Jump to content

Xiaomi Mi Max 3


ioannina20
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το camera2 API είναι ενεργό στη νέα dev;

http://media.rockstargames.com/rockstargames/img/global/downloads/buddyiconsconavatars/v_franklin_chop2_80x80.jpg

Automagic * Automation @ Google Play

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους.

Ο Λόγος που θέλω να κάνω root είναι για το titanium backup που μου έχει λύσει τα χέρια στο GALAXY note 3 που έχω όπως επίσης και για το adaway.

Σας ευχαριστώ όλους.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και απο εμενα και να πω οτι διαβασα ολο το thread!

Ειμαι κατοχος mimax 1-2-3 οποτε εχω ολοκληρωμενη αποψη και ναι ειναι αναβαθμιση και σε software και σε hardware.

Ειμαι με την τελευταία global και θελω να παω σε dev αλλα δεν θα ρουταρω και οσο αντεξω...το viper μου λειπει αφανταστα αλλα θα κρατηθω...

ΚατεβΖω την dev και κανω install μεσω updater σωστα; Εαν κανω backup τοπικο τοτε μολις περασει η dev θα επαναφερω η θα στηνω απο την αρχη;

Ευχαριστω πολυ.

 

Στάλθηκε από το MI MAX 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Γιατι σου λειπει το viber αφου δουλευει;

Η αλλο ειναι το viper ???

Viper ειναι μια εφαρμογη για τον ηχο ποθ θελει ρουτ και φλασΡισμα.
Link to comment
Share on other sites

Επανέρχομαι στο θέμα που έχω με το hotspot που κόβεται και ανακάλυψα ότι το πρόβλημα είναι το Bluetooth.

Έχω δλδ ανοιχτό Bluetooth συνδεμένο amazfit pace και mi Bluetooth handsfree και ανοίγω hotspot και μετά από λίγο το hotspot σταματά να δίνει σήμα στις συνδεδεμένες συσκευές

Αν κλείσω Bluetooth το hotspot δουλεύει σωστά

Καμία ιδέα?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, μόλις ηρθα στην παρέα, σετάρω το max 3 μου. Θα ήθελα σας παρακαλώ τη βοήθειά σας στα εξής:

 

1) Ποιός είναι ο πιο απλός τρόπος να μεταφέρω επαφές και sms από το max 2 στο max 3? ΔΕ χρησιμοποιώ συγχρονισμό google. Το phone copy ας πούμε κάνει?

 

2) Τι προτείνετε για mail ? Θα ήθελα ΜΙΑ ΜΟΝΟ εφαρμογή, που από κάτω της θα είναι ΟΛΑ τα accounts μου. Έχω το blue mail αλλά είναι χάλια. Το ξέρω ότι σαν το blackberry hub του passport μου δεν υπάρχει, αλλά τι προτείνετε? Την εφαρμογή του mi max 3 ή gmail ας πούμε?

 

Ευχαριστώ πολύ.

Link to comment
Share on other sites

Μια βοηθεια κυριοι! απο εχτες το τηλ δεν εχει 4g παρα μονο το Ε.

δεν υπαρχει προβλημα στην καρτα και ολες οι ρυθμισεις ειναι στο lte.

δουλεψε τρεις ημερες αψογα και ταχυτατα και απο εχτες το βραδυ ειναι με το αργο ιντερνετ.

καμια ιδεα? ευχαριστω πολυ!

Link to comment
Share on other sites

Μια βοηθεια κυριοι! απο εχτες το τηλ δεν εχει 4g παρα μονο το Ε.

δεν υπαρχει προβλημα στην καρτα και ολες οι ρυθμισεις ειναι στο lte.

δουλεψε τρεις ημερες αψογα και ταχυτατα και απο εχτες το βραδυ ειναι με το αργο ιντερνετ.

καμια ιδεα? ευχαριστω πολυ!

 

Επαναφορά Εργοστασιακων... νομίζω ότι είναι μονόδρομος...

(Realme X2 pro)Mi 9,Mi Max 3,Mi A2,LG V10 H901,Mi Note 2,Samsung Galaxy S7 Edge, LG V10 , LG G Flex 2 ,Lenovo Vibe Z2 Pro, LG G3,Lenovo Vibe X2, Coolpad F1, Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S3,

(Samsung Galaxy Tab Pro 8,4)

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα στο φορουμ….παιδια την βοηθεια σας....αν γνωρίζετε ψαχνει φιλαρακι...το λευκο χρωμα….υπαρχει πουθενα ?? :)
Είμαι τεχνολογικά καμένος. Παρακαλώ δείξτε κατανόηση !! :cry:
Link to comment
Share on other sites

Παρε κοσμε :p

 

Screenshot-2019-01-25-19-33-09-117-com-android-updater.png

Edited by kwnana

Phone 15 Pro Max Titanium Blue 256GB iOS 17.1.1

iPhone 13 Black 128GB iOS 17.1.1

iPad mini 8,3" 6th gen Gold 256GB iOS 17.1.1

iPad Pro 11" 4th gen Grey 256GB iOS 17.1.1

Apple watch 7 Black 45mm watchOS 10.1.1

Honor magic 4 Lite Blue 6/128GB Magic UI 4.2 (Android 11)

Link to comment
Share on other sites

Προσπαθω να περασω την dev απο stable αλλα ο file manger δεν δειχνει καποια επιλογη να προχωρησω μεσα απο τον updater καμια ιδεα;b3452c3f390483b08e945065c38ee0c5.jpg Edited by kmiglis
Link to comment
Share on other sites

Μαλακια της cosmote ηταν... ευτυχώς! Παει σφεντονα παλι απο μονο του.

