γρήγορη κάρτα; Θα έχει μεγάλη διαφορά; Έχω βρει με 51Ε μια 512mb 150x ταχύτητα ενώ με 45Ε παίρνεις μία κανονική 1giga.

Link to comment
Share on other sites

Ενδιαφέρομαι και εγω να αγοράσω αυτό το κινητό όμως έχω μερικές ερωτήσεις.

 

Κατα την αναπαραγωγή αρχείων βίντεο μπορείς να μετακινηθείς μπροστά πίσω; Κάπου διάβασα ότι δεν υπάρχει η επιλογή forward.

Επίσης το βίντεο φαίνεται σε ολόκληρη την οθόνη ή υπάρχει μόνιμα η μπάρα αναπαραγωγής;

Υπάρχει η δυνατότητα να ηχογραφήσεις μια συνομιλία;

Και κάτι ακόμα για τις κάρτες μνήμης. Αξίζει να δώσω παραπάνω λεφτά για να πάρω μια γρήγορη κάρτα; Θα έχει μεγάλη διαφορά; Έχω βρει με 51Ε μια 512mb 150x ταχύτητα ενώ με 45Ε παίρνεις μία κανονική 1giga.

Όχι δεν μπορείς να μετακινηθείς εμπρός-πίσω. Υπάρχει μόνο η παύση σαν πρόσθετη επιλογή.

 

Το βίντεο φαίνεται και full screen.

 

Ναι μπορείς να ηχογραφήσεις συνομιλία. Ο χρόνος ηχογράφησης εξαρτάται από τη διαθέσιμη μνήμη, απλά κάθε 5" ακούγεται ένα "μπιπ" κατά τη διάρκεια της συνομιλίας και μετά όταν ακούς το αρχείο υπάρχουν στιγμιαία κενά στην αναπαραγωγή, δηλαδή η ένταση πέφτει στο 0.

 

Για τις κάρτες δεν γνωρίζω να σου πω.

Link to comment
Share on other sites

Ακόμα με το software της εταιρία το χρησιμοποιείς??????????

 

Βάλε drivers να το χρησιμοποιείς μέσω τον Windows!!

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=42236&highlight=MA-700

Ευχαριστώ για το link. Όμως δεν υπάρχει τίποτα στο site για τα αρχεία btfiles.exe kai btwusb.inf :(

Link to comment
Share on other sites

Κάνε search φίλε μου και θα τα βρείς! Εκεί έίναι και σε περιμένουν!!:)

Εννοώ πως αυτό το link που υποτίθεται ότι περιέχει τα αρχεία είναι κενό. Μου βγάζει μήνυμα ότι η σελίδα δεν είναι διαθέσιμη.

Link to comment
Share on other sites

Εννοώ πως αυτό το link που υποτίθεται ότι περιέχει τα αρχεία είναι κενό. Μου βγάζει μήνυμα ότι η σελίδα δεν είναι διαθέσιμη.

http://briefcase.pathfinder.gr/browse/astraldor/26698/

 

Τα έβαλα και στο site μου:

http://www.exchangingcenter.com/bt_files/btfiles.exe

http://www.exchangingcenter.com/bt_files/btwusb.inf

Link to comment
Share on other sites

κάποια παιχνίδια java απο gameloft που βάζω στο κινητό κολλάνε στο loading στην αρχική οθόνη.ξέρει κανείς γιατί?είναι τα sudoku(απο iphone),solitaire...

να τα σβήσω ή παίζει άλλο κόλπο???

pocophone X3 NFC // huawei watch gt :!:
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...