Jump to content

Poco F1


taliban
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εμένα δεν μου την έχει βγάλει ακόμα

 

Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

εχεο δοαφπρες απο miui 11 ?

γιατι εχω pixel και σκεφτομαι να γυρισω σε miui παλι

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα, εδω ειναι ο συνδεσμος για οποιον θελει να την κατεβασει. Εγω τωρα κατεβαζω, αντε να δουμε τι θα λεει η 12.:)

http://bigota.d.miui.com/V12.0.2.0.QEJMIXM/miui_POCOF1Global_V12.0.2.0.QEJMIXM_ce099a7067_10.0.zip

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα, εδω ειναι ο συνδεσμος για οποιον θελει να την κατεβασει. Εγω τωρα κατεβαζω, αντε να δουμε τι θα λεει η 12.:)

 

http://bigota.d.miui.com/V12.0.2.0.QEJMIXM/miui_POCOF1Global_V12.0.2.0.QEJMIXM_ce099a7067_10.0.zip

Και πως την περνάμε;; Δε μου βγάζει επιλογή να διαλέξω το αρχείο

 

Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μπες ρυθμίσεις μετα ενημέρωση πατα πάνω στο miui 4-5 φορές και θα σου βγάλει κ άλλες επιλογες..πατα μετά τις 3 κουκίδες πάνω αριστερά επιλογή πακέτου ενημέρωσης,βρες το αρχείο στο φάκελο που κατέβηκε πατα πάνω και ξεκινάει μόνο του.
Link to comment
Share on other sites

Μπες ρυθμίσεις μετα ενημέρωση πατα πάνω στο miui 4-5 φορές και θα σου βγάλει κ άλλες επιλογες..πατα μετά τις 3 κουκίδες πάνω αριστερά επιλογή πακέτου ενημέρωσης,βρες το αρχείο στο φάκελο που κατέβηκε πατα πάνω και ξεκινάει μόνο του.
Ευχαριστώ πολύ....

 

Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Θυμάται κανένας πώς αλλάζει στο ευρετήριο επαφών η μπάρα που έχει στο πλάι με τα γράμματα από Αγγλικά σε Ελληνικά?
Link to comment
Share on other sites

Καμία γνώμη από αυτούς που αναβάθμισαν σε 12; Αξίζει ή να μείνουμε στην 11 μέχρι να στρώσει;
Link to comment
Share on other sites

στην MIUI 12 έχει αλλαχθεί ο dialer και δεν υπάρχει πλέον η δυνατότητα ηχογράφησης των κλήσεων;

 

κάποιος που έχει βάλει την 12 μπορεί να ενημερώσει;

 

ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

κάποιος που έχει βάλει την 12 μπορεί να ενημερώσει;

 

 

 

ευχαριστώ

Έχει ηχογράφηση. Έμενα νομίζω όμως η μπαταρία κρατάει λιγότερο με τη 12ad624ccfbbd63c8e77b44340e2e784ed.jpg

 

Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δουλεύει κανονικά η ηχογράφηση.

Το μόνο που με χάλασε είναι ότι έχουν βγάλει από τον πίνακα ελέγχου το εικονίδιο του συγχρονισμόυ.

 

 

POCO F1

Link to comment
Share on other sites

Μα το έψαχνα και γω το εικονίδιο του συγχρονισμού και δεν το εβρισκα..τι τους πείραζε?

Έχει δει άλλος πρόβλημα με τη φορτιση?βγάζει ένα κεραυνό και φαίνεται να φορτίζει πιο αργά...παίζει να αφαίρεσαν το quick charge?λίγο κουλό μου φαίνεται...

Edited by pitspan
Link to comment
Share on other sites

Μα το έψαχνα και γω το εικονίδιο του συγχρονισμού και δεν το εβρισκα..τι τους πείραζε?

Έχει δει άλλος πρόβλημα με τη φορτιση?βγάζει ένα κεραυνό και φαίνεται να φορτίζει πιο αργά...παίζει να αφαίρεσαν το quick charge?λίγο κουλό μου φαίνεται...

 

Εγώ το πρωί το φόρτισα πλήρως όλα καλά, μην σου πω και πιο γρηγορά φόρτισε.

Μου έβγαλε τον κεραυνό και την λέξη γρήγορη φόρτιση όπως τα έβγαζε.

Από το πρωί, τηλέφωνα και ιντερνέτ και τώρα έχω 70%.

Για να είμαι σίγουρος οτι θα είναι όλα καλά μετά την αναβάθμιση, του εκανα επαναφορά στις εργοστασιακές ρυθμίσεις.

Το μόνο πρόβλημα μέχρι τώρα είναι το bug, στο ευρετήριο επαφών στο πλάι με τα γράμματα αντί ελληνικά εχει αγγλικά.

