Jump to content

Poco F1


taliban
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Προσωπικά έχω βάλει ένα που λέγεται "dark mod V10" και είμαι απόλυτα ευχαριστημένος.

Εκτός αν έχει κάποια διαφορά αυτό που λέτε εσείς από αυτό που έχω βάλει εγώ.

Διορθώνω. "Flat black" λέγεται το θέμα.

 

 

Στάλθηκε από το Pocophone F1

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Μετά από 3 poco, μου έλαχε το 4ο κομματάκι προβληματικό.

Παρατήρησα ότι όταν το έχω ακουμπήσει σε επιφάνεια που δεν είναι σκληρή (π.χ. τραπέζι ή γραφείο) αλλά σε επιφάνεια μαλακή (π.χ. στρώμα, κάθισμα συνοδηγού κτλ) τα πλήκτρα δεν ανταποκρίνονται.

Υποθέτω ότι δεν είναι φυσιολογικό αυτό, έτσι;

Σε άλλα κινητά, δε νομίζω ότι συνέβαινε.

 

Στάλθηκε από το Pocophone F1

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Μετά από 3 poco, μου έλαχε το 4ο κομματάκι προβληματικό.

Παρατήρησα ότι όταν το έχω ακουμπήσει σε επιφάνεια που δεν είναι σκληρή (π.χ. τραπέζι ή γραφείο) αλλά σε επιφάνεια μαλακή (π.χ. στρώμα, κάθισμα συνοδηγού κτλ) τα πλήκτρα δεν ανταποκρίνονται.

Υποθέτω ότι δεν είναι φυσιολογικό αυτό, έτσι;

Σε άλλα κινητά, δε νομίζω ότι συνέβαινε.

 

Στάλθηκε από το Pocophone F1

 

Το δοκίμασα σε δύο poco και δεν υπάρχει το θέμα που αναφέρεις φίλε..αλλά μου κάνει εντύπωση...

ASUS(ZE551ML,ZS551KL)ERICSSON(GA628,T39)ETEN(X500,X800)HTC(UULTRA)HUAWEI(P10 lite,P40 PRO)LEECO (X820)LG(P990,P880,G3,V10,V20,V30,G8s,G8x)MICROSOFT (LUMIA 950, LUMIA 950XL)MOTOROLA (DPC-550,STARTAC,MPX220)NOKIA(5110,8210,7110,3310,6310i,6280)SAMSUNG (I800,note10+)SHARP (S2)SIEMENS (SX1)SONY ERICSSON (T610,XPERIA X1)XIAOMI (Redmi Note 5,Redmi Note 6 PRO,Redmi Note 8 PRO,Redmi Note 9 PRO,MI MAX 2,MI MAX 3,Poco F1,Mi A3,Mi 9 lite,Mi 11 lite,Mi 10T PRO,Mi 10 pro)

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να μην το κάνει πάντα αλλά μερικές φορές έχω παρατηρήσει ότι όταν το έχω πάνω στη βάση κινητού της μηχανής, δεν έχει καλή ανταπόκριση.

 

 

Στάλθηκε από το Pocophone F1

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Έχοντας καταλήξει σε αυτήν τη θήκη , ψάχνω για ένα tempered glass.Επειδή στο skroutz δεν έχει κριτικές για τα "τζαμάκια", αυτό είναι καλό ή πρέπει να πάω οπωσδήποτε σε ένα πιο ακριβό;Έχετε να προτείνετε κάποιο;
Link to comment
Share on other sites

Aπ της καλύτερες θήκες αλλά να ξέρεις δίνει όγκο στο κιν

Επίσης για τζαμακι αν θες βάλε nilkin είναι πολύ καλό το έχω και γω

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ. Βρήκα Global 128GB στα 286.00 με τα μεταφορικά .Από Δευτέρα και εγώ στην παρέα.
Βαγγέλη xiaomi; πόσα χρόνια μετά το note 3;

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A6013 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, πάω να ενεργοποιήσω το cloud trash στις φωτογραφίες και μου βγάζει μήνυμα πως ο αριθμός μου είναι ήδη συνδεδεμένος με έναν άλλο mi account.

Ενώ όταν ενεργοποίησα το κινητό έφτιαξα κανονικά mi account χωρίς να μου δημιουργηθεί παρόμοιο πρόβλημα.

 

Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Βαγγέλη xiaomi; πόσα χρόνια μετά το note 3;

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A6013 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

5+. Δεν έχει nfc που το δούλευα κάπου κάπου αλλά δεν πειράζει.

Έχω πάθει πλάκα πόσο γρήγορο είναι. Η ταχύτητα στο άνοιγμα παιχνιδιών είναι απίστευτη.

Καλά για την μπαταρία τη να πω, πρώτη φόρτιση έκανα δύο update και είμαι στο36% με 7 ώρες οθόνη. a385a3fbb2ca8e2883a6346ac0b8eeb6.jpgafac2088f81b409e4640f9ffeac36a58.jpg

Link to comment
Share on other sites

5+. Δεν έχει nfc που το δούλευα κάπου κάπου αλλά δεν πειράζει.

Έχω πάθει πλάκα πόσο γρήγορο είναι. Η ταχύτητα στο άνοιγμα παιχνιδιών είναι απίστευτη.

Καλά για την μπαταρία τη να πω, πρώτη φόρτιση έκανα δύο update και είμαι στο36% με 7 ώρες οθόνη. a385a3fbb2ca8e2883a6346ac0b8eeb6.jpgafac2088f81b409e4640f9ffeac36a58.jpg

Ναι ρε η μπαταρία είναι βράχος,δεν χρειάζεται κανένα πείραγμα η συσκευή, είναι εξαιρετική για τα χρήματα που κοστίζει

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A6013 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μετά από 3 poco, μου έλαχε το 4ο κομματάκι προβληματικό.

