Jump to content

OnePlus 6T


STATYSS
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αν ένα επόμενο δεν έρχεται άμεσα θεωρώ ότι δεν αξίζει κάποιος να μπαίνει στη διαδικασία να περιμένω το 7τ το 8 κτλ... Οκ τη δεδομένη στιγμή βγαίνει το 7 συνεπώς τώρα αξίζει η να περιμένεις για να πάρεις το 6τ σε χαμηλότερη τιμή ή το 7 που είναι καινούργιο. Αλλά πχ εγώ που αγόρασα το 6τ πριν τα Χριστούγεννα δεν είναι δυνατόν να σκεφτώ αχ μηοως το 7 είναι καλύτερο που θα βγει σε 6 μήνες..

Πάντως το 6τ σαν συσκευή σπέρνει...

 

Sent from my ONEPLUS A6013 using Tapatalk

 

Ευχαριστω πολυ , αναμενω τοτε την αφιξη του 7 να το παρω, για πρωτη φορα θα φυγω απο Samsung (S7) λλογω μπαταριας, αναβαθμισεις οθονη.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Μου κάνει εντύπωση πως έχετε πρόβλημα με τον chrome. Δεν έχω παρατηρήσει τίποτα στην λειτουργία. Σφαίρα πάει όπως οτιδήποτε ανοίξω με το τηλέφωνο.

 

Sent from my ONEPLUS A6010 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μου κάνει εντύπωση πως έχετε πρόβλημα με τον chrome. Δεν έχω παρατηρήσει τίποτα στην λειτουργία. Σφαίρα πάει όπως οτιδήποτε ανοίξω με το τηλέφωνο.

 

Sent from my ONEPLUS A6010 using Tapatalk

 

Αυτο για τον chrome, ισχυει. Ειδικα με τις τελευταιες ενημερωσεις, εχει γινει εξαιρετικος.

Link to comment
Share on other sites

Αυτο για τον chrome, ισχυει. Ειδικα με τις τελευταιες ενημερωσεις, εχει γινει εξαιρετικος.

 

Στο scrolling έχει κάποια κολλήματα στη ταχύτητα απλά δεν δίνεται τόση σημασία.... Απλά εγώ που είχα iPhone το καταλαβαίνω

Στο kiwi και όπερα δεν υπάρχει θέμα

Link to comment
Share on other sites

Στο scrolling έχει κάποια κολλήματα στη ταχύτητα απλά δεν δίνεται τόση σημασία.... Απλά εγώ που είχα iPhone το καταλαβαίνω

 

Στο kiwi και όπερα δεν υπάρχει θέμα

Εξακολουθώ να μην βλέπω κανένα κόλλημα πουθενά.

 

Sent from my ONEPLUS A6010 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά και εγώ με Chrome beta από day one κανένα απολύτως παράπονο ή lag

 

Sent from my ONEPLUS A6013 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το μονο "αρνητικο" του chrome, ειναι οτι πιανει πολυ, οχι, οτι εχω προβλημα με την μνημη, απλα, το θεωρω υπερβολη που μου πιανει 1.5GB.

Δουλευω και τον opera σαν δευτερο και νομιζω ειναι οι καλυτεροι, κατα την προσωπικη μου γνωμη.

 

Βεβαια, ειχα δοκιμασει και τον edge, δεν θα ελεγα πως ειναι κακος.

Link to comment
Share on other sites

Το μόνο αρνητικό για μένα σε σχέση με τον chrome και κατ'επέκαταση με την Google, είναι ότι αν κάνεις το λάθος και ψάξεις κάτι για μια φορά, νομίζει ότι είσαι φανατικός "οπαδός" της οποίας μπούρδας και σε βομβαρδίζει με σχετικά αποτελέσματα.

Αυτή η παρακολούθηση θα είναι η μόνη αιτία που θα με κάνει να αλλάξω ακόμη και μηχανή αναζήτησης με duck duck go.

 

Sent from my ONEPLUS A6010 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το μόνο αρνητικό για μένα σε σχέση με τον chrome και κατ'επέκαταση με την Google, είναι ότι αν κάνεις το λάθος και ψάξεις κάτι για μια φορά, νομίζει ότι είσαι φανατικός "οπαδός" της οποίας μπούρδας και σε βομβαρδίζει με σχετικά αποτελέσματα.

Αυτή η παρακολούθηση θα είναι η μόνη αιτία που θα με κάνει να αλλάξω ακόμη και μηχανή αναζήτησης με duck duck go.

 

Sent from my ONEPLUS A6010 using Tapatalk

απενεργοποιησε τα :)

https://adssettings.google.com/authenticated

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι παίδες...

Υποτίθεται ότι έχουμε φήμη συχνών αναβαθμίσεων.. Και ακόμα είμαστε security patch Ιανουαρίου..

 

 

Sent from my ONEPLUS A6013 using Tapatalk

''Samsung Galaxy S7 Edge''

''Ipad mini 2''

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποιος browser που να σερφαρεις χωρίς να φαίνεται καν η status bar ; Δηλαδή full screen τελείως!

