Jump to content

Redmi Note 6 Pro


BMW_E36
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

https://www.dropbox.com/s/4gfgtkm00k2ei38/theme.zip?dl=0

 

Καλημέρα στην παρέα. Ανέβασα όλο το φάκελο θέματα από το κινητό μου στο dropbox ζιπάρι σμένο. Κατεβάστε το στο κινητό σας, διαγράψτε το δικό σας φάκελο θέματα και βάλτε αυτό. Γυρίστε το κινητό σε χώρα Ελβετία, θα το αναγνωρίσει και θα το κάνει εφαρμογή. Με αυτό το θέμα και κάνα-δυο καλιμπράρισματα της οθόνης του κινητού, και είναι okay σε φωτεινότητα.... Δεν βλέπω καμία απολύτως διαφορά και στον ήλιο δίπλα-δίπλα με ένα Α5 του κουνιάδου μου το οποίο οθόνη είναι από τις καλύτερες που υπάρχουν... Με τα γνωστά boost που κάνει ο φωτισμός των samsung στο auto όταν βρεθεί κάτω από ήλιο.... Στην πράξη δοκιμασμένα αυτά.το τσέκαρα και στο πλαίσιο που βρέθηκα σήμερα με ανοιχτό το πληκτρολόγιο και με πολλά κινητά πολύ ακριβότερα... Η οθόνη είναι πολύ Φωτεινή δεν υπάρχει θέμα...

Καλημέρα, ενώ το κατέβασα το αρχείο, όταν πατάω για να το ξεζιπαρει στο φάκελο Miui (αφού διέγραψα τον υπάρχοντα φάκελο Themes), βγάζει error "Αδυναμία αποσυμπίεσης αρχείων. Το αρχείο έχει καταστραφεί".

 

Γιατί;;

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 6 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Lenovo S650 - Xiaomi Hongmi Red Rice 1S - Coolpad F1 - Lenovo S660 - Xiaomi Redmi Note - Mlais M52 Note - Landvo S6 - Xiaomi Redmi Note 2 - Lenovo A806 Golden Warrior - Xiaomi Redmi Note 3 - Xiaomi Redmi Note 4 - Xiaomi Redmi Note 5 - Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Mi9 Lite - POCO X3 Pro - Poco X5 Pro 5G ......what next?

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, ενώ το κατέβασα το αρχείο, όταν πατάω για να το ξεζιπαρει στο φάκελο Miui (αφού διέγραψα τον υπάρχοντα φάκελο Themes), βγάζει error "Αδυναμία αποσυμπίεσης αρχείων. Το αρχείο έχει καταστραφεί".

 

Γιατί;;

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 6 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Καλημέρα.Δεν καταλαβαίνω γιατί..

Δοκίμασε πάλι.

 

https://www.dropbox.com/s/4gfgtkm00k2ei38/theme.zip?dl=0

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.Δεν καταλαβαίνω γιατί..

 

Δοκίμασε πάλι.

 

 

 

https://www.dropbox.com/s/4gfgtkm00k2ei38/theme.zip?dl=0

Πάλι τα ίδια... Άστο φίλε, δεν πειράζει...

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 6 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 33 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Α, επιπλέον, μια βοήθεια παιδιά, που αφορά τις ειδοποιήσεις του Messenger.

 

Επειδή μου κολλάει πολύ το κινητό, υποψιάζομαι ότι φταίει το ότι βλέπω 2 ειδοποιήσεις ταυτόχρονα, η μία στο επάνω μέρος της οθόνης αναδυόμενη και η άλλη το στρόγγυλο εικονίδιο αιωρούμενο σε κάποιο σημείο εντός της οθόνης.

 

Θέλω μόνο την μια ειδοποίηση να βγαίνει, όποια να είναι από τις δύο που περιγράφω παραπάνω.

 

Πως το κάνω αυτό βρε παιδιά;

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 6 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Lenovo S650 - Xiaomi Hongmi Red Rice 1S - Coolpad F1 - Lenovo S660 - Xiaomi Redmi Note - Mlais M52 Note - Landvo S6 - Xiaomi Redmi Note 2 - Lenovo A806 Golden Warrior - Xiaomi Redmi Note 3 - Xiaomi Redmi Note 4 - Xiaomi Redmi Note 5 - Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Mi9 Lite - POCO X3 Pro - Poco X5 Pro 5G ......what next?

