Jump to content

[Επίσημο] Qtek S100 / imate Jam / MDA compact 2


Alexkass
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 8,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

έλα; εκπέμπει το Rik ψηφιακά, δεν είχα ακούσει κάτι τέτοιο.

The "unwired" revolution began...

_http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=6201&dateline=1272991407

 

Link to comment
Share on other sites

δεν το γνωριζα αυτο:O thanks;)

Δε λεει κατι δαιφορετικο. Απλα σαυτη την περιπτωση θα εχει ςολα τα θεματα στην καρτα, και καθε φορα που θες να εφρμοσεις καποιο θα το μεταφερεις στην κυρια μνημη. Δεν ειναι παντως και οτι πιο βολικο...

█║▌│█│║▌║││█║▌│║▌║© - BEST BEFORE [hopefully] : ███▓▒░░up deʞɔnɟ really░░▒▓███
Link to comment
Share on other sites

Μου ζήτησαν 50E στην ACE επειδή σταμάτησε να δουλεύει το ακουστικό.. Μου είπαν ότι δεν το καλύπτει η εγγύηση επειδή ξεκόλλησε από πτώση, που ούτε καν το έχω κοπανήσει στο τραπέζι ποτέ μου. Άσε που μέχρι να με ειδοποιήσουν είχα μείνει καμιά βδομάδα χωρίς pda. Τους είπα μην το φτιάξουν.. προτιμώ να το ανόιξω και να το χαλάσω μόνος μου, παρά να με κοροιδεύουν εκείνοι...
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας....

 

Όταν προσπαθώ να συνδεθώ στο MSN μου βγάζει το παρακάτω μήνυμα και

δεν μπορώ να συνδεθώ.

 

"Αδύνατη η σύνδεση

Proxy Error

Ο διακομιστής proxy δε μπορεί να βρεθεί. Για να αλλάξετε διακομιστή proxy, επιλέξτε Ρυθμίσεις"

 

Όποιος μπορεί ας βοηθήσει.

ΥΣ: Ο Internet Explorer λειτουργεί κανονικά. Δηλαδή έχω Internet.

 

Ευχαριστώ εκ τον προτέρων.

 

 

Υπάρχει κάποιο άλλο πρόγραμμα ή πιο καινούρια έκδοση του MSN για PocketPc που να μπορώ να συνδεθώ με MSN??????

 

:( :(

by Theo
Link to comment
Share on other sites

Το ίδιο πρόβλημα με το ακουστικό έχω και εγώ...Δεν τους σκάω 50 Ευρώ για να μου το φτιάξουν...Προτιμώ να σκάσω λιγότερα για να πάρω ένα Bluetooth hands free για να κάνω τη δουλειά μου...

 

Μια και το ανάφερα ξέρει κανείς αν το I-TECH Clip 1 Bluetooth Headset

http://www.plaisio.gr/IWCatProductPage.process?Section_Id=670&Nav_Section_Id=14&Catalog_Id=10&Product_Id=304709&Merchant_Id=1&sts_cid=3

δουλεύει με το S100?

Link to comment
Share on other sites

loipon exo mia aporia !! thelo na paro ena s100 alla vrhka ena pou exei germaniko menou !! mporo na to anavathiso kai na tou peraso aggliko ? h ellhniko ? mporo monos mou h prepei na to pao sthn antiprosopia ?
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
λογικα αν δεν ειναι κλειδωμενο μπορεις για αγγλικο,για ελληνικο ουτε κατα διανοια,το εχει κλειδωμενο η ace,αν δεν ειναι ελληνικο τρως πορτα απο την ace γενικα
Link to comment
Share on other sites

Μηπως γνωριζει κανεις αν υπαρχει καμια μπαταρια για τα s100 πανω απο 1200mAh?Αν ναι τιμουλες κανενα link θα ηταν χρησιμο.Kαι κατι ακομα...ποια rom εχετε,και ποια η τελευταια που εχει βγει?
Link to comment
Share on other sites

Εάν γράφετε μηνύματα SMS μέσω κάποιας εφαρμογής στο PC (πχ Jeyo Mobile Companion) και θέλετε να έχετε 160 χαρακτήρες με Ελληνικά στα μηνύματα σας δοκιμάστε την παρακάτω εφαρμογή.

 

Είναι νέα έκδοση v1.1. Η προηγούμενη είχε κάποιο μικρό bug αυτή όμως είναι ΟΚ.

