Jump to content

OnePlus 6T


STATYSS
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ούτε ενα παιδι 5 χρονών δεν θα έδινε τέτοια απάντηση... αντε καλοδουλευτη η συσκευή σου ειναι κ τουμπανο κ τον άλλο μήνα άλλο ενα 150αρικακι για συσκευή-αλλαγή
Δεν θέλω να έχω σχέση μαζί σου ότι προβλήματα είχαν δημιουργηθεί μέσα στο forum ήσουν σε όλα μέσα, ακόμα δεν μπορώ να καταλάβω γιατί μου κάνεις επιθέσεις, εγώ δεν έχω ασχοληθεί ποτέ μαζί σου,δεν πειράζει καλή συνέχεια και καλή καρδιά

 

Πραγματικά λυπάμαι για την συμπεριφορά σου...

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A6013 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by vag74
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Δεν θέλω να έχω σχέση μαζί σου ότι προβλήματα είχαν δημιουργηθεί μέσα στο forum ήσουν σε όλα μέσα, ακόμα δεν μπορώ να καταλάβω γιατί μου κάνεις επιθέσεις, εγώ δεν έχω ασχοληθεί ποτέ μαζί σου,δεν πειράζει καλή συνέχεια και καλή καρδιά

 

Πραγματικά λυπάμαι για την συμπεριφορά σου...

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A6013 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

άσχημο πράμα το κόμπλεξ η αρρώστια κ τα ψέματα κ μιλαμε για μεγαλο άνθρωπο....ας μείνει το νημα όμως καθαρό δεν το συνεχίζω..

IPhone 15 Pro 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και καλή Σαρακοστή, υπάρχει κάποια ρύθμιση για την οθόνη περιβάλλοντος, σήμερα όλα μέρα έξω στον ήλιο δεν την έβλεπα, υπάρχει ρύθμιση για να ανεβαίνει η φωτεινότητα της;

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A6013 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μόνο αν βγάλεις εργοστασιακή ζελατίνα οθόνης όπως και με custom kernel η custom rom που έχουν high brightness mode και φωτεινότητα αυξάνεται ένα 10-15% extra.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Μόνο αν βγάλεις εργοστασιακή ζελατίνα οθόνης όπως και με custom kernel η custom rom που έχουν high brightness mode και φωτεινότητα αυξάνεται ένα 10-15% extra.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Άλεξ δεν έχω εργοστασιακή ζελατίνα, έχω τζαμακι της Spigen που είναι εκπληκτικό και όταν είναι ανοιχτή η οθόνη βλέπεις ακόμα και με γυαλιά χωρίς πρόβλημα, απλά θα έπρεπε να έχουν κάποια ρύθμιση με τον αισθητήρα να ανεβαίνει η φωτεινότητα ανάλογα την κατάσταση γιατί όταν πατάς το δακτυλικό ανεβαίνει η φωτεινότητα και βλέπεις μια χαρά και την aod

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A6013 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει σε oneplus όπως με Sammy η άλλες που σε αυτόματη φωτεινότητα και έξω σε εξωτερικές συνθήκες ανεβαίνει αρκετά παραπάνω από ότι αν το είχες manual.

 

Η maximum τιμή σε manual είναι ίδια με την maximum σε αυτόματο.

 

Αφού έβγαλες ζελατίνα άρα μένει μόνο custom kernel μένοντας με stock Oxygen η custom rom που έχουν high brightness mode που την έχω δοκιμάσει και όντως έχει διαφορά προς το καλύτερο.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει σε oneplus όπως με Sammy η άλλες που σε αυτόματη φωτεινότητα και έξω σε εξωτερικές συνθήκες ανεβαίνει αρκετά παραπάνω από ότι αν το είχες manual.

 

Η maximum τιμή σε manual είναι ίδια με την maximum σε αυτόματο.

