Jump to content

LG V40


mpompa
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ωραία.

Η άλλη εύλογη ερώτηση. (και συγνώμη για το πρήξιμο - Δεν είμαι 15χρονο και μου έχουν τύχει διάφορα κουλά σε τέτοια θέματα. Γι'αυτό ρωτάω)

Ποιος είναι ο επίσημος εισαγωγέας?

Σε σχέση δηλ με ένα EU από σκρουτζομάγαζο, ποια η διαφορά?

 

Και σας χιλιοευχαριστώ για τον κόπο και τον χρόνο σας για τις απαντήσεις!

Νokia Ngage(x2) -> SE K700 -> SE K750 -> N73 -> N95 -> Nokia N8-> 808 Pureview-> Meizu M2 Note -> Lumia 950 -> LG V40 (όλο στα μυστήρια πάω και πέφτω :p )
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 213
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Ωραία.

Η άλλη εύλογη ερώτηση. (και συγνώμη για το πρήξιμο - Δεν είμαι 15χρονο και μου έχουν τύχει διάφορα κουλά σε τέτοια θέματα. Γι'αυτό ρωτάω)

Ποιος είναι ο επίσημος εισαγωγέας?

Σε σχέση δηλ με ένα EU από σκρουτζομάγαζο, ποια η διαφορά?

 

Και σας χιλιοευχαριστώ για τον κόπο και τον χρόνο σας για τις απαντήσεις!

 

Κανείς, κάθε μαγαζί ψωνίζει από Ευρώπη. Δεν υπάρχει Ελληνας αντιπρόσωπος, απλά όταν λέει GR εννοεί ότι δεν είναι Κίνας, άρα ότι θα σε καλύψει η procordia

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Οκ οπότε μάλλον να παραλάβω.

Πραγματικά δεν μπορώ σε αυτά τα λεφτά να έχω τόσα multimedia χαρακτηριστικά.

Μακάρι να βγει καλό...

Νokia Ngage(x2) -> SE K700 -> SE K750 -> N73 -> N95 -> Nokia N8-> 808 Pureview-> Meizu M2 Note -> Lumia 950 -> LG V40 (όλο στα μυστήρια πάω και πέφτω :p )
Link to comment
Share on other sites

Δε μπορώ να καταλάβω τι σκάλωμα έχει φάει και δεν κάνει την αναβάθμιση.

Κάνε μια επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων στο κινητό, απεγκατέστησε από το pc το lg Bridge κατέβασε το ξανά και προσπάθησε ξανά. Κάτι δεν συνεργάζεται σωστά αυτή τη στιγμή

Link to comment
Share on other sites

To πήρα τελικά. Ευχαριστώ για την βοήθεια το πρωί.

ΤΙΜ Ιταλικό είναι.

Μέχρι τώρα όλα καλά.

Αργή η φόρτιση με τον ασύρματο που έχω. Το προηγούμενό μου με μπαταρία 3000 mAh σε μιάμιση ώρα από 10% γέμιζε. Σε αυτό μπορεί να χρειάζεται και το διπλάσιο.

Θήκη οκ της spigen. Να έβρισκα και ένα καλό τζάμι χωρίς uv κόλλες και αηδίες που να κάθεται καλά με τη θήκη και πάμε για άλλα...

Edited by natna
Νokia Ngage(x2) -> SE K700 -> SE K750 -> N73 -> N95 -> Nokia N8-> 808 Pureview-> Meizu M2 Note -> Lumia 950 -> LG V40 (όλο στα μυστήρια πάω και πέφτω :p )
Link to comment
Share on other sites

Δε μπορώ να καταλάβω τι σκάλωμα έχει φάει και δεν κάνει την αναβάθμιση.

 

Συνονοματε αν ακομα εχεις προβλημα με την αναβάθμιση διαβασε το ποστ μου πιο κάτω σε αυτη τη σελιδα http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=467210&page=32

 

Ειχα το ιδιο προβλημα σε καινούριο lg g7 - εβγαζε σφαλμα στην αναβάθμιση την οποια εβρισκε το bridge - και οφειλοταν στο ότι ειχε περαστει το ευρωπαϊκό firmware στο κινητό πανω απο το firmware της ιταλικης tim που ειχε αρχικα , έτσι ωστε να μη φαινεται το logo και οι εφαρμογες της tin, προφανως πριν το αγοράσω.

