Jump to content

Xiaomi Mi Max 3


ioannina20
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ούτε και γω

Phone 15 Pro Max Titanium Blue 256GB iOS 17.1.1

iPhone 13 Black 128GB iOS 17.1.1

iPad mini 8,3" 6th gen Gold 256GB iOS 17.1.1

iPad Pro 11" 4th gen Grey 256GB iOS 17.1.1

Apple watch 7 Black 45mm watchOS 10.1.1

Honor magic 4 Lite Blue 6/128GB Magic UI 4.2 (Android 11)

Link to comment
Share on other sites

Πάντως εάν κάνεις αναζήτηση στις ρυθμίσεις για Dark Mode εμφανίζεται κανονικά το αποτέλεσμα αλλά εάν πατήσεις επάνω σε μεταφέρει στο Μπαταρία & απόδοση οπού εκεί δεν βγάζει τίποτα.

 

Εάν υπάρχει κανένας που έκανε καθαρή εγκατάσταση της pie αν μπορεί ας αναφέρει εάν του βγάζει αυτή την επιλογή.

Link to comment
Share on other sites

Έχετε θέμα με την αυτόματη φωτεινότητα στην 9; Εμένα ξαφνικά τη ρίχνει σχεδόν στο 0. Πχ το ανοίγω να βάλω κωδικό και είναι στη μέση. Μόλις ξεκλειδώσει πάει στο ελάχιστο.Το σηκώνω και μετά από λίγη ώρα τα ίδια.
Link to comment
Share on other sites

Πάντως εάν κάνεις αναζήτηση στις ρυθμίσεις για Dark Mode εμφανίζεται κανονικά το αποτέλεσμα αλλά εάν πατήσεις επάνω σε μεταφέρει στο Μπαταρία & απόδοση οπού εκεί δεν βγάζει τίποτα.

 

Εάν υπάρχει κανένας που έκανε καθαρή εγκατάσταση της pie αν μπορεί ας αναφέρει εάν του βγάζει αυτή την επιλογή.

 

Προσπαθησε να αλλαξεις την γλωσσα της συσκευης στα Αγγλικα και κανε ξανα αναζητηση.

Οχι το region, απλα την γλωσσα μπας και βρεθει ετσι.

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Ναι και σε μένα το κάνει...

 

Στάλθηκε από το MI MAX 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

 

Οπότε υπομονή.

 

 

Στο μεταξύ χτες χτύπησα για τα καλά το μεσαίο δάκτυλο του δεξιού χεριού και το έχω σε νάρθηκα. Το κινητό βγάζει τα χρήματά του για πλάκα. Δεν αγχόνωμαι καθόλου για την πλοήγηση. Τόσο μεγάλη οθόνη και δε με νοίαζει η ακρίβεια των πατημάτων. Δε θέλω καν να σκεφτώ τι θα γινόταν αν είχα μικρό κινητό.

Link to comment
Share on other sites

MiMax 3 με 20% €πιστροφη στα 287....όχι και άσχημα!(Πλαίσιο)

 

 

Καλά αυτοί όταν θα γίνουν Καλά θα τρελαθούν από τη χαρά τους. Καλή πώληση πες τους

SONY EXPERIA NEOV. THL T200. LeTv X900+. Xiaomi Mi Max 3
Link to comment
Share on other sites

Καλά αυτοί όταν θα γίνουν Καλά θα τρελαθούν από τη χαρά τους. Καλή πώληση πες τους

 

Μια χαρά τιμή είναι για κάποιον που το θέλει από Ελλάδα καθώς το 1ο skroutzμάγαζο που το έχει διαθέσιμο το δίνει στα 260 ενώ εδώ παίρνεις και 2 χρόνια επίσημης αντιπροσωπείας!

Link to comment
Share on other sites

Για root απαιτείται ξεκλείδωμα bootloader και twrp. Κατεβάζεις το magisk από το xda. Εγώ κατέβασα την τελευταία έκδοση και την φλασαρα μέσα από twrp. Και όλα οκ. Ο λόγος που το έκανα είναι γιατί ήθελα να τρέχω έναν τασκερ (συγκεκριμένα έβαλα τον automate) και όταν είναι το τηλέφωνο συνδεδεμένο σε οποιοδήποτε WiFi γυρίζει το σήμα της κινητής σε 2G. Όταν το τηλ δεν κουμπώνει σε WiFi γυρίζει σε lte και όταν η οθόνη είναι κλειστή επανέρχεται παλι σε 2G. Έχει μεγάλη διαφορά σε κατανάλωση μπαταρίας ιδικά σε περιοχές με φτωχό σήμα lte. Παράλληλα μπορείς το root να το κρύψεις από κάποιες εφαρμογές (πχ τράπεζα) για να μην έχει προβλήματα και δεν σου ανοίγουν οι συγκεκριμένες εφαρμογές. Edited by PALALOS
Link to comment
Share on other sites

@Konstanine73 έχεις απενεργοποιήσει VoWIFIκαι VoLTE; Γιατί δεν τα βλέπω στο print screen που ανέβασες

http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=33852&dateline=1200936946

 

 

Εντάξει,το ξέρω οτι είμαι πολύ ωραίο παιδί.Αλλά ηρεμήστε και εσείς λίγο,κορίτσια..