 

Αφού έβγαλες ζελατίνα άρα μένει μόνο custom kernel μένοντας με stock Oxygen η custom rom που έχουν high brightness mode που την έχω δοκιμάσει και όντως έχει διαφορά προς το καλύτερο.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Κατάλαβα φιλαράκι ευχαριστώ, άρα θα πρέπει κάτι να φτιάξουν στις ρυθμίσεις για να δουλεύει στοκ και να ανεβαίνει αυτόματα η φωτεινότητα της aod

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A6013 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους. Καινούργιος στην παρέα του my phone.gr, αν και παρακολουθώ τις συζητήσεις καιρό... Ενδιαφέρομαι να αποκτήσω το 6Τ , έπειτα από τα τόσα καλά που διαβάζω και ακούω. Το ερώτημα μου είναι εάν αξίζει η αγορά από Banggood μιας και πλέον το βρίσκω εκεί (8gb/128) γύρω στα 460 € με κουπόνι.

Ευχαριστώ προκαταβολικά...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους. Καινούργιος στην παρέα του my phone.gr, αν και παρακολουθώ τις συζητήσεις καιρό... Ενδιαφέρομαι να αποκτήσω το 6Τ , έπειτα από τα τόσα καλά που διαβάζω και ακούω. Το ερώτημα μου είναι εάν αξίζει η αγορά από Banggood μιας και πλέον το βρίσκω εκεί (8gb/128) γύρω στα 460 € με κουπόνι.

Ευχαριστώ προκαταβολικά...

 

Καλησπέρα. Επίσημη εγγύηση θα έχεις μόνο αν αγοράσεις απ' το κατάστημα της εταιρείας ή από το Amazon, το οποίο είναι επίσημος πωλητής. Από εκεί και πέρα, εσύ αποφασίζεις αν το ρισκάρεις ή όχι.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους. Καινούργιος στην παρέα του my phone.gr, αν και παρακολουθώ τις συζητήσεις καιρό... Ενδιαφέρομαι να αποκτήσω το 6Τ , έπειτα από τα τόσα καλά που διαβάζω και ακούω. Το ερώτημα μου είναι εάν αξίζει η αγορά από Banggood μιας και πλέον το βρίσκω εκεί (8gb/128) γύρω στα 460 € με κουπόνι.

 

Ευχαριστώ προκαταβολικά...

Και επίσης αν θες οπωσδήποτε να πας σε OnePlus, θα σου πρότεινα να περιμένεις το OnePlus 7 που θα παρουσιαστεί σε δύο μήνες. Εάν φυσικά έχεις σκοπό να διαθέσεις κάποιο ποσό παραπάνω από τα 460 μέχρι τότε. Εάν δε σου αρέσει το 7, μπορεί να το βρεις και πιο φθηνά το 6T από τα ίδια μαγαζιά.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Beta 6. Πετάει.!

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

Πραγματικά απίστευτη, απορώ τι κάνουν και πυροβολεί έτσι, αναβολικά;

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A6013 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις. Για το 7 δεν ξέρω... Από τις διαρροές που διαβάζω δεν τρελαίνομαι και πολύ ( κάμερα περισκόπιο πχ.)

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Το κινητό από Κίνα έχει global ROM?

Link to comment
Share on other sites

Beta 6. Πετάει.!

 

Πραγματικά απίστευτη, απορώ τι κάνουν και πυροβολεί έτσι, αναβολικά;

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A6013 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Τόσο πολύ; Είμαι με Stable αλλά με αυτά που διαβάζω με ψήνετε αρκετά να τη δοκιμάσω.

Link to comment
Share on other sites

Τόσο πολύ; Είμαι με Stable αλλά με αυτά που διαβάζω με ψήνετε αρκετά να τη δοκιμάσω.

 

Γιατί, η stable δεν πετάει; δεν πυροβολάει;

Link to comment
Share on other sites

Την πέρασα και εγώ την νεα beta βλέπω μια καινούρια φάτσα εκεί στο ξεκλείδωμα οθόνης και την ενημέρωσή Μαρτίου.

