Jump to content

ΕΤΕΝ M600


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ξέρει κανείς κάποιο πρόγραμμα για αποθήκευση passwords;

http://www.roboform.com

 

Μου έχει λύσει τα χέρια στο PC. Κάνει και αυτόματο συγχρονισμό με το PPC. Πάρτο και θα με θυμηθείς ...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Την Δευτέρα το απόγευμα στην περιοχή Συκιές της Θεσσαλονίκης μου έσπασαν το τζάμι από το αυτοκινητό μου και μου άρπαξαν το Μ600 από το ντουλαπάκι κάτω από το υποβραχιόνιο του Passat. Αν κανένας από Θεσ/νίκη είχε πρόταση για αγορά μεταχειρισμένου Μ600 από πιτσιρικά γύρω στα 17 παρακαλώ ας επικοινωνήσει μαζί μου. Φυσικά δεν περιμένω να βρεθεί αλλά είπα μπας και...
Link to comment
Share on other sites

Πολύ δυσάρεστο αυτό. Έχεις τη συμπάθειά μας. Να δω τι θα το κάνουν, ούτε φορτιστή δεν θα βρίσκουν οι παλιοαλήτες. Ελπίζω να μην αφηνιάσεις αν δεις m600 σε καμιά καφετέρια κλπ...
Link to comment
Share on other sites

Να μην αφηνιασει? Εγω θα τον σκοτωνα τον @#%!@$^@#:mad:(κανεις δεν ακουμπαει τα πραγματα μου, ΕΙΔΙΚΑ ΤΟ POCKET PC MOY:mad:). Σου ευχομαι να τον βρεις τον τσογλ@νο και να τον σπασεις στο ξυλο.:knife:
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Την Δευτέρα το απόγευμα στην περιοχή Συκιές της Θεσσαλονίκης μου έσπασαν το τζάμι από το αυτοκινητό μου και μου άρπαξαν το Μ600 από το ντουλαπάκι κάτω από το υποβραχιόνιο του Passat. Αν κανένας από Θεσ/νίκη είχε πρόταση για αγορά μεταχειρισμένου Μ600 από πιτσιρικά γύρω στα 17 παρακαλώ ας επικοινωνήσει μαζί μου. Φυσικά δεν περιμένω να βρεθεί αλλά είπα μπας και...

 

Όχι ρε katsj, μ@λ@κί@... Ελπίζω να βρεις κάποια άκρη κι ίσως να έχεις και περισσότερες πιθανότητες από το να είχες κάποιο άλλο ppc...

Link to comment
Share on other sites

Ποιός είναι αυτός?? Ακόμη τί εννοείς ότι είναι και flashdisk??

 

Ακόμη ο VAT number τι είναι?? Μου το ζητάει στο aspidshop που λέω να το παραγγείλω.. Πώς γίνεται να το πάρω χωρίς ΦΠΑ ??

Αυτη η μνημη μπορει να συνδεθει κατευθειαν στη usb του PC και να αναγνωριστει ως δισκος.τρεξε να προλαβεις επεσε στα 56eyro http://www.katerelos.gr/product_info.php?cPath=42_53&products_id=914

Η σιωπή είναι χρυσός :X
Link to comment
Share on other sites

Την Δευτέρα το απόγευμα στην περιοχή Συκιές της Θεσσαλονίκης μου έσπασαν το τζάμι από το αυτοκινητό μου και μου άρπαξαν το Μ600 από το ντουλαπάκι κάτω από το υποβραχιόνιο του Passat. Αν κανένας από Θεσ/νίκη είχε πρόταση για αγορά μεταχειρισμένου Μ600 από πιτσιρικά γύρω στα 17 παρακαλώ ας επικοινωνήσει μαζί μου. Φυσικά δεν περιμένω να βρεθεί αλλά είπα μπας και...

 

 

File katsj elpizw na vrethei to M600 sou. Eine ena minima kai gia tous ypoloipous na eimaste pio prosektikoi. Pragmatika lipame gia oti synevi.

