Jump to content

[Επίσημο] Qtek S100 / imate Jam / MDA compact 2


Alexkass
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δοκίμασε το http://www.pocketgmail.com

 

και το wap.oa.yahoo.com για yahoo.

 

Δουλεύουν! δεν δοκίμασα εικόνα, αλλά κείμενο στέλνεις και παίρνει. Αν δοκιμάσεις πες μας.

 

(το "μέσου" έπρεπε να είναι "μέσω" νομίζω...)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδιά αν το πάρω από το expansys με την εγγύηση τι γίνεται? Είπαμε, από το play24/7 τα καλύπτει ο Πουλιάδης. Από το expansys όμως? Παρακαλώ απαντήστε ASAP, είμαι έτοιμος να παραγγείλω. (αυτή τη φορά το εννοώ)
Link to comment
Share on other sites

Ela re Giannh ase ton anthrwpo xroniares hmeres ... :lol:

 

BTW h timh einai exwfrenikh gia tous gnwrizontes kai edw toulaxiston yparxoun polloi .. :cool: Pese kanena 150ari katw toulaxiston ...

 

Είναι;

Για να δούμε. Σημερινή τιμή από Πλαίσιο €593

512ΜΒ €55

Σύνολο €648. Εριξα την τιμή δηλαδή 18% για την χρήση 2 μηνών που έκανα. Δηλαδή εσύ πόσο θα έδινες το S100; (όχι το JAM).

 

Οσο για το ότι έβαλα εδώ την αγγελία ζητώ συγνώμη. Είδα άλλη μια λιγο πιο πριν και κατάλαβα λάθος. Ζητώ ταπεινά συγνώμη. :O

Link to comment
Share on other sites

Ναι ρε συ, αλλά ποιος από αυτούς που είναι εδώ μέσα, που λογικά είναι λίγο πιο ψαγμένοι καταναλωτές, ψωνίζει από πλαίσιο?

 

Tο chipshopτο έχει 580

 

Μη σου πω για το nomatica που το έχει 546...

 

Με αυτά τα 20-50 παίρνεις gadgets... USBdock, Extra stylous, θήκη, USB Bluetooth adapter...

Link to comment
Share on other sites

Είναι;

Για να δούμε. Σημερινή τιμή από Πλαίσιο €593

512ΜΒ €55

Σύνολο €648. Εριξα την τιμή δηλαδή 18% για την χρήση 2 μηνών που έκανα. Δηλαδή εσύ πόσο θα έδινες το S100; (όχι το JAM).

 

Οσο για το ότι έβαλα εδώ την αγγελία ζητώ συγνώμη. Είδα άλλη μια λιγο πιο πριν και κατάλαβα λάθος. Ζητώ ταπεινά συγνώμη. :O

 

Afto pou lew einai oti gia na piaseis ta lefta pou theleis tha prepei na apefthintheis se katanalwtiko koino pou gnwrizei elaxista gia to s100 me apotelesma h timh pou dineis na tou fanei symferousa se sxesh me afth tou plaisiou.

An ypologiseis omws oti to plaisio thn idia suskevh thn dinei me epidothsh gyrw sta 450 Euro kai pali tha exeis provlhma ....

Link to comment
Share on other sites

Afto pou lew einai oti gia na piaseis ta lefta pou theleis tha prepei na apefthintheis se katanalwtiko koino pou gnwrizei elaxista gia to s100 me apotelesma h timh pou dineis na tou fanei symferousa se sxesh me afth tou plaisiou.

An ypologiseis omws oti to plaisio thn idia suskevh thn dinei me epidothsh gyrw sta 450 Euro kai pali tha exeis provlhma ....

 

Δε θα διαφωνήσω μαζί σου αλλά για να την πάρει €450 θα πρέπει να μπει στο πρόγραμμα 120 λεπτών δηλαδή γύρω στα €25 το μήνα.

Σύνολο περίπου στα

€450 το κινητό

€300 τα πάγια

€55 η μνήμη

-----

€805.

