Jump to content

Poco F1


taliban
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

αν περασουμε twrp μετα απο καθε update θα πρεπει να το περναμε εκ νεου?

 

θα χρειάζεται να γίνεται το update μέσω twrp και όχι από τον updater. αν γίνει μέσω updater θα χάνεται το twrp

Link to comment
Share on other sites

Έχει κάνει κάποιος το update σε 9.6.22.0;

Aυτη ειναι η τελευταια stable,εκτος εαν εννοεις κατι αλλο.

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Aυτη ειναι η τελευταια stable,εκτος εαν εννοεις κατι αλλο.

 

Ναι, το γνωρίζω. Έπρεπε να γράψω περισσότερα.

 

Είμαι στην 9.6.14.0 και επειδή δεν έχω κανένα θέμα, δεν την έχω κάνει.

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

O καιρός δεν ακολουθεί την τοποθεσία που βρισκόμαστε?:worry:

 

όχι δεν λειτουργεί σε καμία χώρα στην ΕΕ

Link to comment
Share on other sites

Ναι, το γνωρίζω. Έπρεπε να γράψω περισσότερα.

 

Είμαι στην 9.6.14.0 και επειδή δεν έχω κανένα θέμα, δεν την έχω κάνει.

 

Εχει καποιες ψιλοαλλαγες πχ επιλογη ηχου στις εφαρμογες (SMS,Viber κ.α.) αλλα εχει και μεγαλη διαφορα στην διαχειριση μπαταριας...battery drain:mad: οποτε θα σου προτεινα να περιμενεις το επομενο update...μαλλον για Παρασκευη το βλεπω.

Poco F6 Pro 256GB

Link to comment
Share on other sites

Εχει καποιες ψιλοαλλαγες πχ επιλογη ηχου στις εφαρμογες (SMS,Viber κ.α.) αλλα εχει και μεγαλη διαφορα στην διαχειριση μπαταριας...battery drain:mad: οποτε θα σου προτεινα να περιμενεις το επομενο update...μαλλον για Παρασκευη το βλεπω.

 

τι αλλαγές έχει στην διαχείριση ήχου;

Link to comment
Share on other sites

τι αλλαγές έχει στην διαχείριση ήχου;

 

Απο ηχο δεν παρατηρησα κατι το ιδιαιτερο...αλλα δεν μπορω να ειμαι και αντικειμενικος επειδη την αλλαξα την ιδια μερα.

Poco F6 Pro 256GB

Link to comment
Share on other sites

Απο ηχο δεν παρατηρησα κατι το ιδιαιτερο...αλλα δεν μπορω να ειμαι και αντικειμενικος επειδη την αλλαξα την ιδια μερα.

 

μπορείς να διαλέξεις διαφορετικό ήχο για εφαρμογή; στην beta 10 δεν μπορείς πλέον

Link to comment
Share on other sites

μπορείς να διαλέξεις διαφορετικό ήχο για εφαρμογή; στην beta 10 δεν μπορείς πλέον

Για αυτο ειναι και beta.:)

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

μπορείς να διαλέξεις διαφορετικό ήχο για εφαρμογή; στην beta 10 δεν μπορείς πλέον

 

Στην μαμισια Ρομ ..στην 8.9.20 απο miui.eu μπορεις:D

Poco F6 Pro 256GB

Link to comment
Share on other sites

Αντε να δούμε και Poco έκδοση σύντομα.

 

Μα για το poco /mi 8 είναι απλά βασίζεται στο 9 .Μόλις το πάρει και το poco θα λειτουργεί κανονικα

Link to comment
Share on other sites

Εχει καποιες ψιλοαλλαγες πχ επιλογη ηχου στις εφαρμογες (SMS,Viber κ.α.) αλλα εχει και μεγαλη διαφορα στην διαχειριση μπαταριας...battery drain:mad: οποτε θα σου προτεινα να περιμενεις το επομενο update...μαλλον για Παρασκευη το βλεπω.

 

Όχι, τη μπαταρία δεν τη διαπραγματεύομαι για κανένα λόγο. Ένας από τους πολλούς λόγους που αγοράζω Xiaomi. Thanks!

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Bγηκε η 8.10.11 κυριοι...εχει τιποτα αλλαγες ;εντυπωσεις γενικως;:rolleyes:

Poco F6 Pro 256GB

Link to comment
Share on other sites

Bγηκε η 8.10.11 κυριοι...εχει τιποτα αλλαγες ;εντυπωσεις γενικως;:rolleyes:

 

Αύριο την περνάμε όπως κάθε Παρασκευή οπότε αύριο τα σπουδαία.ακυρο μόλις το ειδα βγήκε ήδη την περνάω κ ενημέρωνω

Edited by bruno1977
Link to comment
Share on other sites

Στον xda γραφουν πως με την 8.10.11 δεν διορθωθηκε το θεμα με τις ειδοποιησεις-εικονιδια στο notch.:cry:

Αναμενουμε και την 9.6.24 αυριο λεει:worry:...δεν ξερω μαλλον τους πλακωσαν οι γιορτες εκει και δεν εκαναν ιδιαιτερες αλλαγες.

Poco F6 Pro 256GB

Link to comment
Share on other sites

τέλειωσαν τα 64αρια στην infoQ και στο mi store.

 

ανάρπαστα, χαμός!:lol:

 

ίσα που προλάβαμε......:ninja:

 

Mην το γελάς καθόλου φίλος . Πάει τρομερά καλά και έχει πονέσει πολύ κόσμο . Στο mistore την προηγούμενη Πέμπτη έσκασε πατέρας με δύο έφηβες κόρη+ φίλη για να πάρουν δύο κομμάτια στις 20:50 . Εγώ ήμουν εκεί για τον εξυπνο παρασκευαστή ρυζιού και έπαθα πλάκα

Link to comment
Share on other sites

τέλειωσαν τα 64αρια στην infoQ και στο mi store.

 

ανάρπαστα, χαμός!:lol:

 

ίσα που προλάβαμε......:ninja:

 

 

Ας ελπίσουμε ότι η φαινόμενη επιτυχία θα οδηγήσει κι άλλους κατασκευαστές να δουν τους λόγους που πέτυχε, ώστε να έχουμε κι άλλες επιλογές μελλοντικά.

 

Ίσως ο κόσμος τελικά δεν θέλει και ιδιαίτερα πολύπλοκα πράγματα - εγώ σίγουρα όχι. Γρήγορο hardware, καλή μπαταρία και αξιοπρεπή υποστήριξη λογισμικού. Κοινώς: δεν το θέλω για κόσμημα να το πασπατεύω και να το χαζεύω, το θέλω να πάει τρένο και να κρατάει η μπαταρία :lol:

 

Μόνο να μην ξεκινήσει η xiaomi και τη δει huawei, και πάμε απο vfm σε τιμές κορεάτικου.

 

 

Όσο για την μπαταρία, καλή είναι, αλλά είχα καλομάθει από redmi note 4 snapdragon που χωρίς υπερβολές, έβγαζε δυόμιση μέρες. Ας ελπίσουμε ότι με τα προσεχή update θα βελτιωθεί κι'άλλο.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Poco F1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...