Jump to content

Poco F1


taliban
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Την τελευταία. Μόλις χθες την πέρασα. Stable είμαι.

 

Έκανες κάποιες ρυθμίσεις ή όχι; Γιατι δεν έρχονται όλες σε μένα από vider εντάξει... όλα λειτουργούν οκ .. Από facebook όμως δεν αναβοσβήνει...μόνο ειδοποίση στην κουρτινα ούτε ήχος ...εσένα οκ όλα;

Link to comment
Share on other sites

Έκανες κάποιες ρυθμίσεις ή όχι; Γιατι δεν έρχονται όλες σε μένα από vider εντάξει... όλα λειτουργούν οκ .. Από facebook όμως δεν αναβοσβήνει...μόνο ειδοποίση στην κουρτινα ούτε ήχος ...εσένα οκ όλα;

Για μισό γιατί fb δε χρησιμοποιώ και πολύ. Να το τσεκάρω μια.

Viber, messenger και mail, δουλεύει μια χαρά πάντως.

Fb θα σου πω σε λίγο.

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Εγώ είχα αγοράσει αυτό (επιλέγεις το black) και κάλυπτε όλη την οθόνη από άκρη σε άκρη

Έχει καλή αφή φίλε; Σαν χρώματα τι λέει; Φαίνονται καλά; Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στην παρέα, μπορείτε να μου προτείνετε κάποιο tempered glass η screen protector που να εφαρμόζει τελεία;

 

Αυτό είναι το καλύτερο.

 

 

Για απόκρυψη του Notch σε Pie, και με αρκετή παραμετροποίηση.

Απλά βάζετε το QS tile, το ενεργοποιείτε, αποκρύπτετε το notification και το ξεχνάτε.

Edited by tsavman
Link to comment
Share on other sites

Αυτό είναι το καλύτερο.

 

 

Για απόκρυψη του Notch σε Pie, και με αρκετή παραμετροποίηση.

Απλά βάζετε το QS tile, το ενεργοποιείτε, αποκρύπτετε το notification και το ξεχνάτε.

Δεν ανοίγει το πρώτο link φίλε

Link to comment
Share on other sites

Έχει καλή αφή φίλε; Σαν χρώματα τι λέει; Φαίνονται καλά; Ευχαριστώ

 

Δεν είδα κάποια αλλοίωση στα χρώματα και στην αφή ήταν υπάκουο.

 

Ίσως το πάχος είναι λίγο μεγαλύτερο από τις πιο premium προτάσεις (π.χ. Nillkin) αλλά δεν ενοχλεί ιδιαίτερα.

http://mowned.com/sig/don-fedon-kon.jpg
Link to comment
Share on other sites

Δεν είδα κάποια αλλοίωση στα χρώματα και στην αφή ήταν υπάκουο.

 

Ίσως το πάχος είναι λίγο μεγαλύτερο από τις πιο premium προτάσεις (π.χ. Nillkin) αλλά δεν ενοχλεί ιδιαίτερα.

 

Μαλιστα, ευχαριστω, μπορεις να βγαλεις και μια φωτο να δω πως φαινετε;

Link to comment
Share on other sites

Μαλιστα, ευχαριστω, μπορεις να βγαλεις και μια φωτο να δω πως φαινετε;

 

Δυστυχώς πριν από μία εβδομαδα έφαγε μία καλή τούμπα και ράγισε οπότε ο ψυχαναγκασμός μου μου επέβαλε να το αλλάξω με ένα κλασικό 2.5D που είχα spare μέχρι να έρθει η νέα παραγγελία του συγκεκριμένου... :(

http://mowned.com/sig/don-fedon-kon.jpg
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα το fotmob ξέρει κάποιος τι ακριβώς κάνει όταν το ενεργοποιούμε ;

 

Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αρχίζουν ωραία πράγματα και έρχονται... Στην σημερινή beta https://uploads.tapatalk-cdn.com/20181217/346ebf9990cdcaf087b80f36bd89761d.jpg

 

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

 

Ναι και όταν είναι να τα ενσωματώσουν στην stable κάνουν λ@μακιες.

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Αυτό είναι το καλύτερο.

 

 

Για απόκρυψη του Notch σε Pie, και με αρκετή παραμετροποίηση.

Απλά βάζετε το QS tile, το ενεργοποιείτε, αποκρύπτετε το notification και το ξεχνάτε.

Μια χαρά η εφαρμογή για την εξαφάνιση του notch, αλλη αυτη την ρημάδα ειδοποίηση του συστήματος δεν λέει να εξαφανιστεί!! Καμία ιδέα;74f80307ed4f3f4a350c9b8b8203092b.jpg

 

Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά η εφαρμογή για την εξαφάνιση του notch, αλλη αυτη την ρημάδα ειδοποίηση του συστήματος δεν λέει να εξαφανιστεί!! Καμία ιδέα;

 

Αν κρατήσεις πάνω στην ειδοποίηση παρατεταμένα, σε πάει σε μενού ελέγχου ειδοποιήσεων. Μπορείς να την απενεργοποιήσεις από εκεί, και μιας και δεν αφορά κάποιο άλλο service, δεν "κινδυνεύεις" να χάσεις κάποιο σημαντικό notification.