Μπορεί κάποιος να μη θέλει να δώσει τόσα λεφτά, ή μπορεί να μη χρειάζεται τα 120 λεπτά. Τέλος πάντων όλα είναι θέμα κόστους κα επιλογής ελληνικού ή Αγγλικού menu. Εσύ προφανώς θεωρεις ότι αφού σαν hardware το S100 και το jam είναι ίδια δεν έχει σημασία στην τιμή μεταπώλησης το menu του. Κάποιος που γνωρίζει θα πάρει το jam καινούριο κοντά στην τιμή του μεταχειρισμένου S100. Εχεις δίκιο. Αποκλείεις όμως κάποιοι να θάλουν το Ελληνικό; Να χρειάζονται αυτά που δίνει η Ελληνική έκδοση; Ισως και να μη γνωρίζουν καλά Αγγλικά.

Μου λες να ρίξω την τιμή του €150. Θεωρείς δηλαδή ότι €350 είναι φυσιολογική για S100 2 μηνών; Δε νομίζω.

Σταματάω εδώ γιατί θα κουράσω κάποιους που δεν ενδιαφέρονται και επειδή από ότι έμαθα υπάρχει ειδικό section για αγοραπωλησίες.

Link to comment
Share on other sites

Δε θα διαφωνήσω μαζί σου αλλά για να την πάρει €450 θα πρέπει να μπει στο πρόγραμμα 120 λεπτών δηλαδή γύρω στα €25 το μήνα.

Σύνολο περίπου στα

€450 το κινητό

€300 τα πάγια

€55 η μνήμη

-----

€805.

Μπορεί κάποιος να μη θέλει να δώσει τόσα λεφτά, ή μπορεί να μη χρειάζεται τα 120 λεπτά. Τέλος πάντων όλα είναι θέμα κόστους κα επιλογής ελληνικού ή Αγγλικού menu. Εσύ προφανώς θεωρεις ότι αφού σαν hardware το S100 και το jam είναι ίδια δεν έχει σημασία στην τιμή μεταπώλησης το menu του. Κάποιος που γνωρίζει θα πάρει το jam καινούριο κοντά στην τιμή του μεταχειρισμένου S100. Εχεις δίκιο. Αποκλείεις όμως κάποιοι να θάλουν το Ελληνικό; Να χρειάζονται αυτά που δίνει η Ελληνική έκδοση; Ισως και να μη γνωρίζουν καλά Αγγλικά.

Μου λες να ρίξω την τιμή του €150. Θεωρείς δηλαδή ότι €350 είναι φυσιολογική για S100 2 μηνών; Δε νομίζω.

Σταματάω εδώ γιατί θα κουράσω κάποιους που δεν ενδιαφέρονται και επειδή από ότι έμαθα υπάρχει ειδικό section για αγοραπωλησίες.

 

 

Vre den uparxei fysiologikh timh otan dineis kati metaxeirismeno koitas panta na exeis thn ligoterh apwleia se syndiasmo omws me tis trexouses times ths agoras..

Link to comment
Share on other sites

Sorry guys... Oloi sas kserete oti eiste off topic... kai synexizete... Eleos diladi...

 

Ti mas noiazei ti programma, ti pagio plirwnei kai poso poulaei kapoios to S100 tou?

 

Teleiwsame edw... (Mazwnakis)... :p

[imgalign]http://icons.iconarchive.com/icons/iconshock/social-media/96/twitter-icon.png[/imgalign]"Some hearts are different than others. Like crystal in a world of glass... Even the way they shatter is beautiful..."

 

Wannabe Editor? Reviewer? Columnist?

Join the Unwired Revolution, now!

Link to comment
Share on other sites

Pedes exo kanei edo kamia evdomada install to KG's power toy alla molis prosfata paratirisa pos den mou metraei to min duration eno to exo rithmisi sta 30 sec...opos episis kai ta sms ta opoia mou ta deisxei 0 eno exo energopiisei to delivery notification...HELP
Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε το www.pocketgmail.com

 

και το wap.oa.yahoo.com για yahoo.

 

Δουλεύουν! δεν δοκίμασα εικόνα, αλλά κείμενο στέλνεις και παίρνει. Αν δοκιμάσεις πες μας.

 

(το "μέσου" έπρεπε να είναι "μέσω" νομίζω...)

 

δεν εχει να στελνεις αρχεια .... αλλα anyway επισης μου φενεται παρα πολυ βαρυ το ολο site ...

