Jump to content

Sony Ericsson P900: Πληροφορίες και νέα


florinaperis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

παιδιά ξερει κανείς αν υπάρχει κάποιος τρόπος να "βάλουμε" HandWriting Recognition για ελληνικά στο P900??

Είχα βρει μια εφαρμογή που έκανε αυτό το πράγμα για 11 γλώσσες αλλά ήταν για pocketPC και όχι για Symbian UIQ.

Ξέρει κανείς αν υπάρχει κάτι αντίστοιχο και για εμάς??

για κατόχους κινητού samsung ένα widget εορτολόγιο
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

παιδιά ξερει κανείς αν υπάρχει κάποιος τρόπος να "βάλουμε" HandWriting Recognition για ελληνικά στο P900??

Είχα βρει μια εφαρμογή που έκανε αυτό το πράγμα για 11 γλώσσες αλλά ήταν για pocketPC και όχι για Symbian UIQ.

Ξέρει κανείς αν υπάρχει κάτι αντίστοιχο και για εμάς??

Ενδιαφερομαι κι εγω για κατι τετοιο αν υπαρχει..

The greatest thing you 'll ever learn,is just to love and be loved in return... MOULIN ROUGE
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Sorry pou 8a sas kourasw me mia erwthsh pou sigoura 8a exei xanaginei alla o ogos pliroforion edw mesa ine terastios....elpizw se sygxoresh kai apanthsh :p

 

1) den borw na exw piratiko softwear edw pou ime...opote iparxei kana programma sigxronismou pera apo to lotus kai to outlook? (mono to express exw :P)

 

2) borei kapios na mou stilei ena programma gia xrisei tou kinitou mesw tou pc?

3) to anti8eto ginete? dil elegxos pc mesw tou kinitou?

 

crom_guardian@hotmail.com

thnx

HUAWEI NEXUS 6P 32GB GREY

LENOVO MIX 3 10"

NOKIA LUMIA 920 White WIN10 SAMSUNG NEXUS S ANDROID 4.1.2 JELLY BEAN

SAMSUNG GALAXY TAB 10.1 3G ANDROID 4.0.4 ICE CREAM SANDWICH

NOKIA 2700 CLASSIC HTC TOUCH HD, SONY ERICSSON P910I-P900I, SIEMENS SL45,NOKIA 7110-5110

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
ΠΑΙΔΙΑ ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΓΙΑ ΤΟ Ρ900 ΤΟ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ ΓΙΑ ΤΑ ΝΟΚΙΑ, ΟΤΑΝ ΑΠΑΝΤΑΣ ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΚΛΗΣΗ ΝΑ ΑΚΟΥΓΟΝΤΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΟ ΑΚΟΥΣΤΙΚΟ ΚΑΙ ΔΙΑΦΟΡΟΙ ΗΧΟΙ, ΠΧ ΚΙΝΗΣΗ, ΓΗΠΕΔΟ, ΣΥΝΕΔΡΙΟ Κ.Λ.Π???
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Παιδια εγω ξερω οτι σηκωνει μεχρι 512 ΜΒ το Ρ900 αλλα τις απλες τις Duo οχι τις Pro . Παιζει να βρω πουθενα 512 γιατι δεν πουλανε πια... ???
Link to comment
Share on other sites

Παιδια εγω ξερω οτι σηκωνει μεχρι 512 ΜΒ το Ρ900 αλλα τις απλες τις Duo οχι τις Pro . Παιζει να βρω πουθενα 512 γιατι δεν πουλανε πια... ???

λαθος φιλε μου,το ρ900 σηκωνει μεχρι 128mb duo (απλη) μονο το 910 παει μεχρι 2gb. απλη 512 δεν υπαρχει ειναι ολες pro.

Μην ψάχνεις να αγαπήσεις κάτι τέλειο , αγάπησε κάτι που δεν είναι τέλειο και κάντο τέλειο με την αγάπη σου …
Link to comment
Share on other sites

Παιδια εγω ξερω οτι σηκωνει μεχρι 512 ΜΒ το Ρ900 αλλα τις απλες τις Duo οχι τις Pro . Παιζει να βρω πουθενα 512 γιατι δεν πουλανε πια... ???

