Jump to content

Samsung Galaxy A7 [2018]


s_wind
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα. Λέω να βάλω Νόβα. Ξέρετε αν κάνει μεγάλη κατανάλωση στην μπαταρια;

 

Θα κανει γιατι θα ειναι συνεχεια στο δικτυο και συν οτι παιζει συνεχεια βιντεο.:)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 337
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εμενα δουλευει κανονικα και δεν χρειαζεται διπλο χτυπημα.

 

Πως σου ανοιγει η οθονη ? Εμενα με διλο χτυπημα στο ψηφιακο κουμπι .

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Πως σου ανοιγει η οθονη ? Εμενα με διλο χτυπημα στο ψηφιακο κουμπι .

 

Μονο με ενα χτυπημα επανω σε οποιοδηποτε σημειο της οθονης, οταν ειχα και το faceid ανοιγε και στην κεντρικη οθονη.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Εγώ που δεν έχω κανένα είδους κλειδωμα το ανοίγω με διπλο κτύπημα πάνω στο εικονικό κουμπί του always on.Στο Α50 έχει διπλο κτύπημα όπου να'ναι και ενεργοποιείται η οθονη...Από ότι κατάλαβα,εκτός και αν δεν το έχω δει,double tap δεν έχει το δικό μας....
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Εγώ που δεν έχω κανένα είδους κλειδωμα το ανοίγω με διπλο κτύπημα πάνω στο εικονικό κουμπί του always on.Στο Α50 έχει διπλο κτύπημα όπου να'ναι και ενεργοποιείται η οθονη...Από ότι κατάλαβα,εκτός και αν δεν το έχω δει,double tap δεν έχει το δικό μας....

Ακριβως ετσι κι εγω.

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Εχω ορισει ενα ηχο για ειδοποιησεις .

 

Για Messenger και εισερχομενα sms εχω αλλους ηχους.

 

Οταν παιρνω sms ή ειδοποιηση σε messneger εκτος τον ηχο που εχω ορισει ακουγεται και αυτος στις γενικες ρυθμισεις . Αν και εχω απενεργοποιησει την υπενθυμιση για ειδοποιησες μεχρι να ανοιξω την ειδοποιηση καθε 5 λεπτα ακουγεται και ο δευτερευον ηχος .

 

Πως μπορω να ...απαλαγω ?

Διορθωση:*

 

Αι σιχτιρ το βρηκα !!!! ΕΙχα βαλει την εφαρμογη Messenger και sms να την εποπτευει το NoLed με ηχητικη υπενθυμιση .Την απενεργοποιησα και ολα καλα .

 

3 μερες το εψαχνα.

Edited by Γιάννης

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Θέλω να πάρω μία micro sd 256gb για το Α7. Έχετε να προτείνετε καμία;

Η καλυτερη .Προσοχη να ειναι Α2 . Συσκευη θα αλλαξεις αυτη οχι θα την εχεις παντα και ειναι πολυ καλη.----->>>> https://www.skroutz.gr/s/16009382/Sandisk-Extreme-Pro-microSDXC-256GB-V30-A2-with-Adapter.html

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Συγγνώμη για το διπλο μήνυμα. Ξέρει κανείς πώς μπορώ να αδειάσω τον κάδο απορριμάτων και που μπορώ να το βρω;
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Καλησπέρα στην παρέα. Μπορούμε με κάποιο τρόπο να φαίνεται στα SMS αν έχει διαβαστεί το μήνυμα που στείλαμε;
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην παρέα. Μπορούμε με κάποιο τρόπο να φαίνεται στα SMS αν έχει διαβαστεί το μήνυμα που στείλαμε;

 

Φυσικα ..Και να σου στελνει ειδοποιηη με sms ή πατωντας πανω στο κειμενο αυτου που εχεις στειλει ,πατας προβόλη λεπτομερειων.

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην παρέα. Μπορούμε με κάποιο τρόπο να φαίνεται στα SMS αν έχει διαβαστεί το μήνυμα που στείλαμε;

Μηνύματα

... (Πάνω Δεξιά)

Ρυθμίσεις

Ρυθμίσεις Μηνυμάτων

Περισσότερες Ρυθμίσεις

SMS

Αναφορές παράδοσης

ON / OFF

Nokia C7 / NextWay F7 / Ainol 7 Fire / Doogee DG100 / OEM W450 / ZTE V965 / Lenovo S650 / Modecom FreeTab 1001 / Jiayu G2F / Huawei MediaPad T1 / Doogee X5 Pro / Turbo-X Hive V/ Lenovo A5500 / Blackview BV2000 / Samsung Galaxy J5 2015 / Samsung J5 2016 / Samsung J7 2017 / Huawei MediaPad T3 / Samsung A7 2018 / Samsung A41
Link to comment
Share on other sites

Μηνύματα

... (Πάνω Δεξιά)

Ρυθμίσεις

Ρυθμίσεις Μηνυμάτων

Περισσότερες Ρυθμίσεις

SMS

Αναφορές παράδοσης

ON / OFF

 

Για αναφορα αναγνωσης ρωτησε πιο πανω .

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Καλά η αναφορα παράδοσης SMS ,αναφορα Αναγνωσης εχουμε;Δεν μπορώ να την βρω
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Καλά η αναφορα παράδοσης SMS ,αναφορα Αναγνωσης εχουμε;Δεν μπορώ να την βρω

Σου απαντησα πιο πανω

 

Φυσικα ..Και να σου στελνει ειδοποιηη με sms ή πατωντας πανω στο κειμενο αυτου που εχεις στειλει ,πατας προβόλη λεπτομερειων.

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Σε Α8 2018 η τελευταια εημερωση ειναι 12/2018

Τραγικο !!!!

 

Ακομα στην 8 εκδοση .

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Σου απαντησα πιο πανω

 

Φυσικα ..Και να σου στελνει ειδοποιηη με sms ή πατωντας πανω στο κειμενο αυτου που εχεις στειλει ,πατας προβόλη λεπτομερειων.

 

Καλημέρα. Εσύ καλά απάντησες, εγώ δεν το κατάλαβα,δεν βρίσκω κάπου την επιλογή για αναφορα παράδοσης....

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy A7 [2018]

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...