 

Υγ: παντα μιλαω για το pocketgmail

Link to comment
Share on other sites

TELIOS XAZI EROTISI:

pos pernao programata kai themes se s100?? simera to pira kai fortizi, vrika ena oraio theme kai thelo na to peraso, alla leei kati gia wisbar i kati tetio

Link to comment
Share on other sites

Ναι, μάλλον έχεις δίκιο. Είναι το μόνο που βρήκα. Να μη ξεχνάμε όμως ότι είναι unofficial. Το καημένο το παλικάρι που το έκανε είναι και παράνομο! Σύντομα πάντως θα κάνει κάτι επίσημο η εταιρία...
Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς, σε ένα imate jam που αγοράστηκε από το εξωτερικό, τι γίνεται με την εγγύηση? Είναι από αγορά μέσω myphone. Να ζητήσω κάποια απόδειξη? Μάλλον δεν έχει το παιδί... δώρο ήταν...

 

Τι προτείνετε?

Link to comment
Share on other sites

Επειδή δεν μπορώ να βγάλω άκρη με την ιματε, δεν μπορω να τους στείλω ένα μειλ αν δεν έχω το κινητο (ξέρω, έκανα guest account, αλλά τίποτα), αν έχει την καλοσύνη ένας από εσάς (που έχετε το κιν) ας μου στείλει π.μ. για να του στείλω το κείμενο και να το κάνει submit στο support.

 

Ίσως γίνεται απλά να δείτε το support mail, και να μου το δώσετε, και να τους στείλω εγώ, βέβαια τότε θα πουν "που το βρήκες το μειλ..."

 

Ό,τι θέλετε. Ευχαριστώ προκαταβολικά...

 

 

To become a member, you simply need to own an i-mate™ Windows Mobile-powered device! Once you have your device, return to this site and click here to register your i-mate™ device and you will then become a member.

 

https://www.clubimate.com/imatedeviceregistration.aspx

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά πως μπορώ να ρυθμίσω το μέγεθος ενός mms να είναι πάνω απο 100kb στο s100? έχω χαθεί λίγο...

 

ευχαριστώ

γιατί υπάρχει εταιρία κινητής στην ελλάδα που να υποστηρίζει τα 300άρια?

 

TELIOS XAZI EROTISI:

pos pernao programata kai themes se s100?? simera to pira kai fortizi, vrika ena oraio theme kai thelo na to peraso, alla leei kati gia wisbar i kati tetio

1)η καλύτερη πηγή είναι το http://www.pocketpcthemes.com

2)τα βάζεις στην storage απλά

3)εφόσον δεν έχεις το wisbar εγκατεστημένο τότε μην κατεβάζεις θέματα του.

Link to comment
Share on other sites

αν και το ερώτημα σου έχει βρει απάντηση πάνω από 20 φορες στο συγκεκριμένο topic για να σε βοηθήσω θα σου πω ότι βάζεις τους ηχους σου στον φάκελο /windows .

επίσης θα πρέπει να έχεις υπόψιν σου ότι μονο .wav υποστηρίζονται.

Link to comment
Share on other sites

Εχει απαντηθει σε μενα απο τον katsj και εγινε αναφορα για το spb pocketplus.

Αναφερομαι για το προβλημα του blackbird με τα διπλα μηνυματα και τις διπλες αναφορες.

Το post αυτο εγινε για να ευχαριστησω αλλη μια φορα τον katsj για την συνεισφορα του σε ολους τους newbies αυτου του forum

Link to comment
Share on other sites

Egw pantws apo thn pempth eimai katoxos enos s100 sthn timh ekpliksh 497 eurw!! apo to telefoncity

 

eipate tipota??

 

 

ΦΙΛΕ ΠΑΝΟ ΠΡΟΦΑΝΩΣ, Η ΤΙΜΗ ΠΟΥ ΛΕΣ ΕΙΝΑΙ ΧΩΡΙΣ ΦΠΑ (13%)

 

ΓΙΑΤΙ ΣΤΟ SITE ΤΗΣ ΤΕLEFONCITY ΛΕΕΙ Τελική τιμή: €559,00

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Επίσημο] Qtek S100 / imate Jam / MDA compact 2

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...