Jump to content

Poco F1


taliban
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

OK. Αρα τελεία εχει κανονικα στο εικονιδιο της εφαρμογης. Και αναμενουμε το fix για την μπαρα. Υπαρχει καποια πληροφορηση ποτε θα ερθει αυτο το fix;

Επισης, στην οθονη κλειδωματος εμφανιζονται κανονικα οι ειδοποιησεις των εφαρμογων;

Oχι....ναι.

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Εχουμε καποιο τροπο,να βαλουμε ποσοστό μπαταρίας δίπλα στο εικονίδιο, όπως παλιά? γιατί βλέπω δεν γίνεται. Μόνο μέσα στη μπαταρία βρίσκω, που πάλι δε φαίνεται με τίποτα. Έστω καποιο modaki, είδα xda κατι για 3 minit battery mod αλλα οχι για την 10
Link to comment
Share on other sites

Oχι....ναι.

Σε ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις σου! Οπότε αναμένουμε την αναβάθμιση με το fix.

Κάτι ακόμα. Οι μαμά εφαρμογές για κλήσεις και SMS μπορούνε να απεγκατασταθούν ώστε να χρησιμοποιώ τις αντίστοιχες της Google;;

 

Κατά τα άλλα δεν έχει κανένα χοντρό SW bug Που να είναι χτυπητό και να επηρεάζει τη καθημερινή του λειτουργία, έτσι;

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις σου! Οπότε αναμένουμε την αναβάθμιση με το fix.

Κάτι ακόμα. Οι μαμά εφαρμογές για κλήσεις και SMS μπορούνε να απεγκατασταθούν ώστε να χρησιμοποιώ τις αντίστοιχες της Google;;

 

Κατά τα άλλα δεν έχει κανένα χοντρό SW bug Που να είναι χτυπητό και να επηρεάζει τη καθημερινή του λειτουργία, έτσι;

Δεν ξερω,μαμα ειμαι μια χαρα ολα.....σοβαρεψου....:lol:

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Αν μιλας για το κόκκινο δεν το ξέρω . Συνολικά πάει πολύ δυνατα. Στο mistore στο golden hall μου είπαν ότι εδωσαν σε δύο εβδομάδες 220 κομμάτια .Στο συγκεκριμένο μαγαζί μονο. Δηλαδή γύρω στα 20 κομμάτια την μέρα . Δεν είναι κ άσχημα αν ισχύει φυσικά

 

Ναι για το κοκκινο λεω.

Σιγουρα πουλαει καλα,αλλα περα απο το preorder στα 270Ε δε το βρισκεις καπου αλλου αυτη τη στιγμη κατω απο 300Ε τελικη τιμη.

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις σου! Οπότε αναμένουμε την αναβάθμιση με το fix.

Κάτι ακόμα. Οι μαμά εφαρμογές για κλήσεις και SMS μπορούνε να απεγκατασταθούν ώστε να χρησιμοποιώ τις αντίστοιχες της Google;;

 

Κατά τα άλλα δεν έχει κανένα χοντρό SW bug Που να είναι χτυπητό και να επηρεάζει τη καθημερινή του λειτουργία, έτσι;

 

Στην μαμα Rom 8.9.20 και στην 8.9.20 eu εχω παρατηρησει οτι μετα απο κλησεις και ενω εχω ενεργα τα δεδομενα... δεν εχω δεδομενα.:cry:

Εαν τα απενεργοποιησω και τα επαενεργοποιησω ειμαι Ο.Κ. ....το χει παρατηρησει κανεις αλλος;

Poco F6 Pro 256GB

Link to comment
Share on other sites

To πήρα σήμερα. Εντάξει κινητάρα! Πολύ συσκευή για τα λεφτά που δίνεις! Μπράβο ρε Xiaomi.

Του βαλα και μία μαύρη θήκη, φοβερή σε άγγιγμα. Το ζήλεψα!:D

 

Double tap to lock έχει?

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Οχι δεν εχει, αμα θες με παρατεταμενο πάτημα στην αρχική προσθέτεις ενα widget για απενεργοποιηση της οθόνης ή αν δεν εχεις ενεργοποιημενα τα gestures επιλέγεις απο της ρυθμίσεις να σου κλείνει η οθονη με παρατεταμενο πατημα οποίου κουμπιού θες.

 

Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Στην μαμα Rom 8.9.20 και στην 8.9.20 eu εχω παρατηρησει οτι μετα απο κλησεις και ενω εχω ενεργα τα δεδομενα... δεν εχω δεδομενα.:cry:

Εαν τα απενεργοποιησω και τα επαενεργοποιησω ειμαι Ο.Κ. ....το χει παρατηρησει κανεις αλλος;

Ειπαμε,οι beta εχουν θεματακια.....

