Jump to content

[Εφαρμογή] KG Power Toys


kounadisk
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 374
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Υπάρχει περίπτωση να βγει εκδοση για τα wm6.1?

http://i18.tinypic.com/5zbc3mu.jpg...Κωστής

iPhone 6 64GB-Mac Mini 2011-iPad Air 2 64GB

"Απο τη Χώρα το Σφακιό να πάει στο Τυμπάκι, με έβαλε να τσι κουβαλώ νερό με ένα σταμνάκι"

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

kai emena to idio mou bgazei! You don't have permission to access /software/uploads/wmob/KGSoftwarePowerToys(WM2003_SE).zip on this server

 

giati?? as boh8isei kapios!

 

k mia akoma erotisi! exei ti dinatotita na pernas kapious ari8mous pou exw aperioristes kliseis se autous oste na min mou tous xreonei stis ekserxomenes kliseis otan tous kalo?

http://ΕΠΙΣΚΕΦΘΕΙΤΕ ΤΟ SITE ΜΟΥ!!
Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ λοιπον εβαλα το προγραμματακι και φαινετε χρηστικο απλα στην αρχη εκανε μηδενισμο με τον καδο τορα δεν κανει ( εχο μιο α 702 wb6 )

ενα αυτο και το αλλο δεν μπορωμε τιποτε να το ρυθμισω βαζοντασ τον χρονο μου αλλα παραλληλα να μην μου τον αφερει οταν μιλαο με την συζηγο που ειναι απεριοριστα. δηλαδη να εχο 120 που να πεφτουν απλα οταν μιλαω με το συγεκριμενο νουμερο να μην πεφτει . μπορει καποιοσ να με βοηθησει?

σασ ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

Me to BatteryStatus Advanced exeis dokimasei? Nomizw kanei afto pou thes.

 

Eksallou einai ena ergaleio pou to xreiazetai opwsdipote i diki sou syskevi mias kai ypostirizei ton OMAP epeksergasti sou gia asfales overclocking! :rolleyes:

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

kalispera

signomi pou grafo etsi ala exo ena problima

exo to htc diamond kai ekana egatastasi to programataki kai mou bgazi minima lathous

mipos epidi einai wm6.1?

kian nai ti boro na kano ?

Link to comment
Share on other sites

Ακόμα το πρώτο post να ενημερωθεί με τις καινούργιες εκδόσεις, θα γίνει κάποια στιγμή αυτό ?

 

Επίσης να αναφέρω ότι στο ραράκι εδώ μέσα περιέχει 2 εκδόσεις για wm5 και 6 αντίστοιχα

 

http://rapidshare.com/files/32222946/KDPM.rar

 

 

 

Α ναι, ευχαριστώ πολύ, ΤΡΟΜΕΡΟ must have, προγραμματάκι

 

oriste kai to kenourio:):)

Link to comment
Share on other sites

ΦΙΛΕ ΜΟΥ!! ΣΕ ΕΥΧΑΡΗΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΑΤΑΚΙ...ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΦΟΒΕΡΟ!!!!!!

ΣΥΝΧΑΡΗΤΙΡΙΑ!!!! :D

ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΣ ΕΔΩ, ΚΑΙ ΟΜΟΛΟΓΩ ΠΩΣ Η ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΣΑΣ ΜΕ ΕΚΑΝΕ ΝΑ ΓΙΝΩ

ΜΕΛΟΣ ΣΕ ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΕΛΛ. FORUM!! :cool:

Samsung Vodafone 360 H1

Phone: i8320BUIJA2

PDA: i8320BUJC1

CSC: i8320VGRIJ4

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και από μένα. Χθες το βράδυ στο κινητό κάποιου φίλου είδα αυτό το ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟ πρόγραμμα. Ξέρει κανείς αν δουλεύει σε κινητά με Symbian;
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και από μένα. Χθες το βράδυ στο κινητό κάποιου φίλου είδα αυτό το ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟ πρόγραμμα. Ξέρει κανείς αν δουλεύει σε κινητά με Symbian;

Όχι, δεν είναι συμβατό με Symbian.