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

Απο global stable προσπαθω να περασω global dev μεσα απο τον updater αλλα ο file manager δεν βγαζει επιλογη ..καμια ιδεα;

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

Προσπαθω να παω σε global dev απο stable και ο file manager δεν εμφανιζει κουμπι να προχωρησω μεσα απο τον updater... Καμια ιδεα;

Φιλε, 3 φορες το ίδιο μήνυμα, και τις 3 φορες η ιδια τεραστια εικόνα. Διόρθωσε το σε παρακαλώ, μας έβγαλες τα ματια ....

Edited by kwnana

Phone 15 Pro Max Titanium Blue 256GB iOS 17.1.1

iPhone 13 Black 128GB iOS 17.1.1

iPad mini 8,3" 6th gen Gold 256GB iOS 17.1.1

iPad Pro 11" 4th gen Grey 256GB iOS 17.1.1

Apple watch 7 Black 45mm watchOS 10.1.1

Honor magic 4 Lite Blue 6/128GB Magic UI 4.2 (Android 11)

Link to comment
Share on other sites

Μα καλά.... τόσο γκάβακας είμαι? Όντως εκεί πάνω είναι. Σε ευχαριστώ ! Το δικό μου (από πλαίσιο) φοράει 10.2 stable και android 8.1.0. Λογικά αυτό είναι το "oreo". 9, δηλαδή pie θα πάρει ?
Link to comment
Share on other sites

Εγώ φοράω dev με Pie
Και γω :lol:

Φιλε fouskmech, γιατί κάθεσαι ακόμη με Stable ?:blink:

Phone 15 Pro Max Titanium Blue 256GB iOS 17.1.1

iPhone 13 Black 128GB iOS 17.1.1

iPad mini 8,3" 6th gen Gold 256GB iOS 17.1.1

iPad Pro 11" 4th gen Grey 256GB iOS 17.1.1

Apple watch 7 Black 45mm watchOS 10.1.1

Honor magic 4 Lite Blue 6/128GB Magic UI 4.2 (Android 11)

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα σε ολους ….σε pie εχουμε ακομα καλυτερη αυτονομια στο τερας ??
Είμαι τεχνολογικά καμένος. Παρακαλώ δείξτε κατανόηση !! :cry:
Link to comment
Share on other sites

Και γω :lol:

 

Φιλε fouskmech, γιατί κάθεσαι ακόμη με Stable ?:blink:

Και πως να παω σε pie? Την κατεβασα και δεν μπορω μεσα απο τον updater..μια βοήθεια;
Link to comment
Share on other sites

Όλο λέω τώρα θα το πάρω. Και όλο κάτι στραβωνει. Μα καλά όταν βάζεις αγγελία να πουλήσεις κάτι είναι δυνατόν να μην αναφέρεις ότι δεν έχεις απόδειξη;;;;; άρα όχι εγγύηση
Link to comment
Share on other sites

Και πως να παω σε pie? Την κατεβασα και δεν μπορω μεσα απο τον updater..μια βοήθεια;
την κατέβασες στο PC, την έβαλες στη συσκευή και επέλεξες μεσα από τον updater επιλεγονατας από τις 3 τελίτσες ? Η έψαξες για ενημέρωση μέσω του updater ?

Phone 15 Pro Max Titanium Blue 256GB iOS 17.1.1

iPhone 13 Black 128GB iOS 17.1.1

iPad mini 8,3" 6th gen Gold 256GB iOS 17.1.1

iPad Pro 11" 4th gen Grey 256GB iOS 17.1.1

Apple watch 7 Black 45mm watchOS 10.1.1

Honor magic 4 Lite Blue 6/128GB Magic UI 4.2 (Android 11)

Link to comment
Share on other sites

την κατέβασες στο PC, την έβαλες στη συσκευή και επέλεξες μεσα από τον updater επιλεγονατας από τις 3 τελίτσες ? Η έψαξες για ενημέρωση μέσω του updater ?
To πρωτο αλλα την κατεβασα απ ευθειας στο τηλεφωνο και με τις τρεις τελειες μεσα απο τον updater ανοιγει ο file explorer οοου βρισκω την ρομ και μολις κανω τικ να την επιλεξει μετα δεν κανει τιποτα.
Link to comment
Share on other sites

είχα ξαναρωτησει αλλά είχε θαφτεί η ερώτηση. έχει κανείς θέμα με Instagram? τα βίντεο/boomerang ανεβαίνουν laggy και οι φωτογραφίες σε πολύ χαμηλή ανάλυση. στην "συλλογή" όλα φαίνονται μια χαρά, μόλις ανέβουν υπάρχει το πρόβλημα. μου φαίνεται περίεργο να μην είχα θέμα με το redmi note 2 και να έχω τώρα στο max 3. τελευταία global stable φοράω.
Link to comment
Share on other sites

είχα ξαναρωτησει αλλά είχε θαφτεί η ερώτηση. έχει κανείς θέμα με Instagram? τα βίντεο/boomerang ανεβαίνουν laggy και οι φωτογραφίες σε πολύ χαμηλή ανάλυση. στην "συλλογή" όλα φαίνονται μια χαρά, μόλις ανέβουν υπάρχει το πρόβλημα. μου φαίνεται περίεργο να μην είχα θέμα με το redmi note 2 και να έχω τώρα στο max 3. τελευταία global stable φοράω.
Δυστυχώς δεν έχω ανεβάσει φώτο ποτέ από το κινητό για να σε βοηθήσω.

 

Εγώ έχω ένα άλλο θεματακι με το Instagram. Μου δείχνει μόνο τις 2 πρώτες γραμμές σε όλα τα bio και μετά βγάζει 3 τελείες και κουμπί "more" για να εμφανίσει το υπόλοιπο bio. Παλιότερα το έδειχνε ολόκληρο κατευθείαν.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...