Μεγάλες αλλαγές δεν έχει γενικά αλλά είναι μπομπα όλα.

Link to comment
Share on other sites

Γιατί, η stable δεν πετάει; δεν πυροβολάει;

 

Καλά εννοείται αυτό, δεν το συζητάμε. Απλά μου έκαναν εντύπωση τα τόσο διθυραμβικά σχόλια.

Link to comment
Share on other sites

Γιατί, η stable δεν πετάει; δεν πυροβολάει;
Εξαιρετική και αυτή

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A6013 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Γιατί, η stable δεν πετάει; δεν πυροβολάει;

 

Και μόνο για την φωτεινότητα αξίζει να την δοκιμάσετε..μέρα με την νυχτα

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

Χρησιμοποιεί κανείς Bluetooth ακουστικά με AAC codec; Αν ναι, αναγνωρίζεται ο σωστός codec;

 

Βρήκα ένα thread στο forum της oneplus που λέει πως έχει πρόβλημα και πως θα διορθωνόταν σε επόμενο update. Δεν γράφει κάποιος όμως αν τελικά παίζει σωστά. https://forums.oneplus.com/threads/bluetooth-aac-codec-unsupported.949104/

Link to comment
Share on other sites

Χρησιμοποιώ τα wh-ch400. Δεν έχω ιδέα αν υποστηρίζουν τον codec που λες.

 

Edit: μόλις έψαξα και είδα πως υποστηρίζει SBC AAC audio formats.

Τι πρόβλημα θα έπρεπε να αντιμετώπιζα;

 

Sent from my ONEPLUS A6010 using Tapatalk

Edited by cb600f
Link to comment
Share on other sites

Χρησιμοποιώ τα wh-ch400. Δεν έχω ιδέα αν υποστηρίζουν τον codec που λες.

 

Edit: μόλις έψαξα και είδα πως υποστηρίζει SBC AAC audio formats.

Τι πρόβλημα θα έπρεπε να αντιμετώπιζα;

 

Sent from my ONEPLUS A6010 using Tapatalk

 

Μπορείς να τσεκάρεις στα options του Bluetooth http://i.imgur.com/QzyWVeL.png ή/και στα developer options http://i.imgur.com/rZwOkRS.png ποιο codec χρησιμοποιείς. Το AAC δίνει καλύτερη ποιότητα ήχου και απ'ότι λέει το thread που έδωσα υπήρχε bug και δεν μπορούσες να το επιλέξεις.

Link to comment
Share on other sites

Είδα στις ρυθμίσεις και ενώ ήταν επιλεγμένο το SBC, έβαλα το AAC.dd65ae57c75afa61baef397d1b4cc335.jpg

 

Δεν ξέρω αν σε βοήθησα. Αν όχι, πες μου τι άλλο να δοκιμάσω.

 

Sent from my ONEPLUS A6010 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Σ'ευχαριστώ πολύ για το χρόνο σου κατ'αρχήν.

 

Το bug είναι πως ενώ επιλέγεις το AAC ουσιαστικά μέσα σε λίγα δευτερόλεπτα επιστρέφει ο ήχος μόνο σε SBC, όχι η ρύθμιση. Εσύ αν βάλεις κάτι να παίξει, όταν γυρνάς σε AAC καταλαβαίνεις κάποια διαφορά στον ήχο; Συνεχίζει ο ήχος να είναι ο ίδιος ή ξανα-αλλάζει σε 2-3 δευτερόλεπτα;

Link to comment
Share on other sites

Έβαλα ένα βίντεο στο YouTube, έπαιξα ένα παιχνίδι και τώρα βλέπω ότι γύρισε στο auto detection.

 

 

Sent from my ONEPLUS A6010 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to OnePlus 6T

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...