 

Poia eine h xamiloteri time pou borei na vei kapios to ETEN? Egw stin kypro to vreika 420 CYP ean thimame swsta alla to agorasa apo tin Agglia gia 340 B.P. http://www.rankhour.com/

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για την συμπαράσταση αλλά δεν νομίζω ότι θα βρεθεί απλά ας βάλω/ουμε μυαλό και να γίνουμε πιο προσεκτικοί μιας και η χώρα μας έχει αλλάξει πολύ σε θέματα σαν αυτό.
Link to comment
Share on other sites

Καλη σας μερα κυριες και κυριοι !!

 

Καποιος με πολυ κακο ματι μου ματιαξε το εργαλειο και παει η οθονη εγινε 2 κομματακια :wacko: ..Δεν το συζηταμε οταν το ειδα νομιζα θα παθω καρδια..

ξερετε εαν ανοιγει αλλαζη η οθονη ευκολα ? Το εχει δοκιμασει κανενας ?

 

Κατι δεν πάει καλά....Προχθές διαβάζω το μήνυμά σου φίλε amorf και σκεφτόμουν "βρε τι έπαθε ο άνθροπος !" και σήμερα μου πέφτει το δικό μου από το κομοδίνο :mad: ('ελεος!! 50cm στο πατωμα) και ΕΣΠΑΣΕ ΚΑΙ ΔΙΚΗ ΜΟΥ Η ΟΘΟΝΗ...

Ευτυχώς ψιλοδουλεύει αλλά σε 5-10 μέρες θα είναι όλα ΜΑΥΡΑ :ninja:

Βρήκες καμία λύση για αλλαγή ?....Οθόνη που θα βρούμε ??

Κανείς άλλος ρε παιδιά??:O

Link to comment
Share on other sites

Κατι δεν πάει καλά....Προχθές διαβάζω το μήνυμά σου φίλε amorf και σκεφτόμουν "βρε τι έπαθε ο άνθροπος !" και σήμερα μου πέφτει το δικό μου από το κομοδίνο :mad: ('ελεος!! 50cm στο πατωμα) και ΕΣΠΑΣΕ ΚΑΙ ΔΙΚΗ ΜΟΥ Η ΟΘΟΝΗ...

Ευτυχώς ψιλοδουλεύει αλλά σε 5-10 μέρες θα είναι όλα ΜΑΥΡΑ :ninja:

Βρήκες καμία λύση για αλλαγή ?....Οθόνη που θα βρούμε ??

Κανείς άλλος ρε παιδιά??:O

 

Φιλε μου καταλαβαινω τον πονο σου..

Οθονη εαν θέλεις να αλλαξεις μονος σου να σου στειλω ενα mail να στειλεις στον ανθρωπο αυτος εχει και τις δινει 100 δολλαρια εε βαλε κανα 120euros με τον κουριερ..απο εκει και περα το δικο μου το εστειλα Ουγγαρια στο shop.eten.hu με 100 € αλλαζει ολη την οθονη..

Υποψην οτι στο eten.ch θέλουν 300 euro..επεισης οθόνη μπορουν να σου αλλαξουν και στο http://www.apexlaptops.co.uk που εκει το μανικι παει 155 λιρες..

Μου φενετε επεισης οτι εαν δεν σπασει η LCD αλλα μονο το digitizer (νομιζω ετσι λεγετε) θα σου βγει φθηνότερα..

τελος παντον το δικο μου ειναι στο δρομο για Ουγγαρια και θα μου κοστισει η οθονη συνολικα κανα 150 euro..παλι καλα γιατι οταν αλλαξα οθονη στο Κ750 μου κοστισε 110 ευρω και δεν ειχα και την συσκευη 1,5 μηνα..

Αντε να δουμε..

Υπομονη και στειλε κανα mail στους παραπανω..

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μήπως ξέρει κανείς τι ρόλο παίζει η usb θύρα στο cradle του ETEN?? Μπορείς να συνδέσεις usb καλώδιο στο PC και να συγχρονίζει/φορτίζει??
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μήπως ξέρει κανείς τι ρόλο παίζει η usb θύρα στο cradle του ETEN?? Μπορείς να συνδέσεις usb καλώδιο στο PC και να συγχρονίζει/φορτίζει??

