Jump to content

OnePlus 6


TAZ_DEV
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ειδικά από samsung κι αν δεν έχουμε εμπειρίες.

Μας έχει χτικιάσει με το Σέρβις της

από smartec οι εμπειρίες σου?

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS 6

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

Γενικότερα από Samsung έχουμε καεί οι περισσότεροι... Δεν φτάνει βέβαια την arvato με τα HTC αλλά κοντά είναι... Η καλύτερη με διαφορά είναι το σέρβις της LG που αν δεν κάνω λάθος είναι και της xiaomi πλέον...

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A6003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

για ποιο service της samsung μιλάς?

το ότι οι περισσότεροι έχουν καει από service της samsung από που προκύπτει?

 

Το κεντρικό service της Smartec στο. Χαιδαρι είναι υποδειγματικο και ίσως το μοναδικό που κάνει. service επιτόπου... (σε 1-2 ώρες)

 

Το service της LG πριν αποχωρήσει από Ελλάδα ήταν εξαιρετικό (έπαιρνε την συσκευή από το χώρο του πελάτη και έστελνε συσκευή αντικατάστασης)... τωρα πλέον δεν υπάρχουν αυτά...

 

για xiaomi το service το έχει προφανώς η info quest που είναι επίσημος διανομέας.. (δεν έχω άποψη)

 

Sorry για το off. topic...

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS 6

Edited by anergos13

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, μην βαρέσετε, μόνο από κίνα το αγοράζουμε? Επίσης, σε όλα τα reviews στο youtube, παρατηρώ ότι το τηλ φοράει προστασία οθόνης. Αυτή έρχεται προεγκατεστημένη ή μου φαίνεται? Γιατί δε μου αρέσει καθόλου το τζαμάκι.

 

Επίσης, το 128 mat/black υπάρχει διαθέσιμο? Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, μην βαρέσετε, μόνο από κίνα το αγοράζουμε? Επίσης, σε όλα τα reviews στο youtube, παρατηρώ ότι το τηλ φοράει προστασία οθόνης. Αυτή έρχεται προεγκατεστημένη ή μου φαίνεται? Γιατί δε μου αρέσει καθόλου το τζαμάκι.

 

Επίσης, το 128 mat/black υπάρχει διαθέσιμο? Ευχαριστώ

 

Από το επίσημο site για να έχεις και την εγγύηση...Και είναι άψογοι σε αυτό το θέμα...Όσο αφορά την προστασία που λες,φοράει από το εργοστάσιο,αλλά απ ότι κατάλαβα δεν είναι και η καλύτερη...

Κάπου διάβασα ότι θα βγει και σε κόκκινο χρώμα...Καλο είναι να περιμένεις αυτό...Είναι ιδιαίτερο....

http://www.oneplus.com

Edited by jimlost
Link to comment
Share on other sites

να σας πω την αλήθεια, μου αρέσει τρελά το 6/128 midnight black, αλλά ΔΕΝ είναι διαθέσιμο, μάλλον αυτό το χρώμα προτιμάει ο κόσμος.
Link to comment
Share on other sites

να σας πω την αλήθεια, μου αρέσει τρελά το 6/128 midnight black, αλλά ΔΕΝ είναι διαθέσιμο, μάλλον αυτό το χρώμα προτιμάει ο κόσμος.
Το 8/128 δες να πεις....6/64 είναι το κατώτερο μοντέλο...

 

Όλα διαθέσιμα άμεσα..

 

f37dcf87b8eafff64ce2ba14513357d7.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-T825 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

Το 8/128 δες να πεις....6/64 είναι το κατώτερο μοντέλο...

 

Όλα διαθέσιμα άμεσα..

 

f37dcf87b8eafff64ce2ba14513357d7.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-T825 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

το 8/256 μου το βγάζει μου το βγάζει συνέχεια out of stock Και ένιωθα τυχερή που το πήρα από την πρώτη μέρα.

 

Μετά παρατήρησα ότι μπαίνω σε αυτό το site

https://www.oneplus.com/UK/oneplus-6. (μένω Αγγλία)

 

Η διαθεσιμότητα στα μοντέλα εξαρτάται και από το που μένεις;

Nokia 3210 - Nokia 8310 - Sony Ericsson K750i - Huawei Ideos X5 U8800 - Neo N003 - Umi X2 - Asus Zenfone 2 464 - OnePlus X - Oneplus 6 8/256 & Oneplus Nord:O
Link to comment
Share on other sites

 

Παλι σε εξοδα θα με βαλει η ΟΡ μου φαινεται, πανω που ειχα βολευτει με το μαυρο ματ... :p

ΜySmartphone: iPhone 15 Pro Max 512GB

MySmartwatch:  Apple Watch Ultra 2 

 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά!

