Jump to content

Poco F1


taliban
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δεν του είχες θήκη; Κι εμένα έχει πέσει 3 φορές και ευτυχώς με έχει σώσει η θήκη που του έχω. Τα έβγαλε τα λεφτά της και με το παραπάνω.

 

ποια θηκη εχεις για να την παρω...? :D

Link to comment
Share on other sites

Είχε μπει πιο παλιά λινκ από άλλον εδώ μέσα. Τώρα δεν ξέρω πως την λένε. 8 ευρώ είχε πάντως. :lol:
Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

εχω διαβάσει αρκετα το thread γτ θελω να αγορασω το poco αλλα επειδη δεν ειχα ποτε κινητο με νοτς θελω να ρωτησω. τι προβλημα υπηρχε και λυθηκε με την νεα την νεα εκδοση της global?

 

επισης η καμερα ειναι τοσο κακη και για αυτο τοση κουβεντα ή παρανοησα? ερχομαι απο xiaomi redmi note 3 pro και ηταν αρκετα κακη και ειδικα το βιντεο του.

Link to comment
Share on other sites

Οι συνομιλητές σου δεν ακούνε τη φωνή τους διπλά; Δεν σου κάνουν παράπονα όταν μιλάς με VoWiFi;

 

Εμένα λειτουργεί άψογα πάντως.

Link to comment
Share on other sites

εχω διαβάσει αρκετα το thread γτ θελω να αγορασω το poco αλλα επειδη δεν ειχα ποτε κινητο με νοτς θελω να ρωτησω. τι προβλημα υπηρχε και λυθηκε με την νεα την νεα εκδοση της global?

 

 

 

επισης η καμερα ειναι τοσο κακη και για αυτο τοση κουβεντα ή παρανοησα? ερχομαι απο xiaomi redmi note 3 pro και ηταν αρκετα κακη και ειδικα το βιντεο του.

Έχει φοβερή κάμερα, βάζοντας και gcam απογειώνεται, μπορείς να έχεις και τις δύο
Link to comment
Share on other sites

Είχε μπει πιο παλιά λινκ από άλλον εδώ μέσα. Τώρα δεν ξέρω πως την λένε. 8 ευρώ είχε πάντως. :lol:

 

χαχαχα πλατης ειναι ή flip cover?

Link to comment
Share on other sites

Εμένα λειτουργεί άψογα πάντως.

 

Πέρασα μόλις την 10.2.2.0 αλλά δεν μπορώ να ενεργοποιηθεί το volte και vowifi, η σιμ δουλεύε σε volte στην προηγούμενη συσκευή μου. Έχω πληκτρολογήσει *#*#86583#*#* για volte και *#*#869434#*#* για vowifi όμως παρόλο που λέει έναρξη υπηρεσίας δεν ενεργοποιείται. Μήπως παρέλειψα κάτι;

Link to comment
Share on other sites

Πόνεσα και μόνο που το διάβασα αλλά από την άλλη οφείλω να σου αναγνωρίσω ότι είσαι πολύ γλαφυρός στις περιγραφές σου.:lol:

Ναι να βαζετε θηκη παιδια,κανονας αυτο.

Απλα δεν της μπορω της θηκες,θελω να το νιωθω το κινητο οπως ειναι,εχω και το mi mix2s και το mote9,συσκευες διπλασιας-τριπλασιας τιμης και αυτες χωρις θηκες.

Ειπαμε μαζοχας....ακομα και εαν γινονται @@ απο δαχτυλιές κτλ..:lol:

 

Εαν ευχαριστω στον φιλο Νικο,μελος και εδω,αλλα δεν θελει να πω το ονομα του..που ειχε ανταλλακτική οθονη και την εδωσε!:)

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα λεβέντες, μια απορία, στις θέσεις sim έχω cosmote και Vodafone, στην cosmote δεν μπορώ με τίποτα να ρυθμίσω το να δέχομαι μήνυμα το ποιος με κάλεσε σε περίπτωση πχ εκτός δικτύου ή κατειλημμένου , έχω κάνει όλες τις ρυθμίσεις της εταιρείας, με την voda δεν υπάρχει θέμα, εσείς που έχετε cosmote σας έρχονται κανονικά; Έχω την global dev rom, λέτε να υπάρχει κάποιο bug; Ένα άλλο που παρατήρησα είναι ότι μέσα από το κινητό δεν ενεργοποιείται η αναμονή κλήσης και αυτό πάλι στην cosmote, στην voda δουλεύει κανονικά
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους. Εχω την MIUI 10.1..3.0 και δεν μου βγάζει καμιά ενημέρωση . Έχω αλλάξει 5-6 χώρες με επανεκκίνηση αλλά πάλι τα ίδια .

Υπάρχει και άλλος που δεν του έχει βγάλει την ενημέρωση ; Ευχαριστώ .

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους. Εχω την MIUI 10.1..3.0 και δεν μου βγάζει καμιά ενημέρωση . Έχω αλλάξει 5-6 χώρες με επανεκκίνηση αλλά πάλι τα ίδια .

Υπάρχει και άλλος που δεν του έχει βγάλει την ενημέρωση ; Ευχαριστώ .

Δες το μήνυμα #3432
Link to comment
Share on other sites

Θα έρθει μην σκατε.

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Πέρασα μόλις την 10.2.2.0 αλλά δεν μπορώ να ενεργοποιηθεί το volte και vowifi, η σιμ δουλεύε σε volte στην προηγούμενη συσκευή μου. Έχω πληκτρολογήσει *#*#86583#*#* για volte και *#*#869434#*#* για vowifi όμως παρόλο που λέει έναρξη υπηρεσίας δεν ενεργοποιείται. Μήπως παρέλειψα κάτι;

 

Tα ιδια κι εγω..Ενω μου γραφει και στα 2 enabled,μπαινοντας μετα στις ρυθμισεις δικτυου και καρτας σιμ δεν βρισκω κατι....Εγω ειμαι με dev 9.1.10 beta

Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

Tα ιδια κι εγω..Ενω μου γραφει και στα 2 enabled,μπαινοντας μετα στις ρυθμισεις δικτυου και καρτας σιμ δεν βρισκω κατι....Εγω ειμαι με dev 9.1.10 beta

 

Άλλη μια φορά την διαδικασία να γράψει disabled κ θα εμφανιστούν κ τα δύο

Link to comment
Share on other sites

Άλλη μια φορά την διαδικασία να γράψει disabled κ θα εμφανιστούν κ τα δύο

 

Ευχαριστω Τζωρτζ...Δουλεψε!!:D;)

Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

παιδια μπορω να ενεργοποιήσω απο το poco το vowifi ή χρειάζομαι αναγκαστικά αλλη συσκευή για να το κάνω?
Link to comment
Share on other sites

παιδια μπορω να ενεργοποιήσω απο το poco το vowifi ή χρειάζομαι αναγκαστικά αλλη συσκευή για να το κάνω?
Θα πρέπει να ενεργοποιηθεί με με την sim σε κάποιο τηλέφωνο που είναι στην επίσημη λίστα στέλνοντας το γνωστό SMS ή με τηλέφωνο στο 13888 ζητώντας από εκπρόσωπο να στο ενεργοποιήσει.

 

Δες http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=472120

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Poco F1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...