Jump to content

Huawei P20 Pro


a40ntistos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδιά να ρωτήσω κάτι το κινητό μ έχει θεμα ή είναι της εφαρμογής;;; Όταν κατεβάζεις πάνω το εκρολ στην κεντρική οθόνη βγάζει αυτά τα χρώματα; δεξιά αριστερά εσάς;; ευχαριστώ

https://imgur.com/a/5EfasFq

 

----- προσθήκη μηνύματος 57 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Omorfonios πως έβαλες dark και το plus που λες ε;; ευχαριστώ

 

Όσο αφορά τα χρώματα δεν είναι κάτι. Είναι της εφαρμογής. Δεν φταίει η οθόνη.

Link to comment
Share on other sites

Απευθύνομαι στους χρήστες που έχουν βάλει emui 9.0. Σε σχέση με την παλιά .161 είναι καλύτερη ή χειρότερη; Συνολικά σε μπαταρία, απαλότητα (!) και φωτογραφία.

 

Ευχαριστώ

 

Στάλθηκε από το CLT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Απευθύνομαι στους χρήστες που έχουν βάλει emui 9.0. Σε σχέση με την παλιά .161 είναι καλύτερη ή χειρότερη; Συνολικά σε μπαταρία, απαλότητα (!) και φωτογραφία.

 

Ευχαριστώ

 

Στάλθηκε από το CLT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Οταν λες απαλότητα, αν ειναι πιο smooth εννοεις; θα με ενδιέφερε και μενα να το μαθω αυτο.

 

Η μπαταρία λενε θα εχει ακομα μεγαλυτερη αυτονομια.

 

Οι φωτογραφίες με την 161 μου φαινεται εχουν επιρεαστει αρνητικα. Ισχυει ή ειναι η ιδεα μου;

 

Υπάρχει καποια νεα ενημερωση για την 9;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά έχω το εξής θέμα...εχω κατεβάσει κανονικά το hisuite στον υπολογιστή μου και την ώρα που πατάω για να συνδεθεί με το κινητό μου βγάζει ότι μια εφαρμογή εμποδίζει ένα αίτημα δικαιώματος.. οι ρυθμίσεις δεν μπορούν να επαληθεύουν την απόκριση σας.. Μήπως ξέρει κανείς τι είναι;
Link to comment
Share on other sites

Συγγνώμη αν έχει αναφερθεί παλαιότερα,αλλά μήπως έχει το κινητό double tap to sleep αλλά και wake?Και αν ναι,πού το βρίσκω?Ευχαριστώ
Link to comment
Share on other sites

Συγγνώμη αν έχει αναφερθεί παλαιότερα,αλλά μήπως έχει το κινητό double tap to sleep αλλά και wake?Και αν ναι,πού το βρίσκω?Ευχαριστώ

 

Δεν εχει φίλε μου. NOVA LAUNCHER για double tap αλλα μετα σε περιοριζει στο κλείδωμα. Καντο ενα download να το τσεκαρεις.

Link to comment
Share on other sites

Συγγνώμη αν έχει αναφερθεί παλαιότερα,αλλά μήπως έχει το κινητό double tap to sleep αλλά και wake?Και αν ναι,πού το βρίσκω?Ευχαριστώ

Δυστυχώς δεν έχει τέτοια δυνατότητα. Για την ώρα τουλάχιστον. Το μόνο που μπορείς να κάνεις είναι όταν το σηκώσεις να ενεργοποιείται αυτόματα η οθόνη

Link to comment
Share on other sites

τι ειναι αυτό το κανω unistall και εμφανίζεται ξανα... το εχει κανείς άλλος; εχω την εντύπωση οτι μετα την νεα εκδοση του app themes της huawei εμφανίζεται...

 

e9f7bd7b2b6a3b82116523a7bd423e52.jpg

 

Στάλθηκε από το CLT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δεν εχει φίλε μου. NOVA LAUNCHER για double tap αλλα μετα σε περιοριζει στο κλείδωμα. Καντο ενα download να το τσεκαρεις.