Link to comment
Share on other sites

Πάλι τα ίδια... Άστο φίλε, δεν πειράζει...

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 6 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 33 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Α, επιπλέον, μια βοήθεια παιδιά, που αφορά τις ειδοποιήσεις του Messenger.

 

Επειδή μου κολλάει πολύ το κινητό, υποψιάζομαι ότι φταίει το ότι βλέπω 2 ειδοποιήσεις ταυτόχρονα, η μία στο επάνω μέρος της οθόνης αναδυόμενη και η άλλη το στρόγγυλο εικονίδιο αιωρούμενο σε κάποιο σημείο εντός της οθόνης.

 

Θέλω μόνο την μια ειδοποίηση να βγαίνει, όποια να είναι από τις δύο που περιγράφω παραπάνω.

 

Πως το κάνω αυτό βρε παιδιά;

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 6 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δοκίμασε από τις ρυθμίσεις του messenger να κλείσεις τις εικόνες συνομιλητών. Αλλά για τα κολλήματα δε νομίζω πως φταίει αυτό.

 

Στάλθηκε από το MI 8 Lite μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια στο παλικάρι που ανέβασε το θεμα.Το κινητό έχει μεταμορφωθεί πραγματικά και από πλευράς φωτεινότητας αλλά και από πλευράς διαχείριση ειδοποιήσεων.

Έχει κάποια κολλήματα αλλά σε γενικες γραμμές είναι εξαιρετικό

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 6 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Εχω Breeze και ειμαι σουπερ
Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια στο παλικάρι που ανέβασε το θεμα.Το κινητό έχει μεταμορφωθεί πραγματικά και από πλευράς φωτεινότητας αλλά και από πλευράς διαχείριση ειδοποιήσεων.

Έχει κάποια κολλήματα αλλά σε γενικες γραμμές είναι εξαιρετικό

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 6 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Εσύ μπόρεσες και το πέρασες;; Πως;;

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 6 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Lenovo S650 - Xiaomi Hongmi Red Rice 1S - Coolpad F1 - Lenovo S660 - Xiaomi Redmi Note - Mlais M52 Note - Landvo S6 - Xiaomi Redmi Note 2 - Lenovo A806 Golden Warrior - Xiaomi Redmi Note 3 - Xiaomi Redmi Note 4 - Xiaomi Redmi Note 5 - Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Mi9 Lite - POCO X3 Pro - Poco X5 Pro 5G ......what next?

Link to comment
Share on other sites

Δοκιμάστε και αυτό το live wallpaper...το βάζω σε όλα σχεδόν τα κινητά μου κατά καιρούς...κορυφαίο κατά την γνώμη μου... στις ρυθμίσεις βάλτε το να αλλάζει χρωματισμούς ανάλογα με την ώρα τις ημέρας...Ατμοσφαιρικό!

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.dualboot.apps.ocean

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, τελικά κατάφερα και κατέβασα το αρχείο zip και εγκατέστησα το θέμα, όντως δείχνει πολύ πιο φωτεινό!!

 

Ευχαριστώ πολύ

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 6 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Lenovo S650 - Xiaomi Hongmi Red Rice 1S - Coolpad F1 - Lenovo S660 - Xiaomi Redmi Note - Mlais M52 Note - Landvo S6 - Xiaomi Redmi Note 2 - Lenovo A806 Golden Warrior - Xiaomi Redmi Note 3 - Xiaomi Redmi Note 4 - Xiaomi Redmi Note 5 - Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Mi9 Lite - POCO X3 Pro - Poco X5 Pro 5G ......what next?

Link to comment
Share on other sites

Χθες με παρεα σε ημισκοταδο,με κάνα δυο λάμπες δρόμου να καίνε άνοιξα ταυτόχρονα την open camera στο βίντεο στο Νοτε6 και ενός Α50 φίλου.Στο 6αρι πολύ φωτεινό,υπερβολικα σε σημειο να κατεβάσω την φωτεινότητα και στο Α σκοτάδι πυκνό...δεν φαινοταν τίποτα...άσε που έχανε την εστίαση κάθε λίγο...η Σαμσουνγκ στηρίζεται στις Αμολεντ και στα Μεσαίας κατηγορίας βαζει κάμερες για κλωτσιές...και ζητάει και 300ρια+
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω μπορέσει να κάνω κάτι με τα θέματα που έβαλε ο φίλος παραπάνω. Άλλαξα χώρα σε Ελβετία και όταν πάω να κάνω εισαγωγή από τον φάκελο είναι κενός. Κάποια βοήθεια;

