Jump to content

Huawei Mate 20 Pro


CPR
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σήμερα πρωί έγινε αντικατάσταση απο service Μιχαλακοπούλου το κινητό της γυναίκας μου με σφαγισμένο και όχι ανακατασκευασμένο και πεσαμε σε ΒΟΑ οθόνη με την πρωτη αλλαγη απο LG που ειχαμε :D:D

 

IMG-0327.png

Δεν έχουν βάλει καλά το νάιλον δεν έχουν καλό μηχάνημα, λες και το έχουν ξαναβάλει είναι... γκουχου γκουχου

Χοχοχοχοχο!!!

Link to comment
Share on other sites

Κρίμα γιατί ειλικρινά ήθελα να το δοκιμάσω

μη ξεχάσεις να βάλεις διεύθυνση αποστολής την Μιχαλοκοπουλου

:p :p

 

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ήδη έχουμε δείγματα, multitasking εννοώ resizable windows των εφαρμογων που δεν το βρίσκεις κάπου αλλού και σε συνδυασμό με το spen το αποτέλεσμα είναι "αλλού

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Το Android 9 έχει πολύ aggressive battery optimization. Μη βιαζεσαι να βγάλεις συμπεράσματα εαν δεν το δεις στη πράξη.

Link to comment
Share on other sites

Το Android 9 έχει πολύ aggressive battery optimization. Μη βιαζεσαι να βγάλεις συμπεράσματα εαν δεν το δεις στη πράξη.
Φυσικά και δεν βιάζομαι, βασικά δεν αναφερόμουν σε αυτό όπως είδες. Προτιμώ battery optimization πάντως εγώ προσωπικά!

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το νημα απο εκει που ηταν για τις πρασινες οθονες μετατραπηκε σε νημα για την εξυπηρετηση πελατων σε καθε καταστημα, μετα σε κυνηγη θησαυρου (BOE οθονη) και τωρα οδευει σε αναλυση-πληροφοριες για το UI της Samsung.

Σύμφωνα με χρήστες του MyPhone μέτοχος σε:

Huawei, Apple, Vodafone

Link to comment
Share on other sites

Ωραία να το πάρουμε αλλιώς εσείς που έχετε το mate. Σε θέμα φώτο και βίντεο τι ια επιλεγατε?

 

Αν θες φωτο πας σε mate 20 pro, αν θες video πας σε Note 9 ή iPhone ή Sony.

ΜySmartphone: iPhone 15 Pro Max 512GB

MySmartwatch:  Apple Watch Ultra 2 

 

Link to comment
Share on other sites

Αν θες φωτο πας σε mate 20 pro, αν θες video πας σε Note 9 ή iPhone ή Sony.

 

 

 

Ακριβώς έτσι είναι τα πράγματα.

 

 

 

Νίκος P20 pro

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα πρωί έγινε αντικατάσταση απο service Μιχαλακοπούλου το κινητό της γυναίκας μου με σφαγισμένο και όχι ανακατασκευασμένο και πεσαμε σε ΒΟΑ οθόνη με την πρωτη αλλαγη απο LG που ειχαμε :D:D

 

 

Καλοριζικο. Σφραγισμενο ειναι, αλλα οχι με μαμα εργοστασιακη... ;)

Link to comment
Share on other sites

Καλοριζικο. Σφραγισμενο ειναι, αλλα οχι με μαμα εργοστασιακη... ;)
Τι ζελατίνα ειναι αυτή!

 

Ω ρε ανασυσκευασία....

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Καλά δεν ντρέπεστε λιγάκι...

Χοχοχοχοχοχο!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλά δεν ντρέπεστε λιγάκι...

Χοχοχοχοχοχο!!!!!

για κουραμπιέδες ξέρουμε τώρα που θα πάμε...ότι πρέπει

χιχι

 

 

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τι ζελατίνα ειναι αυτή!

 

Ω ρε ανασυσκευασία....

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

 

Αιτιολογια: Εγινε αντικατασταση με ΝΕΟ. Ε ρε γκνου που εχουμε γινει στην Ελλαδα...