 

Τα πειραγμενα lg κινητα που έχουν διαφορετικη εκδοση firmware απο την αγορα/πάροχο για τον οποίο προοριζοταν αρχικά δεν αναβαθμίζονται ota η μέσω bridge.

 

Η λυση στο προβλημα μου ηταν απλή, το πηγα στην procordia και αυτοι περασαν αυτοματα τη νεωτερη έκδοση (της TIM βεβαια). Δε χρειαστηκε να πω κάτι, το εκανε αυτοματα το συστημα τους, και έτσι κατεληξα να εχω tim firmware με logo και τις χαζοεφαρμογες τους, που δεν υπηρχαν οταν βγηκε το κινητο απο τη συσκευασία. Ομως τωρα εχω αναβαθμισεις κανονικότατα (έστω τις λιγες που έδωσε η lg!!)

 

Τωρα για ποιο λόγο συνεβη αυτο δεν ξερω, το σκρουτζομαγαζο δεν ειχε ιδεα και ελεγε έτσι τους ηρθε, ενω χρειαστηκε να παω καινουριο κινητο στο σέρβις.

Ελπιζω να βγαλεις ακρη και να βοηθησα!

Motorola RAZR XT910 -> Nokia Lumia 820 -> Oneplus One -> LG G7 -> Oneplus 8T

Link to comment
Share on other sites

Φίλοι μου εν δυνάμει κάτοχος του θηρίου κι εγώ. Τώρα θα ζηλέψετε, αλλά το κέρδισα σε μια δημοπρασία στο ebay 180€ με +20€ μεταφορικά και 50€ φόρο, γιατί είναι από Αμερική. Είναι unlocked δε παίζει θέμα και ο τύπος που το σπρώχνει το είχε σε θήκη και γυαλι από day one.

 

Το μόνο που με προβληματίζει είναι η μπαταρία. Τώρα έχω το g6 που μου είναι σχεδόν αρκετό με την χρήση που του κάνω. Ποια η χρήση; data wifi όλη μέρα, όπως και BT, το οποίο μάλιστα είναι συνεχώς paired με amazfit (+ειδοποιήσεις) και Bluetooth handsfree... Έτσι αν το βγάλω στις 06.30 από τον φορτιστή, συνήθως στις 22.00 με 4.30 ώρες οθόνη είναι κάτω από 10%..

 

Θα με φτάνει ρε παιδιά η μπαταρία ή όχι;

 

Sent from my LG-H870 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Vag1989 λογικα αυτο εχει γινει εχουν περάσει με καποιο τροπο την ευρωπαικη εκδοση κ γω σκεφτομουν να το παω procordia αλλα βρηκα εναν οδηγο με το lg up να την περασω... Και λεω ιταλικο ειναι ας κατεβασω το ιταλικο firmware και παω να κανω την αναβαθμιση και δε με αφηνε μου ελεγε δε γινεται απο europe να περασω tim... Ετσι κατεβασα το τελευταιο firmware ευρωπαικο και το περασε αμεσως και ετσι εχω και εγω του Νοεμβρίου τα updates. Παρολαυτα ευχαριστημένος με το κινητο τουμπανο και ωραιο... Τωρα κατι άσχετο εχει βρει κανεις κανενα αξιόπιστο τζαμι? Πηρα ενα απο ebay και δεν καλυπτει ολη την οθονη ειναι αίσχος... Edited by vaggouras90
Link to comment
Share on other sites

Και εμένα Ιταλικό ΤΙΜ χωρίς logo κτλ. Απέτυχε η αναβαθμιση με το LG bridge. Οποτε και το δικο μου ειναι πειραγμενο.

Η ρομ του Νοεμβρίου τι βελτιώσεις έχει;

Γιατί εμένα είναι πολύ σταθερό και οικονομο στην μπαταρία.

