Jump to content

Aξιζει για δεύτερο κινητό;


kostplom
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Άποψη μου όχι, αλλά για δεύτερη συσκευή και με αυτά τα λεφτά, το δοκιμάζεις και το πετάς αν δεν σου κάνει... Δεν έχεις να χάσεις και τπτ...
Link to comment
Share on other sites

Αν το θες μόνο για σερφάρισμα, youtube κλπ είναι οκ. Αν σκοπεύεις να του φορτώσεις messenger, facebook κλπ, σε λίγους μήνες θα το πετάξεις από το μπαλκόνι.
Link to comment
Share on other sites

Μπα, πετάμενα λεφτά.

Αν είχε έστω 2gb ram θα ήταν οκ

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Android 4.4; Ούτε για αστείο.

 

Καλά εδώ εσύ πρότεινες nokia 8110 τις προάλλες για smartphone. Το android 4.4 σε πείραξε :p

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Μπα, πετάμενα λεφτά.

Αν είχε έστω 2gb ram θα ήταν οκ

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Για 2gb ram θες τα διπλά λεφτά όμως.

 

Κατά τα άλλα συμφωνώ ότι το Α και το Ω είναι η ram όπως επίσης και να χει αποθηκευτικό άνω των 16gb. Όμως για αυτά τα λεφτά το θεωρώ οκ για δεύτερο εφόσον ξέρεις γιατί το παίρνεις και τι να περιμένεις. Η τιμή δηλαδή είναι οκ.

Link to comment
Share on other sites

Καλά εδώ εσύ πρότεινες nokia 8110 τις προάλλες για smartphone. Το android 4.4 σε πείραξε :p

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Για 2gb ram θες τα διπλά λεφτά όμως.

 

Κατά τα άλλα συμφωνώ ότι το Α και το Ω είναι η ram όπως επίσης και να χει αποθηκευτικό άνω των 16gb. Όμως για αυτά τα λεφτά το θεωρώ οκ για δεύτερο εφόσον ξέρεις γιατί το παίρνεις και τι να περιμένεις. Η τιμή δηλαδή είναι οκ.

 

Ναι, δεν πρέπει να παίζουν τα Google services και τα μισά apps

Αν θέλεις DropBox Account με πρόσθετα 250MB κάνε κλικ εδώ http://db.tt/W0JQVsoS
Link to comment
Share on other sites

Για κλήσεις κάνα sms αντε να ανοίξεις και το ενσωματωμένο browser μην μπεις στο κόπο να βάλεις κάτι από store ena viber να βάλεις κάνα fb ούτε κλήσεις δεν θα κάνει μετά

Τημη είναι οκ για αυτό που είναι αλλά οπος είπα μην μπεις στο κόπο να κατεβάσεις κάτι και για να είσαι και ποιο οκ κάνεις root και ξιλονειε τα μησα τουλάχιστον κλήσεις σμσ και λίγο browsing να κάνει ανθρώπινα όσο γίνεται

Edited by egodemis
Link to comment
Share on other sites

Να προσθέσω κι εγώ ότι πολλές φορές ο κοτσοβολος έχει refurbished συσκευες προς πώληση. Δεν είναι απίθανο να είναι κι αυτή μια τέτοια

 

Sent from my C106 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Να προσθέσω κι εγώ ότι πολλές φορές ο κοτσοβολος έχει refurbished συσκευες προς πώληση. Δεν είναι απίθανο να είναι κι αυτή μια τέτοια

 

Sent from my C106 using Tapatalk

 

Μήπως εννοείς εκθεσιακα;

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...