Jump to content

114 smart σε 100 ημερες:αλήθεια ή ψέμματα;


gr234567
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 154
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Να σου πω την αλήθεια, πιο πιθανό είναι να μην είναι στημένο, μιας και τα αυτοκίνητα θα τους κοστίσουν λιγότερο από 1εκ ευρώ (σίγουρα λιγότερα μιας και προμηθεύονται τεράστια ποσότητα και μάλιστα προηγούμενης έκδοσης) ενώ μπορεί να βγάλουν πάνω από 10εκ ευρώ!!!!!!! :blink:
Link to comment
Share on other sites

Κανείς φίλος από το φόρουμ που να κέρδισε; Καθαρά από περιέργεια...

"Διαφωνώ με αυτό που λες, αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες."

Βολταίρος

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως το μόνο που κέρδισα είναι το κλειδί για τον Κορυδαλλό μου ήρθε ο λογαριασμός με τα άπειρα μηνύματα στο 1111 είναι στα 365 ευρώ.Εμ τα ήθελα κ εγώ,έχω περίπου 4200 πόντουσ αλλά σμαρτ δεν είδα ούτε πρόκειται απότι φαίνεται.Τέσπα αφού πιάστηκα μ*λ*κ*ς καλα να πάθω.Καλή συνέχεια παίδες......
......
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως το μόνο που κέρδισα είναι το κλειδί για τον Κορυδαλλό μου ήρθε ο λογαριασμός με τα άπειρα μηνύματα στο 1111 είναι στα 365 ευρώ.Εμ τα ήθελα κ εγώ,έχω περίπου 4200 πόντουσ αλλά σμαρτ δεν είδα ούτε πρόκειται απότι φαίνεται.Τέσπα αφού πιάστηκα μ*λ*κ*ς καλα να πάθω.Καλή συνέχεια παίδες......

 

 

Οπως ανέφερα, φίλος μου με 15.000 συμμετοχές δεν κέρδισε.. :blink:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ σταμάτησα να στέλνω...60 ευρώ μου φύγανε συνολικά και προσπαθώ να μην τα σκέφτομαι γιατί πέφτω ψυχολογικά. Το ξέρω, έκανα μεγάλη βλακεία και ορκίστηκα να μην ξαναλάβω μέρος σε τέτοιες ηλιθιότητες. Και μην σας φανεί περίεργο αν δείτε τα περισσότερα για να μην πω όλα τα Smart να τα κυκλοφορούν τελικά διάφορα στελέχη της συγκεκριμένης εταιρίας....Απλά η όλη φάση είναι Μούφα!

 

Καλή συνέχεια σε όσους συνεχίζουν .

:w00t: Στο χώρο αυτό υπήρχε Ο.Π.Χ που παραβαίνει την Εικόνα. :w00t:
Link to comment
Share on other sites

φορτσα :!: και γεμιζουμε τον κουμπαρα της kleftofone :lol: δεν επρεπε να δινουν smart στο διαγωνισμο idiot πρεπει να εδιναν :!: :lol: :lol:

http://pics.homere.jmsp.net/t_24/64x64/031106_tiger.gif I'M NOT PERFECT BUT I'M SO CLOSE THAT SCARES ME

LIVE YOUR LIFE ;) :!:LIFE IS SHORT.......AND YOU'RE TALL :this:

Link to comment
Share on other sites

Συνεχίστε να τα ακουμπάτε στη βόνταφον! Και προτείνω να αυξήσει και τις τιμές μιας και έχει τόσο ευκατάστατους συνδρομητές που σκορπάνε απλόχερα τα ευρώπουλα !!!

"Διαφωνώ με αυτό που λες, αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες."

Βολταίρος

Link to comment
Share on other sites

απο τη στιγμη που πεζουν μεσα και τα καρτικινητα, η βοντα μπορει καλετσα να δημιουργσει στιγμιαια καμια 10 000 000 λογαριασμους και να περνει πισω τα σμαρτ της....

 

μη ξοδευεστε αδικα, αν ειναι να κερδισετε αυτο θα γινει και με 10 συμμετοχες, εξαλλου μεταξυ μας ειμααστε εδω περα δε χριζαεται να συναγωνιζεται ο ενας τον αλλον σε κερδος της βοντα...

 

αντε και να δωσει απο κανενα για να κλεισει στοματα και αυτο οταν θαχει μασει καμια 10ρια εκτ απο σμσ....

 

εδω η βοντα δε χαριζει ουτε cent στο λογαριασμο, θα σας δωσει σμαρτ τι λετε τωρα ρε παιδια ??

 

υπαρχουν κατι καημενα παιδακια που δουλευουν εκει μεσα και δε τους δινει μισο σμαρτ θα δωσει σε σας ??

εσπρεσοσυζητήσεις www.e-spresso.gr
Link to comment
Share on other sites

Τελευταία έμαθα ότι σου λένε στο μήνυμα που στέλνουν πόσα έχει στείλει αυτός που κέρδισε. 10 και 9 οι δύο τελευταίοι. Δηλ. πάνε να πείσουν τον κόσμο να στέλνει περί τα 10 μηνύματα ημερησίως! Καλό;;; Αν δεν σας αρκεί αυτή η φοβερή τύχη για να καταλάβετε το δούλεμα, η επιστήμη σηκώνει τα χέρια ψηλά! Εδώ δεν κέρδισαν άτομα με 15000 συμμετοχές !!!