Μονο απο την main camera περιμενα κατι καλυτερο σε θόρυβο και οξυτητα. Η εστιαση ενω κλειδωνει γρηγορα, στην πραγματικότητα δεν είναι και τοσο αξιοπιστη, οταν δεις το αποτέλεσμα στον υπολογιστή. Βρήκα δε την συμπεριφορά του τηλεφακου και του ultrawide πολύ καλύτερη απο οτι περίμενα...

 

Θα δοκιμάσω και Gcam αλλά απο ότι διαβαζω, το port δεν είναι και πολύ πετυχημένο σε λειτουργία, αλλά και ποιότητα εικόνας.

Νokia Ngage(x2) -> SE K700 -> SE K750 -> N73 -> N95 -> Nokia N8-> 808 Pureview-> Meizu M2 Note -> Lumia 950 -> LG V40 (όλο στα μυστήρια πάω και πέφτω :p )
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Παιδες κανα καλο θεμα παιζει? ηθελα να βαλω dark mode Και αναγκαστικα αλλαξα το θεμα αλλα δε μαρεσουν τα εικονιδια του. πηγα να αλλαξω εικονιδια αλλα εχει λιγες επιλογες γενικα. υπαρχουν καπου αλλου ή οτι δινει εκει?

 

 

 

Φίλοι μου εν δυνάμει κάτοχος του θηρίου κι εγώ. Τώρα θα ζηλέψετε, αλλά το κέρδισα σε μια δημοπρασία στο ebay 180€ με +20€ μεταφορικά και 50€ φόρο, γιατί είναι από Αμερική. Είναι unlocked δε παίζει θέμα και ο τύπος που το σπρώχνει το είχε σε θήκη και γυαλι από day one.

 

Το μόνο που με προβληματίζει είναι η μπαταρία. Τώρα έχω το g6 που μου είναι σχεδόν αρκετό με την χρήση που του κάνω. Ποια η χρήση; data wifi όλη μέρα, όπως και BT, το οποίο μάλιστα είναι συνεχώς paired με amazfit (+ειδοποιήσεις) και Bluetooth handsfree... Έτσι αν το βγάλω στις 06.30 από τον φορτιστή, συνήθως στις 22.00 με 4.30 ώρες οθόνη είναι κάτω από 10%..

 

Θα με φτάνει ρε παιδιά η μπαταρία ή όχι;

 

Sent from my LG-H870 using Tapatalk

 

απο το G6 θα εισαι πιο πανω σιγουρα.. δεν το εχω δουλεψει ως βασικη συσκευη για να ξερω αλλα βλεπω καλη αναμονη και διαχειριση...

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Παιδες κανα καλο θεμα παιζει? ηθελα να βαλω dark mode Και αναγκαστικα αλλαξα το θεμα αλλα δε μαρεσουν τα εικονιδια του. πηγα να αλλαξω εικονιδια αλλα εχει λιγες επιλογες γενικα. υπαρχουν καπου αλλου ή οτι δινει εκει?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

απο το G6 θα εισαι πιο πανω σιγουρα.. δεν το εχω δουλεψει ως βασικη συσκευη για να ξερω αλλα βλεπω καλη αναμονη και διαχειριση...

Νίκο υπάρχουν αρκετά θέματα στο store, όπου εφαρμόζονται στον stock launcher. Αρκετές επιλογές, όπου θα βρεις και dark themes κλπ. Η άλλη λύση λέγεται Nova, όπου έχει πληθώρα επιλογών. Σήμερα θα το έχω στα χέρια μου κι εγώ!!

 

Sent from my LG-H870 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Νίκο υπάρχουν αρκετά θέματα στο store, όπου εφαρμόζονται στον stock launcher. Αρκετές επιλογές, όπου θα βρεις και dark themes κλπ. Η άλλη λύση λέγεται Nova, όπου έχει πληθώρα επιλογών. Σήμερα θα το έχω στα χέρια μου κι εγώ!!

 

Sent from my LG-H870 using Tapatalk

 

εννοεις στο playstore? γινεται να βαλουμε θεματα απο Playstore? γιατι πηγαινα στα θεματα του store της LG που ειχε το μενου αλλα οι επιλογες ηταν λιγες.

