Jump to content

Poco F1


taliban
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Η αυτονομία ειδικά σπέρνει. Βρήκαν θέμα να κοροϊδέψουν.

 

Απο Nokia Symbian,εχω να δω τετοια αυτονομια,οσο κι αν σας φαινεται περιεργο,κι αν εχω αλλαξει κινητα....Και το εχω γεμισει, τα παντα ολα Fb,Twitter,Viber κλπ

Edited by nikaki71
Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

Επομενο να το πολεμανε λυσσαλεα(και οχι μονο η μηλοεταιρεια),αφου με τοσα λιγα που ζηταει σαν τιμη, προσφερει σχεδον τα παντα..Και μιας και το αναφερουνε,εμενα μετα απο 1 μηνα συμβιωσης με το κινητο,η μπαταρια εχει καλυτερη αυτονομια και οσο παει και στρωνει,αυξανεται.Εχει κανει μεγαλη ζημια στους "μεγαλους" το Poco...

 

Πέρα από την αυτονομία η κάμερα του με gcam κάνει πλάκα σε πολλά τηλέφωνα . Δεν λέω ότι είναι τέλειο αλλά συγκρίναμε με φίλο μου ίδια ακριβώς φωτό . Το poco με gcam κ το δικό του το iPhone x .ο ίδιος είναι κολλημένος με ios αλλά παραδέχτηκε ότι η φωτό στο poco.ηυαν συγκλονιστικα καλύτερη

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κατι.. την gcam πρέπει να ρουτατεις για να την βάλεις.. σας παρακολουθώ & το ξεψαχνίζω γενικότερα.ήμουν να αγοράσω το s9.. μετά που ειδα την μπαταρία πήγα στο s9+ & μόλις ειδα τα χαρακτηριστικά του poco εχω πατήσει pause & το σκέφτομαι..
"Don't be sad because of people, they will all die"
Link to comment
Share on other sites

Η αυτονομία ειδικά σπέρνει. Βρήκαν θέμα να κοροϊδέψουν.
Τι να κάνουν τα παιδιά, έχουν μετοχές :p :p και βλέπουν τις πωλήσεις να πέφτουν: Apple finally acknowledges lower-than-expected iPhone sales :p :p :p
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κατι.. την gcam πρέπει να ρουτατεις για να την βάλεις.. σας παρακολουθώ & το ξεψαχνίζω γενικότερα.ήμουν να αγοράσω το s9.. μετά που ειδα την μπαταρία πήγα στο s9+ & μόλις ειδα τα χαρακτηριστικά του poco εχω πατήσει pause & το σκέφτομαι..

Ένα .apk κάνεις εγκατάσταση και τέλος, δεν χρειάζεται root

Link to comment
Share on other sites

Σ' ευχαριστώ Dimtz

Απλά όταν με το καλό το πάρεις, να περάσεις την global dev , μια απλή διαδικασία, επίσης χωρίς root, έχεις κάθε εβδομάδα ΟΤΑ update και με αυτήν δουλεύει πολύ καλά η gcam

Link to comment
Share on other sites

Στην gcam υπάρχει τρόπος να αποτυπώνετε η ημερομηνία επάνω στην φωτογραφία;

Αν πατήσεις λεπτομέρειες πάνω στην φώτο σου βγάζει την ημερομηνία

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα δεν παίζει dev ενημέρωση; Βγήκε την πήρε κάποιος;

 

Την ερχομενη Παρασκευή

Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

Αυτό το ξέρω άλλο ρωτάω.

Αν πατήσεις λεπτομέρειες πάνω στην φώτο σου βγάζει την ημερομηνία

 

Να αποτυπωθεί πάνω στην φωτογραφία.

Link to comment
Share on other sites

Αυτό το ξέρω άλλο ρωτάω.

 

 

Να αποτυπωθεί πάνω στην φωτογραφία.

