Jump to content

Xiaomi Mi Max 3


ioannina20
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα επειδή σκέφτομαι να πάρω το θηρίο και εγώ ποια είναι η τελευταία global που πρέπει να φοράει; μπορώ να ελέγξω αν είναι κάποια ρομ dev η κάτι άλλο; αν είναι κλειδωμένος η όχι ο bootloader; ευχαριστώ
Link to comment
Share on other sites

Χαίρομαι που σε άλλα παιδιά το κινητό πάει σφαίρα σε google maps άρα ίσως να είναι θέμα ρυθμίσεων ,μπορείτε να δώσετε καμιά ιδέα γιατί με την global stable αντιμετωπίζω αυτό το πρόβλημα ?? Όσο το έψαξα βρήκα πως είναι πρόβλημα σε αρκετά mi mix 3 εξωτερικού . Έχετε καμιά ιδέα ???
Link to comment
Share on other sites

Και σε μένα Google maps δουλεύουν άψογα

Κι επίσης να προτείνω να δοκιμάσετε Poco launcher γίνεται πιο smooth όλο το κινητό και τα gestures πάνε σφαίρα

Link to comment
Share on other sites

ο poco launcher πόσο μεγάλο grid έχει; max πόσο πάει; back up γίνεται να του πάρεις τις ρυθμίσεις να τις επαναφέρεις μετά από φορματ;

Και σε μένα Google maps δουλεύουν άψογα

Κι επίσης να προτείνω να δοκιμάσετε Poco launcher γίνεται πιο smooth όλο το κινητό και τα gestures πάνε σφαίρα

 

Sent from my Mi A2 Lite using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Βγηκε update 9.1.10 (Pie) :) !!!!

Κατεβαζω ....

Phone 15 Pro Max Titanium Blue 256GB iOS 17.1.1

iPhone 13 Black 128GB iOS 17.1.1

iPad mini 8,3" 6th gen Gold 256GB iOS 17.1.1

iPad Pro 11" 4th gen Grey 256GB iOS 17.1.1

Apple watch 7 Black 45mm watchOS 10.1.1

Honor magic 4 Lite Blue 6/128GB Magic UI 4.2 (Android 11)

Link to comment
Share on other sites

Βγηκε update 9.1.10 (Pie) :) !!!!

Κατεβαζω ....

 

ΟΧΙ ΜΗΗΗΗΗΗΗΗΗ!!!!!!!!111111 ΕΝΑ ΕΝΑ ΕΝΑ OVER

 

θα σου μικρυνει η οθονη ασε να θυσιαστω εγω.:p

 

:lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Στο "Ρυθμισεις καρτας sim" εχει πλεον η εγω δεν το ειχα δει "Κλησεις wifi"

 

Το ειχε αυτο και πριν.Σε εμενα δουλευει και το Volte και το Wificall

V10 for Vendetta
Link to comment
Share on other sites

Πρεπει να βρουμε κινητο να βαλουμε την καρτα.

Μπορει καποιος να βαλει την λιστα με τα κινητα που πρεπει να βαλουμε την καρτα μας;

Link to comment
Share on other sites

Πρεπει να βρουμε κινητο να βαλουμε την καρτα.

Μπορει καποιος να βαλει την λιστα με τα κινητα που πρεπει να βαλουμε την καρτα μας;

 

Samsung Galaxy A3 2016 / A3 2017 / A5 2016 / A5 2017 / A6 / A6+ / A7 / A8 / J3 2017 / J4+ / J5 2016 / J5 2017 / J6 / J6+ / XCover 4 / S6 Edge+ / S7 / S7 Edge / S8 / S8+ / S9 / S9+ / Note 8 / Note 9(1)

Apple iPhone SE / 5s / 5c / 6 / 6 Plus / 6s / 6s Plus / 7 / 7 Plus / 8 / 8 Plus / X / XR / Xs / Xs Max(2)

Sony Xperia XZ1 / XZ Premium / XZ Compact / XA2 / XZ2 / XZ2 Compact / XZ3 (1)

HUAWEI P10 / P10 Lite / P10 Plus / Mate 10 Lite / Mate 10 Pro / Mate 20 Lite / Mate 20 Pro / P20 Lite / P20 / P20 Pro / Y6 2018 / P Smart / Y6 Prime 2018 / Y7 Prime 2018(1)

NOKIA 2.1 / 3.1 / 6.1 / 7 Plus / 8 / 8 Sirocco(1)

Alcatel U5(1)

Neffos C5s(1)

CAT S61(1)

HONOR 7A / 8Χ(1)

RAZER Phone 64GB 4G(1)

(1)αφορά μόνο συσκευές αγορασμένες από το Δίκτυο Πωλήσεων COSMOTE/ΓΕΡΜΑΝΟΣ με την τελευταία έκδοση λογισμικού.