 

Dolphin browser.

 

Αλλα λογο του notch δεν επεκτείνεται μεχρι τέρμα πανω όπως σε κινητά χωρίς καθόλου notch αλλα στην ουσια εως το σημείο οπως οταν έχεις ενεργό την απόκρυψη notch απλα δεν θα βλεπεις την staus bar τα εικονίδια αλλά η μπάρα παραμένει.

 

 

 

Αρα στην ουσια με notch ξεχνας full screen browsing.

 

Δες εδώ από p30 pro που έχει ίδιο στυλ notch με 6T

 

Η πρώτη είναι χωρίς full screen η δεύτερη με full screen.

Η μπάρα παραμένει πάντα απλά στο δεύτερο δεν φαίνονται τα εικονίδια.

 

461d117ad73cdc350504ea013d114309.jpg

 

b82a92ddbce34aed46b0f4825a8a0e7b.jpg

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Χμμμ δοκίμασα και με immersive mode αλλά πάλι μένει η μαύρη μπάρα .... Θα μου άρεζε να μένει το notch αλλά γύρω γύρω να μην υπάρχει μπάρα ....μάλλον δεν γίνεται Ευχαριστώ για τη βοήθεια!

 

By the way, έδωσα το xs μου και δε το μετάνιωσα καθόλου .... Μου μείνανε και λεφτά στην άκρη να διαθέσω στο OnePlus 7 αν έχει λογική τιμή

Link to comment
Share on other sites

Χμμμ δοκίμασα και με immersive mode αλλά πάλι μένει η μαύρη μπάρα .... Θα μου άρεζε να μένει το notch αλλά γύρω γύρω να μην υπάρχει μπάρα ....μάλλον δεν γίνεται Ευχαριστώ για τη βοήθεια!

 

By the way, έδωσα το xs μου και δε το μετάνιωσα καθόλου .... Μου μείνανε και λεφτά στην άκρη να διαθέσω στο OnePlus 7 αν έχει λογική τιμή

 

ουτε immersive παιζει με notch:)

το ξεχνάς απλά και περιμένεις το 7αρι που δεν θα εχει την αηδία το notch!!

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι παίδες...

Υποτίθεται ότι έχουμε φήμη συχνών αναβαθμίσεων.. Και ακόμα είμαστε security patch Ιανουαρίου..

 

 

Sent from my ONEPLUS A6013 using Tapatalk

 

Ακομα ιανουαριου???????

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, αντιμετωπίζει κανείς άλλος επανεκκινήσεις; Για την ακρίβεια δεν κάνει ακριβώς επανεκκίνηση, αλλά βγαίνει το σήμα της oneplus φορτώνει κ μου ζητάει τον κωδικό κλειδώματος όχι όμως το pin της κάρτας οπότε δεν κλείνει εντελώς. Και διαρκεί η όλη "κατάσταση" γύρω στα 10 δευτερόλεπτα. Αυτό συμβαίνει 1-2 φορές μέσα στη μέρα τις τελευταίες 10 μέρες χωρίς να έχω πάρει κάποιο update. Είμαι stock με την 9.0.12. Δοκίμασα clear cache χωρίς αποτέλεσμα.

 

Και μένα τα ίδια κάνει... σα να πάει να λαγκαρει και κάνει ένα μικρό ρεσταρτ για να επανέλθει, άλλα μάλλον το κανει από τότε που έβαλα την 9.0.12 άλλα εγώ έχω και άλλο θέμα όπως μου σβήνει η οθόνη ενώ η συσκευή λειτουργεί και μετά ιδρώνω να την κάνω επανεκκίνηση.

Pixel 6a

Link to comment
Share on other sites

Και μένα τα ίδια κάνει... σα να πάει να λαγκαρει και κάνει ένα μικρό ρεσταρτ για να επανέλθει, άλλα μάλλον το κανει από τότε που έβαλα την 9.0.12 άλλα εγώ έχω και άλλο θέμα όπως μου σβήνει η οθόνη ενώ η συσκευή λειτουργεί και μετά ιδρώνω να την κάνω επανεκκίνηση.

 

Μάλιστα, άρα μάλλον φταίει η έκδοση. Ελπίζω σε επόμενη αναβάθμιση να στρώσει. Τώρα αυτό με το σβήσιμο οθόνης δεν το αντιμετώπισα έως τώρα ευτυχώς. Ελπίζω να επανέλθει και το δικό σου στην κανονικότητα φίλε.

Link to comment
Share on other sites

Ξέρουμε τι νέο έχει?

 

Sent from my ONEPLUS A6013 using Tapatalk

https://forum.xda-developers.com/showthread.php?p=79345521

 

Sent from my ONEPLUS A6013 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πάλι έχω bootloop με το magisk στην Βέτα 8. Ενώ πέρασα ρεκοβερυ έκανα reboot recovery - flash magisk 19. Reboot system πάλι πάει να ξεκινήσει μπουταρει και γράφει απενεργοποιήσει. . Για πείτε καμιά ιδέα τώρα? Τι κάνω λάθος??

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to OnePlus 6T

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...