Link to comment
Share on other sites

Έκανα και γω επαναφορά ρυθμίσεων όπως κάνω πάντα μετά από κάθε ενημερωση σε miui η σε έκδοση android...αλλά διαβάζω ότι κ άλλοι έχουν το ίδιο πρόβλημα μετά την ενημέρωση και όχι μόνο σε poco.

 

Edit:με το φορτιστή το δικό του μπορεί να λείπει το εικονίδιο με τους 2 κεραυνούς (δείχνει έναν)αλλα μου βγάζει γρήγορη φόρτιση..απλά φορτίζει λίγο πιο αργά αλλά η διαχείριση μπαταρίας είναι όντως χειρότερη..από 100% μέσα σε 5 λεπτά πάει 92-93% μετά αρχίζει και πέφτει λίγο καλύτερα..ποτε δεν είχε δει κάτι τέτοιο σε άλλη ενημέρωση..θα περιμένω 2-3 μέρες μπας και στρωσει.

Edited by pitspan
Link to comment
Share on other sites

Επομένως, ίσως για αυτό δεν έχει βγει ακόμα η αναβάθμιση για όλους μας.

 

 

Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Dream big and dare to fail..
Link to comment
Share on other sites

Έκανα και γω επαναφορά ρυθμίσεων όπως κάνω πάντα μετά από κάθε ενημερωση σε miui η σε έκδοση android...αλλά διαβάζω ότι κ άλλοι έχουν το ίδιο πρόβλημα μετά την ενημέρωση και όχι μόνο σε poco.

 

Edit:με το φορτιστή το δικό του μπορεί να λείπει το εικονίδιο με τους 2 κεραυνούς (δείχνει έναν)αλλα μου βγάζει γρήγορη φόρτιση..απλά φορτίζει λίγο πιο αργά αλλά η διαχείριση μπαταρίας είναι όντως χειρότερη..από 100% μέσα σε 5 λεπτά πάει 92-93% μετά αρχίζει και πέφτει λίγο καλύτερα..ποτε δεν είχε δει κάτι τέτοιο σε άλλη ενημέρωση..θα περιμένω 2-3 μέρες μπας και στρωσει.

 

Όσον αφορά σε αυτό που λες για τη φόρτιση και την αποφόρτιση, παρατηρώ ακριβώς τα ίδια και εγώ.

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα

 

Με ενδιαφέρει και μενα πολύ το κινητο και το βρισκω στο bestprice στα 350 ευρώ.

Μπορεί να μου πει κάποιος τι διαφορές(εκτός από την εγγύηση φυσικά) έχουν σε χαρακτηριστικά τα κινητά των σκρουτζομαγαζα,bestprice από αυτων των μεγάλων αλυσίδων ?

 

ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα

 

Με ενδιαφέρει και μενα πολύ το κινητο και το βρισκω στο bestprice στα 350 ευρώ.

Μπορεί να μου πει κάποιος τι διαφορές(εκτός από την εγγύηση φυσικά) έχουν σε χαρακτηριστικά τα κινητά των σκρουτζομαγαζα,bestprice από αυτων των μεγάλων αλυσίδων ?

 

ευχαριστώ

 

Καλημέρα με τόσα χρήματα θα βρεις από κινεζομάγαζο το Poco F2 Pro. Γιατί να πάρεις το F1;

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα με τόσα χρήματα θα βρεις από κινεζομάγαζο το Poco F2 Pro. Γιατί να πάρεις το F1;

 

 

Για το Poco F2 Pro ήταν το μυνημα απλα μπέρδεψα το thread :)

Link to comment
Share on other sites

Για το Poco F2 Pro ήταν το μυνημα απλα μπέρδεψα το thread :)

 

:p:p:p εντάξει τότε. Καλή τιμή τα 350 μου φαίνεται χτύπα το. Απλά πρόσεξε αν είναι αξιόπιστο το σκρουτζομάγαζο.

Link to comment
Share on other sites

350 αυτή τη στιγμή έχει το μωβ που είναι μια σκέτη αηδία..αυτό με το χρώμα και ανάλογη τιμή ποτέ δεν το κατάλαβα
Link to comment
Share on other sites

εγω εβαλα την 12 eu αλλα με dark mode οταν βαζεις στορυ στο fb και γραψεις ασπρα γραμματα δε τα βγαζει καν

συν οτι στις δυπλωτιπες εφαρμογες οταν βαλεις 2 messenger στο δευτερο μου βγαζει τα sms που μου στελνουν στο κιν χωρις να εχω επιλεξει κατι τετοιο

οτι να ναι δλδ

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Poco F1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...