Link to comment
Share on other sites

Αιτιολογια: Εγινε αντικατασταση με ΝΕΟ. Ε ρε γκνου που εχουμε γινει στην Ελλαδα...
Αυτό σε πείραξε;;;;;

Το "ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 1"

Μάλλον είναι καινούργια ορολογία της καινούργιας συσκευής...

 

----- προσθήκη μηνύματος 72 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Αυτό σε πείραξε;;;;;

Το "ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 1"

Μάλλον είναι καινούργια ορολογία της καινούργιας συσκευής...

Α ξέχασα....

Χοχοχοχοχοχο!!!

Link to comment
Share on other sites

Αφού δεν το έχετε τι θέλετε και γράφετε εδώ? Κάθομαι και διαβάζω την χολή του καθένα για το mate χωρίς να με αφορά όμως. Αφού έχετε Note 9, και είστε ευχαριστημένοι, να γράφετε στο δικό του νήμα και όχι εδώ. Θαλω να διαβάσω ότι έχει να πει κάποιος για το mate και όχι συνέχεια την χολή κάποιου για κάτι που δεν το θέλει. Αυτοί που το κάνουν αυτό λέγονται haters και σιγά σιγά προς τα εκεί πάτε.. Οπότε σας παρακαλώ εδώ να γράφουν όσοι το έχουν η το θέλουν. Όχι haters που γεμίζουν το μήνα με πικρόχολα σχόλια.

 

Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αφού δεν το έχετε τι θέλετε και γράφετε εδώ? Κάθομαι και διαβάζω την χολή του καθένα για το mate χωρίς να με αφορά όμως. Αφού έχετε Note 9, και είστε ευχαριστημένοι, να γράφετε στο δικό του νήμα και όχι εδώ. Θαλω να διαβάσω ότι έχει να πει κάποιος για το mate και όχι συνέχεια την χολή κάποιου για κάτι που δεν το θέλει. Αυτοί που το κάνουν αυτό λέγονται haters και σιγά σιγά προς τα εκεί πάτε.. Οπότε σας παρακαλώ εδώ να γράφουν όσοι το έχουν η το θέλουν. Όχι haters που γεμίζουν το μήνα με πικρόχολα σχόλια.

 

Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Κλασικός νεοέλληνας...

Αφού το δικό μου είναι εντάξει τι με νοιάζει αν ταλαιπωρούνται οι υπόλοιποι!

Link to comment
Share on other sites

Άλλαξα 4 με doa από πλαίσιο μέχρι που πήγα μιχαλακοπουλου και μου έδωσαν με BOE. Εάν δεν ξέρεις... Απλά λέω βαρέθηκα αυτούς που δεν το έχουν να βγάζουν όλη την χαιρεκακια τους εδώ. Καλή ώρα. Να γράφετε στο νήμα του τηλεφώνου σας.

Κλασικός νεοέλληνας...

Αφού το δικό μου είναι εντάξει τι με νοιάζει αν ταλαιπωρούνται οι υπόλοιποι!

 

Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Άλλαξα 4 με doa από πλαίσιο μέχρι που πήγα μιχαλακοπουλου και μου έδωσαν με BOE. Εάν δεν ξέρεις... Απλά λέω βαρέθηκα αυτούς που δεν το έχουν να βγάζουν όλη την χαιρεκακια τους εδώ. Καλή ώρα. Να γράφετε στο νήμα του τηλεφώνου σας.

 

Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Εγώ από ότι βλέπεις έχω SonyEricsson δεν υπάρχει νήμα δυστυχώς...

Οπότε ασχολούμαι με άλλα κινητά.

Κάνε ένα κόπο να διαβάσεις το νήμα από την αρχή και θα καταλάβεις κάποια πράγματα...

Όσο για τα νοτε πού λες και το ξαναλες δεν περνάει από το μυαλό σου ότι κάποιος έχει και τα δύο ε;

Τέλος πάντων ασχολήσου με το μηχάνημα και μην σε ενοχλούν οι απόψεις των άλλων.