Μου βγάζει error κατά την εγκατάσταση, λέγοντας οτι δε μπορεί να βρει to SaeSMSGr.dll

Το έχει κάποιος το συγκεκριμένο αρχείο να το κάνει upload;

Link to comment
Share on other sites

Μηπως γνωριζει κανεις αν υπαρχει καμια μπαταρια για τα s100 πανω απο 1200mAh?Αν ναι τιμουλες κανενα link θα ηταν χρησιμο.Kαι κατι ακομα...ποια rom εχετε,και ποια η τελευταια που εχει βγει?

 

 

στο Ebay εχει αρκετές...

άλλο πράκτωρας και άλλο εισπράκτωρας... ΘΟΥΒΟΥ 000
Link to comment
Share on other sites

Χαιρετώ όλο το φόρουμ

 

Θα παρακαλούσα να μου δώσετε πληροφορίες σχετικά με κάποιο αξιόπιστο service (στην Αθήνα) για το τηλέφωνο καθόσον ύστερα από πτώση :( (που δεν ήταν και η χειρότερή του) προέκυψαν τα παρακάτω προβλήματα:

 

α. Η λυχνία στο ακουστικό δεν λειτουργεί παρά μόνο όταν είναι ενεργοποιημένο το ΒΤ (αναβοσβήνει μπλε κανονικά). Στις άλλες λειτουργίες του τηλεφώνου (αναμονή-φόρτιση-χαμηλή μπαταρία) καμμία ένδειξη.

 

β. Το ηχείο του ακουστικού δεν λειτουργεί (με ανοικτή ακρόαση όλα καλά αλλά στη συμβατική χρήση τίποτα).

 

Δεκτές και οποιεσδήποτε απλές πρακτικές μεθόδοι αντιμετωπίσεως του προβλήματος (να τολμήσω να το λύσω μόνος μου???)

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων :)

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
service φιλε μου δεν υπαρχουν πολλα,οποτε το πας η στην τελεσερβις που δεν στο συνιστω γιατι ειναι πανακριβη και προσφερουν μετριες υπηρεσιες για να μην πω αθλιες η στην ace στην α.παρασκευη,προσωπικα δεν θα το ελυνε μονος μου γιατι δεν το εχω ξανακανει
Link to comment
Share on other sites

Γειά σας θα ήθελα να ρωτήσω αν υπάρχει κανένα πρόγραμμα για το S100 που να κάνει φωνητική κλήση εξ ολοκλήρου από το bluetooth handsfree
I'm back :p
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα φίλε...

 

Δεν υπάρχει κάτι τέτοιο ακόμα, το μόνο που μπορείς να κάνεις είναι με το Project VCABT να ενεργοποιήσεις την φωνητική κλήση από το κουμπί του bluetooth handsfree αλλά θα πρέπει να μιλήσεις στο τηλέφωνο και όχι στο handsfree...

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

iAppsHellas.gr : Νέα και εφαρμογές για το iOS από Έλληνες για Έλληνες και… όχι μόνο!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους.

Σήμερα βγάζοντας την μπαταρία του s100 μου έκανε hard reset και σβήστηκαν όλα τα αρχεία.

Προσπάθησα να δοκιμάσω κάποια προγράμματα ανάκτησης δεδομένων αλλά δεν μου παρείχαν την δυνατότητα να ψάξω στην συσκευή.

Αν κάποιος γνωρίζει κάποιο πρόγραμμα η κάποιον τρόπο θα του ήμουν ευγνώμον.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά, παρατήρησα το εξής : Δοκίμασα να πάρω μερικές εικόνες βράδυ, και όταν είχα την κάμερα κάτω από κακές συνθήκες είδα πώς κάποια pixels (5-6) είχαν άλλο χρώμα, σαν να ήταν καμμένα. Όταν όμως στο πλάνο έβαζα φως, δηλαδή πήγαινα την κάμερα κοντά στο φως τότε όλα ήταν οκ...

Φυσικά, σε κανονική λειτουργία, και στην Today Screen, αλλά και στο μενού, και στο album δεν βλέπω κανένα διαφορετικό pixel...

Το έχει παρατηρήσει κανένας αυτό και αν ναι τι είναι;

Tnx..

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

iAppsHellas.gr : Νέα και εφαρμογές για το iOS από Έλληνες για Έλληνες και… όχι μόνο!

Link to comment
Share on other sites

Το ερώτημα δεν είναι για τις εικόνες αλλά για τα pixels. Οι μόνες εικόνες που λένε κάτι το βράδυ είναι όταν είσαι σε χώρο που έχει φώς, αλλιώς...

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

iAppsHellas.gr : Νέα και εφαρμογές για το iOS από Έλληνες για Έλληνες και… όχι μόνο!

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Επίσημο] Qtek S100 / imate Jam / MDA compact 2

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...