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Παντως, για καποιον που ρωτησε παραπανω... το προγραμμα δουλευει κανονικα σε WM6.1*

 

*) Με ενα προβλημα μηδενισμου (μονο) των sms μετα απο soft reset.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα και απο μενα...παντως μεχρι στιγμης δεν μας εχει πει κανεις αν εχει καταφερει να το κανει να δουλευει με το cosmote απεριοριστο? γιατι δεν μπορω να το κανω να μην μετραει τον χρονο προς τον απεριοριστο αριθμο. μπερδευεται κ τον βαζει μαζι με τον "αλλον χρονο" του πακετου. Αν γνωριζει κανεις κατι, θα ηταν ευπροσδεκτη η βοηθεια του. Κ ποιο ειναι το τελευταιο version? εγω εχς το 3,08 db version 1.1
Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια στο δημιουργό της εφαρμογής και όλους όσους βοήθησαν. Πραγματικά πολύ καλή προσπάθεια. Εγώ προσωπικά δε γνώριζα την εφαρμογή λόγω του ότι δεν είχα ποτές κινητό με Windows Mobile μέχρι πριν ένα μήνα. Έχθες που την ανακάλυψα την εγκατέστησα αλλά δυστυχώς έχω κάποια προιβλήματα ή δεν κάνω κάτι καλά.

1. Είναι απενεργοποιημένες οι επιλογές για χρεώσεις Internet και MMS.

2. Έχω περάσει χρεώσεις για κλήσεις και SMS αλλά δε βλέπω προσθέτει το επιπλέον κόστος.

όποιος γνωρίζει κάτι η βοήθεια του θα ήταν χρήσιμη.

Η συσκευή που έχω είναι το HTC Touch Diamond με WM6.1

Ευχαριστώ

Nokia 8210 -> Nokia 7210 -> Nokia 7610 -> Nokia N73 -> HTC Touch Diamond -> Apple iPhone 3GS + Nokia 5310 Xpress Music -> Apple iPhone 4 + Nokia E71 -> Apple iPhone 4 + Samsung Galaxy S2 -> Apple iPhone 4 + Samsung Galaxy S3 -> Apple iPhone 4 + LG Nexus 5 -> Samsung Galaxy S5 -> Samsung Galaxy S8 --> Samsung Note 10+
Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια και από εμένα. Πολύ καλή δουλειά.

 

Έχω μία απορία?? Έχω ενα πάγιο με συγκεκριμένο χρόνο ομιλίας(300 min) για όλους τους αριθμούς εκτώς 4 συγκεκριμένων που έχω ξεχωριστό πάγιο με άλλο χρόνο ομιλίας(90 min). Υπάρχει τόπος να ορίσω και δεύτερο χρόνο ομιλίας τα 90 λεπτα για τους συγκεκριμένους αριθμούς??

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Καλησπέρα παιδιά. Επανέρχομαι μήπως και κάποιος έχει βρει κάποια απάντηση για αυτό που έχω ρωτήσει εδώ και αρκετό καιρό. Τελικά σε Windows Mobile 6.1 ενεργοποιούνται οι επιλογές Internet και MMS???
Nokia 8210 -> Nokia 7210 -> Nokia 7610 -> Nokia N73 -> HTC Touch Diamond -> Apple iPhone 3GS + Nokia 5310 Xpress Music -> Apple iPhone 4 + Nokia E71 -> Apple iPhone 4 + Samsung Galaxy S2 -> Apple iPhone 4 + Samsung Galaxy S3 -> Apple iPhone 4 + LG Nexus 5 -> Samsung Galaxy S5 -> Samsung Galaxy S8 --> Samsung Note 10+
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Παρακαλώ βοηθήστε με στο εξής: Χρησιμοποιώ το πρόγραμμα εδώ και ένα μήνα. Συμετέχω σε ένα εταιρικό πακέτο Cosmote με 300 λεπτά δωρεάν ομιλία και απεριόριστες κλήσεις προς τα εταιρικά. Σε επικοινωνία με την Cosmote μου είπαν ότι για τα δωρεάν 300 λεπτά αφαιρήτε ο πραγματικός χρόνος της κλήσης. Δηλαδή, αν μιλήσεις πχ. 12 sec αφαιρούνται 12 sec. Αν μιλήσεις 48 sec αφαιρούνται 48 sec . Μετά τα 300 λεπτά όμως η ελάχιστη χρέωση είναι 30 sec. Πως γίνετε η παραμετροποίηση ώστε για τα πρώτα 300 sec να αφαιρεί τα πραγματικά sec και μετά τα 300 sec να κάνει τη χρέωση με βάση τα 30 sec;
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Ξερει κανεις βρε παιδια τι χρεωσεις εχει η wind για τους στρατιωτικους(το εταιρικο προγραμμα που εχει)και ππως θα το ρυθμισω;;Γιατι στο site τους δεν βρηκα κατι

Φιλικά Γιώργος

Link to comment
Share on other sites

se htc diamond tha einai ok?:O

 

Ναι μια χαρα δουλευει. Μονο data δεν μετραει σε κανενα wm 6.1.

play4free.gr | Το blog της δωρεάν διασκέδασης :)
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...