 

Καμερα-τρεις παυλιτσες πανω δεξια-ρυθμισεις-προσθηκη σφραγιδας χρονου στις φωτογραφίες

Edited by nikaki71
Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

Πέρα από την αυτονομία η κάμερα του με gcam κάνει πλάκα σε πολλά τηλέφωνα . Δεν λέω ότι είναι τέλειο αλλά συγκρίναμε με φίλο μου ίδια ακριβώς φωτό . Το poco με gcam κ το δικό του το iPhone x .ο ίδιος είναι κολλημένος με ios αλλά παραδέχτηκε ότι η φωτό στο poco.ηυαν συγκλονιστικα καλύτερη

 

Χαχα στην ίδια περίπτωση πέσαμε!! Και εμένα το παραδέχτηκε χωρίς να του πω κάτι!!

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Μία ερώτηση:

Στα BSG MOD Settings της gcam έχει μία επιλογή Option Libs με τιμές: Default / Eszdman Old / Eszdman New / Eszdman V3 / Savitar.

Τι "σημαίνει" αυτή η επιλογή και ποια από τις βιβλιοθήκες να επιλέξει κάποιος;

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια παρέλαβα σήμερα το poco και θα ξεκινήσω αργοτερα να το προσαρμοζω! Πρωτο βήμα ειναι να ξεκλειδώσω το bootloader και μετα να φορτώσω την dev?

Απο οτι διαβασα πρέπει να κανω αίτηση στην mi που πρέπει να το εγκρίνουν? Γίνεται πρωτα να περάσω την dev και μετα να το ξεκλειδώσω...?

Link to comment
Share on other sites

Παιδια παρέλαβα σήμερα το poco και θα ξεκινήσω αργοτερα να το προσαρμοζω! Πρωτο βήμα ειναι να ξεκλειδώσω το bootloader και μετα να φορτώσω την dev?

Απο οτι διαβασα πρέπει να κανω αίτηση στην mi που πρέπει να το εγκρίνουν? Γίνεται πρωτα να περάσω την dev και μετα να το ξεκλειδώσω...?

 

Εννοείται δεν χρειάζεται να ξεκλειδώσεις για να περάσεις την dev. Την περνας όπως είναι φίλος

Link to comment
Share on other sites

Καμερα-τρεις παυλιτσες πανω δεξια-ρυθμισεις-προσθηκη σφραγιδας χρονου στις φωτογραφίες

 

Αυτό είναι για την κάμερα που έχει το τηλέφωνο. Εγώ ρωτάω για την gcam

Link to comment
Share on other sites

Αυτό είναι για την κάμερα που έχει το τηλέφωνο. Εγώ ρωτάω για την gcam

 

Στην Gcam δεν υπαρχει τετοια δυνατοτητα προς το παρον σε καμμια εκδοση

Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

Μιας κ δεν έχω wifi για να κατεβάσω κ να περάσω την dev να ρωτήσω κ κάτι άλλο.Εχω την φωτεινότητα στην μέση κ μου φαίνεται κάπως σκοτεινό...δεν την έχω αυτόματη.Στο ίδιο επίπεδο που έχω και το συγκρίνω με το redmi note 3 pro μου φαίνεται πιο φωτεινή (στην μέση)του note 3 pro.Να φταίει λέω το φτηνιαρικο τζάμι που έβαλα στο Poco αλλά το έβγαλα κ μου φαίνεται πάλι πιο σκοτεινή η οθόνη.Το έχετε παρατηρήσει κ εσείς?Δεν είναι ιδέα μου
Link to comment
Share on other sites

Να φταίει το θέμα...το κλασικό έχω κ φωτεινότητα χειροκίνητη κ αυξημένη αντίθεση...μόνο σε μένα συμβαίνει,δεν μπορεί στην μέση το note 3 pro να είναι πιο φωτεινό από το Poco
Link to comment
Share on other sites

Να φταίει το θέμα...το κλασικό έχω κ φωτεινότητα χειροκίνητη κ αυξημένη αντίθεση...μόνο σε μένα συμβαίνει,δεν μπορεί στην μέση το note 3 pro να είναι πιο φωτεινό από το Poco

 

Kαποιο θεμα εχεις.

Το poco στη μεση ηταν αρκετα πιο φωτεινο απο το rn3.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Poco F1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...