Jump to content

Huawei Mate 20 Pro


CPR
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Είναι κρίμα για την εταιρία ...... Δεν ξέρω αν αυτά τα καραγκιοζιλίκια είναι Ελληνική πατέντα ή κινεζική .....

 

Απο Μιχαλακπουλου το πηρες αυτο η απο το καταστημα που το αγορασες?

Link to comment
Share on other sites

Εγώ τι να πω φίλε μου που πρέπει να πάω πάλι αύριο να μαλώσω μαζί τους ........ Η οθόνη είναι lg και όχι Boe......
Σε ποιο service; Μιχαλακοπούλου?

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Σε τι χρώμα? Σε ρωταω γιατι περιμενω και εγω συσκευη απο εκει και μου ειπαν οτι αυριο την στελνουν και οτι δεν ειχαν μαυρη οπως ηταν η παλια μου και αν θελω αλλο χρωμα η να περιμενω... Αν σου εδωσαν μαυρη κατι δεν πηγε καλα...
Link to comment
Share on other sites

Σε ποιο service; Μιχαλακοπούλου?

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Ναι από Μιχαλακοπούλου

 

----- προσθήκη μηνύματος 53 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Σε τι χρώμα? Σε ρωταω γιατι περιμενω και εγω συσκευη απο εκει και μου ειπαν οτι αυριο την στελνουν και οτι δεν ειχαν μαυρη οπως ηταν η παλια μου και αν θελω αλλο χρωμα η να περιμενω... Αν σου εδωσαν μαυρη κατι δεν πηγε καλα...

Όχι μου είπαν τα ίδια πράγματα και μου έδωσαν twilight...

Link to comment
Share on other sites

Ωραία οταν παραλάβω θα σας πω και με εμενα τι παιχτηκε... Και εγω το ιδιο χρώμα επέλεξα

Η γνώμη μου είναι να το ανοίξεις μπροστά τους .....

Link to comment
Share on other sites

Αν έχεις video με το unboxing εγώ δεν θα πήγαινα καν στη Μιχαλακοπούλου αλλά κατευθείαν σε δικηγόρο πραγματικά αν συμβαίνει και αυτό τότε πάει....

Τους πήρα τηλέφωνο και μου είπαν ότι σεν έχουν ευθύνη γιατί το κουτί ήταν σφραγισμένο . Μόλις όμως τους είπα ότι θα τους στείλω το video με το unboxing τότε μου είπαν να το πάω αύριο να το ελέγξουν ......... Την πράσινη οθόνη την είδα μετά που έκανα on την συσκευή . Τότε τρελάθηκα .........

 

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Φιλε αν ημουν Αθηνα οχι θα το ανοιγα μπροστα τους αλλα δεν θα το παραλαμβανα καν αν ηταν παρτιδα οκτώβρη... Αλλα ειμαι Ροδο και το στελνουν με curier... καλα κρασια δλδ, και ειναι η 3η συσκευη που περιμενω αλλα ημουν σιγουρος οτι θα ηταν οκ γιατι ολοι απο Μιχαλακοπουλου βρηκαν λυση... Και τωρα ηρθε αυτο ελεος
Link to comment
Share on other sites

Πω πω ρε παιδιά τι χάλια είναι αυτά. Συμβουλή μου ανοίγετε τα μπροστά τους στο service. Ούτε τη χαρά του unboxing μας αφήνουν να χαρούμε..
Link to comment
Share on other sites

Παρτίδα Οκτωβρίου φίλε πήρα και εγώ σαν αντικατάσταση από το Service με οθόνη BOE και είναι μια χαρά.

Φιλε αν ημουν Αθηνα οχι θα το ανοιγα μπροστα τους αλλα δεν θα το παραλαμβανα καν αν ηταν παρτιδα οκτώβρη... Αλλα ειμαι Ροδο και το στελνουν με curier... καλα κρασια δλδ, και ειναι η 3η συσκευη που περιμενω αλλα ημουν σιγουρος οτι θα ηταν οκ γιατι ολοι απο Μιχαλακοπουλου βρηκαν λυση... Και τωρα ηρθε αυτο ελεος

 

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πριν 10 μέρες περίπου...