"Διαφωνώ με αυτό που λες, αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες."

Βολταίρος

Link to comment
Share on other sites

Τουλάχιστον στο συγκεκριμένο διαγωνισμό υπάρχει ΜΟΝΟ η χρέωση του υπερχρεωμένου γραπτού μηνύματος. Σε άλλους (παγωτά, αναψυκτικά κλπ.) δε φτάνει που αγοράζεις το προϊόν πρέπει να στείλεις μετά και μήνυμα (αρκετά φθηνότερο βέβαια από αυτό που αποστέλλεις για το διαγωνισμό του smart).

Βέβαια, στα άλλα μένεις με τη γλύκα του παγωτού/αναφυκτικού και με ένα logo ή ringtone έστω κι αν δεν κερδίσεις. Στο Smart Vodafone (κι είναι σίγουρα πολύ έξυπνη εταιρεία :cool: )μένεις απλά με το... κινητό στο χέρι. :p

Link to comment
Share on other sites

Δημοκρατία έχουμε, όσοι θέλουν να τα χώσουν (τα ευρώπουλα που τους περισσεύουν) στη βόδιφον, ελεύθερα... Πάντως τις πρώτες μέρες έπεφταν να σε φάνε αν έλεγες κάτι κατά του διαγωνισμού. Τελευταία ηρέμησαν και εξαφανίστηκαν και από το θέμα... Τυχαίο; Πήραν είδηση την απάτη; Έφαγαν τον πρώτο λογαριαμό και τους χάλασε ;;; Καλή η αποχή από τέτοιους διαγωνισμούς ανεξαρτήτως κινήτρων !

"Διαφωνώ με αυτό που λες, αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες."

Βολταίρος

Link to comment
Share on other sites

παρομοια περιπτωση με το διαγωνισμο της voda me ta smart ειναι και αυτος με το ζαγορι και τα cherokee.
My Devices:Motorola timeport,one touch 701,se t29,N 6510,Siemens s55,5100,6610,3650,se p800,6600,7610,6630,nokia n70,nokia 6101,se k310,nokia n73,nokia 5500d,se k800i,Htc p3300,Htc p3600i,SE k850i vf,samsung d880,samsung d980,Htc touch diamond white,Samsung omnia2,nokia e52,blackberry 9700,Htc hero,Htc Desire,Iphone 4 16gb,Iphone 4s 64gb,samsung x-cover,samsung galaxy s3 mini,iphone 5s,iphone 6,samsung s6,note 5,mi max , mi5s plus ...
Link to comment
Share on other sites

Δημοκρατία έχουμε, όσοι θέλουν να τα χώσουν (τα ευρώπουλα που τους περισσεύουν) στη βόδιφον, ελεύθερα... Πάντως τις πρώτες μέρες έπεφταν να σε φάνε αν έλεγες κάτι κατά του διαγωνισμού. Τελευταία ηρέμησαν και εξαφανίστηκαν και από το θέμα... Τυχαίο; Πήραν είδηση την απάτη; Έφαγαν τον πρώτο λογαριαμό και τους χάλασε ;;; Καλή η αποχή από τέτοιους διαγωνισμούς ανεξαρτήτως κινήτρων !

 

 

ego giati nomizeis oti den to sinexisa kai apla kathomouna kai diabaza to forum. to kalo einai oti panta arga i grigora i alitheia fenetai :)

am i an alien or just crazy?????? :p

:alien: :tease:

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά τα πράγματα είναι απλά!

Τα Smart δεν τα χαρίζει η Vodafone...

Αν θες να αγοράσεις ενα Smart fortwo με διαφήμιση επάνω θα σου κοστίσει 5000 ευρώ! Άρα στην Vodafone κόστισαν 570.000 ευρώ. Το μήνυμα ,η Vodafone, το χρεώνει 0,75 ευρώ. Για να μην έχει ζημία πρέπει η Vodafone να δεχθεί απο τους συνδρομητές της 760.000 μηνύματα, λέτε να μην τα έχει δεχθεί;;; Αν έχει 3.000.000. συνδρομητές, απο τους μισούς να δεχθεί ένα μήνυμα θα έχει ΚΕΡΔΟΣ!!! Οπότε μάλλον για μάντρα αυτοκινήτων μου κάνει παρά για διαγωνισμός....

Link to comment
Share on other sites

εγω εχω 490..ολο λεω σημερα ειναι η μερα μου σημερα ειναι η μερα μου και τιποτα...κανεις απο εδω μεσα που κερδισε?
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
καλα κοροιδα βρηκε μου φαινεται η βοντα..

Για να το λες κι εσυ,κατάλαβα... :lol:

http://img404.imageshack.us/img404/9686/bestiolnv6nd7.gif
Link to comment
Share on other sites

εγω ειμαι στις 24.000 συμμετοχες!

 

 

Μπραβο..

Μπραβο παιδι μου καλα πας !

Τωρα πλεον δεν προκειτε να κερδισεις κατι γιατι τα εχεις δωσει ολα για ολα στα SMS που εστειλες αν βαλεις και ψυχικη οδυνη παραπανω θα δωσεις για το vodafone αυτοκινητακι σου !!

 

Πληρωσες τον λογαριασμο σου ?

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...