ΠΑρολα αυτα σημερα το εδωσα με βαρια καρδια. θα δωσω και το νοτε 10+ και πηρα ενα σ10 να κατσω κανα μηνα μεχρι να ερθει s20 ultra να δω αν θα το παρω ή πια να παω σε μια mirrorless. κατηντησε αηδια, να σου δινουν λιγο καλυτερο αισθητηρα και να τον βαζουν μονο στη μεγαλη εκδοση για να τα σκασεις. ειχα προγραμματισει απο την αρχη να κινηθω ετσι και να εμενα με v40 αλλα προτιμησα s10 λογω καλυτερης συμβατοτητας με wifi direct με τα υπολοιπα της οικογενειας κλπ κλπ συν οτι ειναι πιο νεο και πιο future proof.αν το V50 εκανε 400 δε θα το σκεφτομουν...

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

εννοεις στο playstore? γινεται να βαλουμε θεματα απο Playstore? γιατι πηγαινα στα θεματα του store της LG που ειχε το μενου αλλα οι επιλογες ηταν λιγες.

 

ΠΑρολα αυτα σημερα το εδωσα με βαρια καρδια. θα δωσω και το νοτε 10+ και πηρα ενα σ10 να κατσω κανα μηνα μεχρι να ερθει s20 ultra να δω αν θα το παρω ή πια να παω σε μια mirrorless. κατηντησε αηδια, να σου δινουν λιγο καλυτερο αισθητηρα και να τον βαζουν μονο στη μεγαλη εκδοση για να τα σκασεις. ειχα προγραμματισει απο την αρχη να κινηθω ετσι και να εμενα με v40 αλλα προτιμησα s10 λογω καλυτερης συμβατοτητας με wifi direct με τα υπολοιπα της οικογενειας κλπ κλπ συν οτι ειναι πιο νεο και πιο future proof.αν το V50 εκανε 400 δε θα το σκεφτομουν...

Εννοώ το play store. Υπάρχουν αρκετά θέματα που μπορούν να μπουν και στον stock launcher.

 

Το δικό μου V40 ήρθε! Σε τέλεια κατάσταση, με μπαταρία στο 90% με 255€!!

 

V50 φέρνεις αν όχι με 300, με 400€ από ΗΠΑ. Εκεί τα σκοτώνουν τα Android.

 

Sent from my LM-V405 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εννοώ το play store. Υπάρχουν αρκετά θέματα που μπορούν να μπουν και στον stock launcher.

 

Το δικό μου V40 ήρθε! Σε τέλεια κατάσταση, με μπαταρία στο 90% με 255€!!

 

V50 φέρνεις αν όχι με 300, με 400€ από ΗΠΑ. Εκεί τα σκοτώνουν τα Android.

 

Sent from my LM-V405 using Tapatalk

 

Με γεια!

Αν μου βρεις με 350 v50 άριστο θα το ήθελα. Φοβάμαι αγορά με τελωνείο. Επίσης προτιμώ σφραγισμένο αν δεν είναι από φόρουμ με μέλος και αξιολογησεις.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Με γεια!

 

Αν μου βρεις με 350 v50 άριστο θα το ήθελα. Φοβάμαι αγορά με τελωνείο. Επίσης προτιμώ σφραγισμένο αν δεν είναι από φόρουμ με μέλος και αξιολογησεις.

Νίκο το δικό μου το αγόρασα 180€. 20€ μεταφορικά και απευθείας 55€ φόρους. Έτσι πήρε κατευθείαν ελεύθερο. Πραγματικά ήρθε σε άψογη κατάσταση, με μια θήκη και δύο tempered. Θα κοιτάξω τι παίζει από v50 και θα σου πω. Αλλά επειδή το παρακολουθώ το μοντέλο, παίζει καινούριο με την dual screen γύρω στα 500€,.

 

Sent from my LM-V405 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Νίκο το δικό μου το αγόρασα 180€. 20€ μεταφορικά και απευθείας 55€ φόρους. Έτσι πήρε κατευθείαν ελεύθερο. Πραγματικά ήρθε σε άψογη κατάσταση, με μια θήκη και δύο tempered. Θα κοιτάξω τι παίζει από v50 και θα σου πω. Αλλά επειδή το παρακολουθώ το μοντέλο, παίζει καινούριο με την dual screen γύρω στα 500€,.