Παρατήρησα ότι όταν το έχω ακουμπήσει σε επιφάνεια που δεν είναι σκληρή (π.χ. τραπέζι ή γραφείο) αλλά σε επιφάνεια μαλακή (π.χ. στρώμα, κάθισμα συνοδηγού κτλ) τα πλήκτρα δεν ανταποκρίνονται.

Υποθέτω ότι δεν είναι φυσιολογικό αυτό, έτσι;

Σε άλλα κινητά, δε νομίζω ότι συνέβαινε.

 

Στάλθηκε από το Pocophone F1

 

Επιβεβαιώνω.... Ένα 128 αρι που έχω το κάνει και ένα 64 αρι όχι... Προσπαθώ να τους βάλω ίδιες ρυθμίσεις σε όλα να δω τι φταίει....και τα 2 είναι 2 εβδομάδων...

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα πέρασα Resurrection

Πρώτες εντυπώσεις άριστες με τα gusters να παίζουν μια χαρά

Και το κινητό ακόμα πιο σπιρτοζικο

Θα αναφέρω σε 2 3 μέρες εντυπώσεις

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε κάνεις αυτόν τον κερνελ? Χα χα λέει ότι πάει τρένο 129b3c612b0b0b19f4774519a1add26b.jpg

Εδω λινκ https://forum.xda-developers.com/poco-f1/development/kernel-*******-kernel-t3909282

 

Δικός μας είναι. :D

Edited by menioseten
Link to comment
Share on other sites

μετα την τελευταια stable....

υπαρχει λογος να εχω αλλο region εκτος Ελλαδος?

(μιλαω για face unlock και κατι αλλο που δεν θυμαμαι)

μου διαφευγει κατι?

+bobb -=azor=-
Link to comment
Share on other sites

μετα την τελευταια stable....

υπαρχει λογος να εχω αλλο region εκτος Ελλαδος?

(μιλαω για face unlock και κατι αλλο που δεν θυμαμαι)

μου διαφευγει κατι?

Για τα "Θέματα"! θες Ινδία ή άλλη χώρα της Ασίας. Αν δεν σε ενδιαφέρουν αυτά τότε είσαι ΟΚ με Ελλάδα.
Link to comment
Share on other sites

μετα την τελευταια stable....

υπαρχει λογος να εχω αλλο region εκτος Ελλαδος?

(μιλαω για face unlock και κατι αλλο που δεν θυμαμαι)

μου διαφευγει κατι?

Σε εμένα στα θέματα γράφει ότι δεν τα υποστηρίζει η περιοχή σας κάτι άλλο δεν είδα.

Link to comment
Share on other sites

μετα την τελευταια stable....

υπαρχει λογος να εχω αλλο region εκτος Ελλαδος?

(μιλαω για face unlock και κατι αλλο που δεν θυμαμαι)

μου διαφευγει κατι?

 

Καλημέρα για μένα το έχω σε άλλο region (Ινδία) για να ενημερώνεται σωστά ο καιρός και η τοποθεσία γιατί με region Ελλάδα δεν δουλεύει.

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε κάνεις αυτόν τον κερνελ? Χα χα λέει ότι πάει τρένο 129b3c612b0b0b19f4774519a1add26b.jpg

Εδω λινκ https://forum.xda-developers.com/poco-f1/development/kernel-*******-kernel-t3909282

 

Δικός μας είναι. :D

 

Μάλλον παίζει λογοκρισία στο link, αλλά αν είναι ο MLX που πόσταρες, ναι, είναι πολύ δυνατός.

Τον τρέχω σε F1 με ViperOS και πάει φέτες, με εξαιρετική αυτονομία.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα για μένα το έχω σε άλλο region (Ινδία) για να ενημερώνεται σωστά ο καιρός και η τοποθεσία γιατί με region Ελλάδα δεν δουλεύει.
Δεν έχω κανένα προβλημα με τον καιρό/τοποθεσία με "Ελλάδα". Ειμαι με stable 10.2.3.0
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην παρέα. Παιδιά εσάς η συσκευασία είχε ακουστικά? Εμένα ένα poco από infoquest δεν είχε ενώ ένα από skroutz Shop είχε ακουστικά και μπορώ να πω ότι είναι και πολύ καλά...
Link to comment
Share on other sites

Από infoquest και εγώ, όχι δεν είχε ακουστικά.

 

Κάτι άσχετο με το θέμα των ακουστικών αλλά πάντα σχετικό με το κινητό: 3 μήνες μετά, παραμένει πολυβόλο και τέρας. Με τις αναμενόμενες επιδιορθώσεις και προσθήκες θα γίνει ακόμα καλύτερο.

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω κανένα προβλημα με τον καιρό/τοποθεσία με "Ελλάδα". Ειμαι με stable 10.2.3.0

 

 

Ανανεωνεται δηλαδη η τοποθεσια αυτοματα; γιατι αυτο δεν ισχυε λογω "νομοθεσιας ΕΕ"..

Αν το εχουν διορθωσει, ας το επιβεβαιώσει καποιος φιλος.

Dream big and dare to fail..
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά θα ήθελα να κάνω μια ερώτηση αν γνωρίζετε.

Θα μπορούσα να βάλω μέσα από τις ρυθμίσεις το δίκτυο να μου γυρνάει αυτόματα σε 2G όταν συνδέομαι σε WiFi;

Ή έστω σε συγκεκριμένες τοποθεσίες (σπίτι, δουλειά)

 

Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Poco F1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...