(2)με έκδοση λογισμικού 10.3 και άνω

V10 for Vendetta
Link to comment
Share on other sites

Με το GPS πάντως (Here WeGo) είχα και εγώ προβλημα 2 φορές (μέσα στις γιορτές) να βρει σήμα. Ουσιαστικά δεν βρήκε ακόμη και μετά από 4,5 λεπτά. Είχα και το U11 την ίδια στιγμή και εκείνο κλείδωσε αμέσως.

Δεν το ξαναέβαλα από τότε. Αλλά και εγώ γενικά από το Max 3 δεν είμαι ευχαριστημένος στο θέμα gps.

Είναι unlocked με την 9.1.3 (MIUI 10.3)

 

Edit: Μόλις τώρα το ξαναδοκίμασα στην αυλή. Αρκετά μακριά από τη θέση μου το έβγαλε και αντί να το διορθώνει το στίγμα με τα λεπτά πεταγόταν ακόμη πιο μακριά... :-(

Edited by babill2004
"Ο θόρυβος δεν αποδεικνύει τίποτα. Συχνά, η κότα που έκανε απλά ένα αβγό κακαρίζει λες και έχει γεννήσει έναν αστεροειδή."
Link to comment
Share on other sites

Εγώ είμαι ευχαριστημένος με το GPS. Μόλις τώρα το δοκίμασα μέσω του Maps.me με την global dev pie σε λειτουργία πτήσης ώστε να μην έχει βοήθεια από Δίκτυο/WiFi και κλείδωσε περίπου σε 30 δευτερόλεπτα με μεγάλη ακρίβεια.
Link to comment
Share on other sites

Εντυπώσεις από την pie; Ήρθε η ώρα επιτέλους να περάσω τη Dev; Bugs υπάρχουν ή να προχωρήσω κανονικά; VoWIFI (που προσωπικά με καίει) λειτουργεί κανονικά φαντάζομαι

http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=33852&dateline=1200936946

 

 

Εντάξει,το ξέρω οτι είμαι πολύ ωραίο παιδί.Αλλά ηρεμήστε και εσείς λίγο,κορίτσια..

Link to comment
Share on other sites

Εντυπώσεις από την pie; Ήρθε η ώρα επιτέλους να περάσω τη Dev; Bugs υπάρχουν ή να προχωρήσω κανονικά; VoWIFI (που προσωπικά με καίει) λειτουργεί κανονικά φαντάζομαι

Gestures χωρίς ίχνος lag,καμία σχέση με πριν.μπαταρια ακόμα δεν ξέρω και το vowifi δουλεύει.

V10 for Vendetta
Link to comment
Share on other sites

θελω ακουστικα οχι αυτα που σφηνωνουν μεσα στο αφτι απο τα αλλα και να εχουν κουμπι που να μπορω να αλλαξω τραγουδι.

Οχι bluetooth με καλωδιο κανονικα. σαν αυτα της φωτο.

Να εχουν ενταση μπασο γενικα να ειναι καλα.

 

24af9d0d-f16e-8875-baef-324985f95c3e.jpg

Link to comment
Share on other sites

Στο "Ρυθμισεις καρτας sim" εχει πλεον η εγω δεν το ειχα δει "Κλησεις wifi"

Εγω Λευτερη γιατι δεν το βλεπω ? Φοραω dev Pie και εχω και Voda και Cote :confused:

Phone 15 Pro Max Titanium Blue 256GB iOS 17.1.1

iPhone 13 Black 128GB iOS 17.1.1

iPad mini 8,3" 6th gen Gold 256GB iOS 17.1.1

iPad Pro 11" 4th gen Grey 256GB iOS 17.1.1

Apple watch 7 Black 45mm watchOS 10.1.1

Honor magic 4 Lite Blue 6/128GB Magic UI 4.2 (Android 11)

Link to comment
Share on other sites

Όταν το έχετε στην αναμονή το κινητό πχ το βράδυ πόσο % σάς κατεβαίνει η μπαταρία μέχρι το πρωί; Edited by vtag
Link to comment
Share on other sites

Όταν το έχετε στην αναμονή το κινητό πχ το βράδυ πόσο % σάς κατεβαίνει η μπαταρία μέχρι το πρωί;

 

νομιζω οτι η pie εχει τα θεματακια με την μπαταρια.Πριν ειχα μεγαλύτερο sot με ιδια χρηση.Επισης ο αισθητήρας δακτυλικού αποτυπώματος μου φαινεται οτι ειναι λιγο πιο αργος.

V10 for Vendetta
Link to comment
Share on other sites

Εσείς που έχετε την Global dev pie, εάν πάτε Ρυθμίσεις -> Μπαταρία & απόδοση, σας βγάζει επιλογή για Dark Mode;

Εμένα δεν βγάζει αλλά έχω δει μερικούς που αναφέρουν ότι τους βγάζει αυτή την επιλογή.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...