Σήμερα την πήρες την συσκευή σαν το άλλο παιδί;

 

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Έγινε σε ευχαριστώ. Με άγχωσε πολύ ο φίλος που την πήρε σήμερα γιατί την άλλη βδομάδα φεύγω Ιταλία και δεν έχω ώρα για άλλη χαλάς η συσκευή. Ενώ όλοι οι άλλοι ήταν μια χαρά όπως εσύ.
Link to comment
Share on other sites

Ξέρουμε το p20 pro τι πάνελ φοράει? Γιατί ο hulk χτύπησε και σε αυτό...Αν φοράει μόνο ΒΟΕ το πρόβλημα θα είναι της Huawei

..

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ξέρουμε το p20 pro τι πάνελ φοράει? Γιατί ο hulk χτύπησε και σε αυτό...Αν φοράει μόνο ΒΟΕ το πρόβλημα θα είναι της Huawei

..

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Που το είδες αυτό; Λινκ;

From the dawn of our species, Man has been blessed with curiosity. Our most precious gift, without exception, is the desire to know more - to look beyond what is accepted as the truth and to imagine what is possible.

--Alvar Hanso--

Link to comment
Share on other sites

Τους πήρα τηλέφωνο και μου είπαν ότι σεν έχουν ευθύνη γιατί το κουτί ήταν σφραγισμένο . Μόλις όμως τους είπα ότι θα τους στείλω το video με το unboxing τότε μου είπαν να το πάω αύριο να το ελέγξουν ......... Την πράσινη οθόνη την είδα μετά που έκανα on την συσκευή . Τότε τρελάθηκα .........
Μιλάμε για φιάσκο χωρίς τελειωμο......
Link to comment
Share on other sites

Καλά αυτό παραπάει σφραγισμένο και μέσα να είναι γδαρμενη η συσκευή; άσε την πράσινη οθόνη, προφανώς κάτι δεν πάει καλά, αυτό δεν γίνεται να δίνουν ανοιγμένα για σφραγισμένα, ούτε στους πάγκους στο Μοναστηράκι με τα κινέζικα... Αλλά και κάποιου άλλου φίλου εδώ το χαρτόνι μέσα ήταν τσαλακωμένο και αυτό "σφραγισμένο" ήταν.

Έχουν χάσει την μπάλα.. πανικός.. για να μην κάνουν μια ανάκληση.

Link to comment
Share on other sites

Mate 10 Pro -> BOE Amoled

P20 Pro -> BOE Amoled

Mate RS Porsche Design -> LG Amoled

 

Και ενα bonus για τα Samsung boys

https://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_a8s_to_have_lcd_infinityo_display_made_by_boe-news-34401.php

Σύμφωνα με χρήστες του MyPhone μέτοχος σε:

Huawei, Apple, Vodafone

Link to comment
Share on other sites

Mate 10 Pro -> BOE Amoled

P20 Pro -> BOE Amoled

Mate RS Porsche Design -> LG Amoled

 

Και ενα bonus για τα Samsung boys

https://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_a8s_to_have_lcd_infinityo_display_made_by_boe-news-34401.php

Γιατί βάζει boe είδες;

Για να μειώσει το κόστος...

Αυτό τι σημαίνει;

Χειρότερη ποιότητα...

Link to comment
Share on other sites

Γιατί βάζει boe είδες;

Για να μειώσει το κόστος...

Αυτό τι σημαίνει;

Χειρότερη ποιότητα...

 

Δεν ειναι ετσι οπως το λες. Επειδη η BOE δεν ειναι γνωστο brand τα προιοντα θα ειναι πιο οικονομικα. Με το σκεπτικο σου τοτε τα iPhone ειναι τα πιο ποιοτικα διοτι κοστιζουν πιο πολυ. Τοσα χρονια πληρωναμε χρυσα τα 4 γραμματα της SONY χωρις να περνουμε την αναλογη ποιοτητα.

Το λινκ το εβαλα για να δουν μερικοι οτι ακομα και εταιρειες που κατασκευαζουν πανελ παιζει να βαλουν πανελ απο αλλη εταιρεια.

Σύμφωνα με χρήστες του MyPhone μέτοχος σε:

Huawei, Apple, Vodafone

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...