 

Sent from my LM-V405 using Tapatalk

 

Σου στέλνω πμ

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κι από εμένα μόλις παρέλαβα το V40 μπλε χρώμα και είμαι απόλυτα ικανοποιημένος...!

Υπάρχει κανένα γυαλάκι να προτείνεται σχετικά αξιόπιστο, κατά προτίμηση χωρίς κόλλα UV.

Θα κουμπώσει με Θήκη Spigen Rugged Armor

Link to comment
Share on other sites

3η μέρα σήμερα με το θηρίο και είμαι ενθουσιασμένος παιδιά. Μάλιστα μόλις ανακάλυψα ότι δεν είναι μαύρο, αλλά ιριδίζον μπλε!! Τώρα όσον αφορά την απόδοση ότι και να πω είναι λίγο. Δεν ξέρω, αλλά μου φαίνεται χαώδης η διαφορά από το G6. Στα πάντα, ακόμη και στην διάρκεια μπαταρίας (αυτό τώρα πως γίνεται με την ίδια ονομαστική χωρητικότητα πείτε μου). Γενικά, το κινητό αξίζει και το τελευταίο ευρώ που ζητάει. Τρέχατε πάρτε το τώρα στα 367€ είναι τεράστια ευκαιρία.

 

Sent from my LM-V405 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τυχεροί όσοι τα βρηκατε σε αυτες τις τιμες.

Και εγω πολυ ευχαριστημένος απο τη διαχείριση της μπαταρίας. Τζάμι χωρις κόλλες παιδια ριξτε καμια ιδεα... Και εγω spigen rugged εχω. Σκέφτομαι να ρωτήσω και για την custom ζελατίνα zagg απο το γνωστο κατάστημα, αν υπάρχει ακόμα. Έχει κανείς αποψη ή άλλη ιδέα?

Edited by natna
Νokia Ngage(x2) -> SE K700 -> SE K750 -> N73 -> N95 -> Nokia N8-> 808 Pureview-> Meizu M2 Note -> Lumia 950 -> LG V40 (όλο στα μυστήρια πάω και πέφτω :p )
Link to comment
Share on other sites

Τυχεροί όσοι τα βρηκατε σε αυτες τις τιμες.

 

Και εγω πολυ ευχαριστημένος απο τη διαχείριση της μπαταρίας. Τζάμι χωρις κόλλες παιδια ριξτε καμια ιδεα... Και εγω spigen rugged εχω. Σκέφτομαι να ρωτήσω και για την custom ζελατίνα zagg απο το γνωστο κατάστημα, αν υπάρχει ακόμα. Έχει κανείς αποψη ή άλλη ιδέα?

Τζάμι το δικό μου φοράει αυτό. Πιάνει 100% τις άκρες, έχει μαύρα περιθώρια οπότε δεν φαίνεται σκόνη από κάτω και δεν δημιουργεί αντανακλάσεις με γυαλιά ηλίου. 85ca54c519ebc4f3c5a910fec580eb39.jpg

 

Sent from my LM-V405 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Έχει πάρει κάποιος tempered από αυτά τα λίγα που εμφανίζει το skroutz ?

 

Αν ναι, πείτε καμιά εντύπωση να ξέρουμε..

Link to comment
Share on other sites

Όσον αφορά τα tempered θα πρότεινα αν μαζευόμασταν κάμποσοι να κάναμε μια παραγγελία από usa τα supershieldz, να μοιραζόμασταν μεταφορικά και φόρους.

 

Sent from my LG V40 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παίδες συνεχίζει να με ενθουσιάζει το εργαλείο. Στο θέμα μπαταρίας δεν ξέρω τι μαγικά έχει κάνει η LG, αλλά χθες είδα αυτό. Και με δύο συσκευές Bluetooth συνεχώς paired, data, location και sync on. Έχω δηλαδή 3%/h με κλειστή οθόνη λόγω των BT. Επίσης στο θέμα ήχου είναι απίστευτο...bd35ef12ca8767e5be3cb9016c6cf2a3.jpg

 

Sent from my LG V40 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...