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Εχουμε καποιο τροπο,να βαλουμε ποσοστό μπαταρίας δίπλα στο εικονίδιο, όπως παλιά? γιατί βλέπω δεν γίνεται. Μόνο μέσα στη μπαταρία βρίσκω, που πάλι δε φαίνεται με τίποτα. Έστω καποιο modaki, είδα xda κατι για 3 minit battery mod αλλα οχι για την 10
Καμια ιδεα κανεις?
Link to comment
Share on other sites

Μετά από μια βδομάδα χρήσης να πω 2 λογακια για την αυτονομία !! Με έχει αφήσει απόλυτα ικανοποιημένο. Με βγάζει από 7-8 ωρες screen on time(συνήθως κοντά στις 7ωρες)

Εξηγώ καλύτερα:

Το κινητό το βγάζω από φόρτιση κάθε πρωί 7 παρά. Φορτίζει με άλλο φορτιστή που έχει έξοδο

1.5Α. Μια καρτα sim, μόνιμος ανοιχτα data και wifi. Οθόνη περίπου στο 60% φωτεινότητα. Λόγο δουλειάς πολλές ώρες browsing και social media. Ομιλία το πολύ μισή ώρα. Το βράδυ που πέφτω για ύπνο 12.30-1 έχω 15-20%. Οπότε σίγουρα βγάζει άλλη μια ώρα.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,

Ρωτάω αν συμβαίνει και σε άλλους: το κινητο βρίσκεται σε χώρο που δεν έχει καθόλου σήμα, πχ ένα υπόγειο. Καθόμαστε εκεί κανα 5ντάλεπτο, και έπειτα βγαίνουμε σε χώρο με καλό σήμα. Δεν ξαναεπανέρχεται το σήμα με τίποτα, παρά μόνο με on off τη λειτουργία πτήσης, ή με αλλαγή του τύπου του δικτύου (απο 2g σε 3g πχ). Το τηλέφωνο είναι ρυθμιζμένο εξαρχής σε 2g mode.

Software problem, Hardware problem?

Τα φώτα σας, ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,

Ρωτάω αν συμβαίνει και σε άλλους: το κινητο βρίσκεται σε χώρο που δεν έχει καθόλου σήμα, πχ ένα υπόγειο. Καθόμαστε εκεί κανα 5ντάλεπτο, και έπειτα βγαίνουμε σε χώρο με καλό σήμα. Δεν ξαναεπανέρχεται το σήμα με τίποτα, παρά μόνο με on off τη λειτουργία πτήσης, ή με αλλαγή του τύπου του δικτύου (απο 2g σε 3g πχ). Το τηλέφωνο είναι ρυθμιζμένο εξαρχής σε 2g mode.

Software problem, Hardware problem?

Τα φώτα σας, ευχαριστώ.

 

Εγώ το χω σχεδόν ένα μήνα τέτοιο θέμα δεν έχω

Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλά έχει δοκιμαστεί εσκεμένα σε παρόμοιο περιβάλλον(χωρίς καθόλου σήμα)?

Και εγω σε υπογειο γκαραζ που εχω σπιτι εχω σημα,αλλα μιλαω για 3 μετρα απο την επιφανεια,αλλα και να το χασει μετα βρισκει αμεσα.

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Στο υπόγειο πάρκινγκ που έχω και μπαίνω καθημερινα δεν έχω τέτοιο θέμα καθόλου . Μην πω ότι το χάνει κ στιγμιαία μονο
Link to comment
Share on other sites

Μιλάμε να μείνει μερικά λεπτά χωρίς σήμα. Μετά δεν επανέρχεται. Για λίγα δευτερόλεπτα επανέρχεται.
Θα σου πρότεινα να δοκιμάσεις μια αλλαγή δικτύου σε 3G και 4G να δεις αν θα έχει την ίδια συμπεριφορά οταν κατέβεις υπόγειο.

 

Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

αν περασουμε twrp μετα απο καθε update θα πρεπει να το περναμε εκ νεου?
υπογραφή εκτός ορίων
Link to comment
Share on other sites

Άσχετο αλλά μου έσκασε μια ενημέρωση του poco launcher.

Καμιά ιδιαίτερη διαφορά βέβαια δεν έχω δει..dc9a655ef24487b950a38aa084906384.jpg

 

Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

αν περασουμε twrp μετα απο καθε update θα πρεπει να το περναμε εκ νεου?
υπογραφή εκτός ορίων
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,

Ρωτάω αν συμβαίνει και σε άλλους: το κινητο βρίσκεται σε χώρο που δεν έχει καθόλου σήμα, πχ ένα υπόγειο. Καθόμαστε εκεί κανα 5ντάλεπτο, και έπειτα βγαίνουμε σε χώρο με καλό σήμα. Δεν ξαναεπανέρχεται το σήμα με τίποτα, παρά μόνο με on off τη λειτουργία πτήσης, ή με αλλαγή του τύπου του δικτύου (απο 2g σε 3g πχ). Το τηλέφωνο είναι ρυθμιζμένο εξαρχής σε 2g mode.

Software problem, Hardware problem?

Τα φώτα σας, ευχαριστώ.

Έχει τύχει και σε εμένα. SW bug πρεπει να είναι απο τη στιγμή που επανέρχεται με το airplane mode.

 

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Έχει τύχει και σε εμένα. SW bug πρεπει να είναι απο τη στιγμή που επανέρχεται με το airplane mode.

 

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

 

Ας το δουν και άλλοι κάτοχοι, για να βγάλουμε ασφαλές συμπέρασμα.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Poco F1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...