 

Δυστυχώς δεν έχει τέτοια δυνατότητα. Για την ώρα τουλάχιστον. Το μόνο που μπορείς να κάνεις είναι όταν το σηκώσεις να ενεργοποιείται αυτόματα η οθόνη

 

Οκ,ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Αν εχεις ενεργοποιημενη την Βαση πλοηγησης (αυτη η μεγαλη βουλα) απενεργοποιησε την.

Σύμφωνα με χρήστες του MyPhone μέτοχος σε:

Huawei, Apple, Vodafone

Link to comment
Share on other sites

Συγγνώμη αν έχει αναφερθεί παλαιότερα,αλλά μήπως έχει το κινητό double tap to sleep αλλά και wake?Και αν ναι,πού το βρίσκω?Ευχαριστώ

 

Δεν εχει. Έχει όμως widget κλειδώματος που μπορείς να το βάλεις στην αρχική οθόνη όπου σε βολεύει. Επίσης σε συνδυασμό με το να έχεις δαχτυλικο αποτύπωμα δεν σου χρειάζεται. Και εγώ από LG έρχομαι και μου έλειπε αλλά τώρα με αυτά τα 2 που σου είπα βολεύτηκα.

Edited by palavas1986
Link to comment
Share on other sites

Μολις εγινε approved η αναβαθμιση στο firmware finder.. Ειμαστε πολυ κοντα!

 

Εμενα το FF το δειχνει ακομα not approved

Link to comment
Share on other sites

Εχει 2 9αρες την πανω πανω εμενα μου την εδωσε approve σημερα. Ισως παιζει ρολο και το imei του καθενος

 

Ναι για αυτες τις 2 λεω ! ναι μαλλον παιζει !

Link to comment
Share on other sites

Εμφανή διαφορά στην ρευστότητα του ui. Η μπαταρία ήταν ήδη καταπληκτική, οπότε τι να γράψω εδώ.... Όσον αφορά την φωτογραφία, εντυπωσιακή βελτίωση και στο τελικό φωτογραφικό αποτέλεσμα, κσι στην εντυπωσιακή αύξηση της ταχύτητας αναγνωρίσης θεμάτων από το AI, και προσθήκη λειτουργιών hivision.

Οταν λες απαλότητα, αν ειναι πιο smooth εννοεις; θα με ενδιέφερε και μενα να το μαθω αυτο.

 

Η μπαταρία λενε θα εχει ακομα μεγαλυτερη αυτονομια.

 

Οι φωτογραφίες με την 161 μου φαινεται εχουν επιρεαστει αρνητικα. Ισχυει ή ειναι η ιδεα μου;

 

Υπάρχει καποια νεα ενημερωση για την 9;

 

Sent from my CLT-L29 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

ερωτηση... εμείς που περάσαμε την 9 με funkyhuawei θα παίρνουνε κανονικά ota updates έτσι? Edited by omorfonios
Link to comment
Share on other sites

Δεν εχει φίλε μου. NOVA LAUNCHER για double tap αλλα μετα σε περιοριζει στο κλείδωμα. Καντο ενα download να το τσεκαρεις.

 

Με Android pie δουλεύει μια χαρά ο Nova στο κλείδωμα

Link to comment
Share on other sites

Κανονικότατα. Δοκιμασμένο.

ερωτηση... εμείς που περάσαμε την 9 με funkyhuawei θα παίρνουνε κανονικά ota updates έτσι?

 

Sent from my CLT-L29 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Κανονικότατα. Δοκιμασμένο.

 

Sent from my CLT-L29 using Tapatalk

 

Απο το ρουτερ εχω αλλαξει τους dns της funkyhuawei Και εχω του isp μου δεν νομιζω να πρεπει να βαζω τους dns της funkyhuawei για να περνω updates έτσι?

 

Ευχαριστώ.

 

παω να το περασω σε ενα φιλο και λεει getting package info failed τι κανω?

 

edit: ολα καλα...!!!! το πρόβλημα ήτανε με το router μου...! έβαλα ένα άλλο router και όλα τέλεια..! κατεβαίνει τώρα η 163... ;)

Edited by omorfonios
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Huawei P20 Pro

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...