 

Κάτοχος του OnePlus 6 κι εγώ, παραγγελία Τετάρτη βράδυ, Παρασκευή απόγευμα το είχα στα χέρια μου!

Express Shipping

 

Να ρωτήσω, έχει προχωρήσει κάποιος σε ασφάλεια κινητού με Ξηρογιαννόπουλο-Generali;

Δεν είχε θέμα εφόσον η απόδειξη δεν αναφέρει το ΙΜΕΙ της συσκευής;

Siemens M35i - Nokia 3210 - Sony Ericsson T68i - Nokia 3220 - Nokia 6600 - Sony Ericsson W880i - Samsung Corby - Motorola Flipout - HTC Wildfire - Sony Ericsson Xperia Neo V - Galaxy SII - LG Nexus 4 - OnePlus One - OnePlus X - OnePlus 3 - Galaxy S7 Edge - OnePlus 5t - Galaxy S9 Plus - OnePlus 6 - Galaxy S10e - iPhone 6 - Huawei P20 Pro - Xiaomi Mi 9t - Huawei Mate 20 Pro - iPhone 7 - Galaxy S10 Lite - iPhone XS Max - Galaxy S20
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά!

 

Κάτοχος του OnePlus 6 κι εγώ, παραγγελία Τετάρτη βράδυ, Παρασκευή απόγευμα το είχα στα χέρια μου!

Express Shipping

 

Να ρωτήσω, έχει προχωρήσει κάποιος σε ασφάλεια κινητού με Ξηρογιαννόπουλο-Generali;

Δεν είχε θέμα εφόσον η απόδειξη δεν αναφέρει το ΙΜΕΙ της συσκευής;

το στέλνεις με φωτογραφια από την πλάτη του κινητού (αυτοκόλλητο) και εισαι οκ...

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS 6

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καταπληκτικό τηλέφωνο αλλά η κάμερα είναι πολύ μέτρια για συσκευή 550€.

Αν το συγκρίνουμε με μεταχειρισμένο Samsung Galaxy Note 8 και S9 Plus δε ξέρω αν αξίζει τελικά!

Cell phone: iPhone Xs Max 256GB

Tablet: iPad 2017 Gold 32GB

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα... ενδιαφέρομαι για το κινητό... ειναι εντάξει η παραγγελία από το site με το τελωνείο? η θα έχω πρόβλημα?

 

Στάλθηκε από το LG-H901 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

(Realme X2 pro)Mi 9,Mi Max 3,Mi A2,LG V10 H901,Mi Note 2,Samsung Galaxy S7 Edge, LG V10 , LG G Flex 2 ,Lenovo Vibe Z2 Pro, LG G3,Lenovo Vibe X2, Coolpad F1, Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S3,

(Samsung Galaxy Tab Pro 8,4)

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καταπληκτικό τηλέφωνο αλλά η κάμερα είναι πολύ μέτρια για συσκευή 550€.

Αν το συγκρίνουμε με μεταχειρισμένο Samsung Galaxy Note 8 και S9 Plus δε ξέρω αν αξίζει τελικά!

 

Καινουργιο με ΜΤΧ θα συγρινεις; :lol:

 

Mια χαρα καμερουκλα εχει, μισο σκαλι κατω απο s9+ κλπ

Link to comment
Share on other sites

Η καμερα του ειναι παρα πολυ καλη και σε αρκετες περιπτωσεις καλυτερη απο S9+.

ΜySmartphone: iPhone 15 Pro Max 512GB

MySmartwatch:  Apple Watch Ultra 2 

 

Link to comment
Share on other sites

Πως γίνεται η καμερα να έχει δεχτεί τις καλύτερες αλλά και τις χειρότερες κριτικές είναι αξιοπερίεργο πάντως.
iphone 7 iOS 12.0
Link to comment
Share on other sites

Πως γίνεται η καμερα να έχει δεχτεί τις καλύτερες αλλά και τις χειρότερες κριτικές είναι αξιοπερίεργο πάντως.

 

Που ειναι οι χειροτερες;

Link to comment
Share on other sites

Που ειναι οι χειροτερες;

 

 

 

Δεν εννοώ από youtubers αλλά από χρήστες που το έχουν πάρει και δεν είναι αυτό όπου περιμένανε.

iphone 7 iOS 12.0
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to OnePlus 6

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...