Vevaios!Opws epishs kai an pathseis to koumpaki me to prasino akoustiko,mporeis na perneis thlefwno..

Ase pou to ETEN,einai kai Pocket PC...

"Earth has its boundaries, but human stupidity is limitless”

Gustave Flaubert

Link to comment
Share on other sites

Vevaios!Opws epishs kai an pathseis to koumpaki me to prasino akoustiko,mporeis na perneis thlefwno..

Ase pou to ETEN,einai kai Pocket PC...

 

Μπράβο μεγάλε. Εσύ πρέπει να είσαι από τους έξυπνους εδώ μέσα ε?

Link to comment
Share on other sites

Έλα σταματήστε τώρα δέν υπάρχει λόγος να μαλώνετε..

geoaspro και εσύ τί είναι αυτά που ρωτάς...!!!!! Σάν να λές γιατί υπάρχει πρίζα δίπλα απο το πλύντήριο πιάτων..

Link to comment
Share on other sites

Κάποια λίστα με πολύ χρήσιμα προγράμματα για το M600 ??

πχ:( Να γράφω ελληνικά μηνύματα επαφές και κείμενα.. ) Και γενικά ότι πιστεύετε ότι είναι χρήσιμο.. Δώστε και λίνκ μαζί με τα ονόματα..

Link to comment
Share on other sites

Έλα σταματήστε τώρα δέν υπάρχει λόγος να μαλώνετε..

geoaspro και εσύ τί είναι αυτά που ρωτάς...!!!!! Σάν να λές γιατί υπάρχει πρίζα δίπλα απο το πλύντήριο πιάτων..

 

OK! Για πες μου τότε εσύ σε τι χρησιμεύει? Δεν μιλάω για την θύρα που συνδέεται το ETEN με το PC (με το supplied καλώδιο). Μιλάω για την θύρα ΔΙΠΛΑ ξαναλέω ΔΙΠΛΑ από αυτή, η οποία είναι USB HOST αλλά δεν λειτουργεί ως τίποτα!!

 

Ουφ! Τόσο δύσκολο είναι να το καταλάβετε ρε παιδιά??

 

Λοιπόν για να μην χρονοτριβούμε βρήκα απάντηση (νομίζω!), η θύρα αυτή είναι πράγματι USB host αλλά δεν λειτουργεί διότι το Μ600 δεν είναι USB host όπως το G500. Άρα η ETEN σου δίνει το ίδιο cradle με το G500 και μόνο στην περίπτωση που βάλεις ένα G500 θα λειτουργήσει!

Link to comment
Share on other sites

η θυρα αυτη σωστα νομιζεις, προοριζεται για usb host το οποιο εχει βεβαια μονο το g500. Ειναι δυστυχως αλλο ενα σημειο που δηλώνει την ανωριμότητα (προχειρότητα) της ETEN σε κάποια πράγματα. Θα μπορουσαν τουλαχιστον να το καλυψουν με ενα πλαστικο, παρα να αφησουν τους χρήστες να απορούν:confused:

Αλλα να μου πεις εδω λανσαρανε το G500 με ενσωματομενο ραδιο (για το tmc βεβαια) και δεν αναφεροταν πουθενα στα specs, ουτε στο επισημο site της ΕΤΕΝ, και τοπε ο κινεζος ιδιοκτήτης σε συνεντευξη στο msmobiles 1 μηνα μετα. Και την εφαρμογή για το ραδιο την βγαλανε 2 μηνες μετά την κυκλοφορία του G500.

Καλή χρυσή η ETEN αλλα με κατι τετοια που κανει....:O

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά διάβασα ότι το ΕΤΕΝ δεν παίρνει miniSD αλλά FULL SIZE SD και SDDIO.. Ποιά η διαφορά?? η SANDISK 2048 miniSD Ultra II δέν κάνει για παράδειγμα??
Link to comment
Share on other sites

Για να καταλάβω.. ΤΙ κάρτα παίρνει κανονικά χωρίς να χρειάζεται αντάπτορα?? Και τι συμφέρει να πάρω..
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to ΕΤΕΝ M600

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...