Jump to content

Honor 10


HonorGR_Official
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα,

 

Μεταφορά αρχείων με καλώδιο σε windows 10 θέλουμε driver+software ; :confused:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 471
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

καλημερα ξερετε αν δουλευει το cosmote wificalling στην συσκευη/.?
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

Εχτές βράδυ

9.0.0.203(C432E4R1P12).

Κι εδώ σήμερα, security patches Φεβρουαρίου, γύρω στα 250MB

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

καλημερα ξερετε αν δουλευει το cosmote wificalling στην συσκευη/.?

Καλημέρα, πριν 1-2 βδομάδες που είχα ρωτήσει στην Cosmote μου είχαν απαντήσει ότι όχι, παρότι υποστηρίζεται από τη συσκευή και με παρέπεμψαν στη λίστα συμβατών συσκευών που έχουν στο site τους...Κάποιοι λένε ότι αν βάλεις τη SIM σου σε συμβατή συσκευή και στείλεις το σχετικό SMS από εκεί, ενεργοποιείται, αλλά δεν το έχω δοκιμάσει...Στο μεταξύ υποστηρίζεται το 7Α, το 8x, το 10 lite αλλά όχι το 10! wtf ρε Cosmote???

Edited by panos1550
Link to comment
Share on other sites

εγω το εχω ενεργοποιησει στην καρτα αλλα δεν εχω συμβατο τηλ να δοκιμασω γι αυτο ρωτησα μηπως το εχει δοκιμασει κανεις στο honr
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

Εγώ με wind γιατί δεν βρίσκω καν την ρύθμιση για wifi calling ;
Link to comment
Share on other sites

Εγώ με wind γιατί δεν βρίσκω καν την ρύθμιση για wifi calling ;
Γιατί δεν υποστηρίζεται από τη wind.

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Apparently we love our own cell phones but we hate everyone else's...

Follow me on XDA

Link to comment
Share on other sites

Γιατί δεν υποστηρίζεται από τη wind.

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

:X

Και έτσι απλά ξενερώνεις...

 

Δεν θα έπρεπε να εμφανίζει έστω την ρύθμιση για on/off ;

Link to comment
Share on other sites

δοκιμασα σε φιλου honor 10 χτες βραδυ,δουλευε και το vowifi-kai volte σε cosmote?παιδια μηπως πουλατε καμια συσκευη/? Edited by venividivici
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

γνωρίζει κάποιος να μου πει γιατί δεν μπορώ να μεταφέρω με καλώδιο τα βίντεο/φωτογραφίες από το κινητό ; Έχω αγοράσει καλώδιο από κινέζικο μαγαζί, φορτίζει κανονικά αλλά 'παραπέρα' δεν μπορώ να το κάνω να πάει. Φταίει κάτι ; Έχω κατεβάσει και το Hisuite...
Link to comment
Share on other sites

δοκιμασα σε φιλου honor 10 χτες βραδυ,δουλευε και το vowifi-kai volte σε cosmote?παιδια μηπως πουλατε καμια συσκευη/?

 

Τσέκαρε πάλι αν το καλώδιο που πήρες είναι για φόρτιση και μεταφορά δεδομένων. Το ποιο πιθανό είναι το καλώδιο να είναι μόνο για φόρτιση, δηλ να λείπουν τα πιν/καλώδια που είναι απαραίτητα και για μεταφορά δεδομένων. ;)

Link to comment
Share on other sites

το πηρα σημερα παιδια σε πρασινο πολυ ωραιο τηλεφωνο αλλα πολυ το update!!!
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

το πηρα σημερα παιδια σε πρασινο πολυ ωραιο τηλεφωνο αλλα πολυ το update!!!
Μπορείς να ποστάρεις μια φωτογραφία της συσκευής να δω το χρώμα της;

 

Sent from my MI 8 using Tapatalk

Shit Happens!!!
Link to comment
Share on other sites

Τσέκαρε πάλι αν το καλώδιο που πήρες είναι για φόρτιση και μεταφορά δεδομένων. Το ποιο πιθανό είναι το καλώδιο να είναι μόνο για φόρτιση, δηλ να λείπουν τα πιν/καλώδια που είναι απαραίτητα και για μεταφορά δεδομένων. ;)

 

Και Ω ναι...μετά από την προηγούμενη 'προσπάθεια'....ξεκόλλησε το μυαλό μου και φυσικά χρησιμοποίησα το καλώδιο που έρχεται μαζί με τον φορτιστή...έκανα την δουλειά μου...:rolleyes::X:blink:

Link to comment
Share on other sites

Το ίδιο και στο κινητο της συζύγου.Τρομερα ευχαριστημένη, το κινητό πετάει!!Από διάρκεια μπαταρίας πως είστε?Αν και εκεί σχετικά ευχαριστημένη είναι, τη βγάζει την μέρα άνετα.
Link to comment
Share on other sites

Το ίδιο και στο κινητο της συζύγου.Τρομερα ευχαριστημένη, το κινητό πετάει!!Από διάρκεια μπαταρίας πως είστε?Αν και εκεί σχετικά ευχαριστημένη είναι, τη βγάζει την μέρα άνετα.

 

Και μένα προσωπικά με βγάζει μια μέρα αλλά όταν πέφτω για ύπνο παρατηρώ ότι χάνω 7 - 8% μπαταρία..

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι για να αυξήσουμε λίγο την διάρκεια καλό είναι να το βάζουμε σε εξοικονόμηση μπαταρίας το βράδυ. Εγώ παρατηρώ διαφορά.
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα το φόρτισε στο 6% μπαταρία, με 6ωρες οθόνη και 44 ώρες ανοιχτό.Περιπου μιάμιση ώρα ομιλία, wifi ανοιχτό την ημέρα,το βράδυ φυσικά κλειστό το internet. Τώρα για το πόσο πέφτει το ποσοστό κατά τη διάρκεια της νύχτας θα το κοιτάξω και θα σας πω. Μια χαρά το βρίσκω και το λέω εγώ που από τη σειρά mate δε φεύγω ποτέ λόγω μπαταρίας!
Link to comment
Share on other sites

Aξιζει να το παρω απο καμερα?

 

Για μένα στην κατηγορία τιμής που είναι βγάζει εξαιρετικές φωτό τη μέρα(όλα σχεδόν βγάζουν πλέον),τώρα για τη νύχτα δυσκολεύουν κάπως τα πράγματα αλλά όχι ότι δε βγάζει καλές.Αν η κυρία χρήση σου είναι οι φωτό υπάρχουν σίγουρα καλύτερα καμεροφωνα αλλά σε αυτή την κατηγορία τιμής θεωρώ ότι είναι πραγματικά ένα all around κινητό.

Link to comment
Share on other sites

Aξιζει να το παρω απο καμερα?

Προερχόμενος από κινητό με 5mp...μπορώ να πω ότι την ημέρα βγάζει εξαιρετικές φωτογραφίες...όπως ήδη γράφτηκε όμως σίγουρα υπάρχουν πολλές επιλογές αν είναι μόνο αυτό το κριτήριο σου.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Honor 10

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...