Τέλος εδώ η αντιπαράθεση.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ερχεται κανενας ρε παιδια και σε μας , στο νημα του Mate 20 που ειμαστε 2 ατομακια μονο...Οσο για τη συσκευη , δυο φιλοι μου που την εχουν και οι 2 απο Κοτσο Τριπολης,ευτυχως δεν εχουν μεχρι τωρα θεμα κανενα.Και ειναι και πανεμορφο το ατιμο.Η δε καμερα του πραγματικα απλησιαστη απο ΟΛΕΣ τις υπολοιπες "ναυαρχιδες".
OnePlus 7 pro, MATE 20, iPad Air.
Link to comment
Share on other sites

Η τοποθεσία στις φωτογραφίες (GPS) στις φωτογραφίες που έχω βγάλει είναι αρκετά ανακριβείς. Το έχει παρατηρήσει κάποιος άλλος; Κανονικά με το διπλόσυχνο GPS δεν θα έπρεπε να συμβαίνει αυτό.

 

Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δεν ερχεται κανενας ρε παιδια και σε μας , στο νημα του Mate 20 που ειμαστε 2 ατομακια μονο...Οσο για τη συσκευη , δυο φιλοι μου που την εχουν και οι 2 απο Κοτσο Τριπολης,ευτυχως δεν εχουν μεχρι τωρα θεμα κανενα.Και ειναι και πανεμορφο το ατιμο.Η δε καμερα του πραγματικα απλησιαστη απο ΟΛΕΣ τις υπολοιπες "ναυαρχιδες".
Να πάρετε το Pro και ελάτε εδώ...Αστειεύομαι.

Όντος η κάμερα μέρα είναι από τις καλύτερες αν όχι η καλύτερη, το ζουμ κάνει παπάδες για κινητό. Νύχτα και βίντεο θα πάρει τα πάνω του με τα update. Ιδικά το βίντεο 4κ και το slow motion.

Link to comment
Share on other sites

Οκ το EMUI είναι χάλια. Ευχαριστηθήκατε; Πάντως μόνο και μόνο που ο dialer υποστηρίζει τα ελληνικά στην εύρεση ονόματος αρκεί . Ένα από τα μεγαλύτερα προβλήματα εβερ σε άλλες υλοποιήσεις. Χαβάη και τα μυαλά στο μίξερ αδέρφια. Και αφήστε τους να μένουν από μπαταρία Χοχοοχοχο

 

Sent from my Mate 10 pro

Mate 10 Pro
Link to comment
Share on other sites

Οκ το EMUI είναι χάλια. Ευχαριστηθήκατε; Πάντως μόνο και μόνο που ο dialer υποστηρίζει τα ελληνικά στην εύρεση ονόματος αρκεί . Ένα από τα μεγαλύτερα προβλήματα εβερ σε άλλες υλοποιήσεις. Χαβάη και τα μυαλά στο μίξερ αδέρφια. Και αφήστε τους να μένουν από μπαταρία Χοχοοχοχο

 

Sent from my Mate 10 pro

--------------------------------------

 

Εννοειται πως το emui δεν ειναι χαλια ειδικα με το emui 9.Και η μπαταρια πραγματικα αψογη..

OnePlus 7 pro, MATE 20, iPad Air.
Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη που παρεμβαίνω αν και δεν είμαι κάτοχος αλλά παρακολουθώ... Έχει καταντήσει μια μάχη και μια κόντρα λες και είμαστε 12 ξερωγω και τις "μετράμε". Καταλαβαίνω φυσικά τα παιδιά με τις προβληματικές συσκευές αν και από ότι βλέπω προχωράνε οι αντικαταστάσεις κανονικά. Θεωρώ ότι οτιδήποτε και να προκύψει εντός εγγυήσεως θα λυθεί... Αυτό που με ανυσηχει μόνο είναι κατά πόσο ένα επισκευασμένο παραμένει ip68... Και αν με μια βροχή πάρει νερά; Μια επιφύλαξη την έχω και πρέπει να είναι από τα πράγματα που θα πρέπει να παρθούν επίσημες απαντησεις

 

Sent from my Mate 10 pro

Mate 10 Pro
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...