 

----- προσθήκη μηνύματος 80 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Όσοι έχετε VoLTE σε Cosmote, χρειάστηκε να κάνετε την διαδικασία ενεργοποίησης με το SMS βάζοντας την SIM σας σε άλλη συσκευή (συμβατή);

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα, σκέφτομαι να πάρω καινούριο κινητό μέσα στα χριστούγεννα μετά από 4+ χρόνια που έχω το τιμημένο Mi3.

Εκτός από τη φωτογραφική, για τα υπόλοιπα που το χρησιμοποιώ (messenger, viber, whatsapp, facebook) με τελευταία dev rom σε miui 10 είναι μια χαρά. Κανένα κόλλημα απολύτως.

Αξίζει (δεν τα συγκρίνω εννοείται) να πάω στο Pocophone (budget max €300) ή να περιμένω κάποιο πιο καινούριο από τη Xiaomi;

Link to comment
Share on other sites

Αν κρατήσεις πάνω στην ειδοποίηση παρατεταμένα, σε πάει σε μενού ελέγχου ειδοποιήσεων. Μπορείς να την απενεργοποιήσεις από εκεί, και μιας και δεν αφορά κάποιο άλλο service, δεν "κινδυνεύεις" να χάσεις κάποιο σημαντικό notification.

 

----- προσθήκη μηνύματος 80 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Όσοι έχετε VoLTE σε Cosmote, χρειάστηκε να κάνετε την διαδικασία ενεργοποίησης με το SMS βάζοντας την SIM σας σε άλλη συσκευή (συμβατή);

 

Έχω δύο νούμερα Cosmote. Το ένα το έβαλα σε Samsung κινητό και το ενεργοποίησα και το άλλο πήρα τηλέφωνο στην εξυπηρέτηση πελατών της Cosmote και μου το ενεργοποίησαν αυτοί.

Link to comment
Share on other sites

Έχω δύο νούμερα Cosmote. Το ένα το έβαλα σε Samsung κινητό και το ενεργοποίησα και το άλλο πήρα τηλέφωνο στην εξυπηρέτηση πελατών της Cosmote και μου το ενεργοποίησαν αυτοί.

 

Σε ευχαριστώ για την απάντησή σου.

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα, σκέφτομαι να πάρω καινούριο κινητό μέσα στα χριστούγεννα μετά από 4+ χρόνια που έχω το τιμημένο Mi3.

Εκτός από τη φωτογραφική, για τα υπόλοιπα που το χρησιμοποιώ (messenger, viber, whatsapp, facebook) με τελευταία dev rom σε miui 10 είναι μια χαρά. Κανένα κόλλημα απολύτως.

Αξίζει (δεν τα συγκρίνω εννοείται) να πάω στο Pocophone (budget max €300) ή να περιμένω κάποιο πιο καινούριο από τη Xiaomi;

 

και το poco νεο τηλεφωνο ειναι και αξιζει σαν συσκευη με 1000 ,τωρα αν θα το παρεις η οχι εσυ θα κρινεις

Link to comment
Share on other sites

Battery drain παρατηρώ στην τελευταία ενημέρωση.

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.

Ότι ετοιμαζομουν να γράψω ακριβώς το αντίθετο.

Μου φαίνεται πιο βελτιωμένη. Βέβαια μια φόρτιση έκανα όλη κι όλη από τότε που έβαλα την 9.

Πριν την αναβάθμιση, ακριβώς στο 24ωρο από τη φόρτιση, ήμουν γύρω στο 63%-65%.

Τώρα είμαι στο 70% με την ίδια ακριβώς χρήση εννοείται, μη σου πω και παραπάνω γιατί το σκάλισα αρκετά προκειμένου να δω αν έχει μπει και καμιά λειτουργία επιπλέον.

Βέβαια είναι νωρίς ακόμα. Όπως είπα, μια φόρτιση έχω κάνει.

 

Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by jimteo
Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Battery drain παρατηρώ στην τελευταία ενημέρωση.

 

Επειδή αρκετοί φοράτε beta να γράφετε και με τι rom είστε. Στη τελευταία stable πάντως το αντίθετο παρατηρώ.

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Νεα έκδοση Gcam MGC_6.1.021_MI8_V1g βελτιωμένη, λειτουργεί και το slow motion. https://androidfilehost.com/?fid=11410963190603877358
http://i.portall.zp.ua/5/video/image/b7/53/befb3572db7b1e6aa9eb0c2c0172.jpg
Link to comment
Share on other sites

Επειδή αρκετοί φοράτε beta να γράφετε και με τι rom είστε. Στη τελευταία stable πάντως το αντίθετο παρατηρώ.
Σωστός. Stable είμαι κι εγώ.

 

Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Νεα έκδοση Gcam MGC_6.1.021_MI8_V1g βελτιωμένη, λειτουργεί και το slow motion. https://androidfilehost.com/?fid=11410963190603877358

 

Σε stable γίνεται του λαγκαρισματος το κάγκελο. :down:

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Poco F1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...