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Σε μενα παλι συμβαινει κατι αφυσικα απιθανο. Καθε πρωί χτυπαει στις 8 ξυπνητηρι χωρις να εχω κανενα ξυπνητηρι οχι ενεργο ουτε αναμονη. Εβγαλα και ολες τις υπενθυμθσεις που βρηκα αλλα τιποτα δε ξερω τι να κανω, και δε θελω να κανω παλι επαναφορα και στησιμο. Καμμια ιδεα;
LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω μπορέσει να κάνω κάτι με τα θέματα που έβαλε ο φίλος παραπάνω. Άλλαξα χώρα σε Ελβετία και όταν πάω να κάνω εισαγωγή από τον φάκελο είναι κενός. Κάποια βοήθεια;

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Καλησπέρα.Εισαγωγη από τον φάκελο δεν κάνεις,πας στις ρυθμίσεις "θέματα"και ενώ το κινητό βρίσκεται σε "Ελβετία κάνεις εισαγωγή μέσα από τα θέματα....

Link to comment
Share on other sites

Σε μενα παλι συμβαινει κατι αφυσικα απιθανο. Καθε πρωί χτυπαει στις 8 ξυπνητηρι χωρις να εχω κανενα ξυπνητηρι οχι ενεργο ουτε αναμονη. Εβγαλα και ολες τις υπενθυμθσεις που βρηκα αλλα τιποτα δε ξερω τι να κανω, και δε θελω να κανω παλι επαναφορα και στησιμο. Καμμια ιδεα;
Μήπως έχεις ενεργοποιησει καμία αντίστροφη μέτρηση?
No root->No problem
Link to comment
Share on other sites

Ο φάκελος που τον έκανα extract είναι κενός

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μήπως έχεις ενεργοποιησει καμία αντίστροφη μέτρηση?

 

Οχι ολα χρονομετρα ξυπνητηρια ολα ανενεργα.

 

----- προσθήκη μηνύματος 105 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Μήπως έχεις ενεργοποιησει καμία αντίστροφη μέτρηση?

Οχι ολα ανενεργα

Το

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα μήπως ξέρεις τι επίπεδο ασφαλείας έχει? ευχαριστω
Ναι, 05 Αυγούστου
No root->No problem
Link to comment
Share on other sites

Ενημέρωση 10.3.6.0 διαθέσιμη

 

Εγώ δεν την βλέπω.... Την κατεβάσανε πάλι;

Ζήσε την κάθε σου μέρα σαν να ήταν η τελευταία!

καποια στιγμή θα τα καταφέρεις....

 

Δημήτρης

Link to comment
Share on other sites

Ανέβηκε η αναβάθμιση παιδες

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 6 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ναι, το απόγευμα ήρθε στο δικό μου και την πέρασα.... Όλα καλά...

 

Sent from my Redmi Note 6 Pro via Tapatalk

Lenovo S650 - Xiaomi Hongmi Red Rice 1S - Coolpad F1 - Lenovo S660 - Xiaomi Redmi Note - Mlais M52 Note - Landvo S6 - Xiaomi Redmi Note 2 - Lenovo A806 Golden Warrior - Xiaomi Redmi Note 3 - Xiaomi Redmi Note 4 - Xiaomi Redmi Note 5 - Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Mi9 Lite - POCO X3 Pro - Poco X5 Pro 5G ......what next?

Link to comment
Share on other sites

δεν μου ανάβει πια το led ειδοποιήσεων ηταν που ηταν μια σταλιά τώρα δεν ανάβει καθόλου μετα την αναβάθμιση, καμιά ιδέα;
Link to comment
Share on other sites

δεν μου ανάβει πια το led ειδοποιήσεων ηταν που ηταν μια σταλιά τώρα δεν ανάβει καθόλου μετα την αναβάθμιση, καμιά ιδέα;
Κάτι άλλο φταίει, εμένα ανάβει κανονικά. Μπες στις ειδοποιήσεις της εφαρμογής, η στις ρυθμίσεις του τηλεφώνου να τσεκάρεις μήπως είναι ανενεργό
No root->No problem
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...