Link to comment
Share on other sites

Χαιρετώ το forum.

Αν κάνω root τη συσκευή θα έχω την δυνατότητα να παίρνω αναβαθμίσεις ή όχι;

Επίσης αν δεν μπορώ να παίρνω αναβαθμίσεις μέσω ΟΤΑ υπάρχει κάποιος άλλος τρόπος;

Σας ευχαριστώ όλους για την πολύτιμη βοήθεια που μας προσφέρετε.

Link to comment
Share on other sites

Χαιρετώ το forum.

Αν κάνω root τη συσκευή θα έχω την δυνατότητα να παίρνω αναβαθμίσεις ή όχι;

Επίσης αν δεν μπορώ να παίρνω αναβαθμίσεις μέσω ΟΤΑ υπάρχει κάποιος άλλος τρόπος;

Σας ευχαριστώ όλους για την πολύτιμη βοήθεια που μας προσφέρετε.

 

Σε ενα nexus table που ειχα κανει root δεν μου εκανε OTA αναβαθμίσεις.Πανε 6 χρονια φυσικα και απο τοτε δεν εχω ασχοληθεί με root ξανα.Εχουν αλλαξει πολλα πραγματα απο τοτε. Ας απαντησει κανενας πιο ειδικός παιδια :)

V10 for Vendetta
Link to comment
Share on other sites

πως κατεβαζουμε το netflix? σε εμενα μου λεει πωs δεν ειναι συμβατο το mi max 3 κινεζικο 6gb 128 gb

 

https://www.apkmirror.com/

το κατεβασα απο εδω τελικα

Link to comment
Share on other sites

Έχει κάποιος πρόβλημα με το hotspot? Ενώ είναι ανοιχτό και συνδέονται άλλες συσκευές σε εμένα μετά από κάποιο διάστημα οι άλλες συσκευές αποσυνδέονται ενώ το hotspotσε εμένα είναι ανοιχτό. Μόνο αν το κλείσω και ανοίξω πάλι συνδέονται.

Το ίδιο μου έκανε και με την προηγούμενη global rom

Link to comment
Share on other sites

Κανένα πρόβλημα στην developer και το δουλεύω πάρα πολύ

Και εγώ που το δουλεύω με dev, δεν έχω πρόβλημα :)

Phone 15 Pro Max Titanium Blue 256GB iOS 17.1.1

iPhone 13 Black 128GB iOS 17.1.1

iPad mini 8,3" 6th gen Gold 256GB iOS 17.1.1

iPad Pro 11" 4th gen Grey 256GB iOS 17.1.1

Apple watch 7 Black 45mm watchOS 10.1.1

Honor magic 4 Lite Blue 6/128GB Magic UI 4.2 (Android 11)

Link to comment
Share on other sites

Στις global πάντως μέχρι τώρα δεν δουλεύει σωστά ενώ είναι ανοιχτό οι άλλες συσκευές αποσυνδέονται σε ανύποπτο χρόνο
Link to comment
Share on other sites

Στις global πάντως μέχρι τώρα δεν δουλεύει σωστά ενώ είναι ανοιχτό οι άλλες συσκευές αποσυνδέονται σε ανύποπτο χρόνο
Μεχρι να βγει η 9.1.10 φορούσα stable και δεν είχα κανένα πρόβλημα.

Τωρα που πήγα από Global stable σε Global dev, εξακολουθώ να μην έχω πρόβλημα. Αυτο έγραψα.

Κάποιος άλλος που να φοράει Global stable και να έχει το ίδιο πρόβλημα με σένα ? :confused:

Phone 15 Pro Max Titanium Blue 256GB iOS 17.1.1

iPhone 13 Black 128GB iOS 17.1.1

iPad mini 8,3" 6th gen Gold 256GB iOS 17.1.1

iPad Pro 11" 4th gen Grey 256GB iOS 17.1.1

Apple watch 7 Black 45mm watchOS 10.1.1

Honor magic 4 Lite Blue 6/128GB Magic UI 4.2 (Android 11)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...