 

Όπως λέει και ο mathios παραπάνω, μπορείς να του βάλεις μέχρι 128mb. Βέβαια αν θέλεις παραπάνω, μπορείς να το αναβαθμίσεις σε P910i, ώστε να δέχεται ότι και αυτό!;)

http://briefcase.pathfinder.gr/download/383320/234.gif
Link to comment
Share on other sites

Οκ τοτε μαλλον παω 9βολτο. Θα μου κανουν αυτοι backup τα contacts κλπ ή πρεπει να το κανω μονος μου και να τους το παω? Γενικα αργει η διαδικασια?
Link to comment
Share on other sites

 

Το μήνυμα σου θα πρέπει να το βάλεις στην κατάλληλη ενότητα, που είναι αυτή: http://www.myphone.gr/forum/forumdisplay.php?f=39

Βέβαια μπορεί να μην σου δίνεται η δυνατότητα πρόσβασης.:)

http://briefcase.pathfinder.gr/download/383320/234.gif
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
ξέρει κανείς αν βγήκε καμιά πιο καινούρια έκδοση από την R5B02?
για κατόχους κινητού samsung ένα widget εορτολόγιο
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
ξέρει κανείς αν βγήκε καμιά πιο καινούρια έκδοση από την R5B02?

 

Όχι, αυτή είναι η τελευταία.

http://briefcase.pathfinder.gr/download/383320/234.gif
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

παιδια συγνωμη που διακοπτω την συνομιλια σας αλλα θα ηθελα μια βοηθεια για να γινω και εγω μελος αυτου του thread...

 

ψαχνω για ενα Ρ900 αν θελετε δειτε...

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=1813854#post1813854

+bobb -=azor=-
Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
ΞΈΡΕΤΕ που μπορώ να βρω το AppForge booster 4 γιατί με το 3.5 δε παίζουν κάποιες εφαρμογές

 

Υπάρχει και νεότερη απο την 4, η 5. Την έχω ανεβάσει εδω...:)

http://briefcase.pathfinder.gr/download/383320/234.gif
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 2 years later...

Καλησπέρα παιδιά και χρόνια πολλά!Το P900 μου κάνει το γνωστό πρόβλημα "Η συσκευή επανενεργοποιήθηκε για βελτίωση απόδοσης" κατά τη διάρκεια των κλήσεων!Έχω ψάξει με τις ώρες στο internet,έκανα reset,format internal drive,τα πάντα...Παρατήρησα ότι η SE, έχει αφαιρέσει το τηλέφωνο από το SEUS!Πώς μπορώ να κάνω reinstall το firmware ΧΩΡΙΣ χρήση SEUS???

 

Αν δε γίνεται αυτό που ζητάω,πώς μπορώ να το μετατρέψω σε P910 και ποια προβλήματα θα έχω τότε?

 

Ευχαριστώ τα μέγιστα!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Αν σου κάνει επανεκκίνηση κάθε μέρα, τότε υπάρχει πρόβλημα. Αν στο κάνει όμως κάθε 10-15 μέρες, πιθανόν γίνεται επειδή δεν το έχεις κάνει εσύ. Καλό είναι να κάνουμε μια επανεκκίνηση κάθε 5 μέρες προληπτικά.

 

Για τα υπόλοιπα δεν μπορώ να σου δώσω σαφή απάντηση.

Less is more...
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Θα ενδιαφερόμουν και εγώ να μάθω αν ξέρει κανείς κανένα τρόπο αναβάθμισης τοθ κινητού. Οποτε ενεργοποιώ το μπλε-δοντι κολλάει.
Everybody_Lies...
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Θα ενδιαφερόμουν και εγώ να μάθω αν ξέρει κανείς κανένα τρόπο αναβάθμισης τοθ κινητού. Οποτε ενεργοποιώ το μπλε-δοντι κολλάει.

 

Παλια γινοτανε μεσω internet. Πλεον μονο απο service center.

Itchy. Tasty. - YouTube

